Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 33

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
BANYOLES, C.E. E 57 LA CANYA, A.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 211 CORNELLA TERRI, A.E. A
Descansa - BANYOLES CLUB AT. C
LES PRESES, C.F. B 161 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
PORQUERES, U.E. B 25 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
BESALU, C.E. B 84 Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 150 ANGLES C.E. A
TER-BRUGENT 2014 A.E B 40 FEC VALL DEL TER C
Jornada 2 13-10-2019
LA CANYA, A.E. A 22 TER-BRUGENT 2014 A.E B
CORNELLA TERRI, A.E. A 141 BANYOLES, C.E. E
BANYOLES CLUB AT. C 22 SANT ROC OLOT , C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F - Descansa
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 310 LES PRESES, C.F. B
Descansa 74 PORQUERES, U.E. B
ANGLES C.E. A 312 BESALU, C.E. B
FEC VALL DEL TER C 016 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
Jornada 3 20-10-2019
LA CANYA, A.E. A 010 CORNELLA TERRI, A.E. A
BANYOLES, C.E. E 114 BANYOLES CLUB AT. C
SANT ROC OLOT , C.F. A 53 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
Descansa - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
LES PRESES, C.F. B 93 Descansa
PORQUERES, U.E. B 13 ANGLES C.E. A
BESALU, C.E. B 80 FEC VALL DEL TER C
TER-BRUGENT 2014 A.E B 09 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
Jornada 4 27-10-2019
CORNELLA TERRI, A.E. A 101 TER-BRUGENT 2014 A.E B
BANYOLES CLUB AT. C 85 LA CANYA, A.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F 42 BANYOLES, C.E. E
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 67 SANT ROC OLOT , C.F. A
Descansa - Descansa
ANGLES C.E. A 017 LES PRESES, C.F. B
FEC VALL DEL TER C 06 PORQUERES, U.E. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 115 BESALU, C.E. B
Jornada 5 03-11-2019
CORNELLA TERRI, A.E. A 162 BANYOLES CLUB AT. C
LA CANYA, A.E. A 25 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
BANYOLES, C.E. E 45 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
SANT ROC OLOT , C.F. A 11 Descansa
Descansa - ANGLES C.E. A
LES PRESES, C.F. B 110 FEC VALL DEL TER C
PORQUERES, U.E. B 113 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
TER-BRUGENT 2014 A.E B 511 BESALU, C.E. B
Jornada 6 10-11-2019
BANYOLES CLUB AT. C 92 TER-BRUGENT 2014 A.E B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F 15 CORNELLA TERRI, A.E. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 42 LA CANYA, A.E. A
Descansa 83 BANYOLES, C.E. E
ANGLES C.E. A 26 SANT ROC OLOT , C.F. A
FEC VALL DEL TER C - Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 33 LES PRESES, C.F. B
BESALU, C.E. B 82 PORQUERES, U.E. B
Jornada 7 17-11-2019
BANYOLES CLUB AT. C 25 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
CORNELLA TERRI, A.E. A 61 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
LA CANYA, A.E. A 411 Descansa
BANYOLES, C.E. E 85 ANGLES C.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 70 FEC VALL DEL TER C
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
LES PRESES, C.F. B 113 BESALU, C.E. B
TER-BRUGENT 2014 A.E B 24 PORQUERES, U.E. B
Jornada 8 24-11-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F 53 TER-BRUGENT 2014 A.E B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 56 BANYOLES CLUB AT. C
Descansa 13 CORNELLA TERRI, A.E. A
ANGLES C.E. A 43 LA CANYA, A.E. A
FEC VALL DEL TER C 04 BANYOLES, C.E. E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 71 SANT ROC OLOT , C.F. A
BESALU, C.E. B - Descansa
PORQUERES, U.E. B 19 LES PRESES, C.F. B
Jornada 9 01-12-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F 72 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
BANYOLES CLUB AT. C 41 Descansa
CORNELLA TERRI, A.E. A 81 ANGLES C.E. A
LA CANYA, A.E. A 31 FEC VALL DEL TER C
BANYOLES, C.E. E 16 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
SANT ROC OLOT , C.F. A 59 BESALU, C.E. B
Descansa - PORQUERES, U.E. B
TER-BRUGENT 2014 A.E B 112 LES PRESES, C.F. B
Jornada 10 15-12-2019
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 53 TER-BRUGENT 2014 A.E B
Descansa 80 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
ANGLES C.E. A 55 BANYOLES CLUB AT. C
FEC VALL DEL TER C 011 CORNELLA TERRI, A.E. A
LA CANYA, A.E. A 111 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
BESALU, C.E. B 100 BANYOLES, C.E. E
PORQUERES, U.E. B 02 SANT ROC OLOT , C.F. A
LES PRESES, C.F. B - Descansa
Jornada 11 22-12-2019
Descansa 82 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F 95 ANGLES C.E. A
BANYOLES CLUB AT. C 31 FEC VALL DEL TER C
CORNELLA TERRI, A.E. A 56 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
LA CANYA, A.E. A 210 BESALU, C.E. B
BANYOLES, C.E. E 21 PORQUERES, U.E. B
SANT ROC OLOT , C.F. A 317 LES PRESES, C.F. B
TER-BRUGENT 2014 A.E B - Descansa
Jornada 12 12-01-2020
Descansa 73 TER-BRUGENT 2014 A.E B
ANGLES C.E. A 32 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
FEC VALL DEL TER C 02 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 142 BANYOLES CLUB AT. C
BESALU, C.E. B 64 CORNELLA TERRI, A.E. A
PORQUERES, U.E. B 63 LA CANYA, A.E. A
LES PRESES, C.F. B 120 BANYOLES, C.E. E
Descansa - SANT ROC OLOT , C.F. A
Jornada 13 19-01-2020
Descansa 72 ANGLES C.E. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 11 FEC VALL DEL TER C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F 19 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
BANYOLES CLUB AT. C 35 BESALU, C.E. B
CORNELLA TERRI, A.E. A 90 PORQUERES, U.E. B
LA CANYA, A.E. A 010 LES PRESES, C.F. B
BANYOLES, C.E. E - Descansa
TER-BRUGENT 2014 A.E B 61 SANT ROC OLOT , C.F. A
Jornada 14 26-01-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E B 30 ANGLES C.E. A
FEC VALL DEL TER C 15 Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 162 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
BESALU, C.E. B 91 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
PORQUERES, U.E. B 61 BANYOLES CLUB AT. C
LES PRESES, C.F. B 34 CORNELLA TERRI, A.E. A
Descansa - LA CANYA, A.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 53 BANYOLES, C.E. E
Jornada 15 02-02-2020
ANGLES C.E. A 34 FEC VALL DEL TER C
Descansa 46 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 12 BESALU, C.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F 65 PORQUERES, U.E. B
BANYOLES CLUB AT. C 28 LES PRESES, C.F. B
CORNELLA TERRI, A.E. A - Descansa
LA CANYA, A.E. A 15 SANT ROC OLOT , C.F. A
BANYOLES, C.E. E 52 TER-BRUGENT 2014 A.E B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
LA CANYA, A.E. A 34 BANYOLES, C.E. E
CORNELLA TERRI, A.E. A 111 SANT ROC OLOT , C.F. A
BANYOLES CLUB AT. C - Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F 19 LES PRESES, C.F. B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 20 PORQUERES, U.E. B
Descansa 512 BESALU, C.E. B
ANGLES C.E. A 35 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
FEC VALL DEL TER C 23 TER-BRUGENT 2014 A.E B
Jornada 17 16-02-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E B 15 LA CANYA, A.E. A
BANYOLES, C.E. E - CORNELLA TERRI, A.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 66 BANYOLES CLUB AT. C
Descansa - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
LES PRESES, C.F. B 121 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
PORQUERES, U.E. B 24 Descansa
BESALU, C.E. B 101 ANGLES C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 120 FEC VALL DEL TER C
Jornada 18 01-03-2020
CORNELLA TERRI, A.E. A 171 LA CANYA, A.E. A
BANYOLES CLUB AT. C 41 BANYOLES, C.E. E
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F 21 SANT ROC OLOT , C.F. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A - Descansa
Descansa 45 LES PRESES, C.F. B
ANGLES C.E. A 13 PORQUERES, U.E. B
FEC VALL DEL TER C 07 BESALU, C.E. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 71 TER-BRUGENT 2014 A.E B
Jornada 19 08-03-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E B 06 CORNELLA TERRI, A.E. A
LA CANYA, A.E. A 12 BANYOLES CLUB AT. C
BANYOLES, C.E. E 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
SANT ROC OLOT , C.F. A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
Descansa - Descansa
LES PRESES, C.F. B 141 ANGLES C.E. A
PORQUERES, U.E. B 51 FEC VALL DEL TER C
BESALU, C.E. B 27 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
Jornada 20 15-03-2020
BANYOLES CLUB AT. C - CORNELLA TERRI, A.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F - LA CANYA, A.E. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A - BANYOLES, C.E. E
Descansa - SANT ROC OLOT , C.F. A
ANGLES C.E. A - Descansa
FEC VALL DEL TER C - LES PRESES, C.F. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - PORQUERES, U.E. B
BESALU, C.E. B - TER-BRUGENT 2014 A.E B
Jornada 21 22-03-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E B - BANYOLES CLUB AT. C
CORNELLA TERRI, A.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
LA CANYA, A.E. A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
BANYOLES, C.E. E - Descansa
SANT ROC OLOT , C.F. A - ANGLES C.E. A
Descansa - FEC VALL DEL TER C
LES PRESES, C.F. B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
PORQUERES, U.E. B - BESALU, C.E. B
Jornada 22 29-03-2020
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F - BANYOLES CLUB AT. C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A - CORNELLA TERRI, A.E. A
Descansa - LA CANYA, A.E. A
ANGLES C.E. A - BANYOLES, C.E. E
FEC VALL DEL TER C - SANT ROC OLOT , C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - Descansa
BESALU, C.E. B - LES PRESES, C.F. B
PORQUERES, U.E. B - TER-BRUGENT 2014 A.E B
Jornada 23 05-04-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
BANYOLES CLUB AT. C - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
CORNELLA TERRI, A.E. A - Descansa
LA CANYA, A.E. A - ANGLES C.E. A
BANYOLES, C.E. E - FEC VALL DEL TER C
SANT ROC OLOT , C.F. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
Descansa - BESALU, C.E. B
LES PRESES, C.F. B - PORQUERES, U.E. B
Jornada 24 19-04-2020
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
Descansa - BANYOLES CLUB AT. C
ANGLES C.E. A - CORNELLA TERRI, A.E. A
FEC VALL DEL TER C - LA CANYA, A.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - BANYOLES, C.E. E
BESALU, C.E. B - SANT ROC OLOT , C.F. A
PORQUERES, U.E. B - Descansa
LES PRESES, C.F. B - TER-BRUGENT 2014 A.E B
Jornada 25 26-04-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E B - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F - Descansa
BANYOLES CLUB AT. C - ANGLES C.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. A - FEC VALL DEL TER C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - LA CANYA, A.E. A
BANYOLES, C.E. E - BESALU, C.E. B
SANT ROC OLOT , C.F. A - PORQUERES, U.E. B
Descansa - LES PRESES, C.F. B
Jornada 26 03-05-2020
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A - Descansa
ANGLES C.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
FEC VALL DEL TER C - BANYOLES CLUB AT. C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - CORNELLA TERRI, A.E. A
BESALU, C.E. B - LA CANYA, A.E. A
PORQUERES, U.E. B - BANYOLES, C.E. E
LES PRESES, C.F. B - SANT ROC OLOT , C.F. A
Descansa - TER-BRUGENT 2014 A.E B
Jornada 27 10-05-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E B - Descansa
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A - ANGLES C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F - FEC VALL DEL TER C
BANYOLES CLUB AT. C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
CORNELLA TERRI, A.E. A - BESALU, C.E. B
LA CANYA, A.E. A - PORQUERES, U.E. B
BANYOLES, C.E. E - LES PRESES, C.F. B
SANT ROC OLOT , C.F. A - Descansa
Jornada 28 17-05-2020
ANGLES C.E. A - Descansa
FEC VALL DEL TER C - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
BESALU, C.E. B - BANYOLES CLUB AT. C
PORQUERES, U.E. B - CORNELLA TERRI, A.E. A
LES PRESES, C.F. B - LA CANYA, A.E. A
Descansa - BANYOLES, C.E. E
SANT ROC OLOT , C.F. A - TER-BRUGENT 2014 A.E B
Jornada 29 24-05-2020
ANGLES C.E. A - TER-BRUGENT 2014 A.E B
Descansa - FEC VALL DEL TER C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F - BESALU, C.E. B
BANYOLES CLUB AT. C - PORQUERES, U.E. B
CORNELLA TERRI, A.E. A - LES PRESES, C.F. B
LA CANYA, A.E. A - Descansa
BANYOLES, C.E. E - SANT ROC OLOT , C.F. A
Jornada 30 31-05-2020
FEC VALL DEL TER C - ANGLES C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 62 Descansa
BESALU, C.E. B - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
PORQUERES, U.E. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT F
LES PRESES, C.F. B - BANYOLES CLUB AT. C
Descansa - CORNELLA TERRI, A.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A - LA CANYA, A.E. A
TER-BRUGENT 2014 A.E B - BANYOLES, C.E. E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.