Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
Descansa 25 BUFALA, C.F. C
CATALONIA, U.B. E 13 SANTA EULALIA, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA E 64 SANT ANDREU, U.E K
Descansa
R
PUBILLA CASAS, C.E. B
IMPERIO , C.F. C 19 POMAR, C.D. A
APA POBLE SEC, CE. D 201 Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 90 VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
LLOREDA, C.F. A 33 SINGUERLIN, C.F. B
Jornada 2 20-10-2019
BUFALA, C.F. C 07 LLOREDA, C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. C 62 Descansa
SANT ANDREU, U.E K 35 CATALONIA, U.B. E
PUBILLA CASAS, C.E. B 18 Pª BARC. ANGUERA E
POMAR, C.D. A
R
Descansa
Descansa 23 IMPERIO , C.F. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F 27 APA POBLE SEC, CE. D
SINGUERLIN, C.F. B 06 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Jornada 3 27-10-2019
BUFALA, C.F. C 70 SANTA EULALIA, C.F. C
Descansa 31 SANT ANDREU, U.E K
CATALONIA, U.B. E 51 PUBILLA CASAS, C.E. B
Pª BARC. ANGUERA E 63 POMAR, C.D. A
Descansa
R
Descansa
IMPERIO , C.F. C 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
APA POBLE SEC, CE. D 35 SINGUERLIN, C.F. B
LLOREDA, C.F. A 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Jornada 4 03-11-2019
SANTA EULALIA, C.F. C 31 LLOREDA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E K 36 BUFALA, C.F. C
PUBILLA CASAS, C.E. B 33 Descansa
POMAR, C.D. A 32 CATALONIA, U.B. E
Descansa 517 Pª BARC. ANGUERA E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
R
Descansa
SINGUERLIN, C.F. B 73 IMPERIO , C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 60 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 5 10-11-2019
SANTA EULALIA, C.F. C 21 SANT ANDREU, U.E K
BUFALA, C.F. C 65 PUBILLA CASAS, C.E. B
Descansa 35 POMAR, C.D. A
CATALONIA, U.B. E 91 Descansa
Pª BARC. ANGUERA E 41 VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F. B
IMPERIO , C.F. C 015 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
LLOREDA, C.F. A 70 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 6 17-11-2019
SANT ANDREU, U.E K 013 LLOREDA, C.F. A
PUBILLA CASAS, C.E. B 17 SANTA EULALIA, C.F. C
POMAR, C.D. A 16 BUFALA, C.F. C
Descansa 515 Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F 34 CATALONIA, U.B. E
SINGUERLIN, C.F. B 33 Pª BARC. ANGUERA E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE. D 92 IMPERIO , C.F. C
Jornada 7 24-11-2019
SANT ANDREU, U.E K 33 PUBILLA CASAS, C.E. B
SANTA EULALIA, C.F. C 11 POMAR, C.D. A
BUFALA, C.F. C 121 Descansa
Descansa 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
CATALONIA, U.B. E 07 SINGUERLIN, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA E 413 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Descansa
R
APA POBLE SEC, CE. D
LLOREDA, C.F. A 60 IMPERIO , C.F. C
Jornada 8 01-12-2019
PUBILLA CASAS, C.E. B 29 LLOREDA, C.F. A
POMAR, C.D. A 81 SANT ANDREU, U.E K
Descansa 112 SANTA EULALIA, C.F. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F 29 BUFALA, C.F. C
SINGUERLIN, C.F. B 41 Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 130 CATALONIA, U.B. E
APA POBLE SEC, CE. D 46 Pª BARC. ANGUERA E
IMPERIO , C.F. C
R
Descansa
Jornada 9 15-12-2019
PUBILLA CASAS, C.E. B 35 POMAR, C.D. A
SANT ANDREU, U.E K 111 Descansa
SANTA EULALIA, C.F. C 76 VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
BUFALA, C.F. C 104 SINGUERLIN, C.F. B
Descansa 018 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
CATALONIA, U.B. E 20 APA POBLE SEC, CE. D
Pª BARC. ANGUERA E 91 IMPERIO , C.F. C
LLOREDA, C.F. A
R
Descansa
Jornada 10 22-12-2019
POMAR, C.D. A 36 LLOREDA, C.F. A
Descansa 112 PUBILLA CASAS, C.E. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F 12 SANT ANDREU, U.E K
SINGUERLIN, C.F. B 53 SANTA EULALIA, C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 90 BUFALA, C.F. C
APA POBLE SEC, CE. D 81 Descansa
IMPERIO , C.F. C 12 CATALONIA, U.B. E
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA E
Jornada 11 12-01-2020
POMAR, C.D. A 111 Descansa
PUBILLA CASAS, C.E. B 38 VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
SANT ANDREU, U.E K 36 SINGUERLIN, C.F. B
SANTA EULALIA, C.F. C 212 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
BUFALA, C.F. C 52 APA POBLE SEC, CE. D
Descansa 55 IMPERIO , C.F. C
CATALONIA, U.B. E
R
Descansa
LLOREDA, C.F. A 30 Pª BARC. ANGUERA E
Jornada 12 19-01-2020
Descansa 017 LLOREDA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F 22 POMAR, C.D. A
SINGUERLIN, C.F. B 133 PUBILLA CASAS, C.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 161 SANT ANDREU, U.E K
APA POBLE SEC, CE. D 13 SANTA EULALIA, C.F. C
IMPERIO , C.F. C 06 BUFALA, C.F. C
Descansa
R
Descansa
Pª BARC. ANGUERA E 11 CATALONIA, U.B. E
Jornada 13 26-01-2020
Descansa 513 VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
POMAR, C.D. A 35 SINGUERLIN, C.F. B
PUBILLA CASAS, C.E. B 010 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
SANT ANDREU, U.E K 25 APA POBLE SEC, CE. D
SANTA EULALIA, C.F. C 92 IMPERIO , C.F. C
BUFALA, C.F. C
R
Descansa
Descansa 43 Pª BARC. ANGUERA E
LLOREDA, C.F. A 40 CATALONIA, U.B. E
Jornada 14 02-02-2020
LLOREDA, C.F. A 50 VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
SINGUERLIN, C.F. B 160 Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 70 POMAR, C.D. A
APA POBLE SEC, CE. D 33 PUBILLA CASAS, C.E. B
IMPERIO , C.F. C 31 SANT ANDREU, U.E K
Descansa
R
SANTA EULALIA, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA E 34 BUFALA, C.F. C
CATALONIA, U.B. E 25 Descansa
Jornada 15 09-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F 36 SINGUERLIN, C.F. B
Descansa 027 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
POMAR, C.D. A 70 APA POBLE SEC, CE. D
PUBILLA CASAS, C.E. B 31 IMPERIO , C.F. C
SANT ANDREU, U.E K
R
Descansa
SANTA EULALIA, C.F. C 34 Pª BARC. ANGUERA E
BUFALA, C.F. C 74 CATALONIA, U.B. E
Descansa 42 LLOREDA, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
BUFALA, C.F. C 141 Descansa
SANTA EULALIA, C.F. C 22 CATALONIA, U.B. E
SANT ANDREU, U.E K 25 Pª BARC. ANGUERA E
PUBILLA CASAS, C.E. B
R
Descansa
POMAR, C.D. A 92 IMPERIO , C.F. C
Descansa 311 APA POBLE SEC, CE. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F 011 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
SINGUERLIN, C.F. B 02 LLOREDA, C.F. A
Jornada 17 01-03-2020
LLOREDA, C.F. A 31 BUFALA, C.F. C
Descansa 13 SANTA EULALIA, C.F. C
CATALONIA, U.B. E 41 SANT ANDREU, U.E K
Pª BARC. ANGUERA E 23 PUBILLA CASAS, C.E. B
Descansa
R
POMAR, C.D. A
IMPERIO , C.F. C 133 Descansa
APA POBLE SEC, CE. D 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 112 SINGUERLIN, C.F. B
Jornada 18 08-03-2020
SANTA EULALIA, C.F. C 11 BUFALA, C.F. C
SANT ANDREU, U.E K 41 Descansa
PUBILLA CASAS, C.E. B 54 CATALONIA, U.B. E
POMAR, C.D. A 21 Pª BARC. ANGUERA E
Descansa
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F 14 IMPERIO , C.F. C
SINGUERLIN, C.F. B 65 APA POBLE SEC, CE. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 20 LLOREDA, C.F. A
Jornada 19 15-03-2020
LLOREDA, C.F. A - SANTA EULALIA, C.F. C
BUFALA, C.F. C - SANT ANDREU, U.E K
Descansa - PUBILLA CASAS, C.E. B
CATALONIA, U.B. E - POMAR, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA E - Descansa
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
IMPERIO , C.F. C - SINGUERLIN, C.F. B
APA POBLE SEC, CE. D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Jornada 20 22-03-2020
SANT ANDREU, U.E K - SANTA EULALIA, C.F. C
PUBILLA CASAS, C.E. B - BUFALA, C.F. C
POMAR, C.D. A - Descansa
Descansa - CATALONIA, U.B. E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F - Pª BARC. ANGUERA E
SINGUERLIN, C.F. B
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - IMPERIO , C.F. C
APA POBLE SEC, CE. D - LLOREDA, C.F. A
Jornada 21 29-03-2020
LLOREDA, C.F. A - SANT ANDREU, U.E K
SANTA EULALIA, C.F. C - PUBILLA CASAS, C.E. B
BUFALA, C.F. C - POMAR, C.D. A
Descansa - Descansa
CATALONIA, U.B. E - VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
Pª BARC. ANGUERA E - SINGUERLIN, C.F. B
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
IMPERIO , C.F. C - APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 22 05-04-2020
PUBILLA CASAS, C.E. B - SANT ANDREU, U.E K
POMAR, C.D. A - SANTA EULALIA, C.F. C
Descansa - BUFALA, C.F. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F - Descansa
SINGUERLIN, C.F. B - CATALONIA, U.B. E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - Pª BARC. ANGUERA E
APA POBLE SEC, CE. D
R
Descansa
IMPERIO , C.F. C - LLOREDA, C.F. A
Jornada 23 19-04-2020
LLOREDA, C.F. A - PUBILLA CASAS, C.E. B
SANT ANDREU, U.E K - POMAR, C.D. A
SANTA EULALIA, C.F. C - Descansa
BUFALA, C.F. C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
Descansa - SINGUERLIN, C.F. B
CATALONIA, U.B. E - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Pª BARC. ANGUERA E - APA POBLE SEC, CE. D
Descansa
R
IMPERIO , C.F. C
Jornada 24 26-04-2020
POMAR, C.D. A - PUBILLA CASAS, C.E. B
Descansa - SANT ANDREU, U.E K
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F - SANTA EULALIA, C.F. C
SINGUERLIN, C.F. B - BUFALA, C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - Descansa
APA POBLE SEC, CE. D - CATALONIA, U.B. E
IMPERIO , C.F. C - Pª BARC. ANGUERA E
Descansa
R
LLOREDA, C.F. A
Jornada 25 03-05-2020
LLOREDA, C.F. A - POMAR, C.D. A
PUBILLA CASAS, C.E. B - Descansa
SANT ANDREU, U.E K - VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
SANTA EULALIA, C.F. C - SINGUERLIN, C.F. B
BUFALA, C.F. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Descansa - APA POBLE SEC, CE. D
CATALONIA, U.B. E - IMPERIO , C.F. C
Pª BARC. ANGUERA E
R
Descansa
Jornada 26 10-05-2020
Descansa - POMAR, C.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F - PUBILLA CASAS, C.E. B
SINGUERLIN, C.F. B - SANT ANDREU, U.E K
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - SANTA EULALIA, C.F. C
APA POBLE SEC, CE. D - BUFALA, C.F. C
IMPERIO , C.F. C - Descansa
Descansa
R
CATALONIA, U.B. E
Pª BARC. ANGUERA E - LLOREDA, C.F. A
Jornada 27 17-05-2020
LLOREDA, C.F. A - Descansa
POMAR, C.D. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
PUBILLA CASAS, C.E. B - SINGUERLIN, C.F. B
SANT ANDREU, U.E K - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
SANTA EULALIA, C.F. C - APA POBLE SEC, CE. D
BUFALA, C.F. C - IMPERIO , C.F. C
Descansa
R
Descansa
CATALONIA, U.B. E - Pª BARC. ANGUERA E
Jornada 28 24-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F - Descansa
SINGUERLIN, C.F. B - POMAR, C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - PUBILLA CASAS, C.E. B
APA POBLE SEC, CE. D - SANT ANDREU, U.E K
IMPERIO , C.F. C - SANTA EULALIA, C.F. C
Descansa
R
BUFALA, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA E - Descansa
CATALONIA, U.B. E - LLOREDA, C.F. A
Jornada 29 31-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. F - LLOREDA, C.F. A
Descansa - SINGUERLIN, C.F. B
POMAR, C.D. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
PUBILLA CASAS, C.E. B - APA POBLE SEC, CE. D
SANT ANDREU, U.E K - IMPERIO , C.F. C
SANTA EULALIA, C.F. C
R
Descansa
BUFALA, C.F. C - Pª BARC. ANGUERA E
Descansa - CATALONIA, U.B. E
Jornada 30 07-06-2020
SINGUERLIN, C.F. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - Descansa
APA POBLE SEC, CE. D - POMAR, C.D. A
IMPERIO , C.F. C - PUBILLA CASAS, C.E. B
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E K
Pª BARC. ANGUERA E - SANTA EULALIA, C.F. C
CATALONIA, U.B. E - BUFALA, C.F. C
LLOREDA, C.F. A - Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.