Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 34

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
VILANOVA VALLES,C.F. D 33 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 37 CARDEDEU, F.C. D
LES FRANQUESES, C.F. E 36 MOLLETENSE, U.D. C
Descansa 30 BELLAVISTA MILAN, C. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E 47 VILAMAJOR, C.F. B
MONTORNES, C.F. B 43 Descansa
SANT FOST , U.E. B 82 VALLES, C.AT. E
Descansa - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 2 20-10-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D - Descansa
CARDEDEU, F.C. D 23 VILANOVA VALLES,C.F. D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 113 MOLLETENSE, U.D. C
BELLAVISTA MILAN, C. B 45 LES FRANQUESES, C.F. E
VILAMAJOR, C.F. B 162 Descansa
Descansa 17 SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
VALLES, C.AT. E 16 MONTORNES, C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 260 SANT FOST , U.E. B
Jornada 3 27-10-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D 51 CARDEDEU, F.C. D
VILANOVA VALLES,C.F. D 95 MOLLETENSE, U.D. C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 22 BELLAVISTA MILAN, C. B
LES FRANQUESES, C.F. E 43 VILAMAJOR, C.F. B
Descansa 010 Descansa
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E 100 VALLES, C.AT. E
MONTORNES, C.F. B 09 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Descansa - SANT FOST , U.E. B
Jornada 4 03-11-2019
CARDEDEU, F.C. D - Descansa
MOLLETENSE, U.D. C 33 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
BELLAVISTA MILAN, C. B 06 VILANOVA VALLES,C.F. D
VILAMAJOR, C.F. B 81 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Descansa 08 LES FRANQUESES, C.F. E
VALLES, C.AT. E 111 Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 42 SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
SANT FOST , U.E. B 18 MONTORNES, C.F. B
Jornada 5 10-11-2019
CARDEDEU, F.C. D 42 MOLLETENSE, U.D. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D 120 BELLAVISTA MILAN, C. B
VILANOVA VALLES,C.F. D 30 VILAMAJOR, C.F. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 35 Descansa
LES FRANQUESES, C.F. E 52 VALLES, C.AT. E
Descansa 022 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E 140 SANT FOST , U.E. B
Descansa - MONTORNES, C.F. B
Jornada 6 17-11-2019
MOLLETENSE, U.D. C - Descansa
BELLAVISTA MILAN, C. B 38 CARDEDEU, F.C. D
VILAMAJOR, C.F. B 42 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
Descansa 15 VILANOVA VALLES,C.F. D
VALLES, C.AT. E 42 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 102 LES FRANQUESES, C.F. E
SANT FOST , U.E. B 141 Descansa
MONTORNES, C.F. B 27 SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
Jornada 7 24-11-2019
MOLLETENSE, U.D. C 100 BELLAVISTA MILAN, C. B
CARDEDEU, F.C. D 41 VILAMAJOR, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D 20 Descansa
VILANOVA VALLES,C.F. D 83 VALLES, C.AT. E
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 111 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. E 81 SANT FOST , U.E. B
Descansa 19 MONTORNES, C.F. B
Descansa - SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
Jornada 8 01-12-2019
BELLAVISTA MILAN, C. B - Descansa
VILAMAJOR, C.F. B 26 MOLLETENSE, U.D. C
Descansa 04 CARDEDEU, F.C. D
VALLES, C.AT. E 15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 50 VILANOVA VALLES,C.F. D
SANT FOST , U.E. B 36 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
MONTORNES, C.F. B 44 LES FRANQUESES, C.F. E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E 210 Descansa
Jornada 9 15-12-2019
BELLAVISTA MILAN, C. B 110 VILAMAJOR, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. C 90 Descansa
CARDEDEU, F.C. D 111 VALLES, C.AT. E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D 29 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. D 81 SANT FOST , U.E. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 33 MONTORNES, C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. E 43 SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
Descansa - Descansa
Jornada 10 22-12-2019
VILAMAJOR, C.F. B - Descansa
Descansa 17 BELLAVISTA MILAN, C. B
VALLES, C.AT. E 13 MOLLETENSE, U.D. C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 133 CARDEDEU, F.C. D
SANT FOST , U.E. B 213 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
MONTORNES, C.F. B 55 VILANOVA VALLES,C.F. D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E 41 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Descansa 011 LES FRANQUESES, C.F. E
Jornada 11 12-01-2020
VILAMAJOR, C.F. B 71 Descansa
BELLAVISTA MILAN, C. B 27 VALLES, C.AT. E
MOLLETENSE, U.D. C 13 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D 92 SANT FOST , U.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D 46 MONTORNES, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. D 35 SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 100 Descansa
Descansa - LES FRANQUESES, C.F. E
Jornada 12 19-01-2020
Descansa - Descansa
VALLES, C.AT. E 17 VILAMAJOR, C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 130 BELLAVISTA MILAN, C. B
SANT FOST , U.E. B 111 MOLLETENSE, U.D. C
MONTORNES, C.F. B 43 CARDEDEU, F.C. D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
Descansa 117 VILANOVA VALLES,C.F. D
LES FRANQUESES, C.F. E 32 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 13 26-01-2020
Descansa 49 VALLES, C.AT. E
VILAMAJOR, C.F. B 36 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. B 31 SANT FOST , U.E. B
MOLLETENSE, U.D. C 51 MONTORNES, C.F. B
CARDEDEU, F.C. D 14 SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D 230 Descansa
VILANOVA VALLES,C.F. D 22 LES FRANQUESES, C.F. E
Descansa - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - VALLES, C.AT. E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 171 Descansa
SANT FOST , U.E. B 29 VILAMAJOR, C.F. B
MONTORNES, C.F. B 22 BELLAVISTA MILAN, C. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E 12 MOLLETENSE, U.D. C
Descansa 012 CARDEDEU, F.C. D
LES FRANQUESES, C.F. E 15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 19 VILANOVA VALLES,C.F. D
Jornada 15 09-02-2020
VALLES, C.AT. E 26 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Descansa 66 SANT FOST , U.E. B
VILAMAJOR, C.F. B 102 MONTORNES, C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. B 47 SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
MOLLETENSE, U.D. C 131 Descansa
CARDEDEU, F.C. D 34 LES FRANQUESES, C.F. E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D 81 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VILANOVA VALLES,C.F. D - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D 95 VILANOVA VALLES,C.F. D
CARDEDEU, F.C. D 90 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
MOLLETENSE, U.D. C 71 LES FRANQUESES, C.F. E
BELLAVISTA MILAN, C. B 12 Descansa
VILAMAJOR, C.F. B 18 SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
Descansa 12 MONTORNES, C.F. B
VALLES, C.AT. E 53 SANT FOST , U.E. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
VILANOVA VALLES,C.F. D 61 CARDEDEU, F.C. D
MOLLETENSE, U.D. C 52 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LES FRANQUESES, C.F. E 81 BELLAVISTA MILAN, C. B
Descansa 34 VILAMAJOR, C.F. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E 71 Descansa
MONTORNES, C.F. B 34 VALLES, C.AT. E
SANT FOST , U.E. B 014 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 18 08-03-2020
CARDEDEU, F.C. D 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
MOLLETENSE, U.D. C 52 VILANOVA VALLES,C.F. D
BELLAVISTA MILAN, C. B 35 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VILAMAJOR, C.F. B 13 LES FRANQUESES, C.F. E
Descansa 30 Descansa
VALLES, C.AT. E 13 SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 61 MONTORNES, C.F. B
SANT FOST , U.E. B - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - CARDEDEU, F.C. D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D - MOLLETENSE, U.D. C
VILANOVA VALLES,C.F. D - BELLAVISTA MILAN, C. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - VILAMAJOR, C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. E - Descansa
Descansa - VALLES, C.AT. E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MONTORNES, C.F. B - SANT FOST , U.E. B
Jornada 20 22-03-2020
MOLLETENSE, U.D. C - CARDEDEU, F.C. D
BELLAVISTA MILAN, C. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
VILAMAJOR, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. D
Descansa - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VALLES, C.AT. E - LES FRANQUESES, C.F. E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - Descansa
SANT FOST , U.E. B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
MONTORNES, C.F. B - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - MOLLETENSE, U.D. C
CARDEDEU, F.C. D - BELLAVISTA MILAN, C. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D - VILAMAJOR, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. D - Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - VALLES, C.AT. E
LES FRANQUESES, C.F. E - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Descansa - SANT FOST , U.E. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E - MONTORNES, C.F. B
Jornada 22 05-04-2020
BELLAVISTA MILAN, C. B - MOLLETENSE, U.D. C
VILAMAJOR, C.F. B - CARDEDEU, F.C. D
Descansa - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
VALLES, C.AT. E - VILANOVA VALLES,C.F. D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT FOST , U.E. B - LES FRANQUESES, C.F. E
MONTORNES, C.F. B - Descansa
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - BELLAVISTA MILAN, C. B
MOLLETENSE, U.D. C - VILAMAJOR, C.F. B
CARDEDEU, F.C. D - Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D - VALLES, C.AT. E
VILANOVA VALLES,C.F. D - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - SANT FOST , U.E. B
LES FRANQUESES, C.F. E - MONTORNES, C.F. B
Descansa - SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
Jornada 24 26-04-2020
VILAMAJOR, C.F. B - BELLAVISTA MILAN, C. B
Descansa - MOLLETENSE, U.D. C
VALLES, C.AT. E - CARDEDEU, F.C. D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
SANT FOST , U.E. B - VILANOVA VALLES,C.F. D
MONTORNES, C.F. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E - LES FRANQUESES, C.F. E
Descansa - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - VILAMAJOR, C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. B - Descansa
MOLLETENSE, U.D. C - VALLES, C.AT. E
CARDEDEU, F.C. D - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D - SANT FOST , U.E. B
VILANOVA VALLES,C.F. D - MONTORNES, C.F. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
LES FRANQUESES, C.F. E - Descansa
Jornada 26 10-05-2020
Descansa - VILAMAJOR, C.F. B
VALLES, C.AT. E - BELLAVISTA MILAN, C. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - MOLLETENSE, U.D. C
SANT FOST , U.E. B - CARDEDEU, F.C. D
MONTORNES, C.F. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E - VILANOVA VALLES,C.F. D
Descansa - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LES FRANQUESES, C.F. E - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - Descansa
VILAMAJOR, C.F. B - VALLES, C.AT. E
BELLAVISTA MILAN, C. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. C - SANT FOST , U.E. B
CARDEDEU, F.C. D - MONTORNES, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D - SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
VILANOVA VALLES,C.F. D - Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - LES FRANQUESES, C.F. E
Jornada 28 24-05-2020
VALLES, C.AT. E - Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - VILAMAJOR, C.F. B
SANT FOST , U.E. B - BELLAVISTA MILAN, C. B
MONTORNES, C.F. B - MOLLETENSE, U.D. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E - CARDEDEU, F.C. D
Descansa - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
LES FRANQUESES, C.F. E - VILANOVA VALLES,C.F. D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
VALLES, C.AT. E - Descansa
Descansa - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
VILAMAJOR, C.F. B - SANT FOST , U.E. B
BELLAVISTA MILAN, C. B - MONTORNES, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB E
CARDEDEU, F.C. D - Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D - LES FRANQUESES, C.F. E
VILANOVA VALLES,C.F. D - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 30 07-06-2020
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - VALLES, C.AT. E
SANT FOST , U.E. B - Descansa
MONTORNES, C.F. B - VILAMAJOR, C.F. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB E - BELLAVISTA MILAN, C. B
Descansa - MOLLETENSE, U.D. C
LES FRANQUESES, C.F. E - CARDEDEU, F.C. D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D
Descansa - VILANOVA VALLES,C.F. D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.