Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 5

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 45 CAN VIDALET, C.F. B
SANTBOIA, F.C. B 15 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
ESPLUGUENC, C.F.A. A 21 CASTELLDEFELS, U.E. C
CAN BUXERES, F.C. B 125 PRAT, A.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 80 VILADECANS U.D. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 54 CUBELLES, C.F. D
FUNDACIO P.E. EUROPA B 53 PUBILLA CASAS, C.E. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 24 ESCOLA F. GAVA, C. E
Jornada 2 13-10-2019
CAN VIDALET, C.F. B 52 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 32 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
CASTELLDEFELS, U.E. C 46 SANTBOIA, F.C. B
PRAT, A.E. B 40 ESPLUGUENC, C.F.A. A
VILADECANS U.D. B 73 CAN BUXERES, F.C. B
CUBELLES, C.F. D 018 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
PUBILLA CASAS, C.E. A 03 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. E 62 FUNDACIO P.E. EUROPA B
Jornada 3 20-10-2019
CAN VIDALET, C.F. B 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 32 CASTELLDEFELS, U.E. C
SANTBOIA, F.C. B 43 PRAT, A.E. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A 51 VILADECANS U.D. B
CAN BUXERES, F.C. B 150 CUBELLES, C.F. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 80 PUBILLA CASAS, C.E. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 24 ESCOLA F. GAVA, C. E
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 12 FUNDACIO P.E. EUROPA B
Jornada 4 27-10-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 41 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. C 54 CAN VIDALET, C.F. B
PRAT, A.E. B 32 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
VILADECANS U.D. B 20 SANTBOIA, F.C. B
CUBELLES, C.F. D 15 ESPLUGUENC, C.F.A. A
PUBILLA CASAS, C.E. A 34 CAN BUXERES, F.C. B
ESCOLA F. GAVA, C. E 08 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
FUNDACIO P.E. EUROPA B 51 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 5 03-11-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 32 CASTELLDEFELS, U.E. C
CAN VIDALET, C.F. B 57 PRAT, A.E. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 30 VILADECANS U.D. B
SANTBOIA, F.C. B 60 CUBELLES, C.F. D
ESPLUGUENC, C.F.A. A 13 PUBILLA CASAS, C.E. A
CAN BUXERES, F.C. B 44 ESCOLA F. GAVA, C. E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 60 FUNDACIO P.E. EUROPA B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 56 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 6 10-11-2019
CASTELLDEFELS, U.E. C 43 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
PRAT, A.E. B 14 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
VILADECANS U.D. B 42 CAN VIDALET, C.F. B
CUBELLES, C.F. D 08 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
PUBILLA CASAS, C.E. A 44 SANTBOIA, F.C. B
ESCOLA F. GAVA, C. E 32 ESPLUGUENC, C.F.A. A
FUNDACIO P.E. EUROPA B 36 CAN BUXERES, F.C. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 013 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Jornada 7 17-11-2019
CASTELLDEFELS, U.E. C 04 PRAT, A.E. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 40 VILADECANS U.D. B
CAN VIDALET, C.F. B 60 CUBELLES, C.F. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 32 PUBILLA CASAS, C.E. A
SANTBOIA, F.C. B 52 ESCOLA F. GAVA, C. E
ESPLUGUENC, C.F.A. A 62 FUNDACIO P.E. EUROPA B
CAN BUXERES, F.C. B 23 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 26 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Jornada 8 24-11-2019
PRAT, A.E. B 23 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
VILADECANS U.D. B 15 CASTELLDEFELS, U.E. C
CUBELLES, C.F. D 25 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
PUBILLA CASAS, C.E. A 12 CAN VIDALET, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. E 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
FUNDACIO P.E. EUROPA B 37 SANTBOIA, F.C. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 13 ESPLUGUENC, C.F.A. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 62 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 9 01-12-2019
PRAT, A.E. B 34 VILADECANS U.D. B
CASTELLDEFELS, U.E. C 90 CUBELLES, C.F. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 41 PUBILLA CASAS, C.E. A
CAN VIDALET, C.F. B 32 ESCOLA F. GAVA, C. E
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 42 FUNDACIO P.E. EUROPA B
SANTBOIA, F.C. B 75 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 07 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 23 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 10 15-12-2019
VILADECANS U.D. B 23 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
CUBELLES, C.F. D 45 PRAT, A.E. B
PUBILLA CASAS, C.E. A 23 CASTELLDEFELS, U.E. C
ESCOLA F. GAVA, C. E 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
FUNDACIO P.E. EUROPA B 74 CAN VIDALET, C.F. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 45 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 104 SANTBOIA, F.C. B
CAN BUXERES, F.C. B 10 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 11 22-12-2019
VILADECANS U.D. B 41 CUBELLES, C.F. D
PRAT, A.E. B 52 PUBILLA CASAS, C.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. C 15 ESCOLA F. GAVA, C. E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 13 FUNDACIO P.E. EUROPA B
CAN VIDALET, C.F. B 03 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 25 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SANTBOIA, F.C. B 15 CAN BUXERES, F.C. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 81 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 12 12-01-2020
CUBELLES, C.F. D 09 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
PUBILLA CASAS, C.E. A 21 VILADECANS U.D. B
ESCOLA F. GAVA, C. E 25 PRAT, A.E. B
FUNDACIO P.E. EUROPA B 11 CASTELLDEFELS, U.E. C
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 25 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 120 CAN VIDALET, C.F. B
CAN BUXERES, F.C. B 41 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
ESPLUGUENC, C.F.A. A 26 SANTBOIA, F.C. B
Jornada 13 19-01-2020
CUBELLES, C.F. D 22 PUBILLA CASAS, C.E. A
VILADECANS U.D. B 13 ESCOLA F. GAVA, C. E
PRAT, A.E. B 13 FUNDACIO P.E. EUROPA B
CASTELLDEFELS, U.E. C 112 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 02 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
CAN VIDALET, C.F. B 45 CAN BUXERES, F.C. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 32 ESPLUGUENC, C.F.A. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 38 SANTBOIA, F.C. B
Jornada 14 26-01-2020
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 32 PUBILLA CASAS, C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. E 131 CUBELLES, C.F. D
FUNDACIO P.E. EUROPA B 30 VILADECANS U.D. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 22 PRAT, A.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 70 CASTELLDEFELS, U.E. C
CAN BUXERES, F.C. B 48 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
ESPLUGUENC, C.F.A. A 21 CAN VIDALET, C.F. B
SANTBOIA, F.C. B 35 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 15 02-02-2020
PUBILLA CASAS, C.E. A 71 ESCOLA F. GAVA, C. E
CUBELLES, C.F. D 06 FUNDACIO P.E. EUROPA B
VILADECANS U.D. B 16 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
PRAT, A.E. B 09 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
CASTELLDEFELS, U.E. C 63 CAN BUXERES, F.C. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 31 ESPLUGUENC, C.F.A. A
CAN VIDALET, C.F. B 13 SANTBOIA, F.C. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 60 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
CAN VIDALET, C.F. B 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 32 SANTBOIA, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. C 44 ESPLUGUENC, C.F.A. A
PRAT, A.E. B 36 CAN BUXERES, F.C. B
VILADECANS U.D. B 19 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
CUBELLES, C.F. D 06 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
PUBILLA CASAS, C.E. A 10 FUNDACIO P.E. EUROPA B
ESCOLA F. GAVA, C. E 50 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 17 16-02-2020
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 01 CAN VIDALET, C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 06 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
SANTBOIA, F.C. B 53 CASTELLDEFELS, U.E. C
ESPLUGUENC, C.F.A. A 11 PRAT, A.E. B
CAN BUXERES, F.C. B 30 VILADECANS U.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 200 CUBELLES, C.F. D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 13 PUBILLA CASAS, C.E. A
FUNDACIO P.E. EUROPA B 13 ESCOLA F. GAVA, C. E
Jornada 18 01-03-2020
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 132 CAN VIDALET, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. C 34 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
PRAT, A.E. B 42 SANTBOIA, F.C. B
VILADECANS U.D. B 210 ESPLUGUENC, C.F.A. A
CUBELLES, C.F. D 06 CAN BUXERES, F.C. B
PUBILLA CASAS, C.E. A 25 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
ESCOLA F. GAVA, C. E 31 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
FUNDACIO P.E. EUROPA B 22 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 19 08-03-2020
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 47 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
CAN VIDALET, C.F. B 24 CASTELLDEFELS, U.E. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 43 PRAT, A.E. B
SANTBOIA, F.C. B 60 VILADECANS U.D. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A 61 CUBELLES, C.F. D
CAN BUXERES, F.C. B 36 PUBILLA CASAS, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 90 ESCOLA F. GAVA, C. E
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 16 FUNDACIO P.E. EUROPA B
Jornada 20 15-03-2020
CASTELLDEFELS, U.E. C - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
PRAT, A.E. B - CAN VIDALET, C.F. B
VILADECANS U.D. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
CUBELLES, C.F. D - SANTBOIA, F.C. B
PUBILLA CASAS, C.E. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
ESCOLA F. GAVA, C. E - CAN BUXERES, F.C. B
FUNDACIO P.E. EUROPA B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 21 22-03-2020
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - CASTELLDEFELS, U.E. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - PRAT, A.E. B
CAN VIDALET, C.F. B - VILADECANS U.D. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - CUBELLES, C.F. D
SANTBOIA, F.C. B - PUBILLA CASAS, C.E. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - ESCOLA F. GAVA, C. E
CAN BUXERES, F.C. B - FUNDACIO P.E. EUROPA B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 22 29-03-2020
PRAT, A.E. B - CASTELLDEFELS, U.E. C
VILADECANS U.D. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
CUBELLES, C.F. D - CAN VIDALET, C.F. B
PUBILLA CASAS, C.E. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
ESCOLA F. GAVA, C. E - SANTBOIA, F.C. B
FUNDACIO P.E. EUROPA B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - CAN BUXERES, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 23 05-04-2020
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - PRAT, A.E. B
CASTELLDEFELS, U.E. C - VILADECANS U.D. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - CUBELLES, C.F. D
CAN VIDALET, C.F. B - PUBILLA CASAS, C.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - ESCOLA F. GAVA, C. E
SANTBOIA, F.C. B - FUNDACIO P.E. EUROPA B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
CAN BUXERES, F.C. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Jornada 24 19-04-2020
VILADECANS U.D. B - PRAT, A.E. B
CUBELLES, C.F. D - CASTELLDEFELS, U.E. C
PUBILLA CASAS, C.E. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
ESCOLA F. GAVA, C. E - CAN VIDALET, C.F. B
FUNDACIO P.E. EUROPA B - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - SANTBOIA, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CAN BUXERES, F.C. B - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 25 26-04-2020
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - VILADECANS U.D. B
PRAT, A.E. B - CUBELLES, C.F. D
CASTELLDEFELS, U.E. C - PUBILLA CASAS, C.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - ESCOLA F. GAVA, C. E
CAN VIDALET, C.F. B - FUNDACIO P.E. EUROPA B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
SANTBOIA, F.C. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 26 03-05-2020
CUBELLES, C.F. D - VILADECANS U.D. B
PUBILLA CASAS, C.E. A - PRAT, A.E. B
ESCOLA F. GAVA, C. E - CASTELLDEFELS, U.E. C
FUNDACIO P.E. EUROPA B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - CAN VIDALET, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
CAN BUXERES, F.C. B - SANTBOIA, F.C. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 27 10-05-2020
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - CUBELLES, C.F. D
VILADECANS U.D. B - PUBILLA CASAS, C.E. A
PRAT, A.E. B - ESCOLA F. GAVA, C. E
CASTELLDEFELS, U.E. C - FUNDACIO P.E. EUROPA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
CAN VIDALET, C.F. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - CAN BUXERES, F.C. B
SANTBOIA, F.C. B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 28 17-05-2020
PUBILLA CASAS, C.E. A - CUBELLES, C.F. D
ESCOLA F. GAVA, C. E - VILADECANS U.D. B
FUNDACIO P.E. EUROPA B - PRAT, A.E. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
CAN BUXERES, F.C. B - CAN VIDALET, C.F. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
SANTBOIA, F.C. B - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 29 24-05-2020
PUBILLA CASAS, C.E. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
CUBELLES, C.F. D - ESCOLA F. GAVA, C. E
VILADECANS U.D. B - FUNDACIO P.E. EUROPA B
PRAT, A.E. B - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - CAN BUXERES, F.C. B
CAN VIDALET, C.F. B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - SANTBOIA, F.C. B
Jornada 30 31-05-2020
ESCOLA F. GAVA, C. E - PUBILLA CASAS, C.E. A
FUNDACIO P.E. EUROPA B - CUBELLES, C.F. D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - VILADECANS U.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - PRAT, A.E. B
CAN BUXERES, F.C. B - CASTELLDEFELS, U.E. C
ESPLUGUENC, C.F.A. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
SANTBOIA, F.C. B - CAN VIDALET, C.F. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.