Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent femeni juvenil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 29-09-2019
DAMM, C.F. A 80 GIRONA, F.C. A
BARCELONA, F.C. A 40 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
SANT GABRIEL, C.D. A 21 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
IGUALADA, C.F. A 12 EUROPA, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 22 ESPANYOL, R.C.D. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 30 MERCANTIL, C.E A
Jornada 2 06-10-2019
GIRONA, F.C. A 50 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 15 DAMM, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 24 BARCELONA, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 21 SANT GABRIEL, C.D. A
EUROPA, C.E. A 30 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 60 IGUALADA, C.F. A
MERCANTIL, C.E A 26 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 3 13-10-2019
GIRONA, F.C. A 12 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
DAMM, C.F. A 60 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
BARCELONA, F.C. A 81 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. A 20 EUROPA, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 06 ESPANYOL, R.C.D. A
IGUALADA, C.F. A 71 MERCANTIL, C.E A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 4 20-10-2019
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 60 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 24 GIRONA, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 04 DAMM, C.F. A
EUROPA, C.E. A 03 BARCELONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 32 SANT GABRIEL, C.D. A
MERCANTIL, C.E A 16 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 01 IGUALADA, C.F. A
Jornada 5 27-10-2019
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 42 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIRONA, F.C. A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
DAMM, C.F. A 30 EUROPA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A 41 ESPANYOL, R.C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. A 10 MERCANTIL, C.E A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 22 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 14 IGUALADA, C.F. A
Jornada 6 03-11-2019
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 51 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 02 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
EUROPA, C.E. A 21 GIRONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 14 DAMM, C.F. A
MERCANTIL, C.E A 08 BARCELONA, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 01 SANT GABRIEL, C.D. A
IGUALADA, C.F. A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 7 10-11-2019
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 11 EUROPA, C.E. A
GIRONA, F.C. A 11 ESPANYOL, R.C.D. A
DAMM, C.F. A 62 MERCANTIL, C.E A
BARCELONA, F.C. A 41 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT GABRIEL, C.D. A 20 IGUALADA, C.F. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 14 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 8 17-11-2019
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 81 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
EUROPA, C.E. A 12 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESPANYOL, R.C.D. A 52 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
MERCANTIL, C.E A 15 GIRONA, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 03 DAMM, C.F. A
IGUALADA, C.F. A 04 BARCELONA, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 04 SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 9 24-11-2019
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 41 EUROPA, C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 03 ESPANYOL, R.C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 41 MERCANTIL, C.E A
GIRONA, F.C. A 11 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
DAMM, C.F. A 30 IGUALADA, C.F. A
BARCELONA, F.C. A 10 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 12 SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 10 01-12-2019
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 04 EUROPA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 62 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MERCANTIL, C.E A 23 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 04 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
IGUALADA, C.F. A 22 GIRONA, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 05 DAMM, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A 16 BARCELONA, F.C. A
Jornada 11 15-12-2019
EUROPA, C.E. A 12 ESPANYOL, R.C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 51 MERCANTIL, C.E A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 32 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 11 IGUALADA, C.F. A
GIRONA, F.C. A 61 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
DAMM, C.F. A 31 SANT GABRIEL, C.D. A
BARCELONA, F.C. A 110 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 12 22-12-2019
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 13 ESPANYOL, R.C.D. A
MERCANTIL, C.E A 42 EUROPA, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
IGUALADA, C.F. A 11 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 34 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
SANT GABRIEL, C.D. A 11 GIRONA, F.C. A
BARCELONA, F.C. A 10 DAMM, C.F. A
Jornada 13 12-01-2020
ESPANYOL, R.C.D. A 41 MERCANTIL, C.E A
EUROPA, C.E. A 40 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 14 IGUALADA, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 72 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 11 SANT GABRIEL, C.D. A
GIRONA, F.C. A 13 BARCELONA, F.C. A
DAMM, C.F. A 60 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 19-01-2020
GIRONA, F.C. A 13 DAMM, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 12 BARCELONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 34 SANT GABRIEL, C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
EUROPA, C.E. A 42 IGUALADA, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A 50 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
MERCANTIL, C.E A 11 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 15 26-01-2020
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 02 GIRONA, F.C. A
DAMM, C.F. A 50 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
BARCELONA, F.C. A 32 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT GABRIEL, C.D. A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 32 EUROPA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 40 MERCANTIL, C.E A
Jornada 16 02-02-2020
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 42 GIRONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 03 DAMM, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 12 BARCELONA, F.C. A
EUROPA, C.E. A 21 SANT GABRIEL, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A 00 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
MERCANTIL, C.E A 42 IGUALADA, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 81 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 17 09-02-2020
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 04 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
GIRONA, F.C. A 02 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
DAMM, C.F. A 30 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
BARCELONA, F.C. A 21 EUROPA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 43 ESPANYOL, R.C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 31 MERCANTIL, C.E A
IGUALADA, C.F. A 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 18 16-02-2020
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 24 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 20 GIRONA, F.C. A
EUROPA, C.E. A 01 DAMM, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A - BARCELONA, F.C. A
MERCANTIL, C.E A 13 SANT GABRIEL, C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 43 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 72 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 19 01-03-2020
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 06 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 60 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
GIRONA, F.C. A 13 EUROPA, C.E. A
DAMM, C.F. A 42 ESPANYOL, R.C.D. A
BARCELONA, F.C. A 150 MERCANTIL, C.E A
SANT GABRIEL, C.D. A 41 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 12 IGUALADA, C.F. A
Jornada 20 08-03-2020
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
EUROPA, C.E. A 22 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
ESPANYOL, R.C.D. A 21 GIRONA, F.C. A
MERCANTIL, C.E A 26 DAMM, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 04 BARCELONA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 23 SANT GABRIEL, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 54 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 21 15-03-2020
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - EUROPA, C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - ESPANYOL, R.C.D. A
GIRONA, F.C. A - MERCANTIL, C.E A
DAMM, C.F. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
BARCELONA, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 22 22-03-2020
EUROPA, C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
MERCANTIL, C.E A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - GIRONA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A - DAMM, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - BARCELONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 23 29-03-2020
EUROPA, C.E. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - MERCANTIL, C.E A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
GIRONA, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
DAMM, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
BARCELONA, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 24 05-04-2020
ESPANYOL, R.C.D. A - EUROPA, C.E. A
MERCANTIL, C.E A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
IGUALADA, C.F. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - GIRONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - DAMM, C.F. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - BARCELONA, F.C. A
Jornada 25 19-04-2020
ESPANYOL, R.C.D. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
EUROPA, C.E. A - MERCANTIL, C.E A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - IGUALADA, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
GIRONA, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
DAMM, C.F. A - BARCELONA, F.C. A
Jornada 26 26-04-2020
MERCANTIL, C.E A - ESPANYOL, R.C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - EUROPA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT GABRIEL, C.D. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
BARCELONA, F.C. A - GIRONA, F.C. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - DAMM, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.