Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 segona divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 14 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 36 SABADELL F.C., C.E. E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 211 Descansa
GIMNASTIC MANRESA, C. H 06 JUNIOR,C.F. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 43 RUBI, U.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E - Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 81 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 2 13-10-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SABADELL F.C., C.E. E 32 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
Descansa 101 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
JUNIOR,C.F. B 90 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
RUBI, U.E. A 61 GIMNASTIC MANRESA, C. H
Descansa - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 44 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 49 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
Jornada 3 20-10-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 20 SABADELL F.C., C.E. E
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 31 Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 110 JUNIOR,C.F. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 015 RUBI, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. H - Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 144 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
Jornada 4 27-10-2019
SABADELL F.C., C.E. E 40 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Descansa 15 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
JUNIOR,C.F. B 30 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
RUBI, U.E. A 124 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Descansa - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 22 GIMNASTIC MANRESA, C. H
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 05 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 76 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
Jornada 5 03-11-2019
SABADELL F.C., C.E. E 82 Descansa
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 91 JUNIOR,C.F. B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 65 RUBI, U.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - Descansa
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
GIMNASTIC MANRESA, C. H 40 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 50 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 36 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
Jornada 6 10-11-2019
Descansa 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
JUNIOR,C.F. B 33 SABADELL F.C., C.E. E
RUBI, U.E. A 25 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Descansa - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 41 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 75 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 21 GIMNASTIC MANRESA, C. H
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 34 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Jornada 7 17-11-2019
Descansa 45 JUNIOR,C.F. B
SABADELL F.C., C.E. E 45 RUBI, U.E. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - Descansa
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 93 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 04 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
GIMNASTIC MANRESA, C. H 34 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 23 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Jornada 8 24-11-2019
JUNIOR,C.F. B 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
RUBI, U.E. A 102 Descansa
Descansa - SABADELL F.C., C.E. E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 03 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 14 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 112 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 80 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 31 GIMNASTIC MANRESA, C. H
Jornada 9 01-12-2019
JUNIOR,C.F. B 41 RUBI, U.E. A
Descansa - Descansa
SABADELL F.C., C.E. E 61 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 63 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 44 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 18 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 07 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 26 GIMNASTIC MANRESA, C. H
Jornada 10 15-12-2019
RUBI, U.E. A 62 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Descansa - JUNIOR,C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 60 Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 12 SABADELL F.C., C.E. E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 08 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 31 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 100 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
GIMNASTIC MANRESA, C. H 72 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
Jornada 11 22-12-2019
RUBI, U.E. A - Descansa
JUNIOR,C.F. B 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Descansa 101 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SABADELL F.C., C.E. E 33 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 02 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 17 GIMNASTIC MANRESA, C. H
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 31 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
Jornada 12 12-01-2020
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 13 RUBI, U.E. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 43 JUNIOR,C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 62 Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 32 SABADELL F.C., C.E. E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 22 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
GIMNASTIC MANRESA, C. H 41 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 13 19-01-2020
Descansa - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
RUBI, U.E. A 83 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JUNIOR,C.F. B 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
Descansa 63 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
SABADELL F.C., C.E. E 23 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 10 GIMNASTIC MANRESA, C. H
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 52 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 52 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 14 26-01-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 18 RUBI, U.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 62 JUNIOR,C.F. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 32 Descansa
GIMNASTIC MANRESA, C. H 00 SABADELL F.C., C.E. E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 04 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 14 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
Jornada 15 02-02-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 42 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Descansa - SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
RUBI, U.E. A 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
JUNIOR,C.F. B 14 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Descansa 21 GIMNASTIC MANRESA, C. H
SABADELL F.C., C.E. E 61 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 120 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 30 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
SABADELL F.C., C.E. E 80 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Descansa 40 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
JUNIOR,C.F. B 52 GIMNASTIC MANRESA, C. H
RUBI, U.E. A 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Descansa - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 25 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 17 16-02-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 33 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 22 SABADELL F.C., C.E. E
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 27 Descansa
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 22 JUNIOR,C.F. B
GIMNASTIC MANRESA, C. H 24 RUBI, U.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 53 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 44 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 18 01-03-2020
SABADELL F.C., C.E. E 24 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Descansa 43 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
JUNIOR,C.F. B 44 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
RUBI, U.E. A 90 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
Descansa - GIMNASTIC MANRESA, C. H
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 11 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 17 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 19 08-03-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 21 SABADELL F.C., C.E. E
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 42 Descansa
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 12 JUNIOR,C.F. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 213 RUBI, U.E. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - Descansa
GIMNASTIC MANRESA, C. H 44 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 52 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 85 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
Jornada 20 15-03-2020
Descansa - SABADELL F.C., C.E. E
JUNIOR,C.F. B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
RUBI, U.E. A - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
Descansa - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - GIMNASTIC MANRESA, C. H
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 21 22-03-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - Descansa
SABADELL F.C., C.E. E - JUNIOR,C.F. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - RUBI, U.E. A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F - Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
GIMNASTIC MANRESA, C. H - SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
Jornada 22 29-03-2020
JUNIOR,C.F. B - Descansa
RUBI, U.E. A - SABADELL F.C., C.E. E
Descansa - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E - GIMNASTIC MANRESA, C. H
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 23 05-04-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - JUNIOR,C.F. B
Descansa - RUBI, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. E - Descansa
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
GIMNASTIC MANRESA, C. H - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Jornada 24 19-04-2020
RUBI, U.E. A - JUNIOR,C.F. B
Descansa - Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B - SABADELL F.C., C.E. E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
GIMNASTIC MANRESA, C. H - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 25 26-04-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - RUBI, U.E. A
JUNIOR,C.F. B - Descansa
Descansa - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SABADELL F.C., C.E. E - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - GIMNASTIC MANRESA, C. H
Jornada 26 03-05-2020
Descansa - RUBI, U.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B - JUNIOR,C.F. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F - SABADELL F.C., C.E. E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
GIMNASTIC MANRESA, C. H - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 27 10-05-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - Descansa
RUBI, U.E. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
JUNIOR,C.F. B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Descansa - SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
SABADELL F.C., C.E. E - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F - GIMNASTIC MANRESA, C. H
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
Jornada 28 17-05-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B - Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - RUBI, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F - JUNIOR,C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E - Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - SABADELL F.C., C.E. E
GIMNASTIC MANRESA, C. H - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 29 24-05-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Descansa - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
RUBI, U.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
JUNIOR,C.F. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
Descansa - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
SABADELL F.C., C.E. E - GIMNASTIC MANRESA, C. H
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 30 31-05-2020
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F - Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E - RUBI, U.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - JUNIOR,C.F. B
GIMNASTIC MANRESA, C. H - Descansa
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - SABADELL F.C., C.E. E
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.