Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 segona divisio | grup 18

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
APA POBLE SEC, CE. A 44 TECNOFUTBOL C.F B
MARTINENC, F.C. D 64 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
HORTA, U.AT. B 20 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
SANTA EULALIA, C.F. B 12 FUNDACIO P.E. EUROPA D
CAN BUXERES, F.C. A 43 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
CATALÒNIA, U.B. B 92 SANTS, U.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 14 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
Descansa 40 SARRIÀ, C.P. C
Jornada 2 13-10-2019
TECNOFUTBOL C.F B 38 Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 86 APA POBLE SEC, CE. A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 43 MARTINENC, F.C. D
FUNDACIO P.E. EUROPA D 22 HORTA, U.AT. B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 33 SANTA EULALIA, C.F. B
SANTS, U.E. B 25 CAN BUXERES, F.C. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 63 CATALÒNIA, U.B. B
SARRIÀ, C.P. C 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
Jornada 3 20-10-2019
TECNOFUTBOL C.F B 67 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
APA POBLE SEC, CE. A 34 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
MARTINENC, F.C. D 10 FUNDACIO P.E. EUROPA D
HORTA, U.AT. B 52 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
SANTA EULALIA, C.F. B 24 SANTS, U.E. B
CAN BUXERES, F.C. A 16 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
CATALÒNIA, U.B. B 21 SARRIÀ, C.P. C
Descansa 55 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
Jornada 4 27-10-2019
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 58 Descansa
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 13 TECNOFUTBOL C.F B
FUNDACIO P.E. EUROPA D 42 APA POBLE SEC, CE. A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 55 MARTINENC, F.C. D
SANTS, U.E. B 02 HORTA, U.AT. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 80 SANTA EULALIA, C.F. B
SARRIÀ, C.P. C 44 CAN BUXERES, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 33 CATALÒNIA, U.B. B
Jornada 5 03-11-2019
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 56 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
TECNOFUTBOL C.F B 58 FUNDACIO P.E. EUROPA D
APA POBLE SEC, CE. A 35 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
MARTINENC, F.C. D 53 SANTS, U.E. B
HORTA, U.AT. B 14 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
SANTA EULALIA, C.F. B 04 SARRIÀ, C.P. C
CAN BUXERES, F.C. A 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
Descansa 11 CATALÒNIA, U.B. B
Jornada 6 10-11-2019
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 12 Descansa
FUNDACIO P.E. EUROPA D 83 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 26 TECNOFUTBOL C.F B
SANTS, U.E. B 34 APA POBLE SEC, CE. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 61 MARTINENC, F.C. D
SARRIÀ, C.P. C 24 HORTA, U.AT. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 24 SANTA EULALIA, C.F. B
CATALÒNIA, U.B. B 93 CAN BUXERES, F.C. A
Jornada 7 17-11-2019
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 35 FUNDACIO P.E. EUROPA D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 43 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
TECNOFUTBOL C.F B 21 SANTS, U.E. B
APA POBLE SEC, CE. A 18 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
MARTINENC, F.C. D 25 SARRIÀ, C.P. C
HORTA, U.AT. B 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
SANTA EULALIA, C.F. B 33 CATALÒNIA, U.B. B
Descansa 60 CAN BUXERES, F.C. A
Jornada 8 24-11-2019
FUNDACIO P.E. EUROPA D 23 Descansa
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
SANTS, U.E. B 45 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 94 TECNOFUTBOL C.F B
SARRIÀ, C.P. C 61 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 22 MARTINENC, F.C. D
CATALÒNIA, U.B. B 32 HORTA, U.AT. B
CAN BUXERES, F.C. A 13 SANTA EULALIA, C.F. B
Jornada 9 01-12-2019
FUNDACIO P.E. EUROPA D 62 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 33 SANTS, U.E. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 28 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
TECNOFUTBOL C.F B 32 SARRIÀ, C.P. C
APA POBLE SEC, CE. A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
MARTINENC, F.C. D 33 CATALÒNIA, U.B. B
HORTA, U.AT. B 33 CAN BUXERES, F.C. A
Descansa 60 SANTA EULALIA, C.F. B
Jornada 10 15-12-2019
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 24 Descansa
SANTS, U.E. B 25 FUNDACIO P.E. EUROPA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 80 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
SARRIÀ, C.P. C 72 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 24 TECNOFUTBOL C.F B
CATALÒNIA, U.B. B 70 APA POBLE SEC, CE. A
CAN BUXERES, F.C. A 22 MARTINENC, F.C. D
SANTA EULALIA, C.F. B 55 HORTA, U.AT. B
Jornada 11 22-12-2019
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 41 SANTS, U.E. B
FUNDACIO P.E. EUROPA D 25 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 11 SARRIÀ, C.P. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 36 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
TECNOFUTBOL C.F B 29 CATALÒNIA, U.B. B
APA POBLE SEC, CE. A 22 CAN BUXERES, F.C. A
MARTINENC, F.C. D 51 SANTA EULALIA, C.F. B
Descansa 61 HORTA, U.AT. B
Jornada 12 12-01-2020
SANTS, U.E. B 52 Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 40 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
SARRIÀ, C.P. C 11 FUNDACIO P.E. EUROPA D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 61 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
CATALÒNIA, U.B. B 114 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
CAN BUXERES, F.C. A 23 TECNOFUTBOL C.F B
SANTA EULALIA, C.F. B 63 APA POBLE SEC, CE. A
HORTA, U.AT. B 02 MARTINENC, F.C. D
Jornada 13 19-01-2020
SANTS, U.E. B 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 34 SARRIÀ, C.P. C
FUNDACIO P.E. EUROPA D 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 36 CATALÒNIA, U.B. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 11 CAN BUXERES, F.C. A
TECNOFUTBOL C.F B 72 SANTA EULALIA, C.F. B
APA POBLE SEC, CE. A 32 HORTA, U.AT. B
Descansa 63 MARTINENC, F.C. D
Jornada 14 26-01-2020
Descansa 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
SARRIÀ, C.P. C 51 SANTS, U.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 22 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
CATALÒNIA, U.B. B 44 FUNDACIO P.E. EUROPA D
CAN BUXERES, F.C. A 61 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
SANTA EULALIA, C.F. B 25 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
HORTA, U.AT. B 52 TECNOFUTBOL C.F B
MARTINENC, F.C. D 81 APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 15 02-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 21 SARRIÀ, C.P. C
SANTS, U.E. B 48 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 66 CATALÒNIA, U.B. B
FUNDACIO P.E. EUROPA D 30 CAN BUXERES, F.C. A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 62 SANTA EULALIA, C.F. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 27 HORTA, U.AT. B
TECNOFUTBOL C.F B 27 MARTINENC, F.C. D
APA POBLE SEC, CE. A 13 Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
TECNOFUTBOL C.F B 31 APA POBLE SEC, CE. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 29 MARTINENC, F.C. D
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 10 HORTA, U.AT. B
FUNDACIO P.E. EUROPA D 44 SANTA EULALIA, C.F. B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 37 CAN BUXERES, F.C. A
SANTS, U.E. B 04 CATALÒNIA, U.B. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 40 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
SARRIÀ, C.P. C 24 Descansa
Jornada 17 16-02-2020
Descansa 42 TECNOFUTBOL C.F B
APA POBLE SEC, CE. A 17 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
MARTINENC, F.C. D 33 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
HORTA, U.AT. B 23 FUNDACIO P.E. EUROPA D
SANTA EULALIA, C.F. B 31 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
CAN BUXERES, F.C. A 63 SANTS, U.E. B
CATALÒNIA, U.B. B 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 14 SARRIÀ, C.P. C
Jornada 18 01-03-2020
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 44 TECNOFUTBOL C.F B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 41 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIO P.E. EUROPA D 15 MARTINENC, F.C. D
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 34 HORTA, U.AT. B
SANTS, U.E. B 34 SANTA EULALIA, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 32 CAN BUXERES, F.C. A
SARRIÀ, C.P. C 33 CATALÒNIA, U.B. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 26 Descansa
Jornada 19 08-03-2020
Descansa 54 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
TECNOFUTBOL C.F B 07 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
APA POBLE SEC, CE. A 26 FUNDACIO P.E. EUROPA D
MARTINENC, F.C. D 65 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
HORTA, U.AT. B 22 SANTS, U.E. B
SANTA EULALIA, C.F. B 27 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
CAN BUXERES, F.C. A 61 SARRIÀ, C.P. C
CATALÒNIA, U.B. B 52 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
Jornada 20 15-03-2020
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
FUNDACIO P.E. EUROPA D - TECNOFUTBOL C.F B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - APA POBLE SEC, CE. A
SANTS, U.E. B - MARTINENC, F.C. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - HORTA, U.AT. B
SARRIÀ, C.P. C - SANTA EULALIA, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - CAN BUXERES, F.C. A
CATALÒNIA, U.B. B - Descansa
Jornada 21 22-03-2020
Descansa - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - FUNDACIO P.E. EUROPA D
TECNOFUTBOL C.F B - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
APA POBLE SEC, CE. A - SANTS, U.E. B
MARTINENC, F.C. D - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
HORTA, U.AT. B - SARRIÀ, C.P. C
SANTA EULALIA, C.F. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
CAN BUXERES, F.C. A - CATALÒNIA, U.B. B
Jornada 22 29-03-2020
FUNDACIO P.E. EUROPA D - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
SANTS, U.E. B - TECNOFUTBOL C.F B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - APA POBLE SEC, CE. A
SARRIÀ, C.P. C - MARTINENC, F.C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - HORTA, U.AT. B
CATALÒNIA, U.B. B - SANTA EULALIA, C.F. B
CAN BUXERES, F.C. A - Descansa
Jornada 23 05-04-2020
Descansa - FUNDACIO P.E. EUROPA D
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - SANTS, U.E. B
TECNOFUTBOL C.F B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
APA POBLE SEC, CE. A - SARRIÀ, C.P. C
MARTINENC, F.C. D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
HORTA, U.AT. B - CATALÒNIA, U.B. B
SANTA EULALIA, C.F. B - CAN BUXERES, F.C. A
Jornada 24 19-04-2020
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - FUNDACIO P.E. EUROPA D
SANTS, U.E. B - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
SARRIÀ, C.P. C - TECNOFUTBOL C.F B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - APA POBLE SEC, CE. A
CATALÒNIA, U.B. B - MARTINENC, F.C. D
CAN BUXERES, F.C. A - HORTA, U.AT. B
SANTA EULALIA, C.F. B - Descansa
Jornada 25 26-04-2020
Descansa - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
FUNDACIO P.E. EUROPA D - SANTS, U.E. B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - SARRIÀ, C.P. C
TECNOFUTBOL C.F B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
APA POBLE SEC, CE. A - CATALÒNIA, U.B. B
MARTINENC, F.C. D - CAN BUXERES, F.C. A
HORTA, U.AT. B - SANTA EULALIA, C.F. B
Jornada 26 03-05-2020
SANTS, U.E. B - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - FUNDACIO P.E. EUROPA D
SARRIÀ, C.P. C - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
CATALÒNIA, U.B. B - TECNOFUTBOL C.F B
CAN BUXERES, F.C. A - APA POBLE SEC, CE. A
SANTA EULALIA, C.F. B - MARTINENC, F.C. D
HORTA, U.AT. B - Descansa
Jornada 27 10-05-2020
Descansa - SANTS, U.E. B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
FUNDACIO P.E. EUROPA D - SARRIÀ, C.P. C
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - CATALÒNIA, U.B. B
TECNOFUTBOL C.F B - CAN BUXERES, F.C. A
APA POBLE SEC, CE. A - SANTA EULALIA, C.F. B
MARTINENC, F.C. D - HORTA, U.AT. B
Jornada 28 17-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - SANTS, U.E. B
SARRIÀ, C.P. C - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - FUNDACIO P.E. EUROPA D
CATALÒNIA, U.B. B - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
CAN BUXERES, F.C. A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
SANTA EULALIA, C.F. B - TECNOFUTBOL C.F B
HORTA, U.AT. B - APA POBLE SEC, CE. A
MARTINENC, F.C. D - Descansa
Jornada 29 24-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - Descansa
SANTS, U.E. B - SARRIÀ, C.P. C
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
FUNDACIO P.E. EUROPA D - CATALÒNIA, U.B. B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A - CAN BUXERES, F.C. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - SANTA EULALIA, C.F. B
TECNOFUTBOL C.F B - HORTA, U.AT. B
APA POBLE SEC, CE. A - MARTINENC, F.C. D
Jornada 30 31-05-2020
SARRIÀ, C.P. C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - SANTS, U.E. B
CATALÒNIA, U.B. B - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
CAN BUXERES, F.C. A - FUNDACIO P.E. EUROPA D
SANTA EULALIA, C.F. B - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
HORTA, U.AT. B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
MARTINENC, F.C. D - TECNOFUTBOL C.F B
Descansa - APA POBLE SEC, CE. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.