Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 25

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
CUBELLES, C.F.,F 37 VILANOVA GELTRU C.F.,C
LA GRANADA, C.F.,B 44 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
GELIDA, C.F.,B 112 MAS CATARRO, CF.B.,A
RIBES, C.D.,B 38 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 161 IGUALADA, C.F.,J
BASE OLERDOLA, C.E.,B 43 SANT SADURNI, U.E.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,E 94 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
Descansa - SITGES, U.E.,E
Jornada 2 20-10-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,C - Descansa
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 74 CUBELLES, C.F.,F
MAS CATARRO, CF.B.,A 140 LA GRANADA, C.F.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 84 GELIDA, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,J 35 RIBES, C.D.,B
SANT SADURNI, U.E.,C 014 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B 17 BASE OLERDOLA, C.E.,B
SITGES, U.E.,E 23 BLANCA SUBUR, C.F.,E
Jornada 3 27-10-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,C 71 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
CUBELLES, C.F.,F 312 MAS CATARRO, CF.B.,A
LA GRANADA, C.F.,B 311 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
GELIDA, C.F.,B 32 IGUALADA, C.F.,J
RIBES, C.D.,B 34 SANT SADURNI, U.E.,C
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 110 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 100 SITGES, U.E.,E
Descansa - BLANCA SUBUR, C.F.,E
Jornada 4 03-11-2019
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A - Descansa
MAS CATARRO, CF.B.,A 120 VILANOVA GELTRU C.F.,C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 154 CUBELLES, C.F.,F
IGUALADA, C.F.,J 92 LA GRANADA, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,C 72 GELIDA, C.F.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B 26 RIBES, C.D.,B
SITGES, U.E.,E 112 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,E 213 BASE OLERDOLA, C.E.,B
Jornada 5 10-11-2019
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 210 MAS CATARRO, CF.B.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 29 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
CUBELLES, C.F.,F 34 IGUALADA, C.F.,J
LA GRANADA, C.F.,B 15 SANT SADURNI, U.E.,C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B 28 GELIDA, C.F.,B
RIBES, C.D.,B 23 SITGES, U.E.,E
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 170 BLANCA SUBUR, C.F.,E
Descansa - BASE OLERDOLA, C.E.,B
Jornada 6 17-11-2019
MAS CATARRO, CF.B.,A - Descansa
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 86 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
IGUALADA, C.F.,J 24 VILANOVA GELTRU C.F.,C
SANT SADURNI, U.E.,C 75 CUBELLES, C.F.,F
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B 22 LA GRANADA, C.F.,B
SITGES, U.E.,E 44 GELIDA, C.F.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,E 65 RIBES, C.D.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 12 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
Jornada 7 24-11-2019
MAS CATARRO, CF.B.,A 53 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 55 IGUALADA, C.F.,J
VILANOVA GELTRU C.F.,C 35 SANT SADURNI, U.E.,C
CUBELLES, C.F.,F 70 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
LA GRANADA, C.F.,B 24 SITGES, U.E.,E
GELIDA, C.F.,B 46 BLANCA SUBUR, C.F.,E
RIBES, C.D.,B 45 BASE OLERDOLA, C.E.,B
Descansa - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
Jornada 8 01-12-2019
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - Descansa
IGUALADA, C.F.,J 315 MAS CATARRO, CF.B.,A
SANT SADURNI, U.E.,C 23 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B 26 VILANOVA GELTRU C.F.,C
SITGES, U.E.,E 23 CUBELLES, C.F.,F
BLANCA SUBUR, C.F.,E 67 LA GRANADA, C.F.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 70 GELIDA, C.F.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 120 RIBES, C.D.,B
Jornada 9 15-12-2019
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 126 IGUALADA, C.F.,J
MAS CATARRO, CF.B.,A 150 SANT SADURNI, U.E.,C
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 72 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 61 SITGES, U.E.,E
CUBELLES, C.F.,F 63 BLANCA SUBUR, C.F.,E
LA GRANADA, C.F.,B 27 BASE OLERDOLA, C.E.,B
GELIDA, C.F.,B 013 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
Descansa - RIBES, C.D.,B
Jornada 10 22-12-2019
IGUALADA, C.F.,J - Descansa
SANT SADURNI, U.E.,C 38 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B 121 MAS CATARRO, CF.B.,A
SITGES, U.E.,E 53 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
BLANCA SUBUR, C.F.,E 55 VILANOVA GELTRU C.F.,C
BASE OLERDOLA, C.E.,B 42 CUBELLES, C.F.,F
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 81 LA GRANADA, C.F.,B
RIBES, C.D.,B 46 GELIDA, C.F.,B
Jornada 11 12-01-2020
IGUALADA, C.F.,J 28 SANT SADURNI, U.E.,C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 190 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A 110 SITGES, U.E.,E
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 56 BLANCA SUBUR, C.F.,E
VILANOVA GELTRU C.F.,C 07 BASE OLERDOLA, C.E.,B
CUBELLES, C.F.,F 217 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
LA GRANADA, C.F.,B 32 RIBES, C.D.,B
Descansa - GELIDA, C.F.,B
Jornada 12 19-01-2020
SANT SADURNI, U.E.,C - Descansa
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B 46 IGUALADA, C.F.,J
SITGES, U.E.,E 13 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
BLANCA SUBUR, C.F.,E 014 MAS CATARRO, CF.B.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 123 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 130 VILANOVA GELTRU C.F.,C
RIBES, C.D.,B 04 CUBELLES, C.F.,F
GELIDA, C.F.,B 63 LA GRANADA, C.F.,B
Jornada 13 26-01-2020
SANT SADURNI, U.E.,C 112 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
IGUALADA, C.F.,J 05 SITGES, U.E.,E
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 73 BLANCA SUBUR, C.F.,E
MAS CATARRO, CF.B.,A 63 BASE OLERDOLA, C.E.,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 310 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C 44 RIBES, C.D.,B
CUBELLES, C.F.,F 61 GELIDA, C.F.,B
Descansa - LA GRANADA, C.F.,B
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
SITGES, U.E.,E 16 SANT SADURNI, U.E.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,E 57 IGUALADA, C.F.,J
BASE OLERDOLA, C.E.,B 44 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 52 MAS CATARRO, CF.B.,A
RIBES, C.D.,B 54 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
GELIDA, C.F.,B 56 VILANOVA GELTRU C.F.,C
LA GRANADA, C.F.,B 211 CUBELLES, C.F.,F
Jornada 15 09-02-2020
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B 63 SITGES, U.E.,E
SANT SADURNI, U.E.,C 42 BLANCA SUBUR, C.F.,E
IGUALADA, C.F.,J 03 BASE OLERDOLA, C.E.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 04 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 71 RIBES, C.D.,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 47 GELIDA, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 52 LA GRANADA, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,F - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,C 34 CUBELLES, C.F.,F
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 25 LA GRANADA, C.F.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A 72 GELIDA, C.F.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 73 RIBES, C.D.,B
IGUALADA, C.F.,J 010 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
SANT SADURNI, U.E.,C 45 BASE OLERDOLA, C.E.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B 04 BLANCA SUBUR, C.F.,E
SITGES, U.E.,E - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - VILANOVA GELTRU C.F.,C
CUBELLES, C.F.,F 32 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
LA GRANADA, C.F.,B 110 MAS CATARRO, CF.B.,A
GELIDA, C.F.,B 610 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
RIBES, C.D.,B 46 IGUALADA, C.F.,J
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 91 SANT SADURNI, U.E.,C
BASE OLERDOLA, C.E.,B 100 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,E 43 SITGES, U.E.,E
Jornada 18 08-03-2020
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 113 VILANOVA GELTRU C.F.,C
MAS CATARRO, CF.B.,A 140 CUBELLES, C.F.,F
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 41 LA GRANADA, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,J 17 GELIDA, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,C 100 RIBES, C.D.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B 15 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
SITGES, U.E.,E 15 BASE OLERDOLA, C.E.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,E - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C - MAS CATARRO, CF.B.,A
CUBELLES, C.F.,F - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
LA GRANADA, C.F.,B - IGUALADA, C.F.,J
GELIDA, C.F.,B - SANT SADURNI, U.E.,C
RIBES, C.D.,B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A - SITGES, U.E.,E
BASE OLERDOLA, C.E.,B - BLANCA SUBUR, C.F.,E
Jornada 20 22-03-2020
MAS CATARRO, CF.B.,A - Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - VILANOVA GELTRU C.F.,C
IGUALADA, C.F.,J - CUBELLES, C.F.,F
SANT SADURNI, U.E.,C - LA GRANADA, C.F.,B
GELIDA, C.F.,B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
SITGES, U.E.,E - RIBES, C.D.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,E - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - MAS CATARRO, CF.B.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
VILANOVA GELTRU C.F.,C - IGUALADA, C.F.,J
CUBELLES, C.F.,F - SANT SADURNI, U.E.,C
LA GRANADA, C.F.,B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
GELIDA, C.F.,B - SITGES, U.E.,E
RIBES, C.D.,B - BLANCA SUBUR, C.F.,E
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,B
Jornada 22 05-04-2020
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - MAS CATARRO, CF.B.,A
IGUALADA, C.F.,J - Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
SANT SADURNI, U.E.,C - VILANOVA GELTRU C.F.,C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B - CUBELLES, C.F.,F
SITGES, U.E.,E - LA GRANADA, C.F.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,E - GELIDA, C.F.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B - RIBES, C.D.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
MAS CATARRO, CF.B.,A - IGUALADA, C.F.,J
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A - SANT SADURNI, U.E.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,C - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
CUBELLES, C.F.,F - SITGES, U.E.,E
LA GRANADA, C.F.,B - BLANCA SUBUR, C.F.,E
GELIDA, C.F.,B - BASE OLERDOLA, C.E.,B
RIBES, C.D.,B - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
Jornada 24 26-04-2020
IGUALADA, C.F.,J - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SANT SADURNI, U.E.,C - MAS CATARRO, CF.B.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B - Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
SITGES, U.E.,E - VILANOVA GELTRU C.F.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,E - CUBELLES, C.F.,F
BASE OLERDOLA, C.E.,B - LA GRANADA, C.F.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A - GELIDA, C.F.,B
RIBES, C.D.,B - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - IGUALADA, C.F.,J
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - SANT SADURNI, U.E.,C
MAS CATARRO, CF.B.,A - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A - SITGES, U.E.,E
VILANOVA GELTRU C.F.,C - BLANCA SUBUR, C.F.,E
CUBELLES, C.F.,F - BASE OLERDOLA, C.E.,B
LA GRANADA, C.F.,B - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
GELIDA, C.F.,B - RIBES, C.D.,B
Jornada 26 10-05-2020
SANT SADURNI, U.E.,C - IGUALADA, C.F.,J
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SITGES, U.E.,E - MAS CATARRO, CF.B.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,E - Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B - VILANOVA GELTRU C.F.,C
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A - CUBELLES, C.F.,F
RIBES, C.D.,B - LA GRANADA, C.F.,B
GELIDA, C.F.,B - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - SANT SADURNI, U.E.,C
IGUALADA, C.F.,J - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - SITGES, U.E.,E
MAS CATARRO, CF.B.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,E
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A - BASE OLERDOLA, C.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
CUBELLES, C.F.,F - RIBES, C.D.,B
LA GRANADA, C.F.,B - GELIDA, C.F.,B
Jornada 28 24-05-2020
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B - SANT SADURNI, U.E.,C
SITGES, U.E.,E - IGUALADA, C.F.,J
BLANCA SUBUR, C.F.,E - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B - MAS CATARRO, CF.B.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A - Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
RIBES, C.D.,B - VILANOVA GELTRU C.F.,C
GELIDA, C.F.,B - CUBELLES, C.F.,F
LA GRANADA, C.F.,B - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B - Descansa
SANT SADURNI, U.E.,C - SITGES, U.E.,E
IGUALADA, C.F.,J - BLANCA SUBUR, C.F.,E
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - BASE OLERDOLA, C.E.,B
MAS CATARRO, CF.B.,A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A - RIBES, C.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C - GELIDA, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,F - LA GRANADA, C.F.,B
Jornada 30 07-06-2020
SITGES, U.E.,E - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,E - SANT SADURNI, U.E.,C
BASE OLERDOLA, C.E.,B - IGUALADA, C.F.,J
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
RIBES, C.D.,B - MAS CATARRO, CF.B.,A
GELIDA, C.F.,B - Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
LA GRANADA, C.F.,B - VILANOVA GELTRU C.F.,C
Descansa - CUBELLES, C.F.,F
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.