Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
MONTAÑESA, C.F. C 100 APA POBLE SEC, CE. E
SANT ANDREU, U.E H
R
Descansa
LLOREDA, C.F. C 61 IMPERIO , C.F. D
CANYELLES,C.E. B 105 CAN BUXERES, F.C. E
Descansa 013 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
LA FLORIDA C.F. B 30 Descansa
BARCELONETA, C.F. A 19 VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
SARRIA, C.P. E 53 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
Jornada 2 20-10-2019
APA POBLE SEC, CE. E 59 SARRIA, C.P. E
Descansa
R
MONTAÑESA, C.F. C
IMPERIO , C.F. D 15 SANT ANDREU, U.E H
CAN BUXERES, F.C. E 24 LLOREDA, C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 12 CANYELLES,C.E. B
Descansa 214 Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H 72 LA FLORIDA C.F. B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 102 BARCELONETA, C.F. A
Jornada 3 27-10-2019
APA POBLE SEC, CE. E
R
Descansa
MONTAÑESA, C.F. C 170 IMPERIO , C.F. D
SANT ANDREU, U.E H 39 CAN BUXERES, F.C. E
LLOREDA, C.F. C 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
CANYELLES,C.E. B 180 Descansa
Descansa 213 VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
LA FLORIDA C.F. B 16 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
SARRIA, C.P. E 100 BARCELONETA, C.F. A
Jornada 4 03-11-2019
Descansa
R
SARRIA, C.P. E
IMPERIO , C.F. D 131 APA POBLE SEC, CE. E
CAN BUXERES, F.C. E 110 MONTAÑESA, C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 71 SANT ANDREU, U.E H
Descansa 03 LLOREDA, C.F. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H 34 CANYELLES,C.E. B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 70 Descansa
BARCELONETA, C.F. A 39 LA FLORIDA C.F. B
Jornada 5 10-11-2019
Descansa
R
IMPERIO , C.F. D
APA POBLE SEC, CE. E 411 CAN BUXERES, F.C. E
MONTAÑESA, C.F. C 60 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
SANT ANDREU, U.E H 230 Descansa
LLOREDA, C.F. C 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
CANYELLES,C.E. B 41 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
Descansa 12 BARCELONETA, C.F. A
SARRIA, C.P. E 63 LA FLORIDA C.F. B
Jornada 6 17-11-2019
IMPERIO , C.F. D 011 SARRIA, C.P. E
CAN BUXERES, F.C. E
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 104 APA POBLE SEC, CE. E
Descansa 038 MONTAÑESA, C.F. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H 31 SANT ANDREU, U.E H
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 70 LLOREDA, C.F. C
BARCELONETA, C.F. A 617 CANYELLES,C.E. B
LA FLORIDA C.F. B 62 Descansa
Jornada 7 24-11-2019
IMPERIO , C.F. D 49 CAN BUXERES, F.C. E
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
APA POBLE SEC, CE. E 230 Descansa
MONTAÑESA, C.F. C 61 VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
SANT ANDREU, U.E H 35 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
LLOREDA, C.F. C 121 BARCELONETA, C.F. A
CANYELLES,C.E. B 124 LA FLORIDA C.F. B
SARRIA, C.P. E 70 Descansa
Jornada 8 01-12-2019
CAN BUXERES, F.C. E 210 SARRIA, C.P. E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 121 IMPERIO , C.F. D
Descansa
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H 26 APA POBLE SEC, CE. E
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 17 MONTAÑESA, C.F. C
BARCELONETA, C.F. A 28 SANT ANDREU, U.E H
LA FLORIDA C.F. B 31 LLOREDA, C.F. C
Descansa 09 CANYELLES,C.E. B
Jornada 9 15-12-2019
CAN BUXERES, F.C. E 26 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
IMPERIO , C.F. D 110 Descansa
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
APA POBLE SEC, CE. E 210 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
MONTAÑESA, C.F. C 130 BARCELONETA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E H 51 LA FLORIDA C.F. B
LLOREDA, C.F. C 31 Descansa
SARRIA, C.P. E 54 CANYELLES,C.E. B
Jornada 10 22-12-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 36 SARRIA, C.P. E
Descansa 117 CAN BUXERES, F.C. E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H 131 IMPERIO , C.F. D
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
R
Descansa
BARCELONETA, C.F. A 29 APA POBLE SEC, CE. E
LA FLORIDA C.F. B 08 MONTAÑESA, C.F. C
Descansa 110 SANT ANDREU, U.E H
CANYELLES,C.E. B 73 LLOREDA, C.F. C
Jornada 11 12-01-2020
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 180 Descansa
CAN BUXERES, F.C. E 111 VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
IMPERIO , C.F. D 09 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
Descansa
R
BARCELONETA, C.F. A
APA POBLE SEC, CE. E 46 LA FLORIDA C.F. B
MONTAÑESA, C.F. C 140 Descansa
SANT ANDREU, U.E H 13 CANYELLES,C.E. B
SARRIA, C.P. E 01 LLOREDA, C.F. C
Jornada 12 19-01-2020
Descansa 020 SARRIA, C.P. E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H 35 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 52 CAN BUXERES, F.C. E
BARCELONETA, C.F. A 14 IMPERIO , C.F. D
LA FLORIDA C.F. B
R
Descansa
Descansa 35 APA POBLE SEC, CE. E
CANYELLES,C.E. B 24 MONTAÑESA, C.F. C
LLOREDA, C.F. C 21 SANT ANDREU, U.E H
Jornada 13 26-01-2020
Descansa 120 VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 45 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
CAN BUXERES, F.C. E 43 BARCELONETA, C.F. A
IMPERIO , C.F. D 110 LA FLORIDA C.F. B
Descansa
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE. E 56 CANYELLES,C.E. B
MONTAÑESA, C.F. C 110 LLOREDA, C.F. C
SARRIA, C.P. E 73 SANT ANDREU, U.E H
Jornada 14 02-02-2020
SARRIA, C.P. E 80 VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 191 Descansa
BARCELONETA, C.F. A 47 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
LA FLORIDA C.F. B 45 CAN BUXERES, F.C. E
Descansa 37 IMPERIO , C.F. D
CANYELLES,C.E. B
R
Descansa
LLOREDA, C.F. C 14 APA POBLE SEC, CE. E
SANT ANDREU, U.E H 18 MONTAÑESA, C.F. C
Jornada 15 09-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H 55 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
BARCELONETA, C.F. A 102 Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 64 LA FLORIDA C.F. B
CAN BUXERES, F.C. E 131 Descansa
IMPERIO , C.F. D 011 CANYELLES,C.E. B
Descansa
R
LLOREDA, C.F. C
APA POBLE SEC, CE. E 27 SANT ANDREU, U.E H
MONTAÑESA, C.F. C 52 SARRIA, C.P. E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
APA POBLE SEC, CE. E 07 MONTAÑESA, C.F. C
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E H
IMPERIO , C.F. D 16 LLOREDA, C.F. C
CAN BUXERES, F.C. E 44 CANYELLES,C.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 130 Descansa
Descansa 17 LA FLORIDA C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H 74 BARCELONETA, C.F. A
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 55 SARRIA, C.P. E
Jornada 17 01-03-2020
SARRIA, C.P. E 94 APA POBLE SEC, CE. E
MONTAÑESA, C.F. C
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E H 91 IMPERIO , C.F. D
LLOREDA, C.F. C 24 CAN BUXERES, F.C. E
CANYELLES,C.E. B 44 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
Descansa 141 Descansa
LA FLORIDA C.F. B 46 VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
BARCELONETA, C.F. A 85 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
Jornada 18 08-03-2020
Descansa
R
APA POBLE SEC, CE. E
IMPERIO , C.F. D 016 MONTAÑESA, C.F. C
CAN BUXERES, F.C. E 23 SANT ANDREU, U.E H
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 71 LLOREDA, C.F. C
Descansa 020 CANYELLES,C.E. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H 81 Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 160 LA FLORIDA C.F. B
BARCELONETA, C.F. A 412 SARRIA, C.P. E
Jornada 19 15-03-2020
SARRIA, C.P. E
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE. E - IMPERIO , C.F. D
MONTAÑESA, C.F. C - CAN BUXERES, F.C. E
SANT ANDREU, U.E H - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
LLOREDA, C.F. C - Descansa
CANYELLES,C.E. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
Descansa - SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
LA FLORIDA C.F. B - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 20 22-03-2020
IMPERIO , C.F. D
R
Descansa
CAN BUXERES, F.C. E - APA POBLE SEC, CE. E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G - MONTAÑESA, C.F. C
Descansa - SANT ANDREU, U.E H
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H - LLOREDA, C.F. C
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B - CANYELLES,C.E. B
BARCELONETA, C.F. A - Descansa
LA FLORIDA C.F. B - SARRIA, C.P. E
Jornada 21 29-03-2020
SARRIA, C.P. E - IMPERIO , C.F. D
Descansa
R
CAN BUXERES, F.C. E
APA POBLE SEC, CE. E - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
MONTAÑESA, C.F. C - Descansa
SANT ANDREU, U.E H - VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
LLOREDA, C.F. C - SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
CANYELLES,C.E. B - BARCELONETA, C.F. A
Descansa - LA FLORIDA C.F. B
Jornada 22 05-04-2020
CAN BUXERES, F.C. E - IMPERIO , C.F. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
R
Descansa
Descansa - APA POBLE SEC, CE. E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H - MONTAÑESA, C.F. C
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B - SANT ANDREU, U.E H
BARCELONETA, C.F. A - LLOREDA, C.F. C
LA FLORIDA C.F. B - CANYELLES,C.E. B
Descansa - SARRIA, C.P. E
Jornada 23 19-04-2020
SARRIA, C.P. E - CAN BUXERES, F.C. E
IMPERIO , C.F. D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
Descansa
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE. E - VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
MONTAÑESA, C.F. C - SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
SANT ANDREU, U.E H - BARCELONETA, C.F. A
LLOREDA, C.F. C - LA FLORIDA C.F. B
CANYELLES,C.E. B - Descansa
Jornada 24 26-04-2020
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G - CAN BUXERES, F.C. E
Descansa - IMPERIO , C.F. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
R
Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B - APA POBLE SEC, CE. E
BARCELONETA, C.F. A - MONTAÑESA, C.F. C
LA FLORIDA C.F. B - SANT ANDREU, U.E H
Descansa - LLOREDA, C.F. C
CANYELLES,C.E. B - SARRIA, C.P. E
Jornada 25 03-05-2020
SARRIA, C.P. E - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
CAN BUXERES, F.C. E - Descansa
IMPERIO , C.F. D - VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
Descansa
R
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
APA POBLE SEC, CE. E - BARCELONETA, C.F. A
MONTAÑESA, C.F. C - LA FLORIDA C.F. B
SANT ANDREU, U.E H - Descansa
LLOREDA, C.F. C - CANYELLES,C.E. B
Jornada 26 10-05-2020
Descansa - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H - CAN BUXERES, F.C. E
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B - IMPERIO , C.F. D
BARCELONETA, C.F. A
R
Descansa
LA FLORIDA C.F. B - APA POBLE SEC, CE. E
Descansa - MONTAÑESA, C.F. C
CANYELLES,C.E. B - SANT ANDREU, U.E H
LLOREDA, C.F. C - SARRIA, C.P. E
Jornada 27 17-05-2020
SARRIA, C.P. E - Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G - VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
CAN BUXERES, F.C. E - SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
IMPERIO , C.F. D - BARCELONETA, C.F. A
Descansa
R
LA FLORIDA C.F. B
APA POBLE SEC, CE. E - Descansa
MONTAÑESA, C.F. C - CANYELLES,C.E. B
SANT ANDREU, U.E H - LLOREDA, C.F. C
Jornada 28 24-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H - Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
BARCELONETA, C.F. A - CAN BUXERES, F.C. E
LA FLORIDA C.F. B - IMPERIO , C.F. D
Descansa
R
Descansa
CANYELLES,C.E. B - APA POBLE SEC, CE. E
LLOREDA, C.F. C - MONTAÑESA, C.F. C
SANT ANDREU, U.E H - SARRIA, C.P. E
Jornada 29 31-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. H - SARRIA, C.P. E
Descansa - SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G - BARCELONETA, C.F. A
CAN BUXERES, F.C. E - LA FLORIDA C.F. B
IMPERIO , C.F. D - Descansa
Descansa
R
CANYELLES,C.E. B
APA POBLE SEC, CE. E - LLOREDA, C.F. C
MONTAÑESA, C.F. C - SANT ANDREU, U.E H
Jornada 30 07-06-2020
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. H
Descansa - BARCELONETA, C.F. A
LA FLORIDA C.F. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
Descansa - CAN BUXERES, F.C. E
CANYELLES,C.E. B - IMPERIO , C.F. D
LLOREDA, C.F. C
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E H - APA POBLE SEC, CE. E
SARRIA, C.P. E - MONTAÑESA, C.F. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.