Competició | TEMPORADA 2019-2020

primera divisio nacional femenina | grup iii

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-09-2019
SD HUESCA 3-2 PARDINYES C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 0-3 IGUALADA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 3-1 Descansa
PALLEJA, C.F. A 6-0 Descansa
SON SARDINA AD 1-0 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
EUROPA, C.E. A 0-7 Descansa
BALEARS FC 1-2 SANT GABRIEL,C.D. A
Jornada 2 22-09-2019
PARDINYES C.F. A 3-1 BALEARS FC
IGUALADA, C.F. A 2-0 SD HUESCA
Descansa 4-2 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Descansa 0-2 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 3-3 PALLEJA, C.F. A
Descansa 6-1 SON SARDINA AD
SANT GABRIEL,C.D. A 1-0 EUROPA, C.E. A
Jornada 3 29-09-2019
PARDINYES C.F. A 3-3 IGUALADA, C.F. A
SD HUESCA 0-2 Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 1-2 Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 0-1 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
PALLEJA, C.F. A 0-2 Descansa
SON SARDINA AD 2-2 SANT GABRIEL,C.D. A
BALEARS FC 2-3 EUROPA, C.E. A
Jornada 4 06-10-2019
IGUALADA, C.F. A 0-1 BALEARS FC
Descansa 2-2 PARDINYES C.F. A
Descansa 1-6 SD HUESCA
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 5-2 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Descansa 2-2 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL,C.D. A 1-1 PALLEJA, C.F. A
EUROPA, C.E. A 3-1 SON SARDINA AD
Jornada 5 13-10-2019
IGUALADA, C.F. A 5-1 Descansa
PARDINYES C.F. A 2-1 Descansa
SD HUESCA 0-4 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 0-3 Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 0-3 SANT GABRIEL,C.D. A
PALLEJA, C.F. A 1-0 EUROPA, C.E. A
BALEARS FC 1-2 SON SARDINA AD
Jornada 6 20-10-2019
Descansa 0-1 BALEARS FC
Descansa 0-0 IGUALADA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 6-1 PARDINYES C.F. A
Descansa 4-2 SD HUESCA
SANT GABRIEL,C.D. A 3-1 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
EUROPA, C.E. A 4-1 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SON SARDINA AD 3-1 PALLEJA, C.F. A
Jornada 7 27-10-2019
Descansa 3-1 Descansa
IGUALADA, C.F. A 1-3 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
PARDINYES C.F. A 1-2 Descansa
SD HUESCA 0-1 SANT GABRIEL,C.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 3-2 EUROPA, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 1-2 SON SARDINA AD
BALEARS FC 1-0 PALLEJA, C.F. A
Jornada 8 03-11-2019
Descansa 0-2 BALEARS FC
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 0-1 Descansa
Descansa 4-1 IGUALADA, C.F. A
SANT GABRIEL,C.D. A 8-3 PARDINYES C.F. A
EUROPA, C.E. A 4-3 SD HUESCA
SON SARDINA AD 4-0 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
PALLEJA, C.F. A 2-3 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 9 10-11-2019
Descansa 1-6 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Descansa 1-5 Descansa
IGUALADA, C.F. A 0-1 SANT GABRIEL,C.D. A
PARDINYES C.F. A 1-1 EUROPA, C.E. A
SD HUESCA 0-2 SON SARDINA AD
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 2-0 PALLEJA, C.F. A
BALEARS FC 2-0 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 10 17-11-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 3-1 BALEARS FC
Descansa 6-0 Descansa
SANT GABRIEL,C.D. A 2-1 Descansa
EUROPA, C.E. A 2-1 IGUALADA, C.F. A
SON SARDINA AD 0-1 PARDINYES C.F. A
PALLEJA, C.F. A 0-1 SD HUESCA
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 1-2 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 11 24-11-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 1-2 Descansa
Descansa 0-2 SANT GABRIEL,C.D. A
Descansa 3-4 EUROPA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A 0-0 SON SARDINA AD
PARDINYES C.F. A 2-0 PALLEJA, C.F. A
SD HUESCA 1-1 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
BALEARS FC 1-1 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 12 01-12-2019
BALEARS FC 0-2 Descansa
SANT GABRIEL,C.D. A 4-2 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
EUROPA, C.E. A 6-0 Descansa
SON SARDINA AD 2-0 Descansa
PALLEJA, C.F. A 2-2 IGUALADA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 4-2 PARDINYES C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 1-2 SD HUESCA
Jornada 13 15-12-2019
Descansa 1-0 SANT GABRIEL,C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 1-2 EUROPA, C.E. A
Descansa 0-3 SON SARDINA AD
Descansa 3-2 PALLEJA, C.F. A
IGUALADA, C.F. A 1-4 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
PARDINYES C.F. A 0-2 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SD HUESCA 1-2 BALEARS FC

SEGONA VOLTA

Jornada 14 12-01-2020
PARDINYES C.F. A 3-1 SD HUESCA
IGUALADA, C.F. A 2-1 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Descansa 1-3 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Descansa 0-3 PALLEJA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 2-2 SON SARDINA AD
Descansa 3-1 EUROPA, C.E. A
SANT GABRIEL,C.D. A 3-0 BALEARS FC
Jornada 15 19-01-2020
BALEARS FC 2-0 PARDINYES C.F. A
SD HUESCA 0-2 IGUALADA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 1-1 Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 2-0 Descansa
PALLEJA, C.F. A 0-4 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SON SARDINA AD 1-0 Descansa
EUROPA, C.E. A 0-0 SANT GABRIEL,C.D. A
Jornada 16 26-01-2020
IGUALADA, C.F. A 1-3 PARDINYES C.F. A
Descansa 2-2 SD HUESCA
Descansa 0-4 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 6-2 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Descansa 2-1 PALLEJA, C.F. A
SANT GABRIEL,C.D. A 1-1 SON SARDINA AD
EUROPA, C.E. A 0-0 BALEARS FC
Jornada 17 02-02-2020
BALEARS FC 2-2 IGUALADA, C.F. A
PARDINYES C.F. A 3-1 Descansa
SD HUESCA 7-1 Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 1-0 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 0-3 Descansa
PALLEJA, C.F. A 0-4 SANT GABRIEL,C.D. A
SON SARDINA AD 2-1 EUROPA, C.E. A
Jornada 18 09-02-2020
Descansa 2-4 IGUALADA, C.F. A
Descansa 1-8 PARDINYES C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 1-0 SD HUESCA
Descansa 7-0 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SANT GABRIEL,C.D. A 3-0 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
EUROPA, C.E. A 3-1 PALLEJA, C.F. A
SON SARDINA AD 0-0 BALEARS FC
Jornada 19 01-03-2020
BALEARS FC 0-2 Descansa
IGUALADA, C.F. A 17-0 Descansa
PARDINYES C.F. A 0-5 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SD HUESCA 0-2 Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 1-0 SANT GABRIEL,C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 2-2 EUROPA, C.E. A
PALLEJA, C.F. A 2-1 SON SARDINA AD
Jornada 20 15-03-2020
Descansa - Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
Descansa - PARDINYES C.F. A
SANT GABRIEL,C.D. A - SD HUESCA
EUROPA, C.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SON SARDINA AD - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
PALLEJA, C.F. A - BALEARS FC
Jornada 21 22-03-2020
BALEARS FC - Descansa
Descansa - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
IGUALADA, C.F. A - Descansa
PARDINYES C.F. A - SANT GABRIEL,C.D. A
SD HUESCA - EUROPA, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - SON SARDINA AD
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - PALLEJA, C.F. A
Jornada 22 29-03-2020
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - Descansa
Descansa - Descansa
SANT GABRIEL,C.D. A - IGUALADA, C.F. A
EUROPA, C.E. A - PARDINYES C.F. A
SON SARDINA AD - SD HUESCA
PALLEJA, C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - BALEARS FC
Jornada 23 05-04-2020
BALEARS FC - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Descansa - Descansa
Descansa - SANT GABRIEL,C.D. A
IGUALADA, C.F. A - EUROPA, C.E. A
PARDINYES C.F. A - SON SARDINA AD
SD HUESCA - PALLEJA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 24 19-04-2020
Descansa - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT GABRIEL,C.D. A - Descansa
EUROPA, C.E. A - Descansa
SON SARDINA AD - IGUALADA, C.F. A
PALLEJA, C.F. A - PARDINYES C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SD HUESCA
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - BALEARS FC
Jornada 25 26-04-2020
Descansa - BALEARS FC
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SANT GABRIEL,C.D. A
Descansa - EUROPA, C.E. A
Descansa - SON SARDINA AD
IGUALADA, C.F. A - PALLEJA, C.F. A
PARDINYES C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SD HUESCA - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 26 03-05-2020
SANT GABRIEL,C.D. A - Descansa
EUROPA, C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SON SARDINA AD - Descansa
PALLEJA, C.F. A - Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - IGUALADA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - PARDINYES C.F. A
BALEARS FC - SD HUESCA
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.