Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 33

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 22 SANT FOST , U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,I 61 MONTORNES, C.F.,C
PONENT C.F.,C 15 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 200 LOURDES, U.D.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G 83 CALDES MONTBUI, C.F.,D
LLIÇA DE VALL C.F.,B 34 LLERONA, C.E.,C
MARTORELLES, C.F.,B 51 VALLES, C.AT.,C
Descansa - VILANOVA VALLES,C.F.,C
Jornada 2 20-10-2019
SANT FOST , U.E.,A - Descansa
MONTORNES, C.F.,C 26 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 80 MOLLET U.E.,CF.,I
LOURDES, U.D.,D 14 PONENT C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,D 116 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
LLERONA, C.E.,C 74 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
VALLES, C.AT.,C 33 LLIÇA DE VALL C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C 61 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 3 27-10-2019
SANT FOST , U.E.,A 81 MONTORNES, C.F.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 26 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
MOLLET U.E.,CF.,I 93 LOURDES, U.D.,D
PONENT C.F.,C 103 CALDES MONTBUI, C.F.,D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 100 LLERONA, C.E.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G 74 VALLES, C.AT.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,B 27 VILANOVA VALLES,C.F.,C
Descansa - MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 4 03-11-2019
MONTORNES, C.F.,C - Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 53 SANT FOST , U.E.,A
LOURDES, U.D.,D 011 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,D 83 MOLLET U.E.,CF.,I
LLERONA, C.E.,C 86 PONENT C.F.,C
VALLES, C.AT.,C 17 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C 30 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
MARTORELLES, C.F.,B 72 LLIÇA DE VALL C.F.,B
Jornada 5 10-11-2019
MONTORNES, C.F.,C 112 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
SANT FOST , U.E.,A 100 LOURDES, U.D.,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 121 CALDES MONTBUI, C.F.,D
MOLLET U.E.,CF.,I 57 LLERONA, C.E.,C
PONENT C.F.,C 24 VALLES, C.AT.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 43 VILANOVA VALLES,C.F.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G 103 MARTORELLES, C.F.,B
Descansa - LLIÇA DE VALL C.F.,B
Jornada 6 17-11-2019
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E - Descansa
LOURDES, U.D.,D 22 MONTORNES, C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,D 310 SANT FOST , U.E.,A
LLERONA, C.E.,C 37 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
VALLES, C.AT.,C 55 MOLLET U.E.,CF.,I
VILANOVA VALLES,C.F.,C 127 PONENT C.F.,C
MARTORELLES, C.F.,B 23 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
LLIÇA DE VALL C.F.,B 25 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
Jornada 7 24-11-2019
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 150 LOURDES, U.D.,D
MONTORNES, C.F.,C 58 CALDES MONTBUI, C.F.,D
SANT FOST , U.E.,A 93 LLERONA, C.E.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 22 VALLES, C.AT.,C
MOLLET U.E.,CF.,I 26 VILANOVA VALLES,C.F.,C
PONENT C.F.,C 52 MARTORELLES, C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 110 LLIÇA DE VALL C.F.,B
Descansa - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
Jornada 8 01-12-2019
LOURDES, U.D.,D - Descansa
CALDES MONTBUI, C.F.,D 16 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
LLERONA, C.E.,C 122 MONTORNES, C.F.,C
VALLES, C.AT.,C 34 SANT FOST , U.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C 33 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 22 MOLLET U.E.,CF.,I
LLIÇA DE VALL C.F.,B 35 PONENT C.F.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G 03 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
Jornada 9 15-12-2019
LOURDES, U.D.,D 03 CALDES MONTBUI, C.F.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 92 LLERONA, C.E.,C
MONTORNES, C.F.,C 311 VALLES, C.AT.,C
SANT FOST , U.E.,A 24 VILANOVA VALLES,C.F.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 30 MARTORELLES, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,I 71 LLIÇA DE VALL C.F.,B
PONENT C.F.,C 110 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
Descansa - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
Jornada 10 22-12-2019
CALDES MONTBUI, C.F.,D - Descansa
LLERONA, C.E.,C 110 LOURDES, U.D.,D
VALLES, C.AT.,C 04 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,C 73 MONTORNES, C.F.,C
MARTORELLES, C.F.,B 26 SANT FOST , U.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,B 19 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G 134 MOLLET U.E.,CF.,I
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 61 PONENT C.F.,C
Jornada 11 12-01-2020
CALDES MONTBUI, C.F.,D 46 LLERONA, C.E.,C
LOURDES, U.D.,D 07 VALLES, C.AT.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 23 VILANOVA VALLES,C.F.,C
MONTORNES, C.F.,C 19 MARTORELLES, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,A 43 LLIÇA DE VALL C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 32 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
MOLLET U.E.,CF.,I 213 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
Descansa - PONENT C.F.,C
Jornada 12 19-01-2020
LLERONA, C.E.,C - Descansa
VALLES, C.AT.,C 85 CALDES MONTBUI, C.F.,D
VILANOVA VALLES,C.F.,C 160 LOURDES, U.D.,D
MARTORELLES, C.F.,B 22 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
LLIÇA DE VALL C.F.,B 93 MONTORNES, C.F.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G 64 SANT FOST , U.E.,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 30 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
PONENT C.F.,C 55 MOLLET U.E.,CF.,I
Jornada 13 26-01-2020
LLERONA, C.E.,C 60 VALLES, C.AT.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,D 011 VILANOVA VALLES,C.F.,C
LOURDES, U.D.,D 21 MARTORELLES, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 50 LLIÇA DE VALL C.F.,B
MONTORNES, C.F.,C 212 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
SANT FOST , U.E.,A 27 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 44 PONENT C.F.,C
Descansa - MOLLET U.E.,CF.,I
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - VALLES, C.AT.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,C 12 LLERONA, C.E.,C
MARTORELLES, C.F.,B 81 CALDES MONTBUI, C.F.,D
LLIÇA DE VALL C.F.,B 52 LOURDES, U.D.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G 43 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 111 MONTORNES, C.F.,C
PONENT C.F.,C 72 SANT FOST , U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,I 38 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
Jornada 15 09-02-2020
VALLES, C.AT.,C 113 VILANOVA VALLES,C.F.,C
LLERONA, C.E.,C 73 MARTORELLES, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,D 80 LLIÇA DE VALL C.F.,B
LOURDES, U.D.,D 110 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 31 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
MONTORNES, C.F.,C 24 PONENT C.F.,C
SANT FOST , U.E.,A 62 MOLLET U.E.,CF.,I
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
SANT FOST , U.E.,A 35 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
MONTORNES, C.F.,C 71 MOLLET U.E.,CF.,I
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 90 PONENT C.F.,C
LOURDES, U.D.,D 03 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
CALDES MONTBUI, C.F.,D 26 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
LLERONA, C.E.,C 110 LLIÇA DE VALL C.F.,B
VALLES, C.AT.,C 24 MARTORELLES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - SANT FOST , U.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 100 MONTORNES, C.F.,C
MOLLET U.E.,CF.,I 011 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
PONENT C.F.,C 31 LOURDES, U.D.,D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 62 CALDES MONTBUI, C.F.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G 90 LLERONA, C.E.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,B 42 VALLES, C.AT.,C
MARTORELLES, C.F.,B 25 VILANOVA VALLES,C.F.,C
Jornada 18 08-03-2020
MONTORNES, C.F.,C - SANT FOST , U.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 31 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
LOURDES, U.D.,D 210 MOLLET U.E.,CF.,I
CALDES MONTBUI, C.F.,D 13 PONENT C.F.,C
LLERONA, C.E.,C 18 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
VALLES, C.AT.,C 25 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
VILANOVA VALLES,C.F.,C 61 LLIÇA DE VALL C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - MONTORNES, C.F.,C
SANT FOST , U.E.,A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - LOURDES, U.D.,D
MOLLET U.E.,CF.,I - CALDES MONTBUI, C.F.,D
PONENT C.F.,C - LLERONA, C.E.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - VALLES, C.AT.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G - VILANOVA VALLES,C.F.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,B - MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 20 22-03-2020
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E - MONTORNES, C.F.,C
LOURDES, U.D.,D - SANT FOST , U.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,D - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
LLERONA, C.E.,C - MOLLET U.E.,CF.,I
VALLES, C.AT.,C - PONENT C.F.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,C - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
MARTORELLES, C.F.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
LLIÇA DE VALL C.F.,B - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
MONTORNES, C.F.,C - LOURDES, U.D.,D
SANT FOST , U.E.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - LLERONA, C.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,I - VALLES, C.AT.,C
PONENT C.F.,C - VILANOVA VALLES,C.F.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - MARTORELLES, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G - LLIÇA DE VALL C.F.,B
Jornada 22 05-04-2020
LOURDES, U.D.,D - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
CALDES MONTBUI, C.F.,D - MONTORNES, C.F.,C
LLERONA, C.E.,C - SANT FOST , U.E.,A
VALLES, C.AT.,C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C - MOLLET U.E.,CF.,I
MARTORELLES, C.F.,B - PONENT C.F.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - LOURDES, U.D.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E - CALDES MONTBUI, C.F.,D
MONTORNES, C.F.,C - LLERONA, C.E.,C
SANT FOST , U.E.,A - VALLES, C.AT.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - VILANOVA VALLES,C.F.,C
MOLLET U.E.,CF.,I - MARTORELLES, C.F.,B
PONENT C.F.,C - LLIÇA DE VALL C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
Jornada 24 26-04-2020
CALDES MONTBUI, C.F.,D - LOURDES, U.D.,D
LLERONA, C.E.,C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
VALLES, C.AT.,C - MONTORNES, C.F.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,C - SANT FOST , U.E.,A
MARTORELLES, C.F.,B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,B - MOLLET U.E.,CF.,I
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G - PONENT C.F.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - CALDES MONTBUI, C.F.,D
LOURDES, U.D.,D - LLERONA, C.E.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E - VALLES, C.AT.,C
MONTORNES, C.F.,C - VILANOVA VALLES,C.F.,C
SANT FOST , U.E.,A - MARTORELLES, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - LLIÇA DE VALL C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,I - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
PONENT C.F.,C - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
Jornada 26 10-05-2020
LLERONA, C.E.,C - CALDES MONTBUI, C.F.,D
VALLES, C.AT.,C - LOURDES, U.D.,D
VILANOVA VALLES,C.F.,C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
MARTORELLES, C.F.,B - MONTORNES, C.F.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,B - SANT FOST , U.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - MOLLET U.E.,CF.,I
PONENT C.F.,C - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - LLERONA, C.E.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,D - VALLES, C.AT.,C
LOURDES, U.D.,D - VILANOVA VALLES,C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E - MARTORELLES, C.F.,B
MONTORNES, C.F.,C - LLIÇA DE VALL C.F.,B
SANT FOST , U.E.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
MOLLET U.E.,CF.,I - PONENT C.F.,C
Jornada 28 24-05-2020
VALLES, C.AT.,C - LLERONA, C.E.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,C - CALDES MONTBUI, C.F.,D
MARTORELLES, C.F.,B - LOURDES, U.D.,D
LLIÇA DE VALL C.F.,B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G - MONTORNES, C.F.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - SANT FOST , U.E.,A
PONENT C.F.,C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,I - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
VALLES, C.AT.,C - Descansa
LLERONA, C.E.,C - VILANOVA VALLES,C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,D - MARTORELLES, C.F.,B
LOURDES, U.D.,D - LLIÇA DE VALL C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G
MONTORNES, C.F.,C - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
SANT FOST , U.E.,A - PONENT C.F.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - MOLLET U.E.,CF.,I
Jornada 30 07-06-2020
VILANOVA VALLES,C.F.,C - VALLES, C.AT.,C
MARTORELLES, C.F.,B - LLERONA, C.E.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,B - CALDES MONTBUI, C.F.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,G - LOURDES, U.D.,D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
PONENT C.F.,C - MONTORNES, C.F.,C
MOLLET U.E.,CF.,I - SANT FOST , U.E.,A
Descansa - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.