Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
SANT GABRIEL, C.D.,I 11 UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
SANTS, U.E.,G 91 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 24 ALZAMORA, C.F.,F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E 59 TRINIDAD, C.D.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,D 120 CARMELO, C.D. ,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 65 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
SANTA EULALIA, C.F.,E 215 DAMM, C.F.,D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D 27 TECNOFUTBOL C.F,C
Jornada 2 20-10-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H 54 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E 44 SANT GABRIEL, C.D.,I
ALZAMORA, C.F.,F 08 SANTS, U.E.,G
TRINIDAD, C.D.,A 120 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
CARMELO, C.D. ,A 130 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D 151 LA SALUT PERE GOL AE.,D
DAMM, C.F.,D 241 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
TECNOFUTBOL C.F,C 114 SANTA EULALIA, C.F.,E
Jornada 3 27-10-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H 57 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
SANT GABRIEL, C.D.,I 45 ALZAMORA, C.F.,F
SANTS, U.E.,G 46 TRINIDAD, C.D.,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 19 CARMELO, C.D. ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E 54 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
LA SALUT PERE GOL AE.,D 029 DAMM, C.F.,D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 37 TECNOFUTBOL C.F,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D 32 SANTA EULALIA, C.F.,E
Jornada 4 03-11-2019
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E 36 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D
ALZAMORA, C.F.,F 32 UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
TRINIDAD, C.D.,A 111 SANT GABRIEL, C.D.,I
CARMELO, C.D. ,A 83 SANTS, U.E.,G
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D 81 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
DAMM, C.F.,D 170 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
TECNOFUTBOL C.F,C 150 LA SALUT PERE GOL AE.,D
SANTA EULALIA, C.F.,E 52 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Jornada 5 10-11-2019
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E 32 ALZAMORA, C.F.,F
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H 37 TRINIDAD, C.D.,A
SANT GABRIEL, C.D.,I 15 CARMELO, C.D. ,A
SANTS, U.E.,G 43 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 023 DAMM, C.F.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E 412 TECNOFUTBOL C.F,C
LA SALUT PERE GOL AE.,D 27 SANTA EULALIA, C.F.,E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D 83 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Jornada 6 17-11-2019
ALZAMORA, C.F.,F 03 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D
TRINIDAD, C.D.,A 81 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
CARMELO, C.D. ,A 170 UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D 61 SANT GABRIEL, C.D.,I
DAMM, C.F.,D 131 SANTS, U.E.,G
TECNOFUTBOL C.F,C 100 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
SANTA EULALIA, C.F.,E 56 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 103 LA SALUT PERE GOL AE.,D
Jornada 7 24-11-2019
ALZAMORA, C.F.,F 06 TRINIDAD, C.D.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E 311 CARMELO, C.D. ,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H 111 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
SANT GABRIEL, C.D.,I 08 DAMM, C.F.,D
SANTS, U.E.,G 41 TECNOFUTBOL C.F,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 25 SANTA EULALIA, C.F.,E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E 174 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D 31 LA SALUT PERE GOL AE.,D
Jornada 8 01-12-2019
TRINIDAD, C.D.,A 81 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D
CARMELO, C.D. ,A 92 ALZAMORA, C.F.,F
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D 103 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
DAMM, C.F.,D 200 UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
TECNOFUTBOL C.F,C 72 SANT GABRIEL, C.D.,I
SANTA EULALIA, C.F.,E 15 SANTS, U.E.,G
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 46 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,D 212 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
Jornada 9 15-12-2019
TRINIDAD, C.D.,A 34 CARMELO, C.D. ,A
ALZAMORA, C.F.,F 03 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
DAMM, C.F.,D 231 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H 16 TECNOFUTBOL C.F,C
SANT GABRIEL, C.D.,I 62 SANTA EULALIA, C.F.,E
SANTS, U.E.,G 123 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 42 LA SALUT PERE GOL AE.,D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D 55 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
Jornada 10 22-12-2019
CARMELO, C.D. ,A 84 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D 16 TRINIDAD, C.D.,A
DAMM, C.F.,D 221 ALZAMORA, C.F.,F
TECNOFUTBOL C.F,C 103 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
SANTA EULALIA, C.F.,E 59 UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 15 SANT GABRIEL, C.D.,I
LA SALUT PERE GOL AE.,D 110 SANTS, U.E.,G
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E 160 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
Jornada 11 12-01-2020
CARMELO, C.D. ,A 42 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
TRINIDAD, C.D.,A 39 DAMM, C.F.,D
ALZAMORA, C.F.,F 36 TECNOFUTBOL C.F,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E 65 SANTA EULALIA, C.F.,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H 63 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SANT GABRIEL, C.D.,I 51 LA SALUT PERE GOL AE.,D
SANTS, U.E.,G 62 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D 60 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
Jornada 12 19-01-2020
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D 74 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D
DAMM, C.F.,D 183 CARMELO, C.D. ,A
TECNOFUTBOL C.F,C 18 TRINIDAD, C.D.,A
SANTA EULALIA, C.F.,E 42 ALZAMORA, C.F.,F
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 74 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
LA SALUT PERE GOL AE.,D 32 UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E 14 SANT GABRIEL, C.D.,I
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 112 SANTS, U.E.,G
Jornada 13 26-01-2020
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D 018 DAMM, C.F.,D
CARMELO, C.D. ,A 64 TECNOFUTBOL C.F,C
TRINIDAD, C.D.,A 61 SANTA EULALIA, C.F.,E
ALZAMORA, C.F.,F 37 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E 73 LA SALUT PERE GOL AE.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
SANT GABRIEL, C.D.,I 31 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D 06 SANTS, U.E.,G
Jornada 14 02-02-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D 019 DAMM, C.F.,D
TECNOFUTBOL C.F,C 13 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
SANTA EULALIA, C.F.,E 210 CARMELO, C.D. ,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 18 TRINIDAD, C.D.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,D 16 ALZAMORA, C.F.,F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E 86 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 49 UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
SANTS, U.E.,G 91 SANT GABRIEL, C.D.,I
Jornada 15 09-02-2020
DAMM, C.F.,D 121 TECNOFUTBOL C.F,C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D 93 SANTA EULALIA, C.F.,E
CARMELO, C.D. ,A 213 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
TRINIDAD, C.D.,A 161 LA SALUT PERE GOL AE.,D
ALZAMORA, C.F.,F 25 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E 33 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H 314 SANTS, U.E.,G
SANT GABRIEL, C.D.,I 02 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H 20 SANT GABRIEL, C.D.,I
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E 410 SANTS, U.E.,G
ALZAMORA, C.F.,F 100 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
TRINIDAD, C.D.,A 81 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
CARMELO, C.D. ,A 41 LA SALUT PERE GOL AE.,D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D 123 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
DAMM, C.F.,D 141 SANTA EULALIA, C.F.,E
TECNOFUTBOL C.F,C 43 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D
Jornada 17 01-03-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D 36 UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
SANT GABRIEL, C.D.,I 51 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
SANTS, U.E.,G 91 ALZAMORA, C.F.,F
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B 115 TRINIDAD, C.D.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E 814 CARMELO, C.D. ,A
LA SALUT PERE GOL AE.,D 013 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 118 DAMM, C.F.,D
SANTA EULALIA, C.F.,E 28 TECNOFUTBOL C.F,C
Jornada 18 08-03-2020
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E 64 UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
ALZAMORA, C.F.,F 40 SANT GABRIEL, C.D.,I
TRINIDAD, C.D.,A 45 SANTS, U.E.,G
CARMELO, C.D. ,A 131 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D 80 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
DAMM, C.F.,D 250 LA SALUT PERE GOL AE.,D
TECNOFUTBOL C.F,C 121 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SANTA EULALIA, C.F.,E 54 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D
Jornada 19 15-03-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H - ALZAMORA, C.F.,F
SANT GABRIEL, C.D.,I - TRINIDAD, C.D.,A
SANTS, U.E.,G - CARMELO, C.D. ,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E - DAMM, C.F.,D
LA SALUT PERE GOL AE.,D - TECNOFUTBOL C.F,C
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - SANTA EULALIA, C.F.,E
Jornada 20 22-03-2020
ALZAMORA, C.F.,F - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
TRINIDAD, C.D.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
CARMELO, C.D. ,A - SANT GABRIEL, C.D.,I
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D - SANTS, U.E.,G
DAMM, C.F.,D - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F,C - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
SANTA EULALIA, C.F.,E - LA SALUT PERE GOL AE.,D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D
Jornada 21 29-03-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D - ALZAMORA, C.F.,F
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E - TRINIDAD, C.D.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H - CARMELO, C.D. ,A
SANT GABRIEL, C.D.,I - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
SANTS, U.E.,G - DAMM, C.F.,D
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B - TECNOFUTBOL C.F,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E - SANTA EULALIA, C.F.,E
LA SALUT PERE GOL AE.,D - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Jornada 22 05-04-2020
TRINIDAD, C.D.,A - ALZAMORA, C.F.,F
CARMELO, C.D. ,A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D - UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
DAMM, C.F.,D - SANT GABRIEL, C.D.,I
TECNOFUTBOL C.F,C - SANTS, U.E.,G
SANTA EULALIA, C.F.,E - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
LA SALUT PERE GOL AE.,D - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D
Jornada 23 19-04-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D - TRINIDAD, C.D.,A
ALZAMORA, C.F.,F - CARMELO, C.D. ,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H - DAMM, C.F.,D
SANT GABRIEL, C.D.,I - TECNOFUTBOL C.F,C
SANTS, U.E.,G - SANTA EULALIA, C.F.,E
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E - LA SALUT PERE GOL AE.,D
Jornada 24 26-04-2020
CARMELO, C.D. ,A - TRINIDAD, C.D.,A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D - ALZAMORA, C.F.,F
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E - DAMM, C.F.,D
TECNOFUTBOL C.F,C - UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
SANTA EULALIA, C.F.,E - SANT GABRIEL, C.D.,I
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - SANTS, U.E.,G
LA SALUT PERE GOL AE.,D - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D
Jornada 25 03-05-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D - CARMELO, C.D. ,A
TRINIDAD, C.D.,A - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
ALZAMORA, C.F.,F - DAMM, C.F.,D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E - TECNOFUTBOL C.F,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H - SANTA EULALIA, C.F.,E
SANT GABRIEL, C.D.,I - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SANTS, U.E.,G - LA SALUT PERE GOL AE.,D
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
Jornada 26 10-05-2020
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D - CARMELO, C.D. ,A
DAMM, C.F.,D - TRINIDAD, C.D.,A
TECNOFUTBOL C.F,C - ALZAMORA, C.F.,F
SANTA EULALIA, C.F.,E - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
LA SALUT PERE GOL AE.,D - SANT GABRIEL, C.D.,I
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E - SANTS, U.E.,G
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D
Jornada 27 17-05-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
CARMELO, C.D. ,A - DAMM, C.F.,D
TRINIDAD, C.D.,A - TECNOFUTBOL C.F,C
ALZAMORA, C.F.,F - SANTA EULALIA, C.F.,E
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H - LA SALUT PERE GOL AE.,D
SANT GABRIEL, C.D.,I - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
SANTS, U.E.,G - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
Jornada 28 24-05-2020
DAMM, C.F.,D - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
TECNOFUTBOL C.F,C - CARMELO, C.D. ,A
SANTA EULALIA, C.F.,E - TRINIDAD, C.D.,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - ALZAMORA, C.F.,F
LA SALUT PERE GOL AE.,D - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E - UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B - SANT GABRIEL, C.D.,I
SANTS, U.E.,G - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D
Jornada 29 31-05-2020
DAMM, C.F.,D - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D - TECNOFUTBOL C.F,C
CARMELO, C.D. ,A - SANTA EULALIA, C.F.,E
TRINIDAD, C.D.,A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ALZAMORA, C.F.,F - LA SALUT PERE GOL AE.,D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,H - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B
SANT GABRIEL, C.D.,I - SANTS, U.E.,G
Jornada 30 07-06-2020
TECNOFUTBOL C.F,C - DAMM, C.F.,D
SANTA EULALIA, C.F.,E - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - CARMELO, C.D. ,A
LA SALUT PERE GOL AE.,D - TRINIDAD, C.D.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,E - ALZAMORA, C.F.,F
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,E
SANTS, U.E.,G - UNIFICACION LLEFIA,CF.,H
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,D - SANT GABRIEL, C.D.,I
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.