Competició | TEMPORADA 2019-2020

prebenjami 7 | grup 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
BALAGUER, C.F.,A 34 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
MIG SEGRIA, C.E.,C 011 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 010 ALCOLETGE, AE.,A
ESCOLA F. PINYANA, C.E,A 03 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
AEM, S.E.,C 100 FIF LLEIDA, C.E.,B
PLA URGELL, C.E.,B 210 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
SEGRE, AT.,C 06 MOLLERUSSA C.F.J.,C
Jornada 2 20-10-2019
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 10 SEGRE, AT.,C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 64 BALAGUER, C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A 120 MIG SEGRIA, C.E.,C
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 62 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
FIF LLEIDA, C.E.,B 23 ESCOLA F. PINYANA, C.E,A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 130 AEM, S.E.,C
MOLLERUSSA C.F.J.,C 16 PLA URGELL, C.E.,B
Jornada 3 27-10-2019
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 13 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
BALAGUER, C.F.,A 28 ALCOLETGE, AE.,A
MIG SEGRIA, C.E.,C 07 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 13 FIF LLEIDA, C.E.,B
ESCOLA F. PINYANA, C.E,A 013 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
AEM, S.E.,C 22 MOLLERUSSA C.F.J.,C
SEGRE, AT.,C 22 PLA URGELL, C.E.,B
Jornada 4 03-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 100 SEGRE, AT.,C
ALCOLETGE, AE.,A 62 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 47 BALAGUER, C.F.,A
FIF LLEIDA, C.E.,B 100 MIG SEGRIA, C.E.,C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 61 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
MOLLERUSSA C.F.J.,C 81 ESCOLA F. PINYANA, C.E,A
PLA URGELL, C.E.,B 13 AEM, S.E.,C
Jornada 5 10-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 410 ALCOLETGE, AE.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 63 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
BALAGUER, C.F.,A 42 FIF LLEIDA, C.E.,B
MIG SEGRIA, C.E.,C 015 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 28 MOLLERUSSA C.F.J.,C
ESCOLA F. PINYANA, C.E,A 01 PLA URGELL, C.E.,B
SEGRE, AT.,C 18 AEM, S.E.,C
Jornada 6 17-11-2019
ALCOLETGE, AE.,A 81 SEGRE, AT.,C
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 43 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
FIF LLEIDA, C.E.,B 112 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 61 BALAGUER, C.F.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,C 130 MIG SEGRIA, C.E.,C
PLA URGELL, C.E.,B 51 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
AEM, S.E.,C 32 ESCOLA F. PINYANA, C.E,A
Jornada 7 24-11-2019
ALCOLETGE, AE.,A 102 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 111 FIF LLEIDA, C.E.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 16 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
BALAGUER, C.F.,A 72 MOLLERUSSA C.F.J.,C
MIG SEGRIA, C.E.,C 19 PLA URGELL, C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 34 AEM, S.E.,C
SEGRE, AT.,C 35 ESCOLA F. PINYANA, C.E,A
Jornada 8 01-12-2019
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 63 SEGRE, AT.,C
FIF LLEIDA, C.E.,B 110 ALCOLETGE, AE.,A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 72 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
MOLLERUSSA C.F.J.,C 23 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
PLA URGELL, C.E.,B 40 BALAGUER, C.F.,A
AEM, S.E.,C 80 MIG SEGRIA, C.E.,C
ESCOLA F. PINYANA, C.E,A 13 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
Jornada 9 15-12-2019
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 50 FIF LLEIDA, C.E.,B
ALCOLETGE, AE.,A 45 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 92 MOLLERUSSA C.F.J.,C
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 23 PLA URGELL, C.E.,B
BALAGUER, C.F.,A 41 AEM, S.E.,C
MIG SEGRIA, C.E.,C 010 ESCOLA F. PINYANA, C.E,A
SEGRE, AT.,C 42 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
Jornada 10 22-12-2019
FIF LLEIDA, C.E.,B 23 SEGRE, AT.,C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 31 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,C 21 ALCOLETGE, AE.,A
PLA URGELL, C.E.,B 36 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
AEM, S.E.,C 13 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
ESCOLA F. PINYANA, C.E,A 12 BALAGUER, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 100 MIG SEGRIA, C.E.,C
Jornada 11 12-01-2020
FIF LLEIDA, C.E.,B 011 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 52 MOLLERUSSA C.F.J.,C
ALCOLETGE, AE.,A 51 PLA URGELL, C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 27 AEM, S.E.,C
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 61 ESCOLA F. PINYANA, C.E,A
BALAGUER, C.F.,A 70 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
SEGRE, AT.,C 72 MIG SEGRIA, C.E.,C
Jornada 12 19-01-2020
SEGRE, AT.,C 07 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,C 03 FIF LLEIDA, C.E.,B
PLA URGELL, C.E.,B 32 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
AEM, S.E.,C 25 ALCOLETGE, AE.,A
ESCOLA F. PINYANA, C.E,A 23 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 05 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
MIG SEGRIA, C.E.,C 010 BALAGUER, C.F.,A
Jornada 13 26-01-2020
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 81 MOLLERUSSA C.F.J.,C
FIF LLEIDA, C.E.,B 07 PLA URGELL, C.E.,B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 34 AEM, S.E.,C
ESCOLA F. PINYANA, C.E,A 24 ALCOLETGE, AE.,A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 21 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 62 MIG SEGRIA, C.E.,C
BALAGUER, C.F.,A 80 SEGRE, AT.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 02-02-2020
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 32 BALAGUER, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 120 MIG SEGRIA, C.E.,C
ALCOLETGE, AE.,A 60 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 60 ESCOLA F. PINYANA, C.E,A
FIF LLEIDA, C.E.,B 34 AEM, S.E.,C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 51 PLA URGELL, C.E.,B
MOLLERUSSA C.F.J.,C 41 SEGRE, AT.,C
Jornada 15 09-02-2020
SEGRE, AT.,C 41 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
BALAGUER, C.F.,A 31 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
MIG SEGRIA, C.E.,C 112 ALCOLETGE, AE.,A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 15 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
ESCOLA F. PINYANA, C.E,A 30 FIF LLEIDA, C.E.,B
AEM, S.E.,C 05 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
PLA URGELL, C.E.,B 32 MOLLERUSSA C.F.J.,C
Jornada 16 16-02-2020
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B 33 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
ALCOLETGE, AE.,A 72 BALAGUER, C.F.,A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 80 MIG SEGRIA, C.E.,C
FIF LLEIDA, C.E.,B 31 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 81 ESCOLA F. PINYANA, C.E,A
MOLLERUSSA C.F.J.,C 11 AEM, S.E.,C
PLA URGELL, C.E.,B 31 SEGRE, AT.,C
Jornada 17 01-03-2020
SEGRE, AT.,C 12 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C 35 ALCOLETGE, AE.,A
BALAGUER, C.F.,A 32 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
MIG SEGRIA, C.E.,C 07 FIF LLEIDA, C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C 15 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
ESCOLA F. PINYANA, C.E,A 34 MOLLERUSSA C.F.J.,C
AEM, S.E.,C 11 PLA URGELL, C.E.,B
Jornada 18 08-03-2020
ALCOLETGE, AE.,A 51 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 04 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
FIF LLEIDA, C.E.,B 010 BALAGUER, C.F.,A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A 80 MIG SEGRIA, C.E.,C
MOLLERUSSA C.F.J.,C 41 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
PLA URGELL, C.E.,B 81 ESCOLA F. PINYANA, C.E,A
AEM, S.E.,C 60 SEGRE, AT.,C
Jornada 19 15-03-2020
SEGRE, AT.,C - ALCOLETGE, AE.,A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C - FIF LLEIDA, C.E.,B
BALAGUER, C.F.,A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
MIG SEGRIA, C.E.,C - MOLLERUSSA C.F.J.,C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C - PLA URGELL, C.E.,B
ESCOLA F. PINYANA, C.E,A - AEM, S.E.,C
Jornada 20 22-03-2020
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A - ALCOLETGE, AE.,A
FIF LLEIDA, C.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
MOLLERUSSA C.F.J.,C - BALAGUER, C.F.,A
PLA URGELL, C.E.,B - MIG SEGRIA, C.E.,C
AEM, S.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
ESCOLA F. PINYANA, C.E,A - SEGRE, AT.,C
Jornada 21 29-03-2020
SEGRE, AT.,C - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
ALCOLETGE, AE.,A - FIF LLEIDA, C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C - MOLLERUSSA C.F.J.,C
BALAGUER, C.F.,A - PLA URGELL, C.E.,B
MIG SEGRIA, C.E.,C - AEM, S.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C - ESCOLA F. PINYANA, C.E,A
Jornada 22 05-04-2020
FIF LLEIDA, C.E.,B - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A - ALCOLETGE, AE.,A
MOLLERUSSA C.F.J.,C - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
PLA URGELL, C.E.,B - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
AEM, S.E.,C - BALAGUER, C.F.,A
ESCOLA F. PINYANA, C.E,A - MIG SEGRIA, C.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C - SEGRE, AT.,C
Jornada 23 19-04-2020
SEGRE, AT.,C - FIF LLEIDA, C.E.,B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
ALCOLETGE, AE.,A - MOLLERUSSA C.F.J.,C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B - PLA URGELL, C.E.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C - AEM, S.E.,C
BALAGUER, C.F.,A - ESCOLA F. PINYANA, C.E,A
MIG SEGRIA, C.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
Jornada 24 26-04-2020
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A - FIF LLEIDA, C.E.,B
MOLLERUSSA C.F.J.,C - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
PLA URGELL, C.E.,B - ALCOLETGE, AE.,A
AEM, S.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
ESCOLA F. PINYANA, C.E,A - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C - BALAGUER, C.F.,A
MIG SEGRIA, C.E.,C - SEGRE, AT.,C
Jornada 25 03-05-2020
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A - SEGRE, AT.,C
FIF LLEIDA, C.E.,B - MOLLERUSSA C.F.J.,C
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A - PLA URGELL, C.E.,B
ALCOLETGE, AE.,A - AEM, S.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B - ESCOLA F. PINYANA, C.E,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C
BALAGUER, C.F.,A - MIG SEGRIA, C.E.,C
Jornada 26 10-05-2020
MOLLERUSSA C.F.J.,C - ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,A
PLA URGELL, C.E.,B - FIF LLEIDA, C.E.,B
AEM, S.E.,C - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
ALCOLETGE, AE.,A - ESCOLA F. PINYANA, C.E,A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA,C - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL,B
MIG SEGRIA, C.E.,C - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,C
SEGRE, AT.,C - BALAGUER, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.