Competició | TEMPORADA 2019-2020

prebenjami 7 | grup 16

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
Pª BARC. ANGUERA,A 33 HORTA, U.AT.,A
MARTINENC, F.C.,B 24 MONTAÑESA, C.F.,B
SANTS, U.E.,A 310 LLOREDA, C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 76 TECNOFUTBOL C.F,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 15 Pª BARC. CINC COPES,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 017 CAN BUXERES, F.C.,A
BUFALA, C.F.,A 91 SANT ADRIA, CF.,A
Descansa - TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 2 20-10-2019
HORTA, U.AT.,A - Descansa
MONTAÑESA, C.F.,B 03 Pª BARC. ANGUERA,A
LLOREDA, C.F.,A 101 MARTINENC, F.C.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 44 SANTS, U.E.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 72 ESCOLA E.BRAFA,A
CAN BUXERES, F.C.,A 11 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SANT ADRIA, CF.,A 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 17 BUFALA, C.F.,A
Jornada 3 27-10-2019
HORTA, U.AT.,A 76 MONTAÑESA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 37 LLOREDA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,B 13 TECNOFUTBOL C.F,A
SANTS, U.E.,A 19 Pª BARC. CINC COPES,A
ESCOLA E.BRAFA,A 15 CAN BUXERES, F.C.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 50 SANT ADRIA, CF.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 16 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Descansa - BUFALA, C.F.,A
Jornada 4 03-11-2019
MONTAÑESA, C.F.,B - Descansa
LLOREDA, C.F.,A 30 HORTA, U.AT.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 33 Pª BARC. ANGUERA,A
Pª BARC. CINC COPES,A 61 MARTINENC, F.C.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 41 SANTS, U.E.,A
SANT ADRIA, CF.,A 15 ESCOLA E.BRAFA,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 15 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
BUFALA, C.F.,A 73 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 5 10-11-2019
MONTAÑESA, C.F.,B 07 LLOREDA, C.F.,A
HORTA, U.AT.,A 14 TECNOFUTBOL C.F,A
Pª BARC. ANGUERA,A 26 Pª BARC. CINC COPES,A
MARTINENC, F.C.,B 06 CAN BUXERES, F.C.,A
SANTS, U.E.,A 60 SANT ADRIA, CF.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 63 TURO PEIRA, C.C.D.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 47 BUFALA, C.F.,A
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 6 17-11-2019
LLOREDA, C.F.,A - Descansa
TECNOFUTBOL C.F,A 52 MONTAÑESA, C.F.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 41 HORTA, U.AT.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 84 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT ADRIA, CF.,A 11 MARTINENC, F.C.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 23 SANTS, U.E.,A
BUFALA, C.F.,A 82 ESCOLA E.BRAFA,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 08 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Jornada 7 24-11-2019
LLOREDA, C.F.,A 61 TECNOFUTBOL C.F,A
MONTAÑESA, C.F.,B 01 Pª BARC. CINC COPES,A
HORTA, U.AT.,A 05 CAN BUXERES, F.C.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 51 SANT ADRIA, CF.,A
MARTINENC, F.C.,B 45 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANTS, U.E.,A 06 BUFALA, C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 100 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Descansa - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Jornada 8 01-12-2019
TECNOFUTBOL C.F,A - Descansa
Pª BARC. CINC COPES,A 24 LLOREDA, C.F.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 61 MONTAÑESA, C.F.,B
SANT ADRIA, CF.,A 07 HORTA, U.AT.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 04 Pª BARC. ANGUERA,A
BUFALA, C.F.,A 120 MARTINENC, F.C.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 33 SANTS, U.E.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 34 ESCOLA E.BRAFA,A
Jornada 9 15-12-2019
TECNOFUTBOL C.F,A 08 Pª BARC. CINC COPES,A
LLOREDA, C.F.,A 32 CAN BUXERES, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,B 62 SANT ADRIA, CF.,A
HORTA, U.AT.,A 41 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 53 BUFALA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,B 45 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANTS, U.E.,A 16 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Descansa - ESCOLA E.BRAFA,A
Jornada 10 22-12-2019
Pª BARC. CINC COPES,A - Descansa
CAN BUXERES, F.C.,A 80 TECNOFUTBOL C.F,A
SANT ADRIA, CF.,A 19 LLOREDA, C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 54 MONTAÑESA, C.F.,B
BUFALA, C.F.,A 62 HORTA, U.AT.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 17 Pª BARC. ANGUERA,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 90 MARTINENC, F.C.,B
ESCOLA E.BRAFA,A 41 SANTS, U.E.,A
Jornada 11 12-01-2020
Pª BARC. CINC COPES,A 33 CAN BUXERES, F.C.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 61 SANT ADRIA, CF.,A
LLOREDA, C.F.,A 33 TURO PEIRA, C.C.D.,A
MONTAÑESA, C.F.,B 13 BUFALA, C.F.,A
HORTA, U.AT.,A 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Pª BARC. ANGUERA,A 20 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
MARTINENC, F.C.,B 110 ESCOLA E.BRAFA,A
Descansa - SANTS, U.E.,A
Jornada 12 19-01-2020
CAN BUXERES, F.C.,A - Descansa
SANT ADRIA, CF.,A 09 Pª BARC. CINC COPES,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 17 TECNOFUTBOL C.F,A
BUFALA, C.F.,A 02 LLOREDA, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 22 MONTAÑESA, C.F.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 51 HORTA, U.AT.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 36 Pª BARC. ANGUERA,A
SANTS, U.E.,A 12 MARTINENC, F.C.,B
Jornada 13 26-01-2020
CAN BUXERES, F.C.,A 41 SANT ADRIA, CF.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 52 TURO PEIRA, C.C.D.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 15 BUFALA, C.F.,A
LLOREDA, C.F.,A 82 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MONTAÑESA, C.F.,B 13 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
HORTA, U.AT.,A 52 ESCOLA E.BRAFA,A
Pª BARC. ANGUERA,A 112 SANTS, U.E.,A
Descansa - MARTINENC, F.C.,B
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - SANT ADRIA, CF.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 00 CAN BUXERES, F.C.,A
BUFALA, C.F.,A 34 Pª BARC. CINC COPES,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 16 TECNOFUTBOL C.F,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 03 LLOREDA, C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 22 MONTAÑESA, C.F.,B
SANTS, U.E.,A 05 HORTA, U.AT.,A
MARTINENC, F.C.,B 014 Pª BARC. ANGUERA,A
Jornada 15 09-02-2020
SANT ADRIA, CF.,A 06 TURO PEIRA, C.C.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 44 BUFALA, C.F.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 90 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
TECNOFUTBOL C.F,A 35 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
LLOREDA, C.F.,A 61 ESCOLA E.BRAFA,A
MONTAÑESA, C.F.,B 22 SANTS, U.E.,A
HORTA, U.AT.,A 80 MARTINENC, F.C.,B
Pª BARC. ANGUERA,A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
HORTA, U.AT.,A 43 Pª BARC. ANGUERA,A
MONTAÑESA, C.F.,B 51 MARTINENC, F.C.,B
LLOREDA, C.F.,A 80 SANTS, U.E.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 51 ESCOLA E.BRAFA,A
Pª BARC. CINC COPES,A 52 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
CAN BUXERES, F.C.,A 150 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANT ADRIA, CF.,A 07 BUFALA, C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - HORTA, U.AT.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 61 MONTAÑESA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,B 08 LLOREDA, C.F.,A
SANTS, U.E.,A 29 TECNOFUTBOL C.F,A
ESCOLA E.BRAFA,A 19 Pª BARC. CINC COPES,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 13 CAN BUXERES, F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 43 SANT ADRIA, CF.,A
BUFALA, C.F.,A 31 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 18 08-03-2020
MONTAÑESA, C.F.,B - HORTA, U.AT.,A
LLOREDA, C.F.,A 36 Pª BARC. ANGUERA,A
TECNOFUTBOL C.F,A 42 MARTINENC, F.C.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 100 SANTS, U.E.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 41 ESCOLA E.BRAFA,A
SANT ADRIA, CF.,A 12 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 61 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
BUFALA, C.F.,A - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - MONTAÑESA, C.F.,B
HORTA, U.AT.,A - LLOREDA, C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - TECNOFUTBOL C.F,A
MARTINENC, F.C.,B - Pª BARC. CINC COPES,A
SANTS, U.E.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
ESCOLA E.BRAFA,A - SANT ADRIA, CF.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - TURO PEIRA, C.C.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - BUFALA, C.F.,A
Jornada 20 22-03-2020
LLOREDA, C.F.,A - MONTAÑESA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F,A - HORTA, U.AT.,A
Pª BARC. CINC COPES,A - Pª BARC. ANGUERA,A
CAN BUXERES, F.C.,A - MARTINENC, F.C.,B
SANT ADRIA, CF.,A - SANTS, U.E.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A - ESCOLA E.BRAFA,A
BUFALA, C.F.,A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - LLOREDA, C.F.,A
MONTAÑESA, C.F.,B - TECNOFUTBOL C.F,A
HORTA, U.AT.,A - Pª BARC. CINC COPES,A
Pª BARC. ANGUERA,A - CAN BUXERES, F.C.,A
MARTINENC, F.C.,B - SANT ADRIA, CF.,A
SANTS, U.E.,A - TURO PEIRA, C.C.D.,A
ESCOLA E.BRAFA,A - BUFALA, C.F.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 22 05-04-2020
TECNOFUTBOL C.F,A - LLOREDA, C.F.,A
Pª BARC. CINC COPES,A - MONTAÑESA, C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,A - HORTA, U.AT.,A
SANT ADRIA, CF.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A - MARTINENC, F.C.,B
BUFALA, C.F.,A - SANTS, U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - ESCOLA E.BRAFA,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - TECNOFUTBOL C.F,A
LLOREDA, C.F.,A - Pª BARC. CINC COPES,A
MONTAÑESA, C.F.,B - CAN BUXERES, F.C.,A
HORTA, U.AT.,A - SANT ADRIA, CF.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - TURO PEIRA, C.C.D.,A
MARTINENC, F.C.,B - BUFALA, C.F.,A
SANTS, U.E.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
ESCOLA E.BRAFA,A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Jornada 24 26-04-2020
Pª BARC. CINC COPES,A - TECNOFUTBOL C.F,A
CAN BUXERES, F.C.,A - LLOREDA, C.F.,A
SANT ADRIA, CF.,A - MONTAÑESA, C.F.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A - HORTA, U.AT.,A
BUFALA, C.F.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - MARTINENC, F.C.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - SANTS, U.E.,A
ESCOLA E.BRAFA,A - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - Pª BARC. CINC COPES,A
TECNOFUTBOL C.F,A - CAN BUXERES, F.C.,A
LLOREDA, C.F.,A - SANT ADRIA, CF.,A
MONTAÑESA, C.F.,B - TURO PEIRA, C.C.D.,A
HORTA, U.AT.,A - BUFALA, C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MARTINENC, F.C.,B - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SANTS, U.E.,A - ESCOLA E.BRAFA,A
Jornada 26 10-05-2020
CAN BUXERES, F.C.,A - Pª BARC. CINC COPES,A
SANT ADRIA, CF.,A - TECNOFUTBOL C.F,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A - LLOREDA, C.F.,A
BUFALA, C.F.,A - MONTAÑESA, C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - HORTA, U.AT.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - Pª BARC. ANGUERA,A
ESCOLA E.BRAFA,A - MARTINENC, F.C.,B
SANTS, U.E.,A - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - CAN BUXERES, F.C.,A
Pª BARC. CINC COPES,A - SANT ADRIA, CF.,A
TECNOFUTBOL C.F,A - TURO PEIRA, C.C.D.,A
LLOREDA, C.F.,A - BUFALA, C.F.,A
MONTAÑESA, C.F.,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
HORTA, U.AT.,A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Pª BARC. ANGUERA,A - ESCOLA E.BRAFA,A
MARTINENC, F.C.,B - SANTS, U.E.,A
Jornada 28 24-05-2020
SANT ADRIA, CF.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A - Pª BARC. CINC COPES,A
BUFALA, C.F.,A - TECNOFUTBOL C.F,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - LLOREDA, C.F.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - MONTAÑESA, C.F.,B
ESCOLA E.BRAFA,A - HORTA, U.AT.,A
SANTS, U.E.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
MARTINENC, F.C.,B - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
SANT ADRIA, CF.,A - Descansa
CAN BUXERES, F.C.,A - TURO PEIRA, C.C.D.,A
Pª BARC. CINC COPES,A - BUFALA, C.F.,A
TECNOFUTBOL C.F,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
LLOREDA, C.F.,A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
MONTAÑESA, C.F.,B - ESCOLA E.BRAFA,A
HORTA, U.AT.,A - SANTS, U.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - MARTINENC, F.C.,B
Jornada 30 07-06-2020
TURO PEIRA, C.C.D.,A - SANT ADRIA, CF.,A
BUFALA, C.F.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - Pª BARC. CINC COPES,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A - TECNOFUTBOL C.F,A
ESCOLA E.BRAFA,A - LLOREDA, C.F.,A
SANTS, U.E.,A - MONTAÑESA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,B - HORTA, U.AT.,A
Descansa - Pª BARC. ANGUERA,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.