Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 segona divisio | grup 6

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
MASNOU AT.,A 03 ARGENTONA, C.F.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B 23 CABRILS, C.E.,A
ALELLA, C.F.,A 52 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
MASNOU, C.D.,A 35 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
CIRERA, U.D.,B 45 MOLINOS, U.D.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 33 VILASSAR DALT, C.E.,C
CABRERA, U.E.,A 14 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
JUVENTUS, A.C.,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,G
Jornada 2 13-10-2019
ARGENTONA, C.F.,A 32 JUVENTUS, A.C.,A
CABRILS, C.E.,A 53 MASNOU AT.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 112 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 51 ALELLA, C.F.,A
MOLINOS, U.D.,A 64 MASNOU, C.D.,A
VILASSAR DALT, C.E.,C 53 CIRERA, U.D.,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 55 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
VILASSAR MAR,U.E.,G 25 CABRERA, U.E.,A
Jornada 3 20-10-2019
ARGENTONA, C.F.,A 71 CABRILS, C.E.,A
MASNOU AT.,A 22 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B 09 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
ALELLA, C.F.,A 26 MOLINOS, U.D.,A
MASNOU, C.D.,A 33 VILASSAR DALT, C.E.,C
CIRERA, U.D.,B 08 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 16 VILASSAR MAR,U.E.,G
JUVENTUS, A.C.,A 32 CABRERA, U.E.,A
Jornada 4 27-10-2019
CABRILS, C.E.,A 24 JUVENTUS, A.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 10 ARGENTONA, C.F.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 32 MASNOU AT.,A
MOLINOS, U.D.,A 102 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
VILASSAR DALT, C.E.,C 11 ALELLA, C.F.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 25 MASNOU, C.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,G 50 CIRERA, U.D.,B
CABRERA, U.E.,A 53 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
Jornada 5 03-11-2019
CABRILS, C.E.,A 05 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
ARGENTONA, C.F.,A 63 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
MASNOU AT.,A 12 MOLINOS, U.D.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B 14 VILASSAR DALT, C.E.,C
ALELLA, C.F.,A 24 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
MASNOU, C.D.,A 31 VILASSAR MAR,U.E.,G
CIRERA, U.D.,B 69 CABRERA, U.E.,A
JUVENTUS, A.C.,A 55 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
Jornada 6 10-11-2019
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 42 JUVENTUS, A.C.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 43 CABRILS, C.E.,A
MOLINOS, U.D.,A 23 ARGENTONA, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,C 50 MASNOU AT.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 51 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
VILASSAR MAR,U.E.,G 27 ALELLA, C.F.,A
CABRERA, U.E.,A 15 MASNOU, C.D.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 81 CIRERA, U.D.,B
Jornada 7 17-11-2019
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 55 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
CABRILS, C.E.,A 25 MOLINOS, U.D.,A
ARGENTONA, C.F.,A 62 VILASSAR DALT, C.E.,C
MASNOU AT.,A 01 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B 53 VILASSAR MAR,U.E.,G
ALELLA, C.F.,A 13 CABRERA, U.E.,A
MASNOU, C.D.,A 72 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
JUVENTUS, A.C.,A 132 CIRERA, U.D.,B
Jornada 8 24-11-2019
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 21 JUVENTUS, A.C.,A
MOLINOS, U.D.,A 42 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
VILASSAR DALT, C.E.,C 51 CABRILS, C.E.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 14 ARGENTONA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,G 11 MASNOU AT.,A
CABRERA, U.E.,A 33 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 55 ALELLA, C.F.,A
CIRERA, U.D.,B 111 MASNOU, C.D.,A
Jornada 9 01-12-2019
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 33 MOLINOS, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 42 VILASSAR DALT, C.E.,C
CABRILS, C.E.,A 23 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
ARGENTONA, C.F.,A 41 VILASSAR MAR,U.E.,G
MASNOU AT.,A 37 CABRERA, U.E.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B 34 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
ALELLA, C.F.,A 91 CIRERA, U.D.,B
JUVENTUS, A.C.,A 15 MASNOU, C.D.,A
Jornada 10 15-12-2019
MOLINOS, U.D.,A 35 JUVENTUS, A.C.,A
VILASSAR DALT, C.E.,C 33 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 31 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
VILASSAR MAR,U.E.,G 23 CABRILS, C.E.,A
CABRERA, U.E.,A 45 ARGENTONA, C.F.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 12 MASNOU AT.,A
CIRERA, U.D.,B 37 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
MASNOU, C.D.,A 51 ALELLA, C.F.,A
Jornada 11 22-12-2019
MOLINOS, U.D.,A 23 VILASSAR DALT, C.E.,C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 27 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 41 VILASSAR MAR,U.E.,G
CABRILS, C.E.,A 05 CABRERA, U.E.,A
ARGENTONA, C.F.,A 90 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
MASNOU AT.,A 30 CIRERA, U.D.,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B 54 MASNOU, C.D.,A
JUVENTUS, A.C.,A 15 ALELLA, C.F.,A
Jornada 12 12-01-2020
VILASSAR DALT, C.E.,C 21 JUVENTUS, A.C.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 73 MOLINOS, U.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,G 23 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
CABRERA, U.E.,A 15 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 53 CABRILS, C.E.,A
CIRERA, U.D.,B 312 ARGENTONA, C.F.,A
MASNOU, C.D.,A 10 MASNOU AT.,A
ALELLA, C.F.,A 50 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
Jornada 13 19-01-2020
VILASSAR DALT, C.E.,C 12 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
MOLINOS, U.D.,A 62 VILASSAR MAR,U.E.,G
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 43 CABRERA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 93 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
CABRILS, C.E.,A 52 CIRERA, U.D.,B
ARGENTONA, C.F.,A 51 MASNOU, C.D.,A
MASNOU AT.,A 03 ALELLA, C.F.,A
JUVENTUS, A.C.,A 41 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
Jornada 14 26-01-2020
JUVENTUS, A.C.,A 12 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
VILASSAR MAR,U.E.,G 01 VILASSAR DALT, C.E.,C
CABRERA, U.E.,A 25 MOLINOS, U.D.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 04 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
CIRERA, U.D.,B 03 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
MASNOU, C.D.,A 44 CABRILS, C.E.,A
ALELLA, C.F.,A 14 ARGENTONA, C.F.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B 02 MASNOU AT.,A
Jornada 15 02-02-2020
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,G
VILASSAR DALT, C.E.,C 43 CABRERA, U.E.,A
MOLINOS, U.D.,A 81 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 81 CIRERA, U.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 74 MASNOU, C.D.,A
CABRILS, C.E.,A 32 ALELLA, C.F.,A
ARGENTONA, C.F.,A 20 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
MASNOU AT.,A 31 JUVENTUS, A.C.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
ARGENTONA, C.F.,A 73 MASNOU AT.,A
CABRILS, C.E.,A 32 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 31 ALELLA, C.F.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 50 MASNOU, C.D.,A
MOLINOS, U.D.,A 91 CIRERA, U.D.,B
VILASSAR DALT, C.E.,C 43 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 23 CABRERA, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,G 60 JUVENTUS, A.C.,A
Jornada 17 16-02-2020
JUVENTUS, A.C.,A 15 ARGENTONA, C.F.,A
MASNOU AT.,A 61 CABRILS, C.E.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B 14 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
ALELLA, C.F.,A 05 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
MASNOU, C.D.,A 21 MOLINOS, U.D.,A
CIRERA, U.D.,B 13 VILASSAR DALT, C.E.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 06 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
CABRERA, U.E.,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,G
Jornada 18 01-03-2020
CABRILS, C.E.,A - ARGENTONA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 11 MASNOU AT.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 52 SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
MOLINOS, U.D.,A 23 ALELLA, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,C 32 MASNOU, C.D.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A 51 CIRERA, U.D.,B
VILASSAR MAR,U.E.,G 30 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
CABRERA, U.E.,A 24 JUVENTUS, A.C.,A
Jornada 19 08-03-2020
JUVENTUS, A.C.,A 22 CABRILS, C.E.,A
ARGENTONA, C.F.,A 21 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
MASNOU AT.,A 33 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B 18 MOLINOS, U.D.,A
ALELLA, C.F.,A 43 VILASSAR DALT, C.E.,C
MASNOU, C.D.,A 11 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
CIRERA, U.D.,B 011 VILASSAR MAR,U.E.,G
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B 34 CABRERA, U.E.,A
Jornada 20 15-03-2020
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C - CABRILS, C.E.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - ARGENTONA, C.F.,A
MOLINOS, U.D.,A - MASNOU AT.,A
VILASSAR DALT, C.E.,C - SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A - ALELLA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,G - MASNOU, C.D.,A
CABRERA, U.E.,A - CIRERA, U.D.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B - JUVENTUS, A.C.,A
Jornada 21 22-03-2020
JUVENTUS, A.C.,A - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
CABRILS, C.E.,A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
ARGENTONA, C.F.,A - MOLINOS, U.D.,A
MASNOU AT.,A - VILASSAR DALT, C.E.,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
ALELLA, C.F.,A - VILASSAR MAR,U.E.,G
MASNOU, C.D.,A - CABRERA, U.E.,A
CIRERA, U.D.,B - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
Jornada 22 29-03-2020
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
MOLINOS, U.D.,A - CABRILS, C.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,C - ARGENTONA, C.F.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A - MASNOU AT.,A
VILASSAR MAR,U.E.,G - SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
CABRERA, U.E.,A - ALELLA, C.F.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B - MASNOU, C.D.,A
CIRERA, U.D.,B - JUVENTUS, A.C.,A
Jornada 23 05-04-2020
JUVENTUS, A.C.,A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C - MOLINOS, U.D.,A
CABRILS, C.E.,A - VILASSAR DALT, C.E.,C
ARGENTONA, C.F.,A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
MASNOU AT.,A - VILASSAR MAR,U.E.,G
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B - CABRERA, U.E.,A
ALELLA, C.F.,A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
MASNOU, C.D.,A - CIRERA, U.D.,B
Jornada 24 19-04-2020
MOLINOS, U.D.,A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
VILASSAR DALT, C.E.,C - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A - CABRILS, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,G - ARGENTONA, C.F.,A
CABRERA, U.E.,A - MASNOU AT.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
CIRERA, U.D.,B - ALELLA, C.F.,A
MASNOU, C.D.,A - JUVENTUS, A.C.,A
Jornada 25 26-04-2020
JUVENTUS, A.C.,A - MOLINOS, U.D.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - VILASSAR DALT, C.E.,C
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
CABRILS, C.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,G
ARGENTONA, C.F.,A - CABRERA, U.E.,A
MASNOU AT.,A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B - CIRERA, U.D.,B
ALELLA, C.F.,A - MASNOU, C.D.,A
Jornada 26 03-05-2020
VILASSAR DALT, C.E.,C - MOLINOS, U.D.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
VILASSAR MAR,U.E.,G - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
CABRERA, U.E.,A - CABRILS, C.E.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B - ARGENTONA, C.F.,A
CIRERA, U.D.,B - MASNOU AT.,A
MASNOU, C.D.,A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
ALELLA, C.F.,A - JUVENTUS, A.C.,A
Jornada 27 10-05-2020
JUVENTUS, A.C.,A - VILASSAR DALT, C.E.,C
MOLINOS, U.D.,A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - VILASSAR MAR,U.E.,G
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C - CABRERA, U.E.,A
CABRILS, C.E.,A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
ARGENTONA, C.F.,A - CIRERA, U.D.,B
MASNOU AT.,A - MASNOU, C.D.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B - ALELLA, C.F.,A
Jornada 28 17-05-2020
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A - VILASSAR DALT, C.E.,C
VILASSAR MAR,U.E.,G - MOLINOS, U.D.,A
CABRERA, U.E.,A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
CIRERA, U.D.,B - CABRILS, C.E.,A
MASNOU, C.D.,A - ARGENTONA, C.F.,A
ALELLA, C.F.,A - MASNOU AT.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B - JUVENTUS, A.C.,A
Jornada 29 24-05-2020
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A - JUVENTUS, A.C.,A
VILASSAR DALT, C.E.,C - VILASSAR MAR,U.E.,G
MOLINOS, U.D.,A - CABRERA, U.E.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C - CIRERA, U.D.,B
CABRILS, C.E.,A - MASNOU, C.D.,A
ARGENTONA, C.F.,A - ALELLA, C.F.,A
MASNOU AT.,A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B
Jornada 30 31-05-2020
VILASSAR MAR,U.E.,G - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,A
CABRERA, U.E.,A - VILASSAR DALT, C.E.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL ,B - MOLINOS, U.D.,A
CIRERA, U.D.,B - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
MASNOU, C.D.,A - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
ALELLA, C.F.,A - CABRILS, C.E.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL ,B - ARGENTONA, C.F.,A
JUVENTUS, A.C.,A - MASNOU AT.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.