Competició | TEMPORADA 2019-2020

prebenjami 7 | grup 19

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 180 MONTAÑESA, C.F.,D
MARTINENC, F.C.,D 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SANTS, U.E.,B 13 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
TECNOFUTBOL C.F,B 35 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SINGUERLIN, C.F.,B 11 Pª BARC. CINC COPES,C
ALZAMORA, C.F.,B 60 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
HORTA, U.AT.,B 25 SANT ANDREU, U.E,C
Descansa - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 2 20-10-2019
MONTAÑESA, C.F.,D - Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 013 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 25 MARTINENC, F.C.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 03 SANTS, U.E.,B
Pª BARC. CINC COPES,C 64 TECNOFUTBOL C.F,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 14 SINGUERLIN, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E,C 110 ALZAMORA, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 110 HORTA, U.AT.,B
Jornada 3 27-10-2019
MONTAÑESA, C.F.,D 25 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 40 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
MARTINENC, F.C.,D 43 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANTS, U.E.,B 45 Pª BARC. CINC COPES,C
TECNOFUTBOL C.F,B 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
SINGUERLIN, C.F.,B 52 SANT ANDREU, U.E,C
ALZAMORA, C.F.,B 06 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Descansa - HORTA, U.AT.,B
Jornada 4 03-11-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B - Descansa
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 42 MONTAÑESA, C.F.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 08 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Pª BARC. CINC COPES,C 92 MARTINENC, F.C.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 14 SANTS, U.E.,B
SANT ANDREU, U.E,C 24 TECNOFUTBOL C.F,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 60 SINGUERLIN, C.F.,B
HORTA, U.AT.,B 13 ALZAMORA, C.F.,B
Jornada 5 10-11-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 02 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
MONTAÑESA, C.F.,D 19 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 21 Pª BARC. CINC COPES,C
MARTINENC, F.C.,D 33 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
SANTS, U.E.,B 53 SANT ANDREU, U.E,C
TECNOFUTBOL C.F,B 011 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
SINGUERLIN, C.F.,B 50 HORTA, U.AT.,B
Descansa - ALZAMORA, C.F.,B
Jornada 6 17-11-2019
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B - Descansa
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Pª BARC. CINC COPES,C 20 MONTAÑESA, C.F.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 01 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SANT ANDREU, U.E,C 65 MARTINENC, F.C.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 100 SANTS, U.E.,B
HORTA, U.AT.,B 40 TECNOFUTBOL C.F,B
ALZAMORA, C.F.,B 11 SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 7 24-11-2019
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 26 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 06 Pª BARC. CINC COPES,C
MONTAÑESA, C.F.,D 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 51 SANT ANDREU, U.E,C
MARTINENC, F.C.,D 018 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
SANTS, U.E.,B 53 HORTA, U.AT.,B
TECNOFUTBOL C.F,B 16 ALZAMORA, C.F.,B
Descansa - SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 8 01-12-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - Descansa
Pª BARC. CINC COPES,C 71 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 40 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SANT ANDREU, U.E,C 121 MONTAÑESA, C.F.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 81 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
HORTA, U.AT.,B 21 MARTINENC, F.C.,D
ALZAMORA, C.F.,B 20 SANTS, U.E.,B
SINGUERLIN, C.F.,B 53 TECNOFUTBOL C.F,B
Jornada 9 15-12-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 04 Pª BARC. CINC COPES,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 03 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 24 SANT ANDREU, U.E,C
MONTAÑESA, C.F.,D 015 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 30 HORTA, U.AT.,B
MARTINENC, F.C.,D 15 ALZAMORA, C.F.,B
SANTS, U.E.,B 65 SINGUERLIN, C.F.,B
Descansa - TECNOFUTBOL C.F,B
Jornada 10 22-12-2019
Pª BARC. CINC COPES,C - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 11 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANT ANDREU, U.E,C 62 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 140 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
HORTA, U.AT.,B 50 MONTAÑESA, C.F.,D
ALZAMORA, C.F.,B 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SINGUERLIN, C.F.,B 71 MARTINENC, F.C.,D
TECNOFUTBOL C.F,B 33 SANTS, U.E.,B
Jornada 11 12-01-2020
Pª BARC. CINC COPES,C 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 33 SANT ANDREU, U.E,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 016 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 02 HORTA, U.AT.,B
MONTAÑESA, C.F.,D 014 ALZAMORA, C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 10 SINGUERLIN, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,D 17 TECNOFUTBOL C.F,B
Descansa - SANTS, U.E.,B
Jornada 12 19-01-2020
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C - Descansa
SANT ANDREU, U.E,C 18 Pª BARC. CINC COPES,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 80 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
HORTA, U.AT.,B 40 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
ALZAMORA, C.F.,B 90 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SINGUERLIN, C.F.,B 112 MONTAÑESA, C.F.,D
TECNOFUTBOL C.F,B 25 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SANTS, U.E.,B 31 MARTINENC, F.C.,D
Jornada 13 26-01-2020
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 13 SANT ANDREU, U.E,C
Pª BARC. CINC COPES,C 07 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 01 HORTA, U.AT.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 18 ALZAMORA, C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 011 SINGUERLIN, C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,D 03 TECNOFUTBOL C.F,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 10 SANTS, U.E.,B
Descansa - MARTINENC, F.C.,D
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - SANT ANDREU, U.E,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 70 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
HORTA, U.AT.,B 16 Pª BARC. CINC COPES,C
ALZAMORA, C.F.,B 41 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SINGUERLIN, C.F.,B 90 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
TECNOFUTBOL C.F,B 102 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SANTS, U.E.,B 41 MONTAÑESA, C.F.,D
MARTINENC, F.C.,D 18 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Jornada 15 09-02-2020
SANT ANDREU, U.E,C 010 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 22 HORTA, U.AT.,B
Pª BARC. CINC COPES,C 01 ALZAMORA, C.F.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 08 SINGUERLIN, C.F.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 26 TECNOFUTBOL C.F,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 25 SANTS, U.E.,B
MONTAÑESA, C.F.,D 02 MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
MONTAÑESA, C.F.,D 06 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 03 MARTINENC, F.C.,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 15 SANTS, U.E.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 34 TECNOFUTBOL C.F,B
Pª BARC. CINC COPES,C 22 SINGUERLIN, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 21 ALZAMORA, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E,C 32 HORTA, U.AT.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - MONTAÑESA, C.F.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 60 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
MARTINENC, F.C.,D 32 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
SANTS, U.E.,B 51 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
TECNOFUTBOL C.F,B 55 Pª BARC. CINC COPES,C
SINGUERLIN, C.F.,B 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
ALZAMORA, C.F.,B 82 SANT ANDREU, U.E,C
HORTA, U.AT.,B 09 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 18 08-03-2020
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 13 MONTAÑESA, C.F.,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 06 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 52 MARTINENC, F.C.,D
Pª BARC. CINC COPES,C 30 SANTS, U.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 24 TECNOFUTBOL C.F,B
SANT ANDREU, U.E,C 17 SINGUERLIN, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 80 ALZAMORA, C.F.,B
HORTA, U.AT.,B - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
MONTAÑESA, C.F.,D - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
MARTINENC, F.C.,D - Pª BARC. CINC COPES,C
SANTS, U.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
TECNOFUTBOL C.F,B - SANT ANDREU, U.E,C
SINGUERLIN, C.F.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
ALZAMORA, C.F.,B - HORTA, U.AT.,B
Jornada 20 22-03-2020
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - MONTAÑESA, C.F.,D
Pª BARC. CINC COPES,C - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C - MARTINENC, F.C.,D
SANT ANDREU, U.E,C - SANTS, U.E.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - TECNOFUTBOL C.F,B
HORTA, U.AT.,B - SINGUERLIN, C.F.,B
ALZAMORA, C.F.,B - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
MONTAÑESA, C.F.,D - Pª BARC. CINC COPES,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
MARTINENC, F.C.,D - SANT ANDREU, U.E,C
SANTS, U.E.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
TECNOFUTBOL C.F,B - HORTA, U.AT.,B
SINGUERLIN, C.F.,B - ALZAMORA, C.F.,B
Jornada 22 05-04-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
Pª BARC. CINC COPES,C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C - MONTAÑESA, C.F.,D
SANT ANDREU, U.E,C - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - MARTINENC, F.C.,D
HORTA, U.AT.,B - SANTS, U.E.,B
ALZAMORA, C.F.,B - TECNOFUTBOL C.F,B
SINGUERLIN, C.F.,B - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B - Pª BARC. CINC COPES,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
MONTAÑESA, C.F.,D - SANT ANDREU, U.E,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
MARTINENC, F.C.,D - HORTA, U.AT.,B
SANTS, U.E.,B - ALZAMORA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F,B - SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 24 26-04-2020
Pª BARC. CINC COPES,C - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
SANT ANDREU, U.E,C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - MONTAÑESA, C.F.,D
HORTA, U.AT.,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ALZAMORA, C.F.,B - MARTINENC, F.C.,D
SINGUERLIN, C.F.,B - SANTS, U.E.,B
TECNOFUTBOL C.F,B - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - Pª BARC. CINC COPES,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B - SANT ANDREU, U.E,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
MONTAÑESA, C.F.,D - HORTA, U.AT.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - ALZAMORA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,D - SINGUERLIN, C.F.,B
SANTS, U.E.,B - TECNOFUTBOL C.F,B
Jornada 26 10-05-2020
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C - Pª BARC. CINC COPES,C
SANT ANDREU, U.E,C - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
HORTA, U.AT.,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
ALZAMORA, C.F.,B - MONTAÑESA, C.F.,D
SINGUERLIN, C.F.,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
TECNOFUTBOL C.F,B - MARTINENC, F.C.,D
SANTS, U.E.,B - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
Pª BARC. CINC COPES,C - SANT ANDREU, U.E,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B - HORTA, U.AT.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B - ALZAMORA, C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,D - SINGUERLIN, C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - TECNOFUTBOL C.F,B
MARTINENC, F.C.,D - SANTS, U.E.,B
Jornada 28 24-05-2020
SANT ANDREU, U.E,C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - Pª BARC. CINC COPES,C
HORTA, U.AT.,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ALZAMORA, C.F.,B - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
SINGUERLIN, C.F.,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
TECNOFUTBOL C.F,B - MONTAÑESA, C.F.,D
SANTS, U.E.,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
MARTINENC, F.C.,D - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
SANT ANDREU, U.E,C - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Pª BARC. CINC COPES,C - HORTA, U.AT.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - ALZAMORA, C.F.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B - SINGUERLIN, C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B - TECNOFUTBOL C.F,B
MONTAÑESA, C.F.,D - SANTS, U.E.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - MARTINENC, F.C.,D
Jornada 30 07-06-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - SANT ANDREU, U.E,C
HORTA, U.AT.,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
ALZAMORA, C.F.,B - Pª BARC. CINC COPES,C
SINGUERLIN, C.F.,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
TECNOFUTBOL C.F,B - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
SANTS, U.E.,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
MARTINENC, F.C.,D - MONTAÑESA, C.F.,D
Descansa - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.