Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 segona divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
CALDES MONTBUI, C.F.,A 120 LLERONA, C.E.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
VILANOVA VALLES,C.F.,B 11 MERCANTIL, C.E,F
PONENT C.F.,A 44 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
MOLLET U.E.,CF.,C 13 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
PARETS, C.F.,C 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 42 VALLES, C.AT.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 36 VILASSAR MAR,U.E.,C
Jornada 2 13-10-2019
LLERONA, C.E.,B 38 PALAUTORDERA, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 110 CALDES MONTBUI, C.F.,A
MERCANTIL, C.E,F 35 BELLAVISTA MILAN, C.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 21 VILANOVA VALLES,C.F.,B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E 41 PONENT C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 36 MOLLET U.E.,CF.,C
VALLES, C.AT.,A 12 PARETS, C.F.,C
VILASSAR MAR,U.E.,C 57 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 3 20-10-2019
LLERONA, C.E.,B 26 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
CALDES MONTBUI, C.F.,A 101 MERCANTIL, C.E,F
BELLAVISTA MILAN, C.,A 23 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B 03 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
PONENT C.F.,A 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MOLLET U.E.,CF.,C 13 VALLES, C.AT.,A
PARETS, C.F.,C 70 VILASSAR MAR,U.E.,C
PALAUTORDERA, C.F.,A 14 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 4 27-10-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 12 PALAUTORDERA, C.F.,A
MERCANTIL, C.E,F 90 LLERONA, C.E.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 14 CALDES MONTBUI, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E 10 BELLAVISTA MILAN, C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 31 VILANOVA VALLES,C.F.,B
VALLES, C.AT.,A 62 PONENT C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,C 02 MOLLET U.E.,CF.,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 34 PARETS, C.F.,C
Jornada 5 03-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 32 MERCANTIL, C.E,F
LLERONA, C.E.,B 34 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
CALDES MONTBUI, C.F.,A 121 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
BELLAVISTA MILAN, C.,A 23 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B 01 VALLES, C.AT.,A
PONENT C.F.,A 12 VILASSAR MAR,U.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,C 46 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 24 PARETS, C.F.,C
Jornada 6 10-11-2019
MERCANTIL, C.E,F 52 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 14 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E 161 LLERONA, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 16 CALDES MONTBUI, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 50 BELLAVISTA MILAN, C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,C 40 VILANOVA VALLES,C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 44 PONENT C.F.,A
PARETS, C.F.,C 60 MOLLET U.E.,CF.,C
Jornada 7 17-11-2019
MERCANTIL, C.E,F 92 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 00 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
LLERONA, C.E.,B 09 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
CALDES MONTBUI, C.F.,A 23 VALLES, C.AT.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 22 VILASSAR MAR,U.E.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,B 04 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
PONENT C.F.,A 28 PARETS, C.F.,C
PALAUTORDERA, C.F.,A 11 MOLLET U.E.,CF.,C
Jornada 8 24-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 02 PALAUTORDERA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E 24 MERCANTIL, C.E,F
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 14 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
VALLES, C.AT.,A 101 LLERONA, C.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,C 012 CALDES MONTBUI, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 70 BELLAVISTA MILAN, C.,A
PARETS, C.F.,C 51 VILANOVA VALLES,C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,C 33 PONENT C.F.,A
Jornada 9 01-12-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 26 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
MERCANTIL, C.E,F 52 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 23 VALLES, C.AT.,A
LLERONA, C.E.,B 26 VILASSAR MAR,U.E.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,A 81 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 07 PARETS, C.F.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,B 32 MOLLET U.E.,CF.,C
PALAUTORDERA, C.F.,A 25 PONENT C.F.,A
Jornada 10 15-12-2019
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E 23 PALAUTORDERA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 33 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
VALLES, C.AT.,A 20 MERCANTIL, C.E,F
VILASSAR MAR,U.E.,C 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 70 LLERONA, C.E.,B
PARETS, C.F.,C 22 CALDES MONTBUI, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,C 50 BELLAVISTA MILAN, C.,A
PONENT C.F.,A 23 VILANOVA VALLES,C.F.,B
Jornada 11 22-12-2019
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 14 VALLES, C.AT.,A
MERCANTIL, C.E,F 40 VILASSAR MAR,U.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 22 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B 111 PARETS, C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,A 51 MOLLET U.E.,CF.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,A 23 PONENT C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 21 VILANOVA VALLES,C.F.,B
Jornada 12 12-01-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 31 PALAUTORDERA, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 01 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
VILASSAR MAR,U.E.,C 122 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 11 MERCANTIL, C.E,F
PARETS, C.F.,C 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
MOLLET U.E.,CF.,C 82 LLERONA, C.E.,B
PONENT C.F.,A 19 CALDES MONTBUI, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B 31 BELLAVISTA MILAN, C.,A
Jornada 13 19-01-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 13 VALLES, C.AT.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E 51 VILASSAR MAR,U.E.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 28 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MERCANTIL, C.E,F 22 PARETS, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 30 MOLLET U.E.,CF.,C
LLERONA, C.E.,B 23 PONENT C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 61 VILANOVA VALLES,C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 11 BELLAVISTA MILAN, C.,A
Jornada 14 26-01-2020
PALAUTORDERA, C.F.,A 22 VALLES, C.AT.,A
VILASSAR MAR,U.E.,C 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 31 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
PARETS, C.F.,C 40 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
MOLLET U.E.,CF.,C 33 MERCANTIL, C.E,F
PONENT C.F.,A 33 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
VILANOVA VALLES,C.F.,B 32 LLERONA, C.E.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A 37 CALDES MONTBUI, C.F.,A
Jornada 15 02-02-2020
VALLES, C.AT.,A 41 VILASSAR MAR,U.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 42 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E 11 PARETS, C.F.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 42 MOLLET U.E.,CF.,C
MERCANTIL, C.E,F 92 PONENT C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 52 VILANOVA VALLES,C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 37 BELLAVISTA MILAN, C.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 91 PALAUTORDERA, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
LLERONA, C.E.,B 210 CALDES MONTBUI, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 60 BELLAVISTA MILAN, C.,A
MERCANTIL, C.E,F 42 VILANOVA VALLES,C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 56 PONENT C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E 52 MOLLET U.E.,CF.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 27 PARETS, C.F.,C
VALLES, C.AT.,A 12 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,C 11 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 17 16-02-2020
PALAUTORDERA, C.F.,A 92 LLERONA, C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,A 20 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
BELLAVISTA MILAN, C.,A 16 MERCANTIL, C.E,F
VILANOVA VALLES,C.F.,B 52 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
PONENT C.F.,A 12 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
MOLLET U.E.,CF.,C 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
PARETS, C.F.,C 22 VALLES, C.AT.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 61 VILASSAR MAR,U.E.,C
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 120 LLERONA, C.E.,B
MERCANTIL, C.E,F 26 CALDES MONTBUI, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 12 BELLAVISTA MILAN, C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E 30 VILANOVA VALLES,C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 41 PONENT C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 51 MOLLET U.E.,CF.,C
VILASSAR MAR,U.E.,C 15 PARETS, C.F.,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 53 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 19 08-03-2020
PALAUTORDERA, C.F.,A 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
LLERONA, C.E.,B 46 MERCANTIL, C.E,F
CALDES MONTBUI, C.F.,A 100 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A 25 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
VILANOVA VALLES,C.F.,B 06 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
PONENT C.F.,A 02 VALLES, C.AT.,A
MOLLET U.E.,CF.,C 63 VILASSAR MAR,U.E.,C
PARETS, C.F.,C 51 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 20 15-03-2020
MERCANTIL, C.E,F - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B - LLERONA, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E - CALDES MONTBUI, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
VALLES, C.AT.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,B
VILASSAR MAR,U.E.,C - PONENT C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - MOLLET U.E.,CF.,C
PARETS, C.F.,C - PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 21 22-03-2020
PALAUTORDERA, C.F.,A - MERCANTIL, C.E,F
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
LLERONA, C.E.,B - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
CALDES MONTBUI, C.F.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A - VALLES, C.AT.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B - VILASSAR MAR,U.E.,C
PONENT C.F.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,C - PARETS, C.F.,C
Jornada 22 29-03-2020
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B - MERCANTIL, C.E,F
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - LLERONA, C.E.,B
VALLES, C.AT.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,C - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,B
PARETS, C.F.,C - PONENT C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,C - PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 23 05-04-2020
PALAUTORDERA, C.F.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
MERCANTIL, C.E,F - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LLERONA, C.E.,B - VALLES, C.AT.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - VILASSAR MAR,U.E.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B - PARETS, C.F.,C
PONENT C.F.,A - MOLLET U.E.,CF.,C
Jornada 24 19-04-2020
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - MERCANTIL, C.E,F
VALLES, C.AT.,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
VILASSAR MAR,U.E.,C - LLERONA, C.E.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
PARETS, C.F.,C - BELLAVISTA MILAN, C.,A
MOLLET U.E.,CF.,C - VILANOVA VALLES,C.F.,B
PONENT C.F.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 25 26-04-2020
PALAUTORDERA, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MERCANTIL, C.E,F - VALLES, C.AT.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E - VILASSAR MAR,U.E.,C
LLERONA, C.E.,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A - PARETS, C.F.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,A - MOLLET U.E.,CF.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,B - PONENT C.F.,A
Jornada 26 03-05-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
VALLES, C.AT.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
VILASSAR MAR,U.E.,C - MERCANTIL, C.E,F
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
PARETS, C.F.,C - LLERONA, C.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,C - CALDES MONTBUI, C.F.,A
PONENT C.F.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B - PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 27 10-05-2020
PALAUTORDERA, C.F.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E - VALLES, C.AT.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B - VILASSAR MAR,U.E.,C
MERCANTIL, C.E,F - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E - PARETS, C.F.,C
LLERONA, C.E.,B - MOLLET U.E.,CF.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,A - PONENT C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,B
Jornada 28 17-05-2020
VALLES, C.AT.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
VILASSAR MAR,U.E.,C - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
PARETS, C.F.,C - MERCANTIL, C.E,F
MOLLET U.E.,CF.,C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
PONENT C.F.,A - LLERONA, C.E.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B - CALDES MONTBUI, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 29 24-05-2020
VALLES, C.AT.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - VILASSAR MAR,U.E.,C
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B - PARETS, C.F.,C
MERCANTIL, C.E,F - MOLLET U.E.,CF.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E - PONENT C.F.,A
LLERONA, C.E.,B - VILANOVA VALLES,C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
Jornada 30 31-05-2020
VILASSAR MAR,U.E.,C - VALLES, C.AT.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
PARETS, C.F.,C - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,E
MOLLET U.E.,CF.,C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
PONENT C.F.,A - MERCANTIL, C.E,F
VILANOVA VALLES,C.F.,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
BELLAVISTA MILAN, C.,A - LLERONA, C.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.