Competició | TEMPORADA 2019-2020

primera divisio femeni infantil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A 90 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 61 MANRESA, C.E. A
LLERONA, C.E. B 53 MARTINENC, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 72 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 51 SABADELL F.C., C.E. A
IGUALADA, C.F. A 33 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
VILADECANS U.D. A 61 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 2 13-10-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 11 VILADECANS U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 31 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
MANRESA, C.E. A 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MARTINENC, F.C. A 16 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A 16 LLERONA, C.E. B
SABADELL F.C., C.E. A 33 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. B 52 IGUALADA, C.F. A
Jornada 3 20-10-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A 80 MANRESA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 32 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 91 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
LLERONA, C.E. B 31 SABADELL F.C., C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 64 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 11 SANT GABRIEL, C.D. B
VILADECANS U.D. A 14 IGUALADA, C.F. A
Jornada 4 27-10-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 25 VILADECANS U.D. A
MANRESA, C.E. A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MARTINENC, F.C. A 07 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. A 01 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A 70 LLERONA, C.E. B
SANT GABRIEL, C.D. B 04 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
IGUALADA, C.F. A 24 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 5 03-11-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 70 MANRESA, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 41 MARTINENC, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A 80 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 04 SABADELL F.C., C.E. A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A 10 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LLERONA, C.E. B 13 SANT GABRIEL, C.D. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 53 IGUALADA, C.F. A
VILADECANS U.D. A 30 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 6 10-11-2019
MANRESA, C.E. A 13 VILADECANS U.D. A
MARTINENC, F.C. A 26 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A 06 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SABADELL F.C., C.E. A 32 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A 52 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. B 05 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
IGUALADA, C.F. A 42 LLERONA, C.E. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 33 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 7 17-11-2019
MANRESA, C.E. A 41 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 72 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 25 SABADELL F.C., C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A 43 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 03 SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 33 IGUALADA, C.F. A
LLERONA, C.E. B 40 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
VILADECANS U.D. A 50 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 8 24-11-2019
MARTINENC, F.C. A 28 VILADECANS U.D. A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A 14 MANRESA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 05 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT GABRIEL, C.D. B 16 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
IGUALADA, C.F. A 25 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 03 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 41 LLERONA, C.E. B
Jornada 9 01-12-2019
MARTINENC, F.C. A 33 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
MANRESA, C.E. A 13 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 41 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 02 SANT GABRIEL, C.D. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A 53 IGUALADA, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 23 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 42 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
VILADECANS U.D. A 22 LLERONA, C.E. B
Jornada 10 15-12-2019
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A 22 VILADECANS U.D. A
SABADELL F.C., C.E. A 51 MARTINENC, F.C. A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A 30 MANRESA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B 34 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
IGUALADA, C.F. A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 22 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LLERONA, C.E. B 12 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 11 22-12-2019
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A 32 SABADELL F.C., C.E. A
MARTINENC, F.C. A 16 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
MANRESA, C.E. A 23 SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 54 IGUALADA, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 35 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 00 LLERONA, C.E. B
VILADECANS U.D. A 03 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 12 12-01-2020
SABADELL F.C., C.E. A 11 VILADECANS U.D. A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A 63 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
SANT GABRIEL, C.D. B 92 MARTINENC, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 52 MANRESA, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 18 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
LLERONA, C.E. B 04 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 63 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 13 19-01-2020
SABADELL F.C., C.E. A 25 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A 52 SANT GABRIEL, C.D. B
MARTINENC, F.C. A 22 IGUALADA, C.F. A
MANRESA, C.E. A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 11 LLERONA, C.E. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A 22 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
VILADECANS U.D. A 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 14 26-01-2020
VILADECANS U.D. A 04 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
SANT GABRIEL, C.D. B 43 SABADELL F.C., C.E. A
IGUALADA, C.F. A 61 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 61 MARTINENC, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 21 MANRESA, C.E. A
LLERONA, C.E. B 09 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 81 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 13 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
Jornada 15 02-02-2020
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A 10 SANT GABRIEL, C.D. B
SABADELL F.C., C.E. A 23 IGUALADA, C.F. A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A 05 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
MARTINENC, F.C. A 05 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MANRESA, C.E. A 33 LLERONA, C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 12 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 41 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A 20 VILADECANS U.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 04 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 52 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MANRESA, C.E. A 04 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
MARTINENC, F.C. A 32 LLERONA, C.E. B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A 06 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SABADELL F.C., C.E. A 34 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A 51 IGUALADA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. B 00 VILADECANS U.D. A
Jornada 17 16-02-2020
VILADECANS U.D. A 30 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A 54 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 11 MANRESA, C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 61 MARTINENC, F.C. A
LLERONA, C.E. B 16 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 31 SABADELL F.C., C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 42 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
IGUALADA, C.F. A 12 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 18 01-03-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MANRESA, C.E. A 13 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
MARTINENC, F.C. A 15 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A 110 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SABADELL F.C., C.E. A 42 LLERONA, C.E. B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A 23 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. B 43 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 11 VILADECANS U.D. A
Jornada 19 08-03-2020
VILADECANS U.D. A 24 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 12 MANRESA, C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A 71 MARTINENC, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 24 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 65 SABADELL F.C., C.E. A
LLERONA, C.E. B 51 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 22 SANT GABRIEL, C.D. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 21 IGUALADA, C.F. A
Jornada 20 15-03-2020
MANRESA, C.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
MARTINENC, F.C. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
SABADELL F.C., C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
SANT GABRIEL, C.D. B - LLERONA, C.E. B
IGUALADA, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - VILADECANS U.D. A
Jornada 21 22-03-2020
VILADECANS U.D. A - MANRESA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - MARTINENC, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - SABADELL F.C., C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - SANT GABRIEL, C.D. B
LLERONA, C.E. B - IGUALADA, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 22 29-03-2020
MARTINENC, F.C. A - MANRESA, C.E. A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SABADELL F.C., C.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
IGUALADA, C.F. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - LLERONA, C.E. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - VILADECANS U.D. A
Jornada 23 05-04-2020
VILADECANS U.D. A - MARTINENC, F.C. A
MANRESA, C.E. A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - IGUALADA, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
LLERONA, C.E. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 24 19-04-2020
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A - MARTINENC, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A - MANRESA, C.E. A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT GABRIEL, C.D. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
IGUALADA, C.F. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LLERONA, C.E. B - VILADECANS U.D. A
Jornada 25 26-04-2020
VILADECANS U.D. A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
MARTINENC, F.C. A - SABADELL F.C., C.E. A
MANRESA, C.E. A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - IGUALADA, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - LLERONA, C.E. B
Jornada 26 03-05-2020
SABADELL F.C., C.E. A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A - MARTINENC, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. B - MANRESA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
LLERONA, C.E. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - VILADECANS U.D. A
Jornada 27 10-05-2020
VILADECANS U.D. A - SABADELL F.C., C.E. A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
MARTINENC, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. B
MANRESA, C.E. A - IGUALADA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - LLERONA, C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 28 17-05-2020
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A - SABADELL F.C., C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
IGUALADA, C.F. A - MARTINENC, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - MANRESA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
LLERONA, C.E. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - VILADECANS U.D. A
Jornada 29 24-05-2020
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A - VILADECANS U.D. A
SABADELL F.C., C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A - IGUALADA, C.F. A
MARTINENC, F.C. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
MANRESA, C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - LLERONA, C.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 30 31-05-2020
SANT GABRIEL, C.D. B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE A
IGUALADA, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - MARTINENC, F.C. A
LLERONA, C.E. B - MANRESA, C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
VILADECANS U.D. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.