Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 46

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
RODA DE BARA AT.,B 25 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
BASE MARC BARTRA CF,B 171 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
VENDRELL C.E.,B 70 RAMON SICART, A.E.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B 15 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D 15 ALTAFULLA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 91 EL CATLLAR, C.E.,A
CANONJA, C.F.,F 09 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C 75 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 2 20-10-2019
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C 106 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G 27 RODA DE BARA AT.,B
RAMON SICART, A.E.,A 020 BASE MARC BARTRA CF,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 56 VENDRELL C.E.,B
ALTAFULLA, C.E.,A 191 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
EL CATLLAR, C.E.,A 15 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 64 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
TORREDEMBARRA, U.D.,A 162 CANONJA, C.F.,F
Jornada 3 27-10-2019
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C 170 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
RODA DE BARA AT.,B 68 RAMON SICART, A.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 174 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
VENDRELL C.E.,B 39 ALTAFULLA, C.E.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B 35 EL CATLLAR, C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D 26 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 14 TORREDEMBARRA, U.D.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C 14 CANONJA, C.F.,F
Jornada 4 03-11-2019
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C 75 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
RAMON SICART, A.E.,A 014 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 62 RODA DE BARA AT.,B
ALTAFULLA, C.E.,A 28 BASE MARC BARTRA CF,B
EL CATLLAR, C.E.,A 24 VENDRELL C.E.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 151 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 83 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
CANONJA, C.F.,F 212 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
Jornada 5 10-11-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G 52 RAMON SICART, A.E.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C 91 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
RODA DE BARA AT.,B 014 ALTAFULLA, C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 150 EL CATLLAR, C.E.,A
VENDRELL C.E.,B 15 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B 311 TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D 31 CANONJA, C.F.,F
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C 016 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
Jornada 6 17-11-2019
RAMON SICART, A.E.,A 30 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 62 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
ALTAFULLA, C.E.,A 65 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
EL CATLLAR, C.E.,A 24 RODA DE BARA AT.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 34 BASE MARC BARTRA CF,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 63 VENDRELL C.E.,B
CANONJA, C.F.,F 22 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 45 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
Jornada 7 24-11-2019
RAMON SICART, A.E.,A 44 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G 211 ALTAFULLA, C.E.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C 132 EL CATLLAR, C.E.,A
RODA DE BARA AT.,B 17 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 100 TORREDEMBARRA, U.D.,A
VENDRELL C.E.,B 92 CANONJA, C.F.,F
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B 511 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C 38 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
Jornada 8 01-12-2019
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 32 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C
ALTAFULLA, C.E.,A 150 RAMON SICART, A.E.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 53 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 16 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A 71 RODA DE BARA AT.,B
CANONJA, C.F.,F 016 BASE MARC BARTRA CF,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 74 VENDRELL C.E.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D 72 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
Jornada 9 15-12-2019
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 14 ALTAFULLA, C.E.,A
RAMON SICART, A.E.,A 33 EL CATLLAR, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G 28 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C 101 TORREDEMBARRA, U.D.,A
RODA DE BARA AT.,B 30 CANONJA, C.F.,F
BASE MARC BARTRA CF,B 51 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
VENDRELL C.E.,B 81 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C 61 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
Jornada 10 22-12-2019
ALTAFULLA, C.E.,A 140 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C
EL CATLLAR, C.E.,A 66 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 71 RAMON SICART, A.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
CANONJA, C.F.,F 020 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 70 RODA DE BARA AT.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D 214 BASE MARC BARTRA CF,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B 23 VENDRELL C.E.,B
Jornada 11 12-01-2020
ALTAFULLA, C.E.,A 171 EL CATLLAR, C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 14 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
RAMON SICART, A.E.,A 37 TORREDEMBARRA, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G 11 CANONJA, C.F.,F
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C 41 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
RODA DE BARA AT.,B 35 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
BASE MARC BARTRA CF,B 130 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C 39 VENDRELL C.E.,B
Jornada 12 19-01-2020
EL CATLLAR, C.E.,A 104 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 42 ALTAFULLA, C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 43 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
CANONJA, C.F.,F 46 RAMON SICART, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D 211 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B 11 RODA DE BARA AT.,B
VENDRELL C.E.,B 014 BASE MARC BARTRA CF,B
Jornada 13 26-01-2020
EL CATLLAR, C.E.,A 314 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 85 TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 30 CANONJA, C.F.,F
RAMON SICART, A.E.,A 27 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G 46 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C 110 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
RODA DE BARA AT.,B 34 VENDRELL C.E.,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C 012 BASE MARC BARTRA CF,B
Jornada 14 02-02-2020
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C 48 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 81 EL CATLLAR, C.E.,A
CANONJA, C.F.,F 014 ALTAFULLA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 73 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D 57 RAMON SICART, A.E.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B 20 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
VENDRELL C.E.,B 112 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
BASE MARC BARTRA CF,B 90 RODA DE BARA AT.,B
Jornada 15 09-02-2020
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 53 TORREDEMBARRA, U.D.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 41 CANONJA, C.F.,F
ALTAFULLA, C.E.,A 72 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 32 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
RAMON SICART, A.E.,A 80 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G 16 VENDRELL C.E.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C 24 BASE MARC BARTRA CF,B
RODA DE BARA AT.,B 130 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C 120 RODA DE BARA AT.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G 015 BASE MARC BARTRA CF,B
RAMON SICART, A.E.,A 53 VENDRELL C.E.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 43 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
ALTAFULLA, C.E.,A 32 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
EL CATLLAR, C.E.,A 15 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 90 CANONJA, C.F.,F
TORREDEMBARRA, U.D.,A 66 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C
Jornada 17 01-03-2020
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C 015 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
RODA DE BARA AT.,B GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
BASE MARC BARTRA CF,B 120 RAMON SICART, A.E.,A
VENDRELL C.E.,B 91 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B 23 ALTAFULLA, C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D 102 EL CATLLAR, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F 73 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
CANONJA, C.F.,F 18 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 18 08-03-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G 07 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
RAMON SICART, A.E.,A 42 RODA DE BARA AT.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 04 BASE MARC BARTRA CF,B
ALTAFULLA, C.E.,A 103 VENDRELL C.E.,B
EL CATLLAR, C.E.,A 45 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 43 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
TORREDEMBARRA, U.D.,A 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
CANONJA, C.F.,F 22 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C
Jornada 19 15-03-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C - RAMON SICART, A.E.,A
RODA DE BARA AT.,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
BASE MARC BARTRA CF,B - ALTAFULLA, C.E.,A
VENDRELL C.E.,B - EL CATLLAR, C.E.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D - TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F - CANONJA, C.F.,F
Jornada 20 22-03-2020
RAMON SICART, A.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
ALTAFULLA, C.E.,A - RODA DE BARA AT.,B
EL CATLLAR, C.E.,A - BASE MARC BARTRA CF,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - VENDRELL C.E.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
CANONJA, C.F.,F - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C
Jornada 21 29-03-2020
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C - RAMON SICART, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C - ALTAFULLA, C.E.,A
RODA DE BARA AT.,B - EL CATLLAR, C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,B - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
VENDRELL C.E.,B - TORREDEMBARRA, U.D.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B - CANONJA, C.F.,F
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
Jornada 22 05-04-2020
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - RAMON SICART, A.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
EL CATLLAR, C.E.,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - RODA DE BARA AT.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A - BASE MARC BARTRA CF,B
CANONJA, C.F.,F - VENDRELL C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C
Jornada 23 19-04-2020
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
RAMON SICART, A.E.,A - ALTAFULLA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G - EL CATLLAR, C.E.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
RODA DE BARA AT.,B - TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,B - CANONJA, C.F.,F
VENDRELL C.E.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
Jornada 24 26-04-2020
ALTAFULLA, C.E.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
EL CATLLAR, C.E.,A - RAMON SICART, A.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
TORREDEMBARRA, U.D.,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
CANONJA, C.F.,F - RODA DE BARA AT.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F - BASE MARC BARTRA CF,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D - VENDRELL C.E.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C
Jornada 25 03-05-2020
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C - ALTAFULLA, C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - EL CATLLAR, C.E.,A
RAMON SICART, A.E.,A - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G - TORREDEMBARRA, U.D.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C - CANONJA, C.F.,F
RODA DE BARA AT.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
BASE MARC BARTRA CF,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
VENDRELL C.E.,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
Jornada 26 10-05-2020
EL CATLLAR, C.E.,A - ALTAFULLA, C.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A - RAMON SICART, A.E.,A
CANONJA, C.F.,F - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D - RODA DE BARA AT.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B - BASE MARC BARTRA CF,B
VENDRELL C.E.,B - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C
Jornada 27 17-05-2020
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C - EL CATLLAR, C.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - TORREDEMBARRA, U.D.,A
RAMON SICART, A.E.,A - CANONJA, C.F.,F
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
RODA DE BARA AT.,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
BASE MARC BARTRA CF,B - VENDRELL C.E.,B
Jornada 28 24-05-2020
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - EL CATLLAR, C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A - ALTAFULLA, C.E.,A
CANONJA, C.F.,F - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F - RAMON SICART, A.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
VENDRELL C.E.,B - RODA DE BARA AT.,B
BASE MARC BARTRA CF,B - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C
Jornada 29 31-05-2020
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C
EL CATLLAR, C.E.,A - TORREDEMBARRA, U.D.,A
ALTAFULLA, C.E.,A - CANONJA, C.F.,F
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F
RAMON SICART, A.E.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C - VENDRELL C.E.,B
RODA DE BARA AT.,B - BASE MARC BARTRA CF,B
Jornada 30 07-06-2020
TORREDEMBARRA, U.D.,A - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
CANONJA, C.F.,F - EL CATLLAR, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,F - ALTAFULLA, C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,D - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B - RAMON SICART, A.E.,A
VENDRELL C.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,G
BASE MARC BARTRA CF,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,C - RODA DE BARA AT.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.