Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 30

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
UNIÓ GIRONA A.C.E. E 28 Descansa
BELL LLOC, C.P. D 45 BESCANO, C.D. D
CELRA, U.C.E. C 104 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
SANT GREGORI, A.E. D 07 CASSA, U.D. B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 62 Descansa
FLAÇA, C.D. A 213 ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
SANT PONÇ, AT. D 180 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
FORNELLS, UE. E 29 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
Jornada 2 13-10-2019
Descansa 90 FORNELLS, UE. E
BESCANO, C.D. D 72 UNIÓ GIRONA A.C.E. E
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 312 BELL LLOC, C.P. D
CASSA, U.D. B 161 CELRA, U.C.E. C
Descansa 12 SANT GREGORI, A.E. D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D 84 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 018 FLAÇA, C.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 22 SANT PONÇ, AT. D
Jornada 3 20-10-2019
Descansa 31 BESCANO, C.D. D
UNIÓ GIRONA A.C.E. E 134 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
BELL LLOC, C.P. D 19 CASSA, U.D. B
CELRA, U.C.E. C 32 Descansa
SANT GREGORI, A.E. D 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 60 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
FLAÇA, C.D. A 212 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
FORNELLS, UE. E 04 SANT PONÇ, AT. D
Jornada 4 27-10-2019
BESCANO, C.D. D 110 FORNELLS, UE. E
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 48 Descansa
CASSA, U.D. B 32 UNIÓ GIRONA A.C.E. E
Descansa 23 BELL LLOC, C.P. D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D 76 CELRA, U.C.E. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 017 SANT GREGORI, A.E. D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 70 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
SANT PONÇ, AT. D 105 FLAÇA, C.D. A
Jornada 5 03-11-2019
BESCANO, C.D. D 165 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
Descansa 48 CASSA, U.D. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. E 54 Descansa
BELL LLOC, C.P. D 26 ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
CELRA, U.C.E. C 180 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
SANT GREGORI, A.E. D 15 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 25 SANT PONÇ, AT. D
FORNELLS, UE. E 29 FLAÇA, C.D. A
Jornada 6 10-11-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 79 FORNELLS, UE. E
CASSA, U.D. B 92 BESCANO, C.D. D
Descansa 58 Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D 74 UNIÓ GIRONA A.C.E. E
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 013 BELL LLOC, C.P. D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 03 CELRA, U.C.E. C
SANT PONÇ, AT. D 64 SANT GREGORI, A.E. D
FLAÇA, C.D. A 15 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
Jornada 7 17-11-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 221 CASSA, U.D. B
BESCANO, C.D. D 93 Descansa
Descansa 54 ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
UNIÓ GIRONA A.C.E. E 150 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
BELL LLOC, C.P. D 68 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
CELRA, U.C.E. C 65 SANT PONÇ, AT. D
SANT GREGORI, A.E. D 84 FLAÇA, C.D. A
FORNELLS, UE. E 59 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
Jornada 8 24-11-2019
CASSA, U.D. B 132 FORNELLS, UE. E
Descansa 21 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D 35 BESCANO, C.D. D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 310 Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 117 UNIÓ GIRONA A.C.E. E
SANT PONÇ, AT. D 71 BELL LLOC, C.P. D
FLAÇA, C.D. A 65 CELRA, U.C.E. C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 34 SANT GREGORI, A.E. D
Jornada 9 01-12-2019
CASSA, U.D. B 91 Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 319 ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
BESCANO, C.D. D 100 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
Descansa 46 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
UNIÓ GIRONA A.C.E. E 62 SANT PONÇ, AT. D
BELL LLOC, C.P. D 61 FLAÇA, C.D. A
CELRA, U.C.E. C 21 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
FORNELLS, UE. E 35 SANT GREGORI, A.E. D
Jornada 10 15-12-2019
Descansa 61 FORNELLS, UE. E
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D 33 CASSA, U.D. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 513 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 53 BESCANO, C.D. D
SANT PONÇ, AT. D 10 Descansa
FLAÇA, C.D. A 27 UNIÓ GIRONA A.C.E. E
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 33 BELL LLOC, C.P. D
SANT GREGORI, A.E. D 35 CELRA, U.C.E. C
Jornada 11 22-12-2019
Descansa 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
CASSA, U.D. B 150 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 711 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
BESCANO, C.D. D 03 SANT PONÇ, AT. D
Descansa 112 FLAÇA, C.D. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. E 44 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
BELL LLOC, C.P. D 35 SANT GREGORI, A.E. D
FORNELLS, UE. E 510 CELRA, U.C.E. C
Jornada 12 12-01-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D 130 FORNELLS, UE. E
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 06 Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 813 CASSA, U.D. B
SANT PONÇ, AT. D 40 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
FLAÇA, C.D. A 27 BESCANO, C.D. D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 24 Descansa
SANT GREGORI, A.E. D 25 UNIÓ GIRONA A.C.E. E
CELRA, U.C.E. C 22 BELL LLOC, C.P. D
Jornada 13 19-01-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D 170 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
Descansa 27 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
CASSA, U.D. B 21 SANT PONÇ, AT. D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 118 FLAÇA, C.D. A
BESCANO, C.D. D 81 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
Descansa 24 SANT GREGORI, A.E. D
UNIÓ GIRONA A.C.E. E 23 CELRA, U.C.E. C
FORNELLS, UE. E 24 BELL LLOC, C.P. D
Jornada 14 26-01-2020
FORNELLS, UE. E 133 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 43 ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
SANT PONÇ, AT. D 52 Descansa
FLAÇA, C.D. A 019 CASSA, U.D. B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 48 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
SANT GREGORI, A.E. D 45 BESCANO, C.D. D
CELRA, U.C.E. C 53 Descansa
BELL LLOC, C.P. D 43 UNIÓ GIRONA A.C.E. E
Jornada 15 02-02-2020
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 118 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D 23 SANT PONÇ, AT. D
Descansa 46 FLAÇA, C.D. A
CASSA, U.D. B 100 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 53 SANT GREGORI, A.E. D
BESCANO, C.D. D 62 CELRA, U.C.E. C
Descansa 34 BELL LLOC, C.P. D
UNIÓ GIRONA A.C.E. E 53 FORNELLS, UE. E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
Descansa 54 UNIÓ GIRONA A.C.E. E
BESCANO, C.D. D 44 BELL LLOC, C.P. D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 811 CELRA, U.C.E. C
CASSA, U.D. B 121 SANT GREGORI, A.E. D
Descansa 22 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D 53 FLAÇA, C.D. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 011 SANT PONÇ, AT. D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 140 FORNELLS, UE. E
Jornada 17 16-02-2020
FORNELLS, UE. E 56 Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E. E 52 BESCANO, C.D. D
BELL LLOC, C.P. D 163 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
CELRA, U.C.E. C 33 CASSA, U.D. B
SANT GREGORI, A.E. D 52 Descansa
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 26 ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
FLAÇA, C.D. A 102 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
SANT PONÇ, AT. D 15 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
Jornada 18 01-03-2020
BESCANO, C.D. D 25 Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 34 UNIÓ GIRONA A.C.E. E
CASSA, U.D. B 110 BELL LLOC, C.P. D
Descansa 14 CELRA, U.C.E. C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D 74 SANT GREGORI, A.E. D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 35 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 206 FLAÇA, C.D. A
SANT PONÇ, AT. D 32 FORNELLS, UE. E
Jornada 19 08-03-2020
FORNELLS, UE. E 05 BESCANO, C.D. D
Descansa 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
UNIÓ GIRONA A.C.E. E 09 CASSA, U.D. B
BELL LLOC, C.P. D 124 Descansa
CELRA, U.C.E. C 25 ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
SANT GREGORI, A.E. D 81 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 37 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
FLAÇA, C.D. A 25 SANT PONÇ, AT. D
Jornada 20 15-03-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D - BESCANO, C.D. D
CASSA, U.D. B - Descansa
Descansa - UNIÓ GIRONA A.C.E. E
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D - BELL LLOC, C.P. D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D - CELRA, U.C.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A - SANT GREGORI, A.E. D
SANT PONÇ, AT. D - MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
FLAÇA, C.D. A - FORNELLS, UE. E
Jornada 21 22-03-2020
FORNELLS, UE. E - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
BESCANO, C.D. D - CASSA, U.D. B
Descansa - Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E. E - ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
BELL LLOC, C.P. D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
CELRA, U.C.E. C - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
SANT GREGORI, A.E. D - SANT PONÇ, AT. D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B - FLAÇA, C.D. A
Jornada 22 29-03-2020
CASSA, U.D. B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
Descansa - BESCANO, C.D. D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D - Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D - UNIÓ GIRONA A.C.E. E
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A - BELL LLOC, C.P. D
SANT PONÇ, AT. D - CELRA, U.C.E. C
FLAÇA, C.D. A - SANT GREGORI, A.E. D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B - FORNELLS, UE. E
Jornada 23 05-04-2020
FORNELLS, UE. E - CASSA, U.D. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D - Descansa
BESCANO, C.D. D - ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
Descansa - VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
UNIÓ GIRONA A.C.E. E - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
BELL LLOC, C.P. D - SANT PONÇ, AT. D
CELRA, U.C.E. C - FLAÇA, C.D. A
SANT GREGORI, A.E. D - MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
Jornada 24 19-04-2020
Descansa - CASSA, U.D. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D - BESCANO, C.D. D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A - Descansa
SANT PONÇ, AT. D - UNIÓ GIRONA A.C.E. E
FLAÇA, C.D. A - BELL LLOC, C.P. D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B - CELRA, U.C.E. C
SANT GREGORI, A.E. D - FORNELLS, UE. E
Jornada 25 26-04-2020
FORNELLS, UE. E - Descansa
CASSA, U.D. B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
BESCANO, C.D. D - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
Descansa - SANT PONÇ, AT. D
UNIÓ GIRONA A.C.E. E - FLAÇA, C.D. A
BELL LLOC, C.P. D - MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
CELRA, U.C.E. C - SANT GREGORI, A.E. D
Jornada 26 03-05-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D - Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D - CASSA, U.D. B
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
SANT PONÇ, AT. D - BESCANO, C.D. D
FLAÇA, C.D. A - Descansa
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B - UNIÓ GIRONA A.C.E. E
SANT GREGORI, A.E. D - BELL LLOC, C.P. D
CELRA, U.C.E. C - FORNELLS, UE. E
Jornada 27 10-05-2020
FORNELLS, UE. E - ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
Descansa - VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
CASSA, U.D. B - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D - SANT PONÇ, AT. D
BESCANO, C.D. D - FLAÇA, C.D. A
Descansa - MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. E - SANT GREGORI, A.E. D
BELL LLOC, C.P. D - CELRA, U.C.E. C
Jornada 28 17-05-2020
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D - ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A - Descansa
SANT PONÇ, AT. D - CASSA, U.D. B
FLAÇA, C.D. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B - BESCANO, C.D. D
SANT GREGORI, A.E. D - Descansa
CELRA, U.C.E. C - UNIÓ GIRONA A.C.E. E
BELL LLOC, C.P. D - FORNELLS, UE. E
Jornada 29 24-05-2020
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D - FORNELLS, UE. E
ESCOLA F. GIRONES-SABAT D - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
Descansa - SANT PONÇ, AT. D
CASSA, U.D. B - FLAÇA, C.D. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D - MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
BESCANO, C.D. D - SANT GREGORI, A.E. D
Descansa - CELRA, U.C.E. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. E - BELL LLOC, C.P. D
Jornada 30 31-05-2020
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
SANT PONÇ, AT. D - ESCOLA F. GIRONES-SABAT D
FLAÇA, C.D. A - Descansa
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B - CASSA, U.D. B
SANT GREGORI, A.E. D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
CELRA, U.C.E. C - BESCANO, C.D. D
BELL LLOC, C.P. D - Descansa
FORNELLS, UE. E - UNIÓ GIRONA A.C.E. E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.