Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 tercera divisio | grup 24

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 51 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A 51 VILASSAR DALT, C.E.,F
PREMIA DALT, C.D.,A 31 MASNOU, C.D.,B
VILASSAR MAR,U.E.,K 09 PREMIA CLUB ESP.,A
CIRERA, U.D.,D 27 TIANA, C.C.E.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E 42 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
ARGENTONA, C.F.,B 55 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
Descansa - PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
Jornada 2 20-10-2019
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H - Descansa
VILASSAR DALT, C.E.,F 13 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
MASNOU, C.D.,B 70 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
PREMIA CLUB ESP.,A 50 PREMIA DALT, C.D.,A
TIANA, C.C.E.,A 22 VILASSAR MAR,U.E.,K
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 40 CIRERA, U.D.,D
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B 91 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 54 ARGENTONA, C.F.,B
Jornada 3 27-10-2019
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H 25 VILASSAR DALT, C.E.,F
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 23 MASNOU, C.D.,B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A 112 PREMIA CLUB ESP.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 23 TIANA, C.C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,K 123 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
CIRERA, U.D.,D 39 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E 07 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
Descansa - ARGENTONA, C.F.,B
Jornada 4 03-11-2019
VILASSAR DALT, C.E.,F - Descansa
MASNOU, C.D.,B 60 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
PREMIA CLUB ESP.,A 132 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
TIANA, C.C.E.,A 31 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 27 PREMIA DALT, C.D.,A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B 87 VILASSAR MAR,U.E.,K
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 103 CIRERA, U.D.,D
ARGENTONA, C.F.,B 31 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
Jornada 5 10-11-2019
VILASSAR DALT, C.E.,F 27 MASNOU, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H 014 PREMIA CLUB ESP.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 45 TIANA, C.C.E.,A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A 23 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
PREMIA DALT, C.D.,A 32 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
VILASSAR MAR,U.E.,K 37 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
CIRERA, U.D.,D 18 ARGENTONA, C.F.,B
Descansa - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
Jornada 6 17-11-2019
MASNOU, C.D.,B - Descansa
PREMIA CLUB ESP.,A 151 VILASSAR DALT, C.E.,F
TIANA, C.C.E.,A 101 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 46 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B 510 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 62 PREMIA DALT, C.D.,A
ARGENTONA, C.F.,B 81 VILASSAR MAR,U.E.,K
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E 21 CIRERA, U.D.,D
Jornada 7 24-11-2019
MASNOU, C.D.,B 05 PREMIA CLUB ESP.,A
VILASSAR DALT, C.E.,F 07 TIANA, C.C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H 22 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 36 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A 25 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 15 ARGENTONA, C.F.,B
VILASSAR MAR,U.E.,K 52 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
Descansa - CIRERA, U.D.,D
Jornada 8 01-12-2019
PREMIA CLUB ESP.,A - Descansa
TIANA, C.C.E.,A 61 MASNOU, C.D.,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 32 VILASSAR DALT, C.E.,F
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B 83 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 141 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
ARGENTONA, C.F.,B 32 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E 57 PREMIA DALT, C.D.,A
CIRERA, U.D.,D 25 VILASSAR MAR,U.E.,K
Jornada 9 15-12-2019
PREMIA CLUB ESP.,A 73 TIANA, C.C.E.,A
MASNOU, C.D.,B 43 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
VILASSAR DALT, C.E.,F 36 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H 011 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 15 ARGENTONA, C.F.,B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A 74 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
PREMIA DALT, C.D.,A 41 CIRERA, U.D.,D
Descansa - VILASSAR MAR,U.E.,K
Jornada 10 22-12-2019
TIANA, C.C.E.,A - Descansa
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 117 PREMIA CLUB ESP.,A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B 72 MASNOU, C.D.,B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 172 VILASSAR DALT, C.E.,F
ARGENTONA, C.F.,B 91 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E 48 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
CIRERA, U.D.,D 211 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
VILASSAR MAR,U.E.,K 67 PREMIA DALT, C.D.,A
Jornada 11 12-01-2020
TIANA, C.C.E.,A 111 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
PREMIA CLUB ESP.,A 92 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
MASNOU, C.D.,B 15 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
VILASSAR DALT, C.E.,F 210 ARGENTONA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H 51 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 42 CIRERA, U.D.,D
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A 111 VILASSAR MAR,U.E.,K
Descansa - PREMIA DALT, C.D.,A
Jornada 12 19-01-2020
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C - Descansa
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B 37 TIANA, C.C.E.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 65 PREMIA CLUB ESP.,A
ARGENTONA, C.F.,B 20 MASNOU, C.D.,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E 74 VILASSAR DALT, C.E.,F
CIRERA, U.D.,D 42 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
VILASSAR MAR,U.E.,K 33 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
PREMIA DALT, C.D.,A 38 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
Jornada 13 26-01-2020
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 15 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
TIANA, C.C.E.,A 24 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 60 ARGENTONA, C.F.,B
MASNOU, C.D.,B 40 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
VILASSAR DALT, C.E.,F 26 CIRERA, U.D.,D
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H 25 VILASSAR MAR,U.E.,K
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 28 PREMIA DALT, C.D.,A
Descansa - ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 260 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
ARGENTONA, C.F.,B 23 TIANA, C.C.E.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E 112 PREMIA CLUB ESP.,A
CIRERA, U.D.,D 25 MASNOU, C.D.,B
VILASSAR MAR,U.E.,K 61 VILASSAR DALT, C.E.,F
PREMIA DALT, C.D.,A 82 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A 63 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
Jornada 15 09-02-2020
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B 212 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 08 ARGENTONA, C.F.,B
TIANA, C.C.E.,A 41 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
PREMIA CLUB ESP.,A 100 CIRERA, U.D.,D
MASNOU, C.D.,B 44 VILASSAR MAR,U.E.,K
VILASSAR DALT, C.E.,F 29 PREMIA DALT, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H 110 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H 24 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
VILASSAR DALT, C.E.,F 37 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
MASNOU, C.D.,B 22 PREMIA DALT, C.D.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 131 VILASSAR MAR,U.E.,K
TIANA, C.C.E.,A 92 CIRERA, U.D.,D
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 15 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B 55 ARGENTONA, C.F.,B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C 31 VILASSAR DALT, C.E.,F
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A 43 MASNOU, C.D.,B
PREMIA DALT, C.D.,A 26 PREMIA CLUB ESP.,A
VILASSAR MAR,U.E.,K 410 TIANA, C.C.E.,A
CIRERA, U.D.,D 24 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E 26 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
ARGENTONA, C.F.,B 06 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
Jornada 18 08-03-2020
VILASSAR DALT, C.E.,F 32 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
MASNOU, C.D.,B 52 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
PREMIA CLUB ESP.,A 83 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
TIANA, C.C.E.,A 61 PREMIA DALT, C.D.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 512 VILASSAR MAR,U.E.,K
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B 65 CIRERA, U.D.,D
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 90 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
ARGENTONA, C.F.,B - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - VILASSAR DALT, C.E.,F
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H - MASNOU, C.D.,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C - PREMIA CLUB ESP.,A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A - TIANA, C.C.E.,A
PREMIA DALT, C.D.,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
VILASSAR MAR,U.E.,K - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
CIRERA, U.D.,D - PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E - ARGENTONA, C.F.,B
Jornada 20 22-03-2020
MASNOU, C.D.,B - VILASSAR DALT, C.E.,F
PREMIA CLUB ESP.,A - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
TIANA, C.C.E.,A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C - ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B - PREMIA DALT, C.D.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A - VILASSAR MAR,U.E.,K
ARGENTONA, C.F.,B - CIRERA, U.D.,D
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - MASNOU, C.D.,B
VILASSAR DALT, C.E.,F - PREMIA CLUB ESP.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H - TIANA, C.C.E.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
PREMIA DALT, C.D.,A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
VILASSAR MAR,U.E.,K - ARGENTONA, C.F.,B
CIRERA, U.D.,D - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
Jornada 22 05-04-2020
PREMIA CLUB ESP.,A - MASNOU, C.D.,B
TIANA, C.C.E.,A - VILASSAR DALT, C.E.,F
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A - ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
ARGENTONA, C.F.,B - PREMIA DALT, C.D.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E - VILASSAR MAR,U.E.,K
CIRERA, U.D.,D - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - PREMIA CLUB ESP.,A
MASNOU, C.D.,B - TIANA, C.C.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,F - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C - PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A - ARGENTONA, C.F.,B
PREMIA DALT, C.D.,A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
VILASSAR MAR,U.E.,K - CIRERA, U.D.,D
Jornada 24 26-04-2020
TIANA, C.C.E.,A - PREMIA CLUB ESP.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C - MASNOU, C.D.,B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B - VILASSAR DALT, C.E.,F
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
ARGENTONA, C.F.,B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E - ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
CIRERA, U.D.,D - PREMIA DALT, C.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,K - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - TIANA, C.C.E.,A
PREMIA CLUB ESP.,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
MASNOU, C.D.,B - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
VILASSAR DALT, C.E.,F - PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H - ARGENTONA, C.F.,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A - CIRERA, U.D.,D
PREMIA DALT, C.D.,A - VILASSAR MAR,U.E.,K
Jornada 26 10-05-2020
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C - TIANA, C.C.E.,A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B - PREMIA CLUB ESP.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A - MASNOU, C.D.,B
ARGENTONA, C.F.,B - VILASSAR DALT, C.E.,F
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
CIRERA, U.D.,D - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
VILASSAR MAR,U.E.,K - ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
PREMIA DALT, C.D.,A - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
TIANA, C.C.E.,A - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
PREMIA CLUB ESP.,A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
MASNOU, C.D.,B - ARGENTONA, C.F.,B
VILASSAR DALT, C.E.,F - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H - CIRERA, U.D.,D
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C - VILASSAR MAR,U.E.,K
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A - PREMIA DALT, C.D.,A
Jornada 28 24-05-2020
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A - TIANA, C.C.E.,A
ARGENTONA, C.F.,B - PREMIA CLUB ESP.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E - MASNOU, C.D.,B
CIRERA, U.D.,D - VILASSAR DALT, C.E.,F
VILASSAR MAR,U.E.,K - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
PREMIA DALT, C.D.,A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B - Descansa
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C - PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
TIANA, C.C.E.,A - ARGENTONA, C.F.,B
PREMIA CLUB ESP.,A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E
MASNOU, C.D.,B - CIRERA, U.D.,D
VILASSAR DALT, C.E.,F - VILASSAR MAR,U.E.,K
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H - PREMIA DALT, C.D.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C - ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A
Jornada 30 07-06-2020
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL,B
ARGENTONA, C.F.,B - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,E - TIANA, C.C.E.,A
CIRERA, U.D.,D - PREMIA CLUB ESP.,A
VILASSAR MAR,U.E.,K - MASNOU, C.D.,B
PREMIA DALT, C.D.,A - VILASSAR DALT, C.E.,F
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,H
Descansa - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.