Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent alevi | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 29-09-2019
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 06 IGUALADA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 35 ESCOLA F. GAVA, C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 63 SANT ANDREU, U.E B
GIMNASTIC MANRESA, C. B 31 Descansa
MANRESA, C.E. A 26 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
BARCELONA, F.C. A 140 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 31 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
DAMM, C.F. B 61 ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 2 06-10-2019
IGUALADA, C.F. A 66 DAMM, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. A 61 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANT ANDREU, U.E B 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Descansa 25 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 51 GIMNASTIC MANRESA, C. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 12 MANRESA, C.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 110 BARCELONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. B 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 3 13-10-2019
IGUALADA, C.F. A 64 ESCOLA F. GAVA, C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 16 SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 10 Descansa
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 06 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 60 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
MANRESA, C.E. A 62 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
BARCELONA, F.C. A 80 ESPANYOL, R.C.D. B
DAMM, C.F. B 40 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 4 20-10-2019
ESCOLA F. GAVA, C. A 27 DAMM, C.F. B
SANT ANDREU, U.E B 21 IGUALADA, C.F. A
Descansa 32 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 24 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 42 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 43 GIMNASTIC MANRESA, C. B
ESPANYOL, R.C.D. B 14 MANRESA, C.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 07 BARCELONA, F.C. A
Jornada 5 27-10-2019
ESCOLA F. GAVA, C. A 42 SANT ANDREU, U.E B
IGUALADA, C.F. A 120 Descansa
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 26 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 32 ESPANYOL, R.C.D. B
MANRESA, C.E. A 33 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
DAMM, C.F. B 26 BARCELONA, F.C. A
Jornada 6 03-11-2019
SANT ANDREU, U.E B 07 DAMM, C.F. B
Descansa 37 ESCOLA F. GAVA, C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 42 IGUALADA, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 53 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ESPANYOL, R.C.D. B 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 45 GIMNASTIC MANRESA, C. B
BARCELONA, F.C. A 140 MANRESA, C.E. A
Jornada 7 10-11-2019
SANT ANDREU, U.E B 42 Descansa
ESCOLA F. GAVA, C. A 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
IGUALADA, C.F. A 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 04 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 30 ESPANYOL, R.C.D. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 07 BARCELONA, F.C. A
DAMM, C.F. B 42 MANRESA, C.E. A
Jornada 8 17-11-2019
Descansa 16 DAMM, C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 31 SANT ANDREU, U.E B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 13 ESCOLA F. GAVA, C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 14 IGUALADA, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. B 101 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
BARCELONA, F.C. A 122 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
MANRESA, C.E. A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. B
Jornada 9 24-11-2019
Descansa 29 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SANT ANDREU, U.E B 27 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
ESCOLA F. GAVA, C. A 43 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
IGUALADA, C.F. A 22 ESPANYOL, R.C.D. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 06 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 06 BARCELONA, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 34 MANRESA, C.E. A
DAMM, C.F. B 31 GIMNASTIC MANRESA, C. B
Jornada 10 01-12-2019
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 34 DAMM, C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A Descansa
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 21 SANT ANDREU, U.E B
ESPANYOL, R.C.D. B 12 ESCOLA F. GAVA, C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 53 IGUALADA, C.F. A
BARCELONA, F.C. A 240 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
MANRESA, C.E. A 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
GIMNASTIC MANRESA, C. B 71 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 11 15-12-2019
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 53 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
Descansa 14 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SANT ANDREU, U.E B 13 ESPANYOL, R.C.D. B
ESCOLA F. GAVA, C. A 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
IGUALADA, C.F. A 110 BARCELONA, F.C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 07 MANRESA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
DAMM, C.F. B 41 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 12 22-12-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 13 DAMM, C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Descansa 02 ESPANYOL, R.C.D. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 31 SANT ANDREU, U.E B
BARCELONA, F.C. A 140 ESCOLA F. GAVA, C. A
MANRESA, C.E. A 61 IGUALADA, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 110 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Jornada 13 12-01-2020
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 40 ESPANYOL, R.C.D. B
Descansa 06 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANT ANDREU, U.E B 07 BARCELONA, F.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 34 MANRESA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A 15 GIMNASTIC MANRESA, C. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 28 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
DAMM, C.F. B 53 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Jornada 14 19-01-2020
DAMM, C.F. B 42 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
ESPANYOL, R.C.D. B 44 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 03 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
BARCELONA, F.C. A 110 Descansa
MANRESA, C.E. A 72 SANT ANDREU, U.E B
GIMNASTIC MANRESA, C. B 60 ESCOLA F. GAVA, C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 13 IGUALADA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 70 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 15 26-01-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 41 ESPANYOL, R.C.D. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 63 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 18 BARCELONA, F.C. A
Descansa 010 MANRESA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E B 31 GIMNASTIC MANRESA, C. B
ESCOLA F. GAVA, C. A 63 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
IGUALADA, C.F. A 02 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 113 DAMM, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 02-02-2020
IGUALADA, C.F. A 70 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 41 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANT ANDREU, U.E B 03 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Descansa 013 GIMNASTIC MANRESA, C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 22 MANRESA, C.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 011 BARCELONA, F.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 27 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ESPANYOL, R.C.D. B 33 DAMM, C.F. B
Jornada 17 09-02-2020
DAMM, C.F. B 52 IGUALADA, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 06 ESCOLA F. GAVA, C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 40 SANT ANDREU, U.E B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 101 Descansa
GIMNASTIC MANRESA, C. B 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MANRESA, C.E. A 43 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
BARCELONA, F.C. A 131 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 27 ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 18 16-02-2020
ESCOLA F. GAVA, C. A 14 IGUALADA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E B 114 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Descansa 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 03 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 03 GIMNASTIC MANRESA, C. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 13 MANRESA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B 010 BARCELONA, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 37 DAMM, C.F. B
Jornada 19 01-03-2020
DAMM, C.F. B 60 ESCOLA F. GAVA, C. A
IGUALADA, C.F. A 53 SANT ANDREU, U.E B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 23 Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 40 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
MANRESA, C.E. A 22 ESPANYOL, R.C.D. B
BARCELONA, F.C. A 140 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 20 08-03-2020
SANT ANDREU, U.E B 31 ESCOLA F. GAVA, C. A
Descansa 110 IGUALADA, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 34 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
ESPANYOL, R.C.D. B 34 GIMNASTIC MANRESA, C. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 21 MANRESA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A 80 DAMM, C.F. B
Jornada 21 15-03-2020
DAMM, C.F. B - SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA F. GAVA, C. A - Descansa
IGUALADA, C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - ESPANYOL, R.C.D. B
GIMNASTIC MANRESA, C. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
MANRESA, C.E. A - BARCELONA, F.C. A
Jornada 22 22-03-2020
Descansa - SANT ANDREU, U.E B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - ESCOLA F. GAVA, C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - IGUALADA, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ESPANYOL, R.C.D. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
BARCELONA, F.C. A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
MANRESA, C.E. A - DAMM, C.F. B
Jornada 23 29-03-2020
DAMM, C.F. B - Descansa
SANT ANDREU, U.E B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GAVA, C. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
IGUALADA, C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - BARCELONA, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - MANRESA, C.E. A
Jornada 24 05-04-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - SANT ANDREU, U.E B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. B - IGUALADA, C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
BARCELONA, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
MANRESA, C.E. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - DAMM, C.F. B
Jornada 25 19-04-2020
DAMM, C.F. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Descansa - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SANT ANDREU, U.E B - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - ESPANYOL, R.C.D. B
IGUALADA, C.F. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - BARCELONA, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - MANRESA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
Jornada 26 26-04-2020
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - Descansa
ESPANYOL, R.C.D. B - SANT ANDREU, U.E B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - ESCOLA F. GAVA, C. A
BARCELONA, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
MANRESA, C.E. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - GIMNASTIC MANRESA, C. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - DAMM, C.F. B
Jornada 27 03-05-2020
DAMM, C.F. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
ESPANYOL, R.C.D. B - Descansa
SANT ANDREU, U.E B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ESCOLA F. GAVA, C. A - BARCELONA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A - MANRESA, C.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 28 10-05-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
ESPANYOL, R.C.D. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - Descansa
BARCELONA, F.C. A - SANT ANDREU, U.E B
MANRESA, C.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - IGUALADA, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - DAMM, C.F. B
Jornada 29 17-05-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - DAMM, C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - ESPANYOL, R.C.D. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Descansa - BARCELONA, F.C. A
SANT ANDREU, U.E B - MANRESA, C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
IGUALADA, C.F. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Jornada 30 24-05-2020
ESPANYOL, R.C.D. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
BARCELONA, F.C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MANRESA, C.E. A - Descansa
GIMNASTIC MANRESA, C. B - SANT ANDREU, U.E B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - ESCOLA F. GAVA, C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - IGUALADA, C.F. A
DAMM, C.F. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.