Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,A 19 OAR VIC,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A 311 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 53 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
VALLES, C.AT.,B 14 TONA, U.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 27 VILAMAJOR, C.F.,A
PONENT C.F.,A 34 LES FRANQUESES, C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,B 21 LLERONA, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 313 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
Jornada 2 13-10-2019
OAR VIC,B 44 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 120 AMETLLA VALLES, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 68 BELLAVISTA MILAN, C.,A
TONA, U.E.,A 32 MANLLEU, A.E.C.,C
VILAMAJOR, C.F.,A 71 VALLES, C.AT.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 91 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 51 PONENT C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 310 CARDEDEU, F.C.,B
Jornada 3 20-10-2019
OAR VIC,B 26 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 54 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
BELLAVISTA MILAN, C.,A 04 TONA, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 75 VILAMAJOR, C.F.,A
VALLES, C.AT.,B 07 LES FRANQUESES, C.F.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 36 LLERONA, C.E.,A
PONENT C.F.,A 27 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 36 CARDEDEU, F.C.,B
Jornada 4 27-10-2019
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 161 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 410 OAR VIC,B
TONA, U.E.,A 40 AMETLLA VALLES, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 62 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 20 MANLLEU, A.E.C.,C
LLERONA, C.E.,A 102 VALLES, C.AT.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 142 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,B 23 PONENT C.F.,A
Jornada 5 03-11-2019
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 102 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
OAR VIC,B 21 TONA, U.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 32 VILAMAJOR, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 48 LES FRANQUESES, C.F.,C
MANLLEU, A.E.C.,C 62 LLERONA, C.E.,A
VALLES, C.AT.,B 39 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 211 CARDEDEU, F.C.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 15 PONENT C.F.,A
Jornada 6 10-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 56 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
TONA, U.E.,A 08 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 19 OAR VIC,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 31 AMETLLA VALLES, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 35 BELLAVISTA MILAN, C.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 62 MANLLEU, A.E.C.,C
CARDEDEU, F.C.,B 112 VALLES, C.AT.,B
PONENT C.F.,A 111 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 7 17-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 32 TONA, U.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 32 VILAMAJOR, C.F.,A
OAR VIC,B 72 LES FRANQUESES, C.F.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,A 03 LLERONA, C.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 44 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
MANLLEU, A.E.C.,C 46 CARDEDEU, F.C.,B
VALLES, C.AT.,B 32 PONENT C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 76 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 8 24-11-2019
TONA, U.E.,A 51 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
VILAMAJOR, C.F.,A 74 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
LES FRANQUESES, C.F.,C 110 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 12 OAR VIC,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 70 AMETLLA VALLES, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,B 53 BELLAVISTA MILAN, C.,A
PONENT C.F.,A 64 MANLLEU, A.E.C.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 43 VALLES, C.AT.,B
Jornada 9 01-12-2019
TONA, U.E.,A 24 VILAMAJOR, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 113 LES FRANQUESES, C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 82 LLERONA, C.E.,A
OAR VIC,B 52 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 06 CARDEDEU, F.C.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A 33 PONENT C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 93 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 11 VALLES, C.AT.,B
Jornada 10 15-12-2019
VILAMAJOR, C.F.,A 34 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
LES FRANQUESES, C.F.,C 90 TONA, U.E.,A
LLERONA, C.E.,A 83 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 24 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,B 01 OAR VIC,B
PONENT C.F.,A 73 AMETLLA VALLES, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 18 BELLAVISTA MILAN, C.,A
VALLES, C.AT.,B 05 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 11 22-12-2019
VILAMAJOR, C.F.,A 45 LES FRANQUESES, C.F.,C
TONA, U.E.,A 25 LLERONA, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 412 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 62 CARDEDEU, F.C.,B
OAR VIC,B 72 PONENT C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 33 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 61 VALLES, C.AT.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 35 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 12 12-01-2020
LES FRANQUESES, C.F.,C 93 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
LLERONA, C.E.,A 64 VILAMAJOR, C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 64 TONA, U.E.,A
CARDEDEU, F.C.,B 91 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
PONENT C.F.,A 13 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 24 OAR VIC,B
VALLES, C.AT.,B 21 AMETLLA VALLES, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 64 BELLAVISTA MILAN, C.,A
Jornada 13 19-01-2020
LES FRANQUESES, C.F.,C 42 LLERONA, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 310 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TONA, U.E.,A 16 CARDEDEU, F.C.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 21 PONENT C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 213 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
OAR VIC,B 51 VALLES, C.AT.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A 27 MANLLEU, A.E.C.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 66 BELLAVISTA MILAN, C.,A
Jornada 14 26-01-2020
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 16 LLERONA, C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 106 LES FRANQUESES, C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,B 110 VILAMAJOR, C.F.,A
PONENT C.F.,A 32 TONA, U.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 18 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
VALLES, C.AT.,B 05 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 13 OAR VIC,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A 42 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 15 02-02-2020
LLERONA, C.E.,A 54 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 54 CARDEDEU, F.C.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 38 PONENT C.F.,A
TONA, U.E.,A 101 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 35 VALLES, C.AT.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 40 MANLLEU, A.E.C.,C
OAR VIC,B 65 BELLAVISTA MILAN, C.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 25 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
OAR VIC,B 91 AMETLLA VALLES, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 130 BELLAVISTA MILAN, C.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 94 MANLLEU, A.E.C.,C
TONA, U.E.,A 92 VALLES, C.AT.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 90 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 52 PONENT C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 05 CARDEDEU, F.C.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 152 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
Jornada 17 16-02-2020
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 110 OAR VIC,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A 014 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 31 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
MANLLEU, A.E.C.,C 42 TONA, U.E.,A
VALLES, C.AT.,B 36 VILAMAJOR, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 012 LES FRANQUESES, C.F.,C
PONENT C.F.,A 53 LLERONA, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
Jornada 18 01-03-2020
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 53 OAR VIC,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 13 AMETLLA VALLES, C.F.,A
TONA, U.E.,A 12 BELLAVISTA MILAN, C.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 56 MANLLEU, A.E.C.,C
LES FRANQUESES, C.F.,C 91 VALLES, C.AT.,B
LLERONA, C.E.,A 140 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 61 PONENT C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,B 41 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
Jornada 19 08-03-2020
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 48 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
OAR VIC,B 80 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
AMETLLA VALLES, C.F.,A 53 TONA, U.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 52 VILAMAJOR, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 54 LES FRANQUESES, C.F.,C
VALLES, C.AT.,B 27 LLERONA, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 19 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
PONENT C.F.,A 45 CARDEDEU, F.C.,B
Jornada 20 15-03-2020
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
TONA, U.E.,A - OAR VIC,B
VILAMAJOR, C.F.,A - AMETLLA VALLES, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLERONA, C.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - VALLES, C.AT.,B
CARDEDEU, F.C.,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
PONENT C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
Jornada 21 22-03-2020
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A - TONA, U.E.,A
OAR VIC,B - VILAMAJOR, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A - LES FRANQUESES, C.F.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,A - LLERONA, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
VALLES, C.AT.,B - CARDEDEU, F.C.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - PONENT C.F.,A
Jornada 22 29-03-2020
TONA, U.E.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
VILAMAJOR, C.F.,A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C - OAR VIC,B
LLERONA, C.E.,A - AMETLLA VALLES, C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
CARDEDEU, F.C.,B - MANLLEU, A.E.C.,C
PONENT C.F.,A - VALLES, C.AT.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
Jornada 23 05-04-2020
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E - TONA, U.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - VILAMAJOR, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A - LES FRANQUESES, C.F.,C
OAR VIC,B - LLERONA, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - CARDEDEU, F.C.,B
MANLLEU, A.E.C.,C - PONENT C.F.,A
VALLES, C.AT.,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 24 19-04-2020
VILAMAJOR, C.F.,A - TONA, U.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
LLERONA, C.E.,A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - OAR VIC,B
CARDEDEU, F.C.,B - AMETLLA VALLES, C.F.,A
PONENT C.F.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - MANLLEU, A.E.C.,C
VALLES, C.AT.,B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
Jornada 25 26-04-2020
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E - VILAMAJOR, C.F.,A
TONA, U.E.,A - LES FRANQUESES, C.F.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - LLERONA, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
OAR VIC,B - CARDEDEU, F.C.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A - PONENT C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C - VALLES, C.AT.,B
Jornada 26 03-05-2020
LES FRANQUESES, C.F.,C - VILAMAJOR, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A - TONA, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
CARDEDEU, F.C.,B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
PONENT C.F.,A - OAR VIC,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - AMETLLA VALLES, C.F.,A
VALLES, C.AT.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
MANLLEU, A.E.C.,C - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
Jornada 27 10-05-2020
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E - LES FRANQUESES, C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,A - LLERONA, C.E.,A
TONA, U.E.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - CARDEDEU, F.C.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A - PONENT C.F.,A
OAR VIC,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A - VALLES, C.AT.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A - MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 28 17-05-2020
LLERONA, C.E.,A - LES FRANQUESES, C.F.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - VILAMAJOR, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,B - TONA, U.E.,A
PONENT C.F.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
VALLES, C.AT.,B - OAR VIC,B
MANLLEU, A.E.C.,C - AMETLLA VALLES, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
Jornada 29 24-05-2020
LLERONA, C.E.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
LES FRANQUESES, C.F.,C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
VILAMAJOR, C.F.,A - CARDEDEU, F.C.,B
TONA, U.E.,A - PONENT C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A - VALLES, C.AT.,B
OAR VIC,B - MANLLEU, A.E.C.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
Jornada 30 31-05-2020
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - LLERONA, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,B - LES FRANQUESES, C.F.,C
PONENT C.F.,A - VILAMAJOR, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - TONA, U.E.,A
VALLES, C.AT.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
MANLLEU, A.E.C.,C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - OAR VIC,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E - AMETLLA VALLES, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.