Competició | TEMPORADA 2019-2020

prebenjami 7 | grup 38

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,C
VALLES, C.AT.,B 24 CANOVELLES, U.E.,C
LES FRANQUESES, C.F.,B 21 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 04 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 33 BELLAVISTA MILAN, C.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 52 CARDEDEU, F.C.,C
LLERONA, C.E.,B 51 GRANOLLERS, E.C.,D
Descansa
R
PARETS, C.F.,B
Jornada 2 20-10-2019
MOLLET U.E.,CF.,C
R
Descansa
CANOVELLES, U.E.,C
R
Descansa
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 21 VALLES, C.AT.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 013 LES FRANQUESES, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 51 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
CARDEDEU, F.C.,C 25 CALDES MONTBUI, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,D 15 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
PARETS, C.F.,B 100 LLERONA, C.E.,B
Jornada 3 27-10-2019
MOLLET U.E.,CF.,C 12 CANOVELLES, U.E.,C
Descansa
R
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
VALLES, C.AT.,B 71 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 21 BELLAVISTA MILAN, C.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 110 CARDEDEU, F.C.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,B 112 GRANOLLERS, E.C.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 13 PARETS, C.F.,B
Descansa
R
LLERONA, C.E.,B
Jornada 4 03-11-2019
CANOVELLES, U.E.,C
R
Descansa
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 17 MOLLET U.E.,CF.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
R
Descansa
BELLAVISTA MILAN, C.,B 30 VALLES, C.AT.,B
CARDEDEU, F.C.,C 05 LES FRANQUESES, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,D 63 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
PARETS, C.F.,B 50 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 13 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 5 10-11-2019
CANOVELLES, U.E.,C 11 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
MOLLET U.E.,CF.,C 100 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
Descansa
R
BELLAVISTA MILAN, C.,B
VALLES, C.AT.,B 50 CARDEDEU, F.C.,C
LES FRANQUESES, C.F.,B 150 GRANOLLERS, E.C.,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 015 PARETS, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 30 LLERONA, C.E.,B
Descansa
R
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 6 17-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
R
Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 17 CANOVELLES, U.E.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 33 MOLLET U.E.,CF.,C
CARDEDEU, F.C.,C
R
Descansa
GRANOLLERS, E.C.,D 011 VALLES, C.AT.,B
PARETS, C.F.,B 51 LES FRANQUESES, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 70 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 23 CALDES MONTBUI, C.F.,B
Jornada 7 24-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 71 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,C 60 BELLAVISTA MILAN, C.,B
MOLLET U.E.,CF.,C 71 CARDEDEU, F.C.,C
Descansa
R
GRANOLLERS, E.C.,D
VALLES, C.AT.,B 22 PARETS, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 81 LLERONA, C.E.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 116 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Descansa
R
CALDES MONTBUI, C.F.,B
Jornada 8 01-12-2019
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
R
Descansa
BELLAVISTA MILAN, C.,B 04 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
CARDEDEU, F.C.,C 511 CANOVELLES, U.E.,C
GRANOLLERS, E.C.,D 07 MOLLET U.E.,CF.,C
PARETS, C.F.,B
R
Descansa
LLERONA, C.E.,B 15 VALLES, C.AT.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 34 LES FRANQUESES, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 80 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Jornada 9 15-12-2019
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 03 BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 13 CARDEDEU, F.C.,C
CANOVELLES, U.E.,C 61 GRANOLLERS, E.C.,D
MOLLET U.E.,CF.,C 43 PARETS, C.F.,B
Descansa
R
LLERONA, C.E.,B
VALLES, C.AT.,B 74 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 63 CALDES MONTBUI, C.F.,B
Descansa
R
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Jornada 10 22-12-2019
BELLAVISTA MILAN, C.,B
R
Descansa
CARDEDEU, F.C.,C 00 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,D 22 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
PARETS, C.F.,B 22 CANOVELLES, U.E.,C
LLERONA, C.E.,B 310 MOLLET U.E.,CF.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
R
Descansa
CALDES MONTBUI, C.F.,B 14 VALLES, C.AT.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 18 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 11 12-01-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,B 44 CARDEDEU, F.C.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 31 GRANOLLERS, E.C.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 06 PARETS, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,C 41 LLERONA, C.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,C 70 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Descansa
R
CALDES MONTBUI, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B 160 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Descansa
R
LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 12 19-01-2020
CARDEDEU, F.C.,C
R
Descansa
GRANOLLERS, E.C.,D 15 BELLAVISTA MILAN, C.,B
PARETS, C.F.,B 70 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 11 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 09 CANOVELLES, U.E.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,B 56 MOLLET U.E.,CF.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
R
Descansa
LES FRANQUESES, C.F.,B 45 VALLES, C.AT.,B
Jornada 13 26-01-2020
CARDEDEU, F.C.,C 42 GRANOLLERS, E.C.,D
BELLAVISTA MILAN, C.,B 24 PARETS, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 06 LLERONA, C.E.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 210 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,C 32 CALDES MONTBUI, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,C 100 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Descansa
R
LES FRANQUESES, C.F.,B
Descansa
R
VALLES, C.AT.,B
Jornada 14 02-02-2020
Descansa
R
GRANOLLERS, E.C.,D
PARETS, C.F.,B 60 CARDEDEU, F.C.,C
LLERONA, C.E.,B 00 BELLAVISTA MILAN, C.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 120 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 13 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 110 CANOVELLES, U.E.,C
LES FRANQUESES, C.F.,B 57 MOLLET U.E.,CF.,C
VALLES, C.AT.,B
R
Descansa
Jornada 15 09-02-2020
GRANOLLERS, E.C.,D 08 PARETS, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C 44 LLERONA, C.E.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 52 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 04 CALDES MONTBUI, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 120 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
CANOVELLES, U.E.,C 50 LES FRANQUESES, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,C 32 VALLES, C.AT.,B
Descansa
R
R
Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
MOLLET U.E.,CF.,C
R
Descansa
CANOVELLES, U.E.,C 35 VALLES, C.AT.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 15 LES FRANQUESES, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 25 CALDES MONTBUI, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C 18 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,D 05 LLERONA, C.E.,B
PARETS, C.F.,B
R
Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,C
Descansa
R
CANOVELLES, U.E.,C
VALLES, C.AT.,B 40 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
LES FRANQUESES, C.F.,B 60 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 33 BELLAVISTA MILAN, C.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 43 CARDEDEU, F.C.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 91 GRANOLLERS, E.C.,D
LLERONA, C.E.,B 12 PARETS, C.F.,B
Jornada 18 08-03-2020
CANOVELLES, U.E.,C 32 MOLLET U.E.,CF.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
R
Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 07 VALLES, C.AT.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 02 LES FRANQUESES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C 40 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
GRANOLLERS, E.C.,D 14 CALDES MONTBUI, C.F.,B
PARETS, C.F.,B 50 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B
R
Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa
R
CANOVELLES, U.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
Descansa
R
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B - CARDEDEU, F.C.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - GRANOLLERS, E.C.,D
CALDES MONTBUI, C.F.,B - PARETS, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - LLERONA, C.E.,B
Jornada 20 22-03-2020
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - CANOVELLES, U.E.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - MOLLET U.E.,CF.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B
R
Descansa
CARDEDEU, F.C.,C - VALLES, C.AT.,B
GRANOLLERS, E.C.,D - LES FRANQUESES, C.F.,B
PARETS, C.F.,B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
LLERONA, C.E.,B - CALDES MONTBUI, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
R
Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa
R
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
CANOVELLES, U.E.,C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,C - BELLAVISTA MILAN, C.,B
Descansa
R
CARDEDEU, F.C.,C
VALLES, C.AT.,B - GRANOLLERS, E.C.,D
LES FRANQUESES, C.F.,B - PARETS, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - LLERONA, C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 22 05-04-2020
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B - CANOVELLES, U.E.,C
CARDEDEU, F.C.,C - MOLLET U.E.,CF.,C
GRANOLLERS, E.C.,D
R
Descansa
PARETS, C.F.,B - VALLES, C.AT.,B
LLERONA, C.E.,B - LES FRANQUESES, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B
R
Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa
R
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - BELLAVISTA MILAN, C.,B
CANOVELLES, U.E.,C - CARDEDEU, F.C.,C
MOLLET U.E.,CF.,C - GRANOLLERS, E.C.,D
Descansa
R
PARETS, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B - LLERONA, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - CALDES MONTBUI, C.F.,B
Jornada 24 26-04-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
GRANOLLERS, E.C.,D - CANOVELLES, U.E.,C
PARETS, C.F.,B - MOLLET U.E.,CF.,C
LLERONA, C.E.,B
R
Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - VALLES, C.AT.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B - LES FRANQUESES, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
R
Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa
R
BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - CARDEDEU, F.C.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - GRANOLLERS, E.C.,D
CANOVELLES, U.E.,C - PARETS, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,C - LLERONA, C.E.,B
Descansa
R
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B - CALDES MONTBUI, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Jornada 26 10-05-2020
CARDEDEU, F.C.,C - BELLAVISTA MILAN, C.,B
GRANOLLERS, E.C.,D - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
PARETS, C.F.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
LLERONA, C.E.,B - CANOVELLES, U.E.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - MOLLET U.E.,CF.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,B
R
Descansa
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - VALLES, C.AT.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B
R
Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa
R
CARDEDEU, F.C.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B - GRANOLLERS, E.C.,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - PARETS, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - LLERONA, C.E.,B
CANOVELLES, U.E.,C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,C - CALDES MONTBUI, C.F.,B
Descansa
R
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
VALLES, C.AT.,B - LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 28 24-05-2020
GRANOLLERS, E.C.,D - CARDEDEU, F.C.,C
PARETS, C.F.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,B
LLERONA, C.E.,B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
CALDES MONTBUI, C.F.,B - CANOVELLES, U.E.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - MOLLET U.E.,CF.,C
LES FRANQUESES, C.F.,B
R
Descansa
VALLES, C.AT.,B
R
Descansa
Jornada 29 31-05-2020
GRANOLLERS, E.C.,D
R
Descansa
CARDEDEU, F.C.,C - PARETS, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B - LLERONA, C.E.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - CALDES MONTBUI, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,C - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
MOLLET U.E.,CF.,C - LES FRANQUESES, C.F.,B
Descansa
R
VALLES, C.AT.,B
Jornada 30 07-06-2020
PARETS, C.F.,B - GRANOLLERS, E.C.,D
LLERONA, C.E.,B - CARDEDEU, F.C.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
LES FRANQUESES, C.F.,B - CANOVELLES, U.E.,C
VALLES, C.AT.,B - MOLLET U.E.,CF.,C
Descansa
R
R
Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.