Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 32

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
SANT PONÇ, AT. C 90 Descansa
SANT GREGORI, A.E. B 08 CELRA, U.C.E. B
BANYOLES, C.E. C 162 BESCANO, C.D. C
CASSA, U.D. C 71 GEiEG C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 47 QUART, U.E. F
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C 33 BELL LLOC, C.P. C
FORNELLS, UE. D 127 Descansa
SARRIA TER, C.F. B 34 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
Jornada 2 13-10-2019
Descansa 18 SARRIA TER, C.F. B
CELRA, U.C.E. B 210 SANT PONÇ, AT. C
BESCANO, C.D. C 34 SANT GREGORI, A.E. B
GEiEG C 020 BANYOLES, C.E. C
QUART, U.E. F 35 CASSA, U.D. C
BELL LLOC, C.P. C 95 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
Descansa 53 VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
FORNELLS, UE. D 71 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
Jornada 3 20-10-2019
Descansa 022 CELRA, U.C.E. B
SANT PONÇ, AT. C 75 BESCANO, C.D. C
SANT GREGORI, A.E. B 100 GEiEG C
BANYOLES, C.E. C 110 QUART, U.E. F
CASSA, U.D. C 12 BELL LLOC, C.P. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 35 Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C 20 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
SARRIA TER, C.F. B 115 FORNELLS, UE. D
Jornada 4 27-10-2019
SARRIA TER, C.F. B 127 CELRA, U.C.E. B
BESCANO, C.D. C 100 Descansa
GEiEG C 216 SANT PONÇ, AT. C
QUART, U.E. F 32 SANT GREGORI, A.E. B
BELL LLOC, C.P. C 36 BANYOLES, C.E. C
Descansa 91 CASSA, U.D. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 25 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
FORNELLS, UE. D 112 VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
Jornada 5 03-11-2019
CELRA, U.C.E. B 160 BESCANO, C.D. C
Descansa 66 GEiEG C
SANT PONÇ, AT. C 12 QUART, U.E. F
SANT GREGORI, A.E. B 35 BELL LLOC, C.P. C
BANYOLES, C.E. C 111 Descansa
CASSA, U.D. C 33 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 514 FORNELLS, UE. D
SARRIA TER, C.F. B 47 VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
Jornada 6 10-11-2019
BESCANO, C.D. C 103 SARRIA TER, C.F. B
GEiEG C 021 CELRA, U.C.E. B
QUART, U.E. F 141 Descansa
BELL LLOC, C.P. C 92 SANT PONÇ, AT. C
Descansa 21 SANT GREGORI, A.E. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 212 BANYOLES, C.E. C
FORNELLS, UE. D 94 CASSA, U.D. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C 24 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
Jornada 7 17-11-2019
BESCANO, C.D. C 102 GEiEG C
CELRA, U.C.E. B 81 QUART, U.E. F
Descansa 09 BELL LLOC, C.P. C
SANT PONÇ, AT. C 17 Descansa
SANT GREGORI, A.E. B 41 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
BANYOLES, C.E. C 60 FORNELLS, UE. D
CASSA, U.D. C 81 VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
SARRIA TER, C.F. B 214 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
Jornada 8 24-11-2019
GEiEG C 54 SARRIA TER, C.F. B
QUART, U.E. F 34 BESCANO, C.D. C
BELL LLOC, C.P. C 06 CELRA, U.C.E. B
Descansa 100 Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 26 SANT PONÇ, AT. C
FORNELLS, UE. D 143 SANT GREGORI, A.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C 112 BANYOLES, C.E. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 45 CASSA, U.D. C
Jornada 9 01-12-2019
GEiEG C 111 QUART, U.E. F
BESCANO, C.D. C 33 BELL LLOC, C.P. C
CELRA, U.C.E. B 90 Descansa
Descansa 09 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
SANT PONÇ, AT. C 318 FORNELLS, UE. D
SANT GREGORI, A.E. B 31 VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
BANYOLES, C.E. C 82 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
SARRIA TER, C.F. B 113 CASSA, U.D. C
Jornada 10 15-12-2019
QUART, U.E. F 72 SARRIA TER, C.F. B
BELL LLOC, C.P. C 131 GEiEG C
Descansa 52 BESCANO, C.D. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 08 CELRA, U.C.E. B
FORNELLS, UE. D 150 Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C 55 SANT PONÇ, AT. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 63 SANT GREGORI, A.E. B
CASSA, U.D. C 37 BANYOLES, C.E. C
Jornada 11 22-12-2019
QUART, U.E. F 23 BELL LLOC, C.P. C
GEiEG C 015 Descansa
BESCANO, C.D. C 24 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
CELRA, U.C.E. B 162 FORNELLS, UE. D
Descansa 214 VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
SANT PONÇ, AT. C 44 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
SANT GREGORI, A.E. B 32 CASSA, U.D. C
SARRIA TER, C.F. B 118 BANYOLES, C.E. C
Jornada 12 12-01-2020
BELL LLOC, C.P. C 110 SARRIA TER, C.F. B
Descansa 74 QUART, U.E. F
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 84 GEiEG C
FORNELLS, UE. D 85 BESCANO, C.D. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C 06 CELRA, U.C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 192 Descansa
CASSA, U.D. C 18 SANT PONÇ, AT. C
BANYOLES, C.E. C 140 SANT GREGORI, A.E. B
Jornada 13 19-01-2020
BELL LLOC, C.P. C 32 Descansa
QUART, U.E. F 52 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
GEiEG C 217 FORNELLS, UE. D
BESCANO, C.D. C 27 VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
CELRA, U.C.E. B 122 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
Descansa 410 CASSA, U.D. C
SANT PONÇ, AT. C 19 BANYOLES, C.E. C
SARRIA TER, C.F. B 28 SANT GREGORI, A.E. B
Jornada 14 26-01-2020
SARRIA TER, C.F. B 011 Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 37 BELL LLOC, C.P. C
FORNELLS, UE. D 52 QUART, U.E. F
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C 112 GEiEG C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 133 BESCANO, C.D. C
CASSA, U.D. C 017 CELRA, U.C.E. B
BANYOLES, C.E. C 280 Descansa
SANT GREGORI, A.E. B 34 SANT PONÇ, AT. C
Jornada 15 02-02-2020
Descansa 63 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
BELL LLOC, C.P. C 42 FORNELLS, UE. D
QUART, U.E. F 60 VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
GEiEG C 18 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
BESCANO, C.D. C 36 CASSA, U.D. C
CELRA, U.C.E. B 53 BANYOLES, C.E. C
Descansa 04 SANT GREGORI, A.E. B
SANT PONÇ, AT. C 161 SARRIA TER, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
Descansa 08 SANT PONÇ, AT. C
CELRA, U.C.E. B 120 SANT GREGORI, A.E. B
BESCANO, C.D. C 28 BANYOLES, C.E. C
GEiEG C 111 CASSA, U.D. C
QUART, U.E. F 37 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
BELL LLOC, C.P. C 63 VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
Descansa 03 FORNELLS, UE. D
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 30 SARRIA TER, C.F. B
Jornada 17 16-02-2020
SARRIA TER, C.F. B 21 Descansa
SANT PONÇ, AT. C 014 CELRA, U.C.E. B
SANT GREGORI, A.E. B 34 BESCANO, C.D. C
BANYOLES, C.E. C 190 GEiEG C
CASSA, U.D. C 43 QUART, U.E. F
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 44 BELL LLOC, C.P. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C 22 Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 013 FORNELLS, UE. D
Jornada 18 01-03-2020
CELRA, U.C.E. B 251 Descansa
BESCANO, C.D. C 82 SANT PONÇ, AT. C
GEiEG C 010 SANT GREGORI, A.E. B
QUART, U.E. F 02 BANYOLES, C.E. C
BELL LLOC, C.P. C 52 CASSA, U.D. C
Descansa 53 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 44 VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
FORNELLS, UE. D 171 SARRIA TER, C.F. B
Jornada 19 08-03-2020
CELRA, U.C.E. B - SARRIA TER, C.F. B
Descansa 08 BESCANO, C.D. C
SANT PONÇ, AT. C 80 GEiEG C
SANT GREGORI, A.E. B 34 QUART, U.E. F
BANYOLES, C.E. C 53 BELL LLOC, C.P. C
CASSA, U.D. C 41 Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 63 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C 17 FORNELLS, UE. D
Jornada 20 15-03-2020
BESCANO, C.D. C - CELRA, U.C.E. B
GEiEG C - Descansa
QUART, U.E. F - SANT PONÇ, AT. C
BELL LLOC, C.P. C - SANT GREGORI, A.E. B
Descansa - BANYOLES, C.E. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. D - CASSA, U.D. C
FORNELLS, UE. D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C - SARRIA TER, C.F. B
Jornada 21 22-03-2020
SARRIA TER, C.F. B - BESCANO, C.D. C
CELRA, U.C.E. B - GEiEG C
Descansa - QUART, U.E. F
SANT PONÇ, AT. C - BELL LLOC, C.P. C
SANT GREGORI, A.E. B - Descansa
BANYOLES, C.E. C - UNIÓ GIRONA A.C.E. D
CASSA, U.D. C - FORNELLS, UE. D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
Jornada 22 29-03-2020
GEiEG C - BESCANO, C.D. C
QUART, U.E. F - CELRA, U.C.E. B
BELL LLOC, C.P. C - Descansa
Descansa - SANT PONÇ, AT. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. D - SANT GREGORI, A.E. B
FORNELLS, UE. D - BANYOLES, C.E. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C - CASSA, U.D. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C - SARRIA TER, C.F. B
Jornada 23 05-04-2020
SARRIA TER, C.F. B - GEiEG C
BESCANO, C.D. C - QUART, U.E. F
CELRA, U.C.E. B - BELL LLOC, C.P. C
Descansa - Descansa
SANT PONÇ, AT. C - UNIÓ GIRONA A.C.E. D
SANT GREGORI, A.E. B - FORNELLS, UE. D
BANYOLES, C.E. C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
CASSA, U.D. C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
Jornada 24 19-04-2020
QUART, U.E. F - GEiEG C
BELL LLOC, C.P. C - BESCANO, C.D. C
Descansa - CELRA, U.C.E. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. D - Descansa
FORNELLS, UE. D - SANT PONÇ, AT. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C - SANT GREGORI, A.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C - BANYOLES, C.E. C
CASSA, U.D. C - SARRIA TER, C.F. B
Jornada 25 26-04-2020
SARRIA TER, C.F. B - QUART, U.E. F
GEiEG C - BELL LLOC, C.P. C
BESCANO, C.D. C - Descansa
CELRA, U.C.E. B - UNIÓ GIRONA A.C.E. D
Descansa - FORNELLS, UE. D
SANT PONÇ, AT. C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
SANT GREGORI, A.E. B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
BANYOLES, C.E. C - CASSA, U.D. C
Jornada 26 03-05-2020
BELL LLOC, C.P. C - QUART, U.E. F
Descansa - GEiEG C
UNIÓ GIRONA A.C.E. D - BESCANO, C.D. C
FORNELLS, UE. D - CELRA, U.C.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C - Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C - SANT PONÇ, AT. C
CASSA, U.D. C - SANT GREGORI, A.E. B
BANYOLES, C.E. C - SARRIA TER, C.F. B
Jornada 27 10-05-2020
SARRIA TER, C.F. B - BELL LLOC, C.P. C
QUART, U.E. F - Descansa
GEiEG C - UNIÓ GIRONA A.C.E. D
BESCANO, C.D. C - FORNELLS, UE. D
CELRA, U.C.E. B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
Descansa - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
SANT PONÇ, AT. C - CASSA, U.D. C
SANT GREGORI, A.E. B - BANYOLES, C.E. C
Jornada 28 17-05-2020
Descansa - BELL LLOC, C.P. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. D - QUART, U.E. F
FORNELLS, UE. D - GEiEG C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C - BESCANO, C.D. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C - CELRA, U.C.E. B
CASSA, U.D. C - Descansa
BANYOLES, C.E. C - SANT PONÇ, AT. C
SANT GREGORI, A.E. B - SARRIA TER, C.F. B
Jornada 29 24-05-2020
Descansa - SARRIA TER, C.F. B
BELL LLOC, C.P. C - UNIÓ GIRONA A.C.E. D
QUART, U.E. F - FORNELLS, UE. D
GEiEG C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB C
BESCANO, C.D. C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
CELRA, U.C.E. B - CASSA, U.D. C
Descansa - BANYOLES, C.E. C
SANT PONÇ, AT. C - SANT GREGORI, A.E. B
Jornada 30 31-05-2020
UNIÓ GIRONA A.C.E. D - Descansa
FORNELLS, UE. D - BELL LLOC, C.P. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB C - QUART, U.E. F
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C - GEiEG C
CASSA, U.D. C - BESCANO, C.D. C
BANYOLES, C.E. C - CELRA, U.C.E. B
SANT GREGORI, A.E. B - Descansa
SARRIA TER, C.F. B - SANT PONÇ, AT. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.