Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 primera divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
SANT GABRIEL, C.D. A 60 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SARRIA, C.P. A 20 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SANTBOIA, F.C. A 18 FUNDACIO P.E. EUROPA C
MARTINENC, F.C. B 61 SANTA EULALIA, C.F. A
MONTAÑESA, C.F. A 47 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
PRAT, A.E. A 32 SANTS, U.E. A
BARCELONA, F.C. D 70 MARIANAO POBLET UD A
SANT JOAN DESPI, U.E. A 57 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 2 13-10-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 22 SANT JOAN DESPI, U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 24 SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIO P.E. EUROPA C 41 SARRIA, C.P. A
SANTA EULALIA, C.F. A 32 SANTBOIA, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 37 MARTINENC, F.C. B
SANTS, U.E. A 26 MONTAÑESA, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 38 PRAT, A.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 90 BARCELONA, F.C. D
Jornada 3 20-10-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SANT GABRIEL, C.D. A 31 FUNDACIO P.E. EUROPA C
SARRIA, C.P. A 22 SANTA EULALIA, C.F. A
SANTBOIA, F.C. A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
MARTINENC, F.C. B 81 SANTS, U.E. A
MONTAÑESA, C.F. A 52 MARIANAO POBLET UD A
PRAT, A.E. A 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANT JOAN DESPI, U.E. A 33 BARCELONA, F.C. D
Jornada 4 27-10-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 34 SANT JOAN DESPI, U.E. A
FUNDACIO P.E. EUROPA C 40 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SANTA EULALIA, C.F. A 23 SANT GABRIEL, C.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 31 SARRIA, C.P. A
SANTS, U.E. A 15 SANTBOIA, F.C. A
MARIANAO POBLET UD A 012 MARTINENC, F.C. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 33 MONTAÑESA, C.F. A
BARCELONA, F.C. D 52 PRAT, A.E. A
Jornada 5 03-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 08 FUNDACIO P.E. EUROPA C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 21 SANTA EULALIA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A 10 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
SARRIA, C.P. A 61 SANTS, U.E. A
SANTBOIA, F.C. A 31 MARIANAO POBLET UD A
MARTINENC, F.C. B 81 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
MONTAÑESA, C.F. A 23 BARCELONA, F.C. D
SANT JOAN DESPI, U.E. A 47 PRAT, A.E. A
Jornada 6 10-11-2019
FUNDACIO P.E. EUROPA C 31 SANT JOAN DESPI, U.E. A
SANTA EULALIA, C.F. A 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 51 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SANTS, U.E. A 010 SANT GABRIEL, C.D. A
MARIANAO POBLET UD A 64 SARRIA, C.P. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 33 SANTBOIA, F.C. A
BARCELONA, F.C. D 27 MARTINENC, F.C. B
PRAT, A.E. A 61 MONTAÑESA, C.F. A
Jornada 7 17-11-2019
FUNDACIO P.E. EUROPA C 61 SANTA EULALIA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 27 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 21 SANTS, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 74 MARIANAO POBLET UD A
SARRIA, C.P. A 16 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANTBOIA, F.C. A 12 BARCELONA, F.C. D
MARTINENC, F.C. B 72 PRAT, A.E. A
SANT JOAN DESPI, U.E. A 31 MONTAÑESA, C.F. A
Jornada 8 24-11-2019
SANTA EULALIA, C.F. A 13 SANT JOAN DESPI, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 22 FUNDACIO P.E. EUROPA C
SANTS, U.E. A 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
MARIANAO POBLET UD A 42 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 34 SANT GABRIEL, C.D. A
BARCELONA, F.C. D 51 SARRIA, C.P. A
PRAT, A.E. A 71 SANTBOIA, F.C. A
MONTAÑESA, C.F. A 38 MARTINENC, F.C. B
Jornada 9 01-12-2019
SANTA EULALIA, C.F. A 14 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
FUNDACIO P.E. EUROPA C 50 SANTS, U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 51 MARIANAO POBLET UD A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 14 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. A 12 BARCELONA, F.C. D
SARRIA, C.P. A 64 PRAT, A.E. A
SANTBOIA, F.C. A 31 MONTAÑESA, C.F. A
SANT JOAN DESPI, U.E. A 37 MARTINENC, F.C. B
Jornada 10 15-12-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 31 SANT JOAN DESPI, U.E. A
SANTS, U.E. A 21 SANTA EULALIA, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 16 FUNDACIO P.E. EUROPA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
BARCELONA, F.C. D 42 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
PRAT, A.E. A 22 SANT GABRIEL, C.D. A
MONTAÑESA, C.F. A 31 SARRIA, C.P. A
MARTINENC, F.C. B 50 SANTBOIA, F.C. A
Jornada 11 22-12-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 52 SANTS, U.E. A
SANTA EULALIA, C.F. A 51 MARIANAO POBLET UD A
FUNDACIO P.E. EUROPA C 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 14 BARCELONA, F.C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 16 PRAT, A.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 71 MONTAÑESA, C.F. A
SARRIA, C.P. A 28 MARTINENC, F.C. B
SANT JOAN DESPI, U.E. A 43 SANTBOIA, F.C. A
Jornada 12 12-01-2020
SANTS, U.E. A 43 SANT JOAN DESPI, U.E. A
MARIANAO POBLET UD A 34 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 65 SANTA EULALIA, C.F. A
BARCELONA, F.C. D 23 FUNDACIO P.E. EUROPA C
PRAT, A.E. A 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
MONTAÑESA, C.F. A 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
MARTINENC, F.C. B 27 SANT GABRIEL, C.D. A
SANTBOIA, F.C. A 20 SARRIA, C.P. A
Jornada 13 19-01-2020
SANTS, U.E. A 23 MARIANAO POBLET UD A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 16 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANTA EULALIA, C.F. A 10 BARCELONA, F.C. D
FUNDACIO P.E. EUROPA C 31 PRAT, A.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 02 MONTAÑESA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 29 MARTINENC, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. A 50 SANTBOIA, F.C. A
SANT JOAN DESPI, U.E. A 53 SARRIA, C.P. A
Jornada 14 26-01-2020
SANT JOAN DESPI, U.E. A 14 MARIANAO POBLET UD A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 62 SANTS, U.E. A
BARCELONA, F.C. D 25 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
PRAT, A.E. A 32 SANTA EULALIA, C.F. A
MONTAÑESA, C.F. A 04 FUNDACIO P.E. EUROPA C
MARTINENC, F.C. B 131 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SANTBOIA, F.C. A 02 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SARRIA, C.P. A 16 SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 15 02-02-2020
MARIANAO POBLET UD A 24 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANTS, U.E. A 05 BARCELONA, F.C. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 21 PRAT, A.E. A
SANTA EULALIA, C.F. A 41 MONTAÑESA, C.F. A
FUNDACIO P.E. EUROPA C 30 MARTINENC, F.C. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 04 SANTBOIA, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 61 SARRIA, C.P. A
SANT JOAN DESPI, U.E. A 12 SANT GABRIEL, C.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 12 SANT GABRIEL, C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 01 SARRIA, C.P. A
FUNDACIO P.E. EUROPA C 50 SANTBOIA, F.C. A
SANTA EULALIA, C.F. A 16 MARTINENC, F.C. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 52 MONTAÑESA, C.F. A
SANTS, U.E. A 13 PRAT, A.E. A
MARIANAO POBLET UD A 09 BARCELONA, F.C. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 25 SANT JOAN DESPI, U.E. A
Jornada 17 16-02-2020
SANT JOAN DESPI, U.E. A 35 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SANT GABRIEL, C.D. A 90 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SARRIA, C.P. A 14 FUNDACIO P.E. EUROPA C
SANTBOIA, F.C. A 61 SANTA EULALIA, C.F. A
MARTINENC, F.C. B 72 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
MONTAÑESA, C.F. A 63 SANTS, U.E. A
PRAT, A.E. A 44 MARIANAO POBLET UD A
BARCELONA, F.C. D 34 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
FUNDACIO P.E. EUROPA C 32 SANT GABRIEL, C.D. A
SANTA EULALIA, C.F. A 28 SARRIA, C.P. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - SANTBOIA, F.C. A
SANTS, U.E. A 012 MARTINENC, F.C. B
MARIANAO POBLET UD A 61 MONTAÑESA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 45 PRAT, A.E. A
BARCELONA, F.C. D 63 SANT JOAN DESPI, U.E. A
Jornada 19 08-03-2020
SANT JOAN DESPI, U.E. A 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 05 FUNDACIO P.E. EUROPA C
SANT GABRIEL, C.D. A - SANTA EULALIA, C.F. A
SARRIA, C.P. A 41 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
SANTBOIA, F.C. A 33 SANTS, U.E. A
MARTINENC, F.C. B 112 MARIANAO POBLET UD A
MONTAÑESA, C.F. A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
PRAT, A.E. A 44 BARCELONA, F.C. D
Jornada 20 15-03-2020
FUNDACIO P.E. EUROPA C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SANTA EULALIA, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - SANT GABRIEL, C.D. A
SANTS, U.E. A - SARRIA, C.P. A
MARIANAO POBLET UD A - SANTBOIA, F.C. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - MARTINENC, F.C. B
BARCELONA, F.C. D - MONTAÑESA, C.F. A
PRAT, A.E. A - SANT JOAN DESPI, U.E. A
Jornada 21 22-03-2020
SANT JOAN DESPI, U.E. A - FUNDACIO P.E. EUROPA C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - SANTA EULALIA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
SANT GABRIEL, C.D. A - SANTS, U.E. A
SARRIA, C.P. A - MARIANAO POBLET UD A
SANTBOIA, F.C. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. B - BARCELONA, F.C. D
MONTAÑESA, C.F. A - PRAT, A.E. A
Jornada 22 29-03-2020
SANTA EULALIA, C.F. A - FUNDACIO P.E. EUROPA C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SANTS, U.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
MARIANAO POBLET UD A - SANT GABRIEL, C.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - SARRIA, C.P. A
BARCELONA, F.C. D - SANTBOIA, F.C. A
PRAT, A.E. A - MARTINENC, F.C. B
MONTAÑESA, C.F. A - SANT JOAN DESPI, U.E. A
Jornada 23 05-04-2020
SANT JOAN DESPI, U.E. A - SANTA EULALIA, C.F. A
FUNDACIO P.E. EUROPA C - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - SANTS, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - MARIANAO POBLET UD A
SANT GABRIEL, C.D. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SARRIA, C.P. A - BARCELONA, F.C. D
SANTBOIA, F.C. A - PRAT, A.E. A
MARTINENC, F.C. B - MONTAÑESA, C.F. A
Jornada 24 19-04-2020
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - SANTA EULALIA, C.F. A
SANTS, U.E. A - FUNDACIO P.E. EUROPA C
MARIANAO POBLET UD A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
BARCELONA, F.C. D - SANT GABRIEL, C.D. A
PRAT, A.E. A - SARRIA, C.P. A
MONTAÑESA, C.F. A - SANTBOIA, F.C. A
MARTINENC, F.C. B - SANT JOAN DESPI, U.E. A
Jornada 25 26-04-2020
SANT JOAN DESPI, U.E. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
SANTA EULALIA, C.F. A - SANTS, U.E. A
FUNDACIO P.E. EUROPA C - MARIANAO POBLET UD A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - BARCELONA, F.C. D
SANT GABRIEL, C.D. A - PRAT, A.E. A
SARRIA, C.P. A - MONTAÑESA, C.F. A
SANTBOIA, F.C. A - MARTINENC, F.C. B
Jornada 26 03-05-2020
SANTS, U.E. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
MARIANAO POBLET UD A - SANTA EULALIA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - FUNDACIO P.E. EUROPA C
BARCELONA, F.C. D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
PRAT, A.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
MONTAÑESA, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. A
MARTINENC, F.C. B - SARRIA, C.P. A
SANTBOIA, F.C. A - SANT JOAN DESPI, U.E. A
Jornada 27 10-05-2020
SANT JOAN DESPI, U.E. A - SANTS, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - MARIANAO POBLET UD A
SANTA EULALIA, C.F. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIO P.E. EUROPA C - BARCELONA, F.C. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - PRAT, A.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - MONTAÑESA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A - MARTINENC, F.C. B
SARRIA, C.P. A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 28 17-05-2020
MARIANAO POBLET UD A - SANTS, U.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
BARCELONA, F.C. D - SANTA EULALIA, C.F. A
PRAT, A.E. A - FUNDACIO P.E. EUROPA C
MONTAÑESA, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SANTBOIA, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
SARRIA, C.P. A - SANT JOAN DESPI, U.E. A
Jornada 29 24-05-2020
MARIANAO POBLET UD A - SANT JOAN DESPI, U.E. A
SANTS, U.E. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - BARCELONA, F.C. D
SANTA EULALIA, C.F. A - PRAT, A.E. A
FUNDACIO P.E. EUROPA C - MONTAÑESA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - MARTINENC, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - SANTBOIA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - SARRIA, C.P. A
Jornada 30 31-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - MARIANAO POBLET UD A
BARCELONA, F.C. D - SANTS, U.E. A
PRAT, A.E. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
MONTAÑESA, C.F. A - SANTA EULALIA, C.F. A
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIO P.E. EUROPA C
SANTBOIA, F.C. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SARRIA, C.P. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SANT GABRIEL, C.D. A - SANT JOAN DESPI, U.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.