Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 33

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
BANYOLES, C.E.,E 57 LA CANYA, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,B 211 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Descansa - BANYOLES CLUB AT.,C
LES PRESES, C.F.,B 161 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
PORQUERES, U.E.,B 25 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
BESALU, C.E.,B 84 BELL LLOC, C.P.,E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 150 ANGLES C.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 40 FEC VALL DEL TER,C
Jornada 2 13-10-2019
LA CANYA, A.E.,A 22 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 141 BANYOLES, C.E.,E
BANYOLES CLUB AT.,C 22 SANT ROC OLOT , C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - Descansa
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 310 LES PRESES, C.F.,B
BELL LLOC, C.P.,E 74 PORQUERES, U.E.,B
ANGLES C.E.,A 312 BESALU, C.E.,B
FEC VALL DEL TER,C 016 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Jornada 3 20-10-2019
LA CANYA, A.E.,A 010 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,E 114 BANYOLES CLUB AT.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,B 53 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
Descansa - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
LES PRESES, C.F.,B 93 BELL LLOC, C.P.,E
PORQUERES, U.E.,B 13 ANGLES C.E.,A
BESALU, C.E.,B 80 FEC VALL DEL TER,C
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 09 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Jornada 4 27-10-2019
CORNELLA TERRI, A.E.,A 101 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
BANYOLES CLUB AT.,C 85 LA CANYA, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 42 BANYOLES, C.E.,E
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 67 SANT ROC OLOT , C.F.,B
BELL LLOC, C.P.,E - Descansa
ANGLES C.E.,A 017 LES PRESES, C.F.,B
FEC VALL DEL TER,C 06 PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 115 BESALU, C.E.,B
Jornada 5 03-11-2019
CORNELLA TERRI, A.E.,A 162 BANYOLES CLUB AT.,C
LA CANYA, A.E.,A 25 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
BANYOLES, C.E.,E 45 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
SANT ROC OLOT , C.F.,B 11 BELL LLOC, C.P.,E
Descansa - ANGLES C.E.,A
LES PRESES, C.F.,B 110 FEC VALL DEL TER,C
PORQUERES, U.E.,B 113 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 511 BESALU, C.E.,B
Jornada 6 10-11-2019
BANYOLES CLUB AT.,C 92 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 15 CORNELLA TERRI, A.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 42 LA CANYA, A.E.,A
BELL LLOC, C.P.,E 83 BANYOLES, C.E.,E
ANGLES C.E.,A 26 SANT ROC OLOT , C.F.,B
FEC VALL DEL TER,C - Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 33 LES PRESES, C.F.,B
BESALU, C.E.,B 82 PORQUERES, U.E.,B
Jornada 7 17-11-2019
BANYOLES CLUB AT.,C 25 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
CORNELLA TERRI, A.E.,A 61 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
LA CANYA, A.E.,A 411 BELL LLOC, C.P.,E
BANYOLES, C.E.,E 85 ANGLES C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,B 70 FEC VALL DEL TER,C
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
LES PRESES, C.F.,B 113 BESALU, C.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 24 PORQUERES, U.E.,B
Jornada 8 24-11-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 53 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 56 BANYOLES CLUB AT.,C
BELL LLOC, C.P.,E 13 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ANGLES C.E.,A 43 LA CANYA, A.E.,A
FEC VALL DEL TER,C 04 BANYOLES, C.E.,E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 71 SANT ROC OLOT , C.F.,B
BESALU, C.E.,B - Descansa
PORQUERES, U.E.,B 19 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 9 01-12-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 72 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
BANYOLES CLUB AT.,C 41 BELL LLOC, C.P.,E
CORNELLA TERRI, A.E.,A 81 ANGLES C.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 31 FEC VALL DEL TER,C
BANYOLES, C.E.,E 16 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
SANT ROC OLOT , C.F.,B 59 BESALU, C.E.,B
Descansa - PORQUERES, U.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 112 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 10 15-12-2019
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 53 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
BELL LLOC, C.P.,E 80 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
ANGLES C.E.,A 55 BANYOLES CLUB AT.,C
FEC VALL DEL TER,C 011 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 111 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
BESALU, C.E.,B 100 BANYOLES, C.E.,E
PORQUERES, U.E.,B 02 SANT ROC OLOT , C.F.,B
LES PRESES, C.F.,B - Descansa
Jornada 11 22-12-2019
BELL LLOC, C.P.,E 82 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 95 ANGLES C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,C 31 FEC VALL DEL TER,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 56 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
LA CANYA, A.E.,A 210 BESALU, C.E.,B
BANYOLES, C.E.,E 21 PORQUERES, U.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,B 317 LES PRESES, C.F.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B - Descansa
Jornada 12 12-01-2020
BELL LLOC, C.P.,E 73 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
ANGLES C.E.,A 32 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
FEC VALL DEL TER,C 02 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 142 BANYOLES CLUB AT.,C
BESALU, C.E.,B 64 CORNELLA TERRI, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,B 63 LA CANYA, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,B 120 BANYOLES, C.E.,E
Descansa - SANT ROC OLOT , C.F.,B
Jornada 13 19-01-2020
BELL LLOC, C.P.,E 72 ANGLES C.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 11 FEC VALL DEL TER,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 19 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
BANYOLES CLUB AT.,C 35 BESALU, C.E.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 90 PORQUERES, U.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 010 LES PRESES, C.F.,B
BANYOLES, C.E.,E - Descansa
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 61 SANT ROC OLOT , C.F.,B
Jornada 14 26-01-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 30 ANGLES C.E.,A
FEC VALL DEL TER,C 15 BELL LLOC, C.P.,E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 162 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
BESALU, C.E.,B 91 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
PORQUERES, U.E.,B 61 BANYOLES CLUB AT.,C
LES PRESES, C.F.,B 34 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Descansa - LA CANYA, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,B 53 BANYOLES, C.E.,E
Jornada 15 02-02-2020
ANGLES C.E.,A 34 FEC VALL DEL TER,C
BELL LLOC, C.P.,E 46 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 12 BESALU, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 65 PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,C 28 LES PRESES, C.F.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A - Descansa
LA CANYA, A.E.,A 15 SANT ROC OLOT , C.F.,B
BANYOLES, C.E.,E 52 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
LA CANYA, A.E.,A 34 BANYOLES, C.E.,E
CORNELLA TERRI, A.E.,A 111 SANT ROC OLOT , C.F.,B
BANYOLES CLUB AT.,C - Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 19 LES PRESES, C.F.,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 20 PORQUERES, U.E.,B
BELL LLOC, C.P.,E 512 BESALU, C.E.,B
ANGLES C.E.,A 35 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
FEC VALL DEL TER,C 23 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
Jornada 17 16-02-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 15 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,E - CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,B 66 BANYOLES CLUB AT.,C
Descansa - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
LES PRESES, C.F.,B 121 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
PORQUERES, U.E.,B 24 BELL LLOC, C.P.,E
BESALU, C.E.,B 101 ANGLES C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 120 FEC VALL DEL TER,C
Jornada 18 01-03-2020
CORNELLA TERRI, A.E.,A 171 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,C 41 BANYOLES, C.E.,E
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F 21 SANT ROC OLOT , C.F.,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - Descansa
BELL LLOC, C.P.,E 45 LES PRESES, C.F.,B
ANGLES C.E.,A 13 PORQUERES, U.E.,B
FEC VALL DEL TER,C 07 BESALU, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 71 TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
Jornada 19 08-03-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B 06 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 12 BANYOLES CLUB AT.,C
BANYOLES, C.E.,E 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
SANT ROC OLOT , C.F.,B - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
Descansa - BELL LLOC, C.P.,E
LES PRESES, C.F.,B 141 ANGLES C.E.,A
PORQUERES, U.E.,B 51 FEC VALL DEL TER,C
BESALU, C.E.,B 27 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Jornada 20 15-03-2020
BANYOLES CLUB AT.,C - CORNELLA TERRI, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - LA CANYA, A.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - BANYOLES, C.E.,E
BELL LLOC, C.P.,E - SANT ROC OLOT , C.F.,B
ANGLES C.E.,A - Descansa
FEC VALL DEL TER,C - LES PRESES, C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - PORQUERES, U.E.,B
BESALU, C.E.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
Jornada 21 22-03-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B - BANYOLES CLUB AT.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
LA CANYA, A.E.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
BANYOLES, C.E.,E - BELL LLOC, C.P.,E
SANT ROC OLOT , C.F.,B - ANGLES C.E.,A
Descansa - FEC VALL DEL TER,C
LES PRESES, C.F.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
PORQUERES, U.E.,B - BESALU, C.E.,B
Jornada 22 29-03-2020
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - BANYOLES CLUB AT.,C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
BELL LLOC, C.P.,E - LA CANYA, A.E.,A
ANGLES C.E.,A - BANYOLES, C.E.,E
FEC VALL DEL TER,C - SANT ROC OLOT , C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - Descansa
BESALU, C.E.,B - LES PRESES, C.F.,B
PORQUERES, U.E.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
Jornada 23 05-04-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
BANYOLES CLUB AT.,C - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - BELL LLOC, C.P.,E
LA CANYA, A.E.,A - ANGLES C.E.,A
BANYOLES, C.E.,E - FEC VALL DEL TER,C
SANT ROC OLOT , C.F.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Descansa - BESALU, C.E.,B
LES PRESES, C.F.,B - PORQUERES, U.E.,B
Jornada 24 19-04-2020
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
BELL LLOC, C.P.,E - BANYOLES CLUB AT.,C
ANGLES C.E.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
FEC VALL DEL TER,C - LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - BANYOLES, C.E.,E
BESALU, C.E.,B - SANT ROC OLOT , C.F.,B
PORQUERES, U.E.,B - Descansa
LES PRESES, C.F.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
Jornada 25 26-04-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - BELL LLOC, C.P.,E
BANYOLES CLUB AT.,C - ANGLES C.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - FEC VALL DEL TER,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,E - BESALU, C.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,B - PORQUERES, U.E.,B
Descansa - LES PRESES, C.F.,B
Jornada 26 03-05-2020
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - BELL LLOC, C.P.,E
ANGLES C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
FEC VALL DEL TER,C - BANYOLES CLUB AT.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - CORNELLA TERRI, A.E.,A
BESALU, C.E.,B - LA CANYA, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,B - BANYOLES, C.E.,E
LES PRESES, C.F.,B - SANT ROC OLOT , C.F.,B
Descansa - TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
Jornada 27 10-05-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B - BELL LLOC, C.P.,E
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - ANGLES C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - FEC VALL DEL TER,C
BANYOLES CLUB AT.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A - BESALU, C.E.,B
LA CANYA, A.E.,A - PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,E - LES PRESES, C.F.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,B - Descansa
Jornada 28 17-05-2020
ANGLES C.E.,A - BELL LLOC, C.P.,E
FEC VALL DEL TER,C - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
BESALU, C.E.,B - BANYOLES CLUB AT.,C
PORQUERES, U.E.,B - CORNELLA TERRI, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,B - LA CANYA, A.E.,A
Descansa - BANYOLES, C.E.,E
SANT ROC OLOT , C.F.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
Jornada 29 24-05-2020
ANGLES C.E.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E ,B
BELL LLOC, C.P.,E - FEC VALL DEL TER,C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - BESALU, C.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,C - PORQUERES, U.E.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A - LES PRESES, C.F.,B
LA CANYA, A.E.,A - Descansa
BANYOLES, C.E.,E - SANT ROC OLOT , C.F.,B
Jornada 30 31-05-2020
FEC VALL DEL TER,C - ANGLES C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 62 BELL LLOC, C.P.,E
BESALU, C.E.,B - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
PORQUERES, U.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
LES PRESES, C.F.,B - BANYOLES CLUB AT.,C
Descansa - CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,B - LA CANYA, A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E ,B - BANYOLES, C.E.,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.