Competició | TEMPORADA 2019-2020

prebenjami 7 | grup 9

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 20 MAS PELLICER, U.D.C. A
RIUDOMS, C.D. A 61 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A 80 Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP. A 71 VILASECA C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 51 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
ALCOVER, C.E. A 40 LA SALLE REUS, F.C. A
MONTROIG AT. A 100 Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 10 PARE MANYANET, A.E. A
Jornada 2 20-10-2019
MAS PELLICER, U.D.C. A 40 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 15 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
Descansa 05 RIUDOMS, C.D. A
VILASECA C.F. A 40 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 04 SANTES CREUS CLUB ESP. A
LA SALLE REUS, F.C. A 06 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Descansa 23 ALCOVER, C.E. A
PARE MANYANET, A.E. A 15 MONTROIG AT. A
Jornada 3 27-10-2019
MAS PELLICER, U.D.C. A 70 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 40 Descansa
RIUDOMS, C.D. A 31 VILASECA C.F. A
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A 32 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 120 LA SALLE REUS, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 54 Descansa
ALCOVER, C.E. A 30 PARE MANYANET, A.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 66 MONTROIG AT. A
Jornada 4 03-11-2019
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 25 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Descansa 09 MAS PELLICER, U.D.C. A
VILASECA C.F. A 24 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 25 RIUDOMS, C.D. A
LA SALLE REUS, F.C. A 42 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
Descansa 013 SANTES CREUS CLUB ESP. A
PARE MANYANET, A.E. A 28 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
MONTROIG AT. A 41 ALCOVER, C.E. A
Jornada 5 10-11-2019
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 81 Descansa
MAS PELLICER, U.D.C. A 11 VILASECA C.F. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 52 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
RIUDOMS, C.D. A 32 LA SALLE REUS, F.C. A
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A 02 Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP. A 50 PARE MANYANET, A.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 44 MONTROIG AT. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 11 ALCOVER, C.E. A
Jornada 6 17-11-2019
Descansa 010 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
VILASECA C.F. A 50 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 05 MAS PELLICER, U.D.C. A
LA SALLE REUS, F.C. A 48 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
Descansa 45 RIUDOMS, C.D. A
PARE MANYANET, A.E. A 43 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
MONTROIG AT. A 01 SANTES CREUS CLUB ESP. A
ALCOVER, C.E. A 44 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 7 24-11-2019
Descansa 06 VILASECA C.F. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 03 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
MAS PELLICER, U.D.C. A 11 LA SALLE REUS, F.C. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 32 Descansa
RIUDOMS, C.D. A 11 PARE MANYANET, A.E. A
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A 48 MONTROIG AT. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 12 ALCOVER, C.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 24 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 8 01-12-2019
VILASECA C.F. A 12 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 51 Descansa
LA SALLE REUS, F.C. A 56 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
Descansa 13 MAS PELLICER, U.D.C. A
PARE MANYANET, A.E. A 23 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
MONTROIG AT. A 92 RIUDOMS, C.D. A
ALCOVER, C.E. A 31 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 44 SANTES CREUS CLUB ESP. A
Jornada 9 15-12-2019
VILASECA C.F. A 10 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
Descansa 13 LA SALLE REUS, F.C. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 13 Descansa
MAS PELLICER, U.D.C. A 10 PARE MANYANET, A.E. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 15 MONTROIG AT. A
RIUDOMS, C.D. A 32 ALCOVER, C.E. A
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A 06 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 22 SANTES CREUS CLUB ESP. A
Jornada 10 22-12-2019
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 06 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
LA SALLE REUS, F.C. A 27 VILASECA C.F. A
Descansa 71 Descansa
PARE MANYANET, A.E. A 51 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
MONTROIG AT. A 51 MAS PELLICER, U.D.C. A
ALCOVER, C.E. A 51 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 30 RIUDOMS, C.D. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 31 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
Jornada 11 12-01-2020
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 71 LA SALLE REUS, F.C. A
VILASECA C.F. A 21 Descansa
Descansa 12 PARE MANYANET, A.E. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 05 MONTROIG AT. A
MAS PELLICER, U.D.C. A 21 ALCOVER, C.E. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 24 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
RIUDOMS, C.D. A 05 SANTES CREUS CLUB ESP. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 51 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
Jornada 12 19-01-2020
LA SALLE REUS, F.C. A 39 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Descansa 11 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
PARE MANYANET, A.E. A 24 VILASECA C.F. A
MONTROIG AT. A 120 Descansa
ALCOVER, C.E. A 31 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 41 MAS PELLICER, U.D.C. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 33 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A 04 RIUDOMS, C.D. A
Jornada 13 26-01-2020
LA SALLE REUS, F.C. A 03 Descansa
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 21 PARE MANYANET, A.E. A
VILASECA C.F. A 16 MONTROIG AT. A
Descansa 07 ALCOVER, C.E. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 36 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
MAS PELLICER, U.D.C. A 15 SANTES CREUS CLUB ESP. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 50 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 52 RIUDOMS, C.D. A
Jornada 14 02-02-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 33 Descansa
PARE MANYANET, A.E. A 92 LA SALLE REUS, F.C. A
MONTROIG AT. A 93 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
ALCOVER, C.E. A 41 VILASECA C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 100 Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP. A 40 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A 02 MAS PELLICER, U.D.C. A
RIUDOMS, C.D. A 12 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
Jornada 15 09-02-2020
Descansa 31 PARE MANYANET, A.E. A
LA SALLE REUS, F.C. A 09 MONTROIG AT. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 24 ALCOVER, C.E. A
VILASECA C.F. A 05 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Descansa 017 SANTES CREUS CLUB ESP. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 24 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
MAS PELLICER, U.D.C. A 10 RIUDOMS, C.D. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 43 CAMBRILS UNIÓ C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
MAS PELLICER, U.D.C. A 41 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 24 RIUDOMS, C.D. A
Descansa 17 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
VILASECA C.F. A 06 SANTES CREUS CLUB ESP. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 34 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LA SALLE REUS, F.C. A 16 ALCOVER, C.E. A
Descansa 28 MONTROIG AT. A
PARE MANYANET, A.E. A 26 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 17 01-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 51 MAS PELLICER, U.D.C. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 51 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
RIUDOMS, C.D. A - Descansa
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A 24 VILASECA C.F. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 70 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 71 LA SALLE REUS, F.C. A
ALCOVER, C.E. A 24 Descansa
MONTROIG AT. A 51 PARE MANYANET, A.E. A
Jornada 18 08-03-2020
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 01 MAS PELLICER, U.D.C. A
Descansa 16 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
VILASECA C.F. A 11 RIUDOMS, C.D. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 50 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
LA SALLE REUS, F.C. A 011 SANTES CREUS CLUB ESP. A
Descansa 96 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
PARE MANYANET, A.E. A 24 ALCOVER, C.E. A
MONTROIG AT. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 19 15-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
MAS PELLICER, U.D.C. A - Descansa
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A - VILASECA C.F. A
RIUDOMS, C.D. A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A - LA SALLE REUS, F.C. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A - Descansa
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - PARE MANYANET, A.E. A
ALCOVER, C.E. A - MONTROIG AT. A
Jornada 20 22-03-2020
Descansa - LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
VILASECA C.F. A - MAS PELLICER, U.D.C. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
LA SALLE REUS, F.C. A - RIUDOMS, C.D. A
Descansa - LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
PARE MANYANET, A.E. A - SANTES CREUS CLUB ESP. A
MONTROIG AT. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ALCOVER, C.E. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 21 29-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - Descansa
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A - VILASECA C.F. A
MAS PELLICER, U.D.C. A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A - LA SALLE REUS, F.C. A
RIUDOMS, C.D. A - Descansa
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A - PARE MANYANET, A.E. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A - MONTROIG AT. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - ALCOVER, C.E. A
Jornada 22 05-04-2020
VILASECA C.F. A - Descansa
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A - LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
LA SALLE REUS, F.C. A - MAS PELLICER, U.D.C. A
Descansa - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
PARE MANYANET, A.E. A - RIUDOMS, C.D. A
MONTROIG AT. A - LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
ALCOVER, C.E. A - SANTES CREUS CLUB ESP. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 23 19-04-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - VILASECA C.F. A
Descansa - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A - LA SALLE REUS, F.C. A
MAS PELLICER, U.D.C. A - Descansa
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A - PARE MANYANET, A.E. A
RIUDOMS, C.D. A - MONTROIG AT. A
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A - ALCOVER, C.E. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 24 26-04-2020
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A - VILASECA C.F. A
LA SALLE REUS, F.C. A - Descansa
Descansa - LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
PARE MANYANET, A.E. A - MAS PELLICER, U.D.C. A
MONTROIG AT. A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
ALCOVER, C.E. A - RIUDOMS, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 25 03-05-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
VILASECA C.F. A - LA SALLE REUS, F.C. A
Descansa - Descansa
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A - PARE MANYANET, A.E. A
MAS PELLICER, U.D.C. A - MONTROIG AT. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A - ALCOVER, C.E. A
RIUDOMS, C.D. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A - SANTES CREUS CLUB ESP. A
Jornada 26 10-05-2020
LA SALLE REUS, F.C. A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
Descansa - VILASECA C.F. A
PARE MANYANET, A.E. A - Descansa
MONTROIG AT. A - LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
ALCOVER, C.E. A - MAS PELLICER, U.D.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A - RIUDOMS, C.D. A
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 27 17-05-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - LA SALLE REUS, F.C. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A - Descansa
VILASECA C.F. A - PARE MANYANET, A.E. A
Descansa - MONTROIG AT. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A - ALCOVER, C.E. A
MAS PELLICER, U.D.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A - SANTES CREUS CLUB ESP. A
RIUDOMS, C.D. A - LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
Jornada 28 24-05-2020
Descansa - LA SALLE REUS, F.C. A
PARE MANYANET, A.E. A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
MONTROIG AT. A - VILASECA C.F. A
ALCOVER, C.E. A - Descansa
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A - MAS PELLICER, U.D.C. A
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
RIUDOMS, C.D. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 29 31-05-2020
Descansa - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
LA SALLE REUS, F.C. A - PARE MANYANET, A.E. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A - MONTROIG AT. A
VILASECA C.F. A - ALCOVER, C.E. A
Descansa - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A - SANTES CREUS CLUB ESP. A
MAS PELLICER, U.D.C. A - LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A - RIUDOMS, C.D. A
Jornada 30 07-06-2020
PARE MANYANET, A.E. A - Descansa
MONTROIG AT. A - LA SALLE REUS, F.C. A
ALCOVER, C.E. A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - VILASECA C.F. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A - Descansa
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A - LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
RIUDOMS, C.D. A - MAS PELLICER, U.D.C. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.