Competició | TEMPORADA 2019-2020

prebenjami 7 | grup 19

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 180 Descansa
MARTINENC, F.C. D 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANTS, U.E. B 13 Descansa
TECNOFUTBOL C.F B 35 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SINGUERLIN, C.F. B 11 Pª BARC. CINC COPES C
ALZAMORA, C.F. B 60 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
HORTA, U.AT. B 25 Descansa
Descansa - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 2 20-10-2019
Descansa - Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 013 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Descansa 25 MARTINENC, F.C. D
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 03 SANTS, U.E. B
Pª BARC. CINC COPES C 64 TECNOFUTBOL C.F B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 14 SINGUERLIN, C.F. B
Descansa 110 ALZAMORA, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 110 HORTA, U.AT. B
Jornada 3 27-10-2019
Descansa 25 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 40 Descansa
MARTINENC, F.C. D 43 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SANTS, U.E. B 45 Pª BARC. CINC COPES C
TECNOFUTBOL C.F B 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SINGUERLIN, C.F. B 52 Descansa
ALZAMORA, C.F. B 06 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Descansa - HORTA, U.AT. B
Jornada 4 03-11-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - Descansa
Descansa 42 Descansa
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 08 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. CINC COPES C 92 MARTINENC, F.C. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 14 SANTS, U.E. B
Descansa 24 TECNOFUTBOL C.F B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 60 SINGUERLIN, C.F. B
HORTA, U.AT. B 13 ALZAMORA, C.F. B
Jornada 5 10-11-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 02 Descansa
Descansa 19 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 21 Pª BARC. CINC COPES C
MARTINENC, F.C. D 33 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SANTS, U.E. B 53 Descansa
TECNOFUTBOL C.F B 011 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SINGUERLIN, C.F. B 50 HORTA, U.AT. B
Descansa - ALZAMORA, C.F. B
Jornada 6 17-11-2019
Descansa - Descansa
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Pª BARC. CINC COPES C 20 Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 01 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Descansa 65 MARTINENC, F.C. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 100 SANTS, U.E. B
HORTA, U.AT. B 40 TECNOFUTBOL C.F B
ALZAMORA, C.F. B 11 SINGUERLIN, C.F. B
Jornada 7 24-11-2019
Descansa 26 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 06 Pª BARC. CINC COPES C
Descansa 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 51 Descansa
MARTINENC, F.C. D 018 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANTS, U.E. B 53 HORTA, U.AT. B
TECNOFUTBOL C.F B 16 ALZAMORA, C.F. B
Descansa - SINGUERLIN, C.F. B
Jornada 8 01-12-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - Descansa
Pª BARC. CINC COPES C 71 Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 40 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Descansa 121 Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 81 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
HORTA, U.AT. B 21 MARTINENC, F.C. D
ALZAMORA, C.F. B 20 SANTS, U.E. B
SINGUERLIN, C.F. B 53 TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 9 15-12-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 04 Pª BARC. CINC COPES C
Descansa 03 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 24 Descansa
Descansa 015 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 30 HORTA, U.AT. B
MARTINENC, F.C. D 15 ALZAMORA, C.F. B
SANTS, U.E. B 65 SINGUERLIN, C.F. B
Descansa - TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 10 22-12-2019
Pª BARC. CINC COPES C - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 11 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Descansa 62 Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 140 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
HORTA, U.AT. B 50 Descansa
ALZAMORA, C.F. B 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
SINGUERLIN, C.F. B 71 MARTINENC, F.C. D
TECNOFUTBOL C.F B 33 SANTS, U.E. B
Jornada 11 12-01-2020
Pª BARC. CINC COPES C 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 33 Descansa
Descansa 016 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 02 HORTA, U.AT. B
Descansa 014 ALZAMORA, C.F. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 10 SINGUERLIN, C.F. B
MARTINENC, F.C. D 17 TECNOFUTBOL C.F B
Descansa - SANTS, U.E. B
Jornada 12 19-01-2020
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - Descansa
Descansa 18 Pª BARC. CINC COPES C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 80 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
HORTA, U.AT. B 40 Descansa
ALZAMORA, C.F. B 90 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SINGUERLIN, C.F. B 112 Descansa
TECNOFUTBOL C.F B 25 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
SANTS, U.E. B 31 MARTINENC, F.C. D
Jornada 13 26-01-2020
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 13 Descansa
Pª BARC. CINC COPES C 07 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 01 HORTA, U.AT. B
Descansa 18 ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 011 SINGUERLIN, C.F. B
Descansa 03 TECNOFUTBOL C.F B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 10 SANTS, U.E. B
Descansa - MARTINENC, F.C. D
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 70 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
HORTA, U.AT. B 16 Pª BARC. CINC COPES C
ALZAMORA, C.F. B 41 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SINGUERLIN, C.F. B 90 Descansa
TECNOFUTBOL C.F B 102 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANTS, U.E. B 41 Descansa
MARTINENC, F.C. D 18 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Jornada 15 09-02-2020
Descansa 010 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 22 HORTA, U.AT. B
Pª BARC. CINC COPES C 01 ALZAMORA, C.F. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 08 SINGUERLIN, C.F. B
Descansa 26 TECNOFUTBOL C.F B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 25 SANTS, U.E. B
Descansa 02 MARTINENC, F.C. D
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
Descansa 06 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 03 MARTINENC, F.C. D
Descansa 15 SANTS, U.E. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 34 TECNOFUTBOL C.F B
Pª BARC. CINC COPES C 22 SINGUERLIN, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 21 ALZAMORA, C.F. B
Descansa 32 HORTA, U.AT. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 60 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
MARTINENC, F.C. D 32 Descansa
SANTS, U.E. B 51 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
TECNOFUTBOL C.F B 55 Pª BARC. CINC COPES C
SINGUERLIN, C.F. B 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
ALZAMORA, C.F. B 82 Descansa
HORTA, U.AT. B 09 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 18 08-03-2020
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 13 Descansa
Descansa 06 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 52 MARTINENC, F.C. D
Pª BARC. CINC COPES C 30 SANTS, U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 24 TECNOFUTBOL C.F B
Descansa 17 SINGUERLIN, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 80 ALZAMORA, C.F. B
HORTA, U.AT. B - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Descansa - Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
MARTINENC, F.C. D - Pª BARC. CINC COPES C
SANTS, U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
TECNOFUTBOL C.F B - Descansa
SINGUERLIN, C.F. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ALZAMORA, C.F. B - HORTA, U.AT. B
Jornada 20 22-03-2020
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - Descansa
Pª BARC. CINC COPES C - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - MARTINENC, F.C. D
Descansa - SANTS, U.E. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - TECNOFUTBOL C.F B
HORTA, U.AT. B - SINGUERLIN, C.F. B
ALZAMORA, C.F. B - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Descansa - Pª BARC. CINC COPES C
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
MARTINENC, F.C. D - Descansa
SANTS, U.E. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
TECNOFUTBOL C.F B - HORTA, U.AT. B
SINGUERLIN, C.F. B - ALZAMORA, C.F. B
Jornada 22 05-04-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - Descansa
Pª BARC. CINC COPES C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - Descansa
Descansa - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - MARTINENC, F.C. D
HORTA, U.AT. B - SANTS, U.E. B
ALZAMORA, C.F. B - TECNOFUTBOL C.F B
SINGUERLIN, C.F. B - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Descansa - Pª BARC. CINC COPES C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
Descansa - Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
MARTINENC, F.C. D - HORTA, U.AT. B
SANTS, U.E. B - ALZAMORA, C.F. B
TECNOFUTBOL C.F B - SINGUERLIN, C.F. B
Jornada 24 26-04-2020
Pª BARC. CINC COPES C - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - Descansa
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - Descansa
HORTA, U.AT. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ALZAMORA, C.F. B - MARTINENC, F.C. D
SINGUERLIN, C.F. B - SANTS, U.E. B
TECNOFUTBOL C.F B - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - Pª BARC. CINC COPES C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
Descansa - Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Descansa - HORTA, U.AT. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - ALZAMORA, C.F. B
MARTINENC, F.C. D - SINGUERLIN, C.F. B
SANTS, U.E. B - TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 26 10-05-2020
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - Pª BARC. CINC COPES C
Descansa - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - Descansa
HORTA, U.AT. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ALZAMORA, C.F. B - Descansa
SINGUERLIN, C.F. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
TECNOFUTBOL C.F B - MARTINENC, F.C. D
SANTS, U.E. B - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
Pª BARC. CINC COPES C - Descansa
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Descansa - HORTA, U.AT. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - ALZAMORA, C.F. B
Descansa - SINGUERLIN, C.F. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - TECNOFUTBOL C.F B
MARTINENC, F.C. D - SANTS, U.E. B
Jornada 28 24-05-2020
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - Pª BARC. CINC COPES C
HORTA, U.AT. B - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
ALZAMORA, C.F. B - Descansa
SINGUERLIN, C.F. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
TECNOFUTBOL C.F B - Descansa
SANTS, U.E. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
MARTINENC, F.C. D - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
Descansa - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Pª BARC. CINC COPES C - HORTA, U.AT. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - ALZAMORA, C.F. B
Descansa - SINGUERLIN, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - TECNOFUTBOL C.F B
Descansa - SANTS, U.E. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - MARTINENC, F.C. D
Jornada 30 07-06-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - Descansa
HORTA, U.AT. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
ALZAMORA, C.F. B - Pª BARC. CINC COPES C
SINGUERLIN, C.F. B - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
TECNOFUTBOL C.F B - Descansa
SANTS, U.E. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
MARTINENC, F.C. D - Descansa
Descansa - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.