Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 tercera divisio | grup 28

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
VILAMAJOR, C.F.,A 91 LLINARS, C.E.,C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 014 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 102 PONENT C.F.,C
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 215 MOLLETENSE, U.D.,C
LLERONA, C.E.,E 30 BELLAVISTA MILAN, C.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 33 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
SANT FOST , U.E.,B 01 PARETS, C.F.,E
ESCOLA F. SABADELL,C 61 CALDES MONTBUI, C.F.,E
Jornada 2 20-10-2019
LLINARS, C.E.,C 11 ESCOLA F. SABADELL,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 53 VILAMAJOR, C.F.,A
PONENT C.F.,C 14 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 18 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 43 MOLLETENSE, U.D.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 60 LLERONA, C.E.,E
PARETS, C.F.,E 04 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
CALDES MONTBUI, C.F.,E 04 SANT FOST , U.E.,B
Jornada 3 27-10-2019
LLINARS, C.E.,C 111 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILAMAJOR, C.F.,A 100 PONENT C.F.,C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 31 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 38 BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 33 MOLLETENSE, U.D.,C
LLERONA, C.E.,E 28 PARETS, C.F.,E
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 161 CALDES MONTBUI, C.F.,E
ESCOLA F. SABADELL,C 54 SANT FOST , U.E.,B
Jornada 4 03-11-2019
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 62 ESCOLA F. SABADELL,C
PONENT C.F.,C 07 LLINARS, C.E.,C
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 011 VILAMAJOR, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B 54 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 110 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
PARETS, C.F.,E 21 MOLLETENSE, U.D.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,E 11 LLERONA, C.E.,E
SANT FOST , U.E.,B 011 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
Jornada 5 10-11-2019
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 110 PONENT C.F.,C
LLINARS, C.E.,C 70 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
VILAMAJOR, C.F.,A 151 BELLAVISTA MILAN, C.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 06 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 07 PARETS, C.F.,E
MOLLETENSE, U.D.,C 71 CALDES MONTBUI, C.F.,E
LLERONA, C.E.,E 12 SANT FOST , U.E.,B
ESCOLA F. SABADELL,C 34 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
Jornada 6 17-11-2019
PONENT C.F.,C 117 ESCOLA F. SABADELL,C
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 011 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B 54 LLINARS, C.E.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 02 VILAMAJOR, C.F.,A
PARETS, C.F.,E 40 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,E 15 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
SANT FOST , U.E.,B 03 MOLLETENSE, U.D.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 160 LLERONA, C.E.,E
Jornada 7 24-11-2019
PONENT C.F.,C 25 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 80 BELLAVISTA MILAN, C.,B
LLINARS, C.E.,C 08 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,A 22 PARETS, C.F.,E
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 25 CALDES MONTBUI, C.F.,E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 15 SANT FOST , U.E.,B
MOLLETENSE, U.D.,C 06 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
ESCOLA F. SABADELL,C 71 LLERONA, C.E.,E
Jornada 8 01-12-2019
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 05 ESCOLA F. SABADELL,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 30 PONENT C.F.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 03 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PARETS, C.F.,E 81 LLINARS, C.E.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,E 48 VILAMAJOR, C.F.,A
SANT FOST , U.E.,B 42 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 130 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
LLERONA, C.E.,E 26 MOLLETENSE, U.D.,C
Jornada 9 15-12-2019
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 23 BELLAVISTA MILAN, C.,B
PONENT C.F.,C 112 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 31 PARETS, C.F.,E
LLINARS, C.E.,C 12 CALDES MONTBUI, C.F.,E
VILAMAJOR, C.F.,A 61 SANT FOST , U.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 018 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 42 LLERONA, C.E.,E
ESCOLA F. SABADELL,C 02 MOLLETENSE, U.D.,C
Jornada 10 22-12-2019
BELLAVISTA MILAN, C.,B 03 ESCOLA F. SABADELL,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 110 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
PARETS, C.F.,E 100 PONENT C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,E 06 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
SANT FOST , U.E.,B 42 LLINARS, C.E.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 20 VILAMAJOR, C.F.,A
LLERONA, C.E.,E 40 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
MOLLETENSE, U.D.,C 91 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
Jornada 11 12-01-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,B 03 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 011 PARETS, C.F.,E
PONENT C.F.,C 32 CALDES MONTBUI, C.F.,E
SANT FOST , U.E.,B 29 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLINARS, C.E.,C 110 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
VILAMAJOR, C.F.,A 121 LLERONA, C.E.,E
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 13 MOLLETENSE, U.D.,C
ESCOLA F. SABADELL,C 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
Jornada 12 19-01-2020
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 50 ESCOLA F. SABADELL,C
PARETS, C.F.,E 30 BELLAVISTA MILAN, C.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,E 82 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
SANT FOST , U.E.,B 41 PONENT C.F.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 32 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLERONA, C.E.,E 23 LLINARS, C.E.,C
MOLLETENSE, U.D.,C 66 VILAMAJOR, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
Jornada 13 26-01-2020
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 43 PARETS, C.F.,E
BELLAVISTA MILAN, C.,B 41 CALDES MONTBUI, C.F.,E
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 34 SANT FOST , U.E.,B
PONENT C.F.,C 014 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 91 LLERONA, C.E.,E
LLINARS, C.E.,C 17 MOLLETENSE, U.D.,C
VILAMAJOR, C.F.,A 61 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
ESCOLA F. SABADELL,C 90 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
Jornada 14 02-02-2020
ESCOLA F. SABADELL,C 02 PARETS, C.F.,E
CALDES MONTBUI, C.F.,E 05 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
SANT FOST , U.E.,B 32 BELLAVISTA MILAN, C.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 180 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
LLERONA, C.E.,E 10 PONENT C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,C 27 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 21 LLINARS, C.E.,C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 111 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 15 09-02-2020
PARETS, C.F.,E 93 CALDES MONTBUI, C.F.,E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 51 SANT FOST , U.E.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 09 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 91 LLERONA, C.E.,E
PONENT C.F.,C 15 MOLLETENSE, U.D.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 100 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
LLINARS, C.E.,C 25 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 51 ESCOLA F. SABADELL,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
LLINARS, C.E.,C 110 VILAMAJOR, C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 86 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
PONENT C.F.,C 25 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,C 120 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 101 LLERONA, C.E.,E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 13 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
PARETS, C.F.,E 72 SANT FOST , U.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,E 31 ESCOLA F. SABADELL,C
Jornada 17 01-03-2020
ESCOLA F. SABADELL,C 30 LLINARS, C.E.,C
VILAMAJOR, C.F.,A 64 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 27 PONENT C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 71 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
MOLLETENSE, U.D.,C 32 BELLAVISTA MILAN, C.,B
LLERONA, C.E.,E 18 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 112 PARETS, C.F.,E
SANT FOST , U.E.,B 44 CALDES MONTBUI, C.F.,E
Jornada 18 08-03-2020
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 110 LLINARS, C.E.,C
PONENT C.F.,C 49 VILAMAJOR, C.F.,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 010 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 30 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,C 11 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
PARETS, C.F.,E 121 LLERONA, C.E.,E
CALDES MONTBUI, C.F.,E 26 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
SANT FOST , U.E.,B 23 ESCOLA F. SABADELL,C
Jornada 19 15-03-2020
ESCOLA F. SABADELL,C - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLINARS, C.E.,C - PONENT C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,A - ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,C - PARETS, C.F.,E
LLERONA, C.E.,E - CALDES MONTBUI, C.F.,E
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B - SANT FOST , U.E.,B
Jornada 20 22-03-2020
PONENT C.F.,C - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B - LLINARS, C.E.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B - VILAMAJOR, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
PARETS, C.F.,E - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,E - MOLLETENSE, U.D.,C
SANT FOST , U.E.,B - LLERONA, C.E.,E
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B - ESCOLA F. SABADELL,C
Jornada 21 29-03-2020
ESCOLA F. SABADELL,C - PONENT C.F.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
LLINARS, C.E.,C - BELLAVISTA MILAN, C.,B
VILAMAJOR, C.F.,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B - PARETS, C.F.,E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C - CALDES MONTBUI, C.F.,E
MOLLETENSE, U.D.,C - SANT FOST , U.E.,B
LLERONA, C.E.,E - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
Jornada 22 05-04-2020
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B - PONENT C.F.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C - LLINARS, C.E.,C
PARETS, C.F.,E - VILAMAJOR, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,E - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
SANT FOST , U.E.,B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B - MOLLETENSE, U.D.,C
LLERONA, C.E.,E - ESCOLA F. SABADELL,C
Jornada 23 19-04-2020
ESCOLA F. SABADELL,C - ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
PONENT C.F.,C - BELLAVISTA MILAN, C.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
LLINARS, C.E.,C - PARETS, C.F.,E
VILAMAJOR, C.F.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,E
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B - SANT FOST , U.E.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
MOLLETENSE, U.D.,C - LLERONA, C.E.,E
Jornada 24 26-04-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,B - ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C - PONENT C.F.,C
PARETS, C.F.,E - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CALDES MONTBUI, C.F.,E - LLINARS, C.E.,C
SANT FOST , U.E.,B - VILAMAJOR, C.F.,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
LLERONA, C.E.,E - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,C - ESCOLA F. SABADELL,C
Jornada 25 03-05-2020
ESCOLA F. SABADELL,C - BELLAVISTA MILAN, C.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
PONENT C.F.,C - PARETS, C.F.,E
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - CALDES MONTBUI, C.F.,E
LLINARS, C.E.,C - SANT FOST , U.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B - LLERONA, C.E.,E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C - MOLLETENSE, U.D.,C
Jornada 26 10-05-2020
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C - BELLAVISTA MILAN, C.,B
PARETS, C.F.,E - ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
CALDES MONTBUI, C.F.,E - PONENT C.F.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - SANT FOST , U.E.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B - LLINARS, C.E.,C
LLERONA, C.E.,E - VILAMAJOR, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,C - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C - ESCOLA F. SABADELL,C
Jornada 27 17-05-2020
ESCOLA F. SABADELL,C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B - PARETS, C.F.,E
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B - CALDES MONTBUI, C.F.,E
PONENT C.F.,C - SANT FOST , U.E.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
LLINARS, C.E.,C - LLERONA, C.E.,E
VILAMAJOR, C.F.,A - MOLLETENSE, U.D.,C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
Jornada 28 24-05-2020
PARETS, C.F.,E - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,E - BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANT FOST , U.E.,B - ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B - PONENT C.F.,C
LLERONA, C.E.,E - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MOLLETENSE, U.D.,C - LLINARS, C.E.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C - VILAMAJOR, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B - ESCOLA F. SABADELL,C
Jornada 29 31-05-2020
PARETS, C.F.,E - ESCOLA F. SABADELL,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C - CALDES MONTBUI, C.F.,E
BELLAVISTA MILAN, C.,B - SANT FOST , U.E.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
PONENT C.F.,C - LLERONA, C.E.,E
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - MOLLETENSE, U.D.,C
LLINARS, C.E.,C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
Jornada 30 07-06-2020
CALDES MONTBUI, C.F.,E - PARETS, C.F.,E
SANT FOST , U.E.,B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B - BELLAVISTA MILAN, C.,B
LLERONA, C.E.,E - ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
MOLLETENSE, U.D.,C - PONENT C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B - LLINARS, C.E.,C
ESCOLA F. SABADELL,C - VILAMAJOR, C.F.,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.