Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent alevi | grup 6

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 29-09-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 53 BISBALENC, AT. A
BANYOLES, C.E. A 54 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
CASSA, U.D. A 54 FIGUERES, U.E. A
PORQUERES, U.E. A 63 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
GIRONA, F.C. B 71 BESCANO, C.D. A
QUART, U.E. B 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 34 PERALADA, C.F. A
LLAGOSTERA, U.E. B 06 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 2 06-10-2019
BISBALENC, AT. A 56 LLAGOSTERA, U.E. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FIGUERES, U.E. A 33 BANYOLES, C.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 42 CASSA, U.D. A
BESCANO, C.D. A 15 PORQUERES, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 29 GIRONA, F.C. B
PERALADA, C.F. A 27 QUART, U.E. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 13 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 3 13-10-2019
BISBALENC, AT. A 51 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 21 FIGUERES, U.E. A
BANYOLES, C.E. A 81 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
CASSA, U.D. A 32 BESCANO, C.D. A
PORQUERES, U.E. A 52 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
GIRONA, F.C. B 62 PERALADA, C.F. A
QUART, U.E. B 33 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
LLAGOSTERA, U.E. B 15 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Jornada 4 20-10-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 22 LLAGOSTERA, U.E. B
FIGUERES, U.E. A 31 BISBALENC, AT. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 59 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
BESCANO, C.D. A 43 BANYOLES, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 72 CASSA, U.D. A
PERALADA, C.F. A 02 PORQUERES, U.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 62 GIRONA, F.C. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 09 QUART, U.E. B
Jornada 5 27-10-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 34 FIGUERES, U.E. A
BISBALENC, AT. A 52 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 50 BESCANO, C.D. A
BANYOLES, C.E. A 62 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
CASSA, U.D. A 13 PERALADA, C.F. A
PORQUERES, U.E. A 16 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
GIRONA, F.C. B 54 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
LLAGOSTERA, U.E. B 15 QUART, U.E. B
Jornada 6 03-11-2019
FIGUERES, U.E. A 42 LLAGOSTERA, U.E. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 25 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BESCANO, C.D. A 28 BISBALENC, AT. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 36 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
PERALADA, C.F. A 14 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 121 CASSA, U.D. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 13 PORQUERES, U.E. A
QUART, U.E. B 24 GIRONA, F.C. B
Jornada 7 10-11-2019
FIGUERES, U.E. A 131 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 51 BESCANO, C.D. A
BISBALENC, AT. A 52 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 13 PERALADA, C.F. A
BANYOLES, C.E. A 46 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
CASSA, U.D. A 06 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
PORQUERES, U.E. A 23 QUART, U.E. B
LLAGOSTERA, U.E. B 212 GIRONA, F.C. B
Jornada 8 17-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 06 LLAGOSTERA, U.E. B
BESCANO, C.D. A 09 FIGUERES, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
PERALADA, C.F. A 26 BISBALENC, AT. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 24 BANYOLES, C.E. A
QUART, U.E. B 81 CASSA, U.D. A
GIRONA, F.C. B 71 PORQUERES, U.E. A
Jornada 9 24-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 22 BESCANO, C.D. A
FIGUERES, U.E. A 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 32 PERALADA, C.F. A
BISBALENC, AT. A 16 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BANYOLES, C.E. A 16 QUART, U.E. B
CASSA, U.D. A 28 GIRONA, F.C. B
LLAGOSTERA, U.E. B 11 PORQUERES, U.E. A
Jornada 10 01-12-2019
BESCANO, C.D. A 16 LLAGOSTERA, U.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 21 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
PERALADA, C.F. A 53 FIGUERES, U.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 30 BISBALENC, AT. A
QUART, U.E. B 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
GIRONA, F.C. B 25 BANYOLES, C.E. A
PORQUERES, U.E. A 52 CASSA, U.D. A
Jornada 11 15-12-2019
BESCANO, C.D. A 27 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 36 PERALADA, C.F. A
FIGUERES, U.E. A 44 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BISBALENC, AT. A 14 QUART, U.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 27 GIRONA, F.C. B
BANYOLES, C.E. A 61 PORQUERES, U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B 43 CASSA, U.D. A
Jornada 12 22-12-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 11 LLAGOSTERA, U.E. B
PERALADA, C.F. A 61 BESCANO, C.D. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 74 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 50 FIGUERES, U.E. A
QUART, U.E. B 14 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
GIRONA, F.C. B 21 BISBALENC, AT. A
PORQUERES, U.E. A 45 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
CASSA, U.D. A 48 BANYOLES, C.E. A
Jornada 13 12-01-2020
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 21 PERALADA, C.F. A
BESCANO, C.D. A 03 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FIGUERES, U.E. A 03 QUART, U.E. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 16 GIRONA, F.C. B
BISBALENC, AT. A 74 PORQUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 62 CASSA, U.D. A
LLAGOSTERA, U.E. B 22 BANYOLES, C.E. A
Jornada 14 19-01-2020
LLAGOSTERA, U.E. B 40 PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 60 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 51 BESCANO, C.D. A
QUART, U.E. B 30 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
GIRONA, F.C. B 32 FIGUERES, U.E. A
PORQUERES, U.E. A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
CASSA, U.D. A 03 BISBALENC, AT. A
BANYOLES, C.E. A 33 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Jornada 15 26-01-2020
PERALADA, C.F. A 24 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
BESCANO, C.D. A 60 QUART, U.E. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 46 GIRONA, F.C. B
FIGUERES, U.E. A 33 PORQUERES, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 82 CASSA, U.D. A
BISBALENC, AT. A 34 BANYOLES, C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 50 LLAGOSTERA, U.E. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 02-02-2020
BISBALENC, AT. A 35 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 33 BANYOLES, C.E. A
FIGUERES, U.E. A 72 CASSA, U.D. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 23 PORQUERES, U.E. A
BESCANO, C.D. A 15 GIRONA, F.C. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 33 QUART, U.E. B
PERALADA, C.F. A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 32 LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 17 09-02-2020
LLAGOSTERA, U.E. B 12 BISBALENC, AT. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BANYOLES, C.E. A 84 FIGUERES, U.E. A
CASSA, U.D. A 31 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
PORQUERES, U.E. A 32 BESCANO, C.D. A
GIRONA, F.C. B 70 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
QUART, U.E. B 53 PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Jornada 18 16-02-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - BISBALENC, AT. A
FIGUERES, U.E. A 52 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 63 BANYOLES, C.E. A
BESCANO, C.D. A 15 CASSA, U.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 51 PORQUERES, U.E. A
PERALADA, C.F. A 04 GIRONA, F.C. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 42 QUART, U.E. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 33 LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 19 01-03-2020
LLAGOSTERA, U.E. B 61 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BISBALENC, AT. A 36 FIGUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 103 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
BANYOLES, C.E. A 72 BESCANO, C.D. A
CASSA, U.D. A 51 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
PORQUERES, U.E. A 13 PERALADA, C.F. A
GIRONA, F.C. B 45 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
QUART, U.E. B 42 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Jornada 20 08-03-2020
FIGUERES, U.E. A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 16 BISBALENC, AT. A
BESCANO, C.D. A 17 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 14 BANYOLES, C.E. A
PERALADA, C.F. A 42 CASSA, U.D. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 72 PORQUERES, U.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 51 GIRONA, F.C. B
QUART, U.E. B 42 LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 21 15-03-2020
LLAGOSTERA, U.E. B - FIGUERES, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
BISBALENC, AT. A - BESCANO, C.D. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
BANYOLES, C.E. A - PERALADA, C.F. A
CASSA, U.D. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
PORQUERES, U.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
GIRONA, F.C. B - QUART, U.E. B
Jornada 22 22-03-2020
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - FIGUERES, U.E. A
BESCANO, C.D. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - BISBALENC, AT. A
PERALADA, C.F. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - BANYOLES, C.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - CASSA, U.D. A
QUART, U.E. B - PORQUERES, U.E. A
GIRONA, F.C. B - LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 23 29-03-2020
LLAGOSTERA, U.E. B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
FIGUERES, U.E. A - BESCANO, C.D. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
BISBALENC, AT. A - PERALADA, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
BANYOLES, C.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
CASSA, U.D. A - QUART, U.E. B
PORQUERES, U.E. A - GIRONA, F.C. B
Jornada 24 05-04-2020
BESCANO, C.D. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - FIGUERES, U.E. A
PERALADA, C.F. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - BISBALENC, AT. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
QUART, U.E. B - BANYOLES, C.E. A
GIRONA, F.C. B - CASSA, U.D. A
PORQUERES, U.E. A - LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 25 19-04-2020
LLAGOSTERA, U.E. B - BESCANO, C.D. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FIGUERES, U.E. A - PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
BISBALENC, AT. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - QUART, U.E. B
BANYOLES, C.E. A - GIRONA, F.C. B
CASSA, U.D. A - PORQUERES, U.E. A
Jornada 26 26-04-2020
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - BESCANO, C.D. A
PERALADA, C.F. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - FIGUERES, U.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
QUART, U.E. B - BISBALENC, AT. A
GIRONA, F.C. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
PORQUERES, U.E. A - BANYOLES, C.E. A
CASSA, U.D. A - LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 27 03-05-2020
LLAGOSTERA, U.E. B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
BESCANO, C.D. A - PERALADA, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FIGUERES, U.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - QUART, U.E. B
BISBALENC, AT. A - GIRONA, F.C. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - PORQUERES, U.E. A
BANYOLES, C.E. A - CASSA, U.D. A
Jornada 28 10-05-2020
PERALADA, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - BESCANO, C.D. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
QUART, U.E. B - FIGUERES, U.E. A
GIRONA, F.C. B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
PORQUERES, U.E. A - BISBALENC, AT. A
CASSA, U.D. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
BANYOLES, C.E. A - LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 29 17-05-2020
PERALADA, C.F. A - LLAGOSTERA, U.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
BESCANO, C.D. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - QUART, U.E. B
FIGUERES, U.E. A - GIRONA, F.C. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - PORQUERES, U.E. A
BISBALENC, AT. A - CASSA, U.D. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - BANYOLES, C.E. A
Jornada 30 24-05-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - PERALADA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
QUART, U.E. B - BESCANO, C.D. A
GIRONA, F.C. B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
PORQUERES, U.E. A - FIGUERES, U.E. A
CASSA, U.D. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BANYOLES, C.E. A - BISBALENC, AT. A
LLAGOSTERA, U.E. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.