Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 39

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,B 102 CANOVELLES, U.E.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,B 03 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,F
R
Descansa
LOURDES, U.D.,B 41 MOLLETENSE, U.D.,D
CARDEDEU, F.C.,G 09 VALLES, C.AT.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 010 PARETS, C.F.,E
GRANOLLERS, E.C.,E 103 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
Jornada 2 20-10-2019
CANOVELLES, U.E.,C 15 GRANOLLERS, E.C.,E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 124 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Descansa
R
VILANOVA VALLES,C.F.,B
LOURDES, U.D.,B 34 MOLLET U.E.,CF.,F
VALLES, C.AT.,D 101 MOLLETENSE, U.D.,D
PARETS, C.F.,E 150 CARDEDEU, F.C.,G
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 33 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Jornada 3 27-10-2019
CANOVELLES, U.E.,C 113 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B
R
Descansa
VILANOVA VALLES,C.F.,B 61 LOURDES, U.D.,B
MOLLET U.E.,CF.,F 53 VALLES, C.AT.,D
PARETS, C.F.,E 160 MOLLETENSE, U.D.,D
CARDEDEU, F.C.,G 18 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
GRANOLLERS, E.C.,E 93 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Jornada 4 03-11-2019
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 80 GRANOLLERS, E.C.,E
Descansa
R
CANOVELLES, U.E.,C
LOURDES, U.D.,B 03 AMETLLA VALLES, C.F.,B
VALLES, C.AT.,D 24 VILANOVA VALLES,C.F.,B
PARETS, C.F.,E 55 MOLLET U.E.,CF.,F
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 133 MOLLETENSE, U.D.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 103 CARDEDEU, F.C.,G
Jornada 5 10-11-2019
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
R
Descansa
CANOVELLES, U.E.,C 22 LOURDES, U.D.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 25 VALLES, C.AT.,D
VILANOVA VALLES,C.F.,B 62 PARETS, C.F.,E
MOLLET U.E.,CF.,F 70 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
MOLLETENSE, U.D.,D 36 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
GRANOLLERS, E.C.,E 111 CARDEDEU, F.C.,G
Jornada 6 17-11-2019
Descansa
R
GRANOLLERS, E.C.,E
LOURDES, U.D.,B 09 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
VALLES, C.AT.,D 102 CANOVELLES, U.E.,C
PARETS, C.F.,E 23 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 111 VILANOVA VALLES,C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 24 MOLLET U.E.,CF.,F
CARDEDEU, F.C.,G 64 MOLLETENSE, U.D.,D
Jornada 7 24-11-2019
Descansa
R
LOURDES, U.D.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 72 VALLES, C.AT.,D
CANOVELLES, U.E.,C 48 PARETS, C.F.,E
AMETLLA VALLES, C.F.,B 61 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,B 70 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
MOLLET U.E.,CF.,F 152 CARDEDEU, F.C.,G
GRANOLLERS, E.C.,E 54 MOLLETENSE, U.D.,D
Jornada 8 01-12-2019
LOURDES, U.D.,B 27 GRANOLLERS, E.C.,E
VALLES, C.AT.,D
R
Descansa
PARETS, C.F.,E 41 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 107 CANOVELLES, U.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 013 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,G 120 VILANOVA VALLES,C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,D 19 MOLLET U.E.,CF.,F
Jornada 9 15-12-2019
LOURDES, U.D.,B 16 VALLES, C.AT.,D
Descansa
R
PARETS, C.F.,E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 143 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
CANOVELLES, U.E.,C 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
AMETLLA VALLES, C.F.,B 91 CARDEDEU, F.C.,G
VILANOVA VALLES,C.F.,B 100 MOLLETENSE, U.D.,D
GRANOLLERS, E.C.,E 12 MOLLET U.E.,CF.,F
Jornada 10 22-12-2019
VALLES, C.AT.,D 54 GRANOLLERS, E.C.,E
PARETS, C.F.,E 130 LOURDES, U.D.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
R
Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 017 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,G 51 CANOVELLES, U.E.,C
MOLLETENSE, U.D.,D 03 AMETLLA VALLES, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,F 12 VILANOVA VALLES,C.F.,B
Jornada 11 12-01-2020
VALLES, C.AT.,D 310 PARETS, C.F.,E
LOURDES, U.D.,B 42 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 171 CARDEDEU, F.C.,G
CANOVELLES, U.E.,C 61 MOLLETENSE, U.D.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B 55 MOLLET U.E.,CF.,F
GRANOLLERS, E.C.,E 04 VILANOVA VALLES,C.F.,B
Jornada 12 19-01-2020
GRANOLLERS, E.C.,E 23 PARETS, C.F.,E
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 211 VALLES, C.AT.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 12 LOURDES, U.D.,B
CARDEDEU, F.C.,G
R
Descansa
MOLLETENSE, U.D.,D 113 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,F 122 CANOVELLES, U.E.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,B 60 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Jornada 13 26-01-2020
PARETS, C.F.,E 63 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
VALLES, C.AT.,D 43 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
LOURDES, U.D.,B 83 CARDEDEU, F.C.,G
Descansa
R
MOLLETENSE, U.D.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 133 MOLLET U.E.,CF.,F
CANOVELLES, U.E.,C 116 VILANOVA VALLES,C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 31 GRANOLLERS, E.C.,E

SEGONA VOLTA

Jornada 14 02-02-2020
CANOVELLES, U.E.,C 36 AMETLLA VALLES, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 45 VILANOVA VALLES,C.F.,B
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,F
MOLLETENSE, U.D.,D 13 LOURDES, U.D.,B
VALLES, C.AT.,D 71 CARDEDEU, F.C.,G
PARETS, C.F.,E 70 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 010 GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 15 09-02-2020
GRANOLLERS, E.C.,E 72 CANOVELLES, U.E.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 010 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,F 60 LOURDES, U.D.,B
MOLLETENSE, U.D.,D 35 VALLES, C.AT.,D
CARDEDEU, F.C.,G 015 PARETS, C.F.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 23 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
Jornada 16 16-02-2020
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 142 CANOVELLES, U.E.,C
Descansa
R
AMETLLA VALLES, C.F.,B
LOURDES, U.D.,B 15 VILANOVA VALLES,C.F.,B
VALLES, C.AT.,D 44 MOLLET U.E.,CF.,F
MOLLETENSE, U.D.,D 05 PARETS, C.F.,E
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 20 CARDEDEU, F.C.,G
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 45 GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 17 01-03-2020
GRANOLLERS, E.C.,E 08 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,C
R
Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,B 81 LOURDES, U.D.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B 50 VALLES, C.AT.,D
MOLLET U.E.,CF.,F 13 PARETS, C.F.,E
MOLLETENSE, U.D.,D 12 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
CARDEDEU, F.C.,G 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Jornada 18 08-03-2020
Descansa
R
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
LOURDES, U.D.,B 104 CANOVELLES, U.E.,C
VALLES, C.AT.,D 62 AMETLLA VALLES, C.F.,B
PARETS, C.F.,E 22 VILANOVA VALLES,C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C 28 MOLLET U.E.,CF.,F
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 22 MOLLETENSE, U.D.,D
CARDEDEU, F.C.,G 310 GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 19 15-03-2020
GRANOLLERS, E.C.,E
R
Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - LOURDES, U.D.,B
CANOVELLES, U.E.,C - VALLES, C.AT.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B - PARETS, C.F.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,B - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,F - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
MOLLETENSE, U.D.,D - CARDEDEU, F.C.,G
Jornada 20 22-03-2020
LOURDES, U.D.,B
R
Descansa
VALLES, C.AT.,D - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
PARETS, C.F.,E - CANOVELLES, U.E.,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - AMETLLA VALLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E - VILANOVA VALLES,C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,G - MOLLET U.E.,CF.,F
MOLLETENSE, U.D.,D - GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 21 29-03-2020
GRANOLLERS, E.C.,E - LOURDES, U.D.,B
Descansa
R
VALLES, C.AT.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - PARETS, C.F.,E
CANOVELLES, U.E.,C - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
VILANOVA VALLES,C.F.,B - CARDEDEU, F.C.,G
MOLLET U.E.,CF.,F - MOLLETENSE, U.D.,D
Jornada 22 05-04-2020
VALLES, C.AT.,D - LOURDES, U.D.,B
PARETS, C.F.,E
R
Descansa
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E - CANOVELLES, U.E.,C
CARDEDEU, F.C.,G - AMETLLA VALLES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,D - VILANOVA VALLES,C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,F - GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 23 19-04-2020
GRANOLLERS, E.C.,E - VALLES, C.AT.,D
LOURDES, U.D.,B - PARETS, C.F.,E
Descansa
R
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
CANOVELLES, U.E.,C - CARDEDEU, F.C.,G
AMETLLA VALLES, C.F.,B - MOLLETENSE, U.D.,D
VILANOVA VALLES,C.F.,B - MOLLET U.E.,CF.,F
Jornada 24 26-04-2020
PARETS, C.F.,E - VALLES, C.AT.,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - LOURDES, U.D.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
R
Descansa
CARDEDEU, F.C.,G - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,D - CANOVELLES, U.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,F - AMETLLA VALLES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B - GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 25 03-05-2020
PARETS, C.F.,E - GRANOLLERS, E.C.,E
VALLES, C.AT.,D - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C
LOURDES, U.D.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Descansa
R
CARDEDEU, F.C.,G
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - MOLLETENSE, U.D.,D
CANOVELLES, U.E.,C - MOLLET U.E.,CF.,F
AMETLLA VALLES, C.F.,B - VILANOVA VALLES,C.F.,B
Jornada 26 10-05-2020
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,C - PARETS, C.F.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E - VALLES, C.AT.,D
CARDEDEU, F.C.,G - LOURDES, U.D.,B
MOLLETENSE, U.D.,D
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,F - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B - CANOVELLES, U.E.,C
GRANOLLERS, E.C.,E - AMETLLA VALLES, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.