Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 segona divisio | grup 20

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 011 VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E 120 MONTROIG AT.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C 22 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 23 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
SALOU, U.D.,B 62 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
LA SALLE REUS, F.C.,C 21 MAS PELLICER, U.D.C.,D
Jornada 2 20-10-2019
VILASECA C.F.,B 81 LA SALLE REUS, F.C.,C
MONTROIG AT.,B 19 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 24 SANTES CREUS CLUB ESP.,E
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 13 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 03 PARE MANYANET, A.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D 010 SALOU, U.D.,B
Jornada 3 27-10-2019
VILASECA C.F.,B 180 MONTROIG AT.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 16 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
SANTES CREUS CLUB ESP.,E 12 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 92 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C 40 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
PARE MANYANET, A.E.,B 92 MAS PELLICER, U.D.C.,D
LA SALLE REUS, F.C.,C 04 SALOU, U.D.,B
Jornada 4 03-11-2019
MONTROIG AT.,B 06 LA SALLE REUS, F.C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 30 VILASECA C.F.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 100 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 26 SANTES CREUS CLUB ESP.,E
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 08 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
MAS PELLICER, U.D.C.,D 020 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
SALOU, U.D.,B 30 PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 5 10-11-2019
MONTROIG AT.,B 011 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
VILASECA C.F.,B 42 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 16 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,E 61 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 170 MAS PELLICER, U.D.C.,D
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C 12 SALOU, U.D.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C 32 PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 6 17-11-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 81 LA SALLE REUS, F.C.,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 141 MONTROIG AT.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 36 VILASECA C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 42 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D 08 SANTES CREUS CLUB ESP.,E
SALOU, U.D.,B 27 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
PARE MANYANET, A.E.,B 04 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
Jornada 7 24-11-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 34 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
MONTROIG AT.,B 16 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
VILASECA C.F.,B 41 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 31 MAS PELLICER, U.D.C.,D
SANTES CREUS CLUB ESP.,E 53 SALOU, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 61 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C 15 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
Jornada 8 01-12-2019
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 60 LA SALLE REUS, F.C.,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 13 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 91 MONTROIG AT.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D 19 VILASECA C.F.,B
SALOU, U.D.,B 52 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 12 SANTES CREUS CLUB ESP.,E
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C 04 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 9 15-12-2019
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 72 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 11 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
MONTROIG AT.,B 03 MAS PELLICER, U.D.C.,D
VILASECA C.F.,B 21 SALOU, U.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 33 PARE MANYANET, A.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E 21 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
LA SALLE REUS, F.C.,C 19 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 10 22-12-2019
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 40 LA SALLE REUS, F.C.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 28 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D 09 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
SALOU, U.D.,B 50 MONTROIG AT.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 33 VILASECA C.F.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C 81 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 50 SANTES CREUS CLUB ESP.,E
Jornada 11 12-01-2020
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 37 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 90 MAS PELLICER, U.D.C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 11 SALOU, U.D.,B
MONTROIG AT.,B 25 PARE MANYANET, A.E.,B
VILASECA C.F.,B 11 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA SALLE REUS, F.C.,C 28 SANTES CREUS CLUB ESP.,E
Jornada 12 19-01-2020
LA SALLE REUS, F.C.,C 34 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
MAS PELLICER, U.D.C.,D 36 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
SALOU, U.D.,B 33 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 13 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C 81 MONTROIG AT.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 31 VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E 31 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Jornada 13 26-01-2020
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 112 MAS PELLICER, U.D.C.,D
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 42 SALOU, U.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 82 PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 20 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
MONTROIG AT.,B 012 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
VILASECA C.F.,B 33 SANTES CREUS CLUB ESP.,E
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 22 LA SALLE REUS, F.C.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 02-02-2020
VILASECA C.F.,B 110 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
MONTROIG AT.,B 16 SANTES CREUS CLUB ESP.,E
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 15 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 12 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 42 SALOU, U.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D 33 LA SALLE REUS, F.C.,C
Jornada 15 09-02-2020
LA SALLE REUS, F.C.,C 15 VILASECA C.F.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 42 MONTROIG AT.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E 31 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 52 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C 80 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 32 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
SALOU, U.D.,B 81 MAS PELLICER, U.D.C.,D
Jornada 16 16-02-2020
MONTROIG AT.,B 07 VILASECA C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 40 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 03 SANTES CREUS CLUB ESP.,E
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 16 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,D 03 PARE MANYANET, A.E.,B
SALOU, U.D.,B 71 LA SALLE REUS, F.C.,C
Jornada 17 01-03-2020
LA SALLE REUS, F.C.,C 33 MONTROIG AT.,B
VILASECA C.F.,B 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 07 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E 43 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 42 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C 73 MAS PELLICER, U.D.C.,D
PARE MANYANET, A.E.,B 14 SALOU, U.D.,B
Jornada 18 08-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 40 MONTROIG AT.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 34 VILASECA C.F.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 22 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 23 SANTES CREUS CLUB ESP.,E
MAS PELLICER, U.D.C.,D 17 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SALOU, U.D.,B 23 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
PARE MANYANET, A.E.,B - LA SALLE REUS, F.C.,C
Jornada 19 15-03-2020
LA SALLE REUS, F.C.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
MONTROIG AT.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
VILASECA C.F.,B - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - MAS PELLICER, U.D.C.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - SALOU, U.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 20 22-03-2020
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - MONTROIG AT.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - VILASECA C.F.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
SALOU, U.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
PARE MANYANET, A.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - LA SALLE REUS, F.C.,C
Jornada 21 29-03-2020
LA SALLE REUS, F.C.,C - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
MONTROIG AT.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
VILASECA C.F.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,D
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - SALOU, U.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - PARE MANYANET, A.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
Jornada 22 05-04-2020
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
MAS PELLICER, U.D.C.,D - MONTROIG AT.,B
SALOU, U.D.,B - VILASECA C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - LA SALLE REUS, F.C.,C
Jornada 23 19-04-2020
LA SALLE REUS, F.C.,C - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - MAS PELLICER, U.D.C.,D
MONTROIG AT.,B - SALOU, U.D.,B
VILASECA C.F.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 24 26-04-2020
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,D - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
SALOU, U.D.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
PARE MANYANET, A.E.,B - MONTROIG AT.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - VILASECA C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - LA SALLE REUS, F.C.,C
Jornada 25 03-05-2020
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - LA SALLE REUS, F.C.,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,D
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B - SALOU, U.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - PARE MANYANET, A.E.,B
MONTROIG AT.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C
VILASECA C.F.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
Jornada 26 10-05-2020
MAS PELLICER, U.D.C.,D - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
SALOU, U.D.,B - MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
PARE MANYANET, A.E.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - MONTROIG AT.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - VILASECA C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.