Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 tercera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
FEC VALL DEL TER,B 14 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
TONA, U.E.,B 51 MANLLEU, A.E.C.,D
TARADELL, U.D.,A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
TORELLO, C.F.,D 34 MOIA, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 34 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
SANTA EUGENIA, J.E.,A 150 ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 26 OAR VIC,C
LES PRESES, C.F.,B 111 TORELLO, C.F.,B
Jornada 2 20-10-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F 41 LES PRESES, C.F.,B
MANLLEU, A.E.C.,D 36 FEC VALL DEL TER,B
TARADELL, U.D.,A 35 TONA, U.E.,B
MOIA, C.E.,B 09 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 11 TORELLO, C.F.,D
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A 37 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
OAR VIC,C 27 SANTA EUGENIA, J.E.,A
TORELLO, C.F.,B 140 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
Jornada 3 27-10-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F 71 MANLLEU, A.E.C.,D
FEC VALL DEL TER,B 33 TARADELL, U.D.,A
TONA, U.E.,B 112 MOIA, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 64 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
TORELLO, C.F.,D 16 ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 20 OAR VIC,C
SANTA EUGENIA, J.E.,A 81 TORELLO, C.F.,B
LES PRESES, C.F.,B 12 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
Jornada 4 03-11-2019
MANLLEU, A.E.C.,D 61 LES PRESES, C.F.,B
TARADELL, U.D.,A 43 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
MOIA, C.E.,B 15 FEC VALL DEL TER,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 66 TONA, U.E.,B
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A 22 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
OAR VIC,C 63 TORELLO, C.F.,D
TORELLO, C.F.,B 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 39 SANTA EUGENIA, J.E.,A
Jornada 5 10-11-2019
MANLLEU, A.E.C.,D 16 TARADELL, U.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F 111 MOIA, C.E.,B
FEC VALL DEL TER,B 85 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
TONA, U.E.,B 52 ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 43 OAR VIC,C
TORELLO, C.F.,D 08 TORELLO, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 90 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
LES PRESES, C.F.,B 011 SANTA EUGENIA, J.E.,A
Jornada 6 17-11-2019
TARADELL, U.D.,A 50 LES PRESES, C.F.,B
MOIA, C.E.,B 30 MANLLEU, A.E.C.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 33 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A 04 FEC VALL DEL TER,B
OAR VIC,C 28 TONA, U.E.,B
TORELLO, C.F.,B 26 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 23 TORELLO, C.F.,D
SANTA EUGENIA, J.E.,A 23 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Jornada 7 24-11-2019
TARADELL, U.D.,A 80 MOIA, C.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,D 36 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F 25 ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
FEC VALL DEL TER,B 32 OAR VIC,C
TONA, U.E.,B 133 TORELLO, C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 64 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TORELLO, C.F.,D 05 SANTA EUGENIA, J.E.,A
LES PRESES, C.F.,B 16 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Jornada 8 01-12-2019
MOIA, C.E.,B 23 LES PRESES, C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 35 TARADELL, U.D.,A
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A 43 MANLLEU, A.E.C.,D
OAR VIC,C 37 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
TORELLO, C.F.,B 21 FEC VALL DEL TER,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 24 TONA, U.E.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A 62 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 101 TORELLO, C.F.,D
Jornada 9 15-12-2019
MOIA, C.E.,B 06 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
TARADELL, U.D.,A 30 ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
MANLLEU, A.E.C.,D 25 OAR VIC,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F 34 TORELLO, C.F.,B
FEC VALL DEL TER,B 53 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TONA, U.E.,B 26 SANTA EUGENIA, J.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 66 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
LES PRESES, C.F.,B 13 TORELLO, C.F.,D
Jornada 10 22-12-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 70 LES PRESES, C.F.,B
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A 30 MOIA, C.E.,B
TARADELL, U.D.,A 30 OAR VIC,C
TORELLO, C.F.,B 101 MANLLEU, A.E.C.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 012 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
SANTA EUGENIA, J.E.,A 62 FEC VALL DEL TER,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 25 TONA, U.E.,B
TORELLO, C.F.,D 017 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
Jornada 11 12-01-2020
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 43 ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
MOIA, C.E.,B 14 OAR VIC,C
TARADELL, U.D.,A 26 TORELLO, C.F.,B
MANLLEU, A.E.C.,D 24 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F 37 SANTA EUGENIA, J.E.,A
FEC VALL DEL TER,B 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
TONA, U.E.,B 122 TORELLO, C.F.,D
LES PRESES, C.F.,B 15 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
Jornada 12 19-01-2020
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A 32 LES PRESES, C.F.,B
OAR VIC,C 02 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
TORELLO, C.F.,B 50 MOIA, C.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 76 TARADELL, U.D.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 70 MANLLEU, A.E.C.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 74 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
TORELLO, C.F.,D 27 FEC VALL DEL TER,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 93 TONA, U.E.,B
Jornada 13 26-01-2020
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A 56 OAR VIC,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 27 TORELLO, C.F.,B
MOIA, C.E.,B 05 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TARADELL, U.D.,A 23 SANTA EUGENIA, J.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 012 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F 101 TORELLO, C.F.,D
FEC VALL DEL TER,B 10 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
LES PRESES, C.F.,B 29 TONA, U.E.,B
Jornada 14 02-02-2020
LES PRESES, C.F.,B 34 OAR VIC,C
TORELLO, C.F.,B 94 ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 43 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
SANTA EUGENIA, J.E.,A 120 MOIA, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 31 TARADELL, U.D.,A
TORELLO, C.F.,D 42 MANLLEU, A.E.C.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 86 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
TONA, U.E.,B 42 FEC VALL DEL TER,B
Jornada 15 09-02-2020
OAR VIC,C 34 TORELLO, C.F.,B
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A 57 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 34 SANTA EUGENIA, J.E.,A
MOIA, C.E.,B 05 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
TARADELL, U.D.,A 61 TORELLO, C.F.,D
MANLLEU, A.E.C.,D 26 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F 24 TONA, U.E.,B
FEC VALL DEL TER,B 52 LES PRESES, C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F 13 FEC VALL DEL TER,B
MANLLEU, A.E.C.,D 010 TONA, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 14 TARADELL, U.D.,A
MOIA, C.E.,B 31 TORELLO, C.F.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 32 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A 07 SANTA EUGENIA, J.E.,A
OAR VIC,C 01 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TORELLO, C.F.,B 73 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 17 01-03-2020
LES PRESES, C.F.,B 211 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
FEC VALL DEL TER,B 100 MANLLEU, A.E.C.,D
TONA, U.E.,B 44 TARADELL, U.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 90 MOIA, C.E.,B
TORELLO, C.F.,D 04 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 61 ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 31 OAR VIC,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 43 TORELLO, C.F.,B
Jornada 18 08-03-2020
MANLLEU, A.E.C.,D 34 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
TARADELL, U.D.,A 24 FEC VALL DEL TER,B
MOIA, C.E.,B 18 TONA, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 24 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A 130 TORELLO, C.F.,D
OAR VIC,C 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
TORELLO, C.F.,B 23 SANTA EUGENIA, J.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 12 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 19 15-03-2020
LES PRESES, C.F.,B - MANLLEU, A.E.C.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - TARADELL, U.D.,A
FEC VALL DEL TER,B - MOIA, C.E.,B
TONA, U.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
TORELLO, C.F.,D - OAR VIC,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - TORELLO, C.F.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
Jornada 20 22-03-2020
TARADELL, U.D.,A - MANLLEU, A.E.C.,D
MOIA, C.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C - FEC VALL DEL TER,B
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - TONA, U.E.,B
OAR VIC,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
TORELLO, C.F.,B - TORELLO, C.F.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A - LES PRESES, C.F.,B
Jornada 21 29-03-2020
LES PRESES, C.F.,B - TARADELL, U.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,D - MOIA, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
FEC VALL DEL TER,B - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
TONA, U.E.,B - OAR VIC,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - TORELLO, C.F.,B
TORELLO, C.F.,D - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - SANTA EUGENIA, J.E.,A
Jornada 22 05-04-2020
MOIA, C.E.,B - TARADELL, U.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C - MANLLEU, A.E.C.,D
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
OAR VIC,C - FEC VALL DEL TER,B
TORELLO, C.F.,B - TONA, U.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
SANTA EUGENIA, J.E.,A - TORELLO, C.F.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - LES PRESES, C.F.,B
Jornada 23 19-04-2020
LES PRESES, C.F.,B - MOIA, C.E.,B
TARADELL, U.D.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
MANLLEU, A.E.C.,D - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - OAR VIC,C
FEC VALL DEL TER,B - TORELLO, C.F.,B
TONA, U.E.,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - SANTA EUGENIA, J.E.,A
TORELLO, C.F.,D - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Jornada 24 26-04-2020
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C - MOIA, C.E.,B
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - TARADELL, U.D.,A
OAR VIC,C - MANLLEU, A.E.C.,D
TORELLO, C.F.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - FEC VALL DEL TER,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A - TONA, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
TORELLO, C.F.,D - LES PRESES, C.F.,B
Jornada 25 03-05-2020
LES PRESES, C.F.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
MOIA, C.E.,B - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
OAR VIC,C - TARADELL, U.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,D - TORELLO, C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
FEC VALL DEL TER,B - SANTA EUGENIA, J.E.,A
TONA, U.E.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - TORELLO, C.F.,D
Jornada 26 10-05-2020
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
OAR VIC,C - MOIA, C.E.,B
TORELLO, C.F.,B - TARADELL, U.D.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - MANLLEU, A.E.C.,D
SANTA EUGENIA, J.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - FEC VALL DEL TER,B
TORELLO, C.F.,D - TONA, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - LES PRESES, C.F.,B
Jornada 27 17-05-2020
LES PRESES, C.F.,B - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C - OAR VIC,C
MOIA, C.E.,B - TORELLO, C.F.,B
TARADELL, U.D.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
MANLLEU, A.E.C.,D - SANTA EUGENIA, J.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FEC VALL DEL TER,B - TORELLO, C.F.,D
TONA, U.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
Jornada 28 24-05-2020
OAR VIC,C - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
TORELLO, C.F.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - MOIA, C.E.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A - TARADELL, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - MANLLEU, A.E.C.,D
TORELLO, C.F.,D - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - FEC VALL DEL TER,B
TONA, U.E.,B - LES PRESES, C.F.,B
Jornada 29 31-05-2020
OAR VIC,C - LES PRESES, C.F.,B
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - TORELLO, C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
MOIA, C.E.,B - SANTA EUGENIA, J.E.,A
TARADELL, U.D.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
MANLLEU, A.E.C.,D - TORELLO, C.F.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
FEC VALL DEL TER,B - TONA, U.E.,B
Jornada 30 07-06-2020
TORELLO, C.F.,B - OAR VIC,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B - MOIA, C.E.,B
TORELLO, C.F.,D - TARADELL, U.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E - MANLLEU, A.E.C.,D
TONA, U.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F
LES PRESES, C.F.,B - FEC VALL DEL TER,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.