Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 29

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
RIUDARENES 2005 CE.,A 44 LLORET, C.F.,D
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 07 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A 96 ARO, C.E.,D
CAL AGUIDO, A.D.,B 33 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
BLANES, C.D.,D - Descansa
CUATRO VIENTOS, C.F.,B 07 MALGRAT, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D 220 MAÇANET SELVA, U.E.,C
TORDERA, C.F.,B 91 TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 2 13-10-2019
LLORET, C.F.,D 33 TORDERA, C.F.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 21 RIUDARENES 2005 CE.,A
ARO, C.E.,D 23 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 310 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
Descansa - CAL AGUIDO, A.D.,B
MALGRAT, C.D.,B 11 BLANES, C.D.,D
MAÇANET SELVA, U.E.,C 313 CUATRO VIENTOS, C.F.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B 016 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
Jornada 3 20-10-2019
LLORET, C.F.,D 65 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 44 ARO, C.E.,D
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 45 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A - Descansa
CAL AGUIDO, A.D.,B 123 MALGRAT, C.D.,B
BLANES, C.D.,D 161 MAÇANET SELVA, U.E.,C
CUATRO VIENTOS, C.F.,B 35 TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
TORDERA, C.F.,B 28 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
Jornada 4 27-10-2019
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 25 TORDERA, C.F.,B
ARO, C.E.,D 26 LLORET, C.F.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 21 RIUDARENES 2005 CE.,A
Descansa - OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
MALGRAT, C.D.,B 23 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
MAÇANET SELVA, U.E.,C 125 CAL AGUIDO, A.D.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B 44 BLANES, C.D.,D
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D 110 CUATRO VIENTOS, C.F.,B
Jornada 5 03-11-2019
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 75 ARO, C.E.,D
LLORET, C.F.,D 121 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
RIUDARENES 2005 CE.,A - Descansa
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 510 MALGRAT, C.D.,B
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A 152 MAÇANET SELVA, U.E.,C
CAL AGUIDO, A.D.,B 120 TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
BLANES, C.D.,D 18 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
TORDERA, C.F.,B 110 CUATRO VIENTOS, C.F.,B
Jornada 6 10-11-2019
ARO, C.E.,D 112 TORDERA, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 12 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
Descansa - LLORET, C.F.,D
MALGRAT, C.D.,B 55 RIUDARENES 2005 CE.,A
MAÇANET SELVA, U.E.,C 116 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B 25 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D 91 CAL AGUIDO, A.D.,B
CUATRO VIENTOS, C.F.,B 43 BLANES, C.D.,D
Jornada 7 17-11-2019
ARO, C.E.,D 56 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
CALDES MALAVELLA, U.E.,B - Descansa
LLORET, C.F.,D 33 MALGRAT, C.D.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 160 MAÇANET SELVA, U.E.,C
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 93 TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A 17 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
CAL AGUIDO, A.D.,B 143 CUATRO VIENTOS, C.F.,B
TORDERA, C.F.,B 72 BLANES, C.D.,D
Jornada 8 24-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 22 TORDERA, C.F.,B
Descansa - ARO, C.E.,D
MALGRAT, C.D.,B 33 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,C 125 LLORET, C.F.,D
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B 18 RIUDARENES 2005 CE.,A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D 60 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
CUATRO VIENTOS, C.F.,B 611 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
BLANES, C.D.,D 46 CAL AGUIDO, A.D.,B
Jornada 9 01-12-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D - Descansa
ARO, C.E.,D 44 MALGRAT, C.D.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 120 MAÇANET SELVA, U.E.,C
LLORET, C.F.,D 72 TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 26 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 31 CUATRO VIENTOS, C.F.,B
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A 50 BLANES, C.D.,D
TORDERA, C.F.,B 91 CAL AGUIDO, A.D.,B
Jornada 10 15-12-2019
Descansa - TORDERA, C.F.,B
MALGRAT, C.D.,B 13 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
MAÇANET SELVA, U.E.,C 116 ARO, C.E.,D
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B 46 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D 81 LLORET, C.F.,D
CUATRO VIENTOS, C.F.,B 29 RIUDARENES 2005 CE.,A
BLANES, C.D.,D 15 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 84 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
Jornada 11 22-12-2019
Descansa - MALGRAT, C.D.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 190 MAÇANET SELVA, U.E.,C
ARO, C.E.,D 67 TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 04 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
LLORET, C.F.,D 70 CUATRO VIENTOS, C.F.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 103 BLANES, C.D.,D
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 312 CAL AGUIDO, A.D.,B
TORDERA, C.F.,B 47 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
Jornada 12 12-01-2020
MALGRAT, C.D.,B 08 TORDERA, C.F.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,C - Descansa
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B 55 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D 131 ARO, C.E.,D
CUATRO VIENTOS, C.F.,B 04 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
BLANES, C.D.,D 27 LLORET, C.F.,D
CAL AGUIDO, A.D.,B 104 RIUDARENES 2005 CE.,A
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A 56 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
Jornada 13 19-01-2020
MALGRAT, C.D.,B 140 MAÇANET SELVA, U.E.,C
Descansa - TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 04 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
ARO, C.E.,D 73 CUATRO VIENTOS, C.F.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 45 BLANES, C.D.,D
LLORET, C.F.,D 04 CAL AGUIDO, A.D.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 74 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
TORDERA, C.F.,B 71 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
Jornada 14 26-01-2020
TORDERA, C.F.,B 140 MAÇANET SELVA, U.E.,C
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B 12 MALGRAT, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D - Descansa
CUATRO VIENTOS, C.F.,B 14 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
BLANES, C.D.,D 35 ARO, C.E.,D
CAL AGUIDO, A.D.,B 44 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A 71 LLORET, C.F.,D
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 46 RIUDARENES 2005 CE.,A
Jornada 15 02-02-2020
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B 112 MAÇANET SELVA, U.E.,C
MALGRAT, C.D.,B 012 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
Descansa - CUATRO VIENTOS, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 33 BLANES, C.D.,D
ARO, C.E.,D 16 CAL AGUIDO, A.D.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 55 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
LLORET, C.F.,D 92 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 14 TORDERA, C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
LLORET, C.F.,D 76 RIUDARENES 2005 CE.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 43 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
ARO, C.E.,D 44 SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 37 CAL AGUIDO, A.D.,B
Descansa - BLANES, C.D.,D
MALGRAT, C.D.,B 34 CUATRO VIENTOS, C.F.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,C 026 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B 18 TORDERA, C.F.,B
Jornada 17 16-02-2020
TORDERA, C.F.,B 42 LLORET, C.F.,D
RIUDARENES 2005 CE.,A 14 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B 12 ARO, C.E.,D
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A 113 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
CAL AGUIDO, A.D.,B - Descansa
BLANES, C.D.,D 13 MALGRAT, C.D.,B
CUATRO VIENTOS, C.F.,B 94 MAÇANET SELVA, U.E.,C
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D 91 TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 18 01-03-2020
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 62 LLORET, C.F.,D
ARO, C.E.,D 63 RIUDARENES 2005 CE.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 71 OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
Descansa - SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
MALGRAT, C.D.,B 37 CAL AGUIDO, A.D.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,C 115 BLANES, C.D.,D
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B 21 CUATRO VIENTOS, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D 62 TORDERA, C.F.,B
Jornada 19 08-03-2020
TORDERA, C.F.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,B
LLORET, C.F.,D 102 ARO, C.E.,D
RIUDARENES 2005 CE.,A 25 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B - Descansa
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A 24 MALGRAT, C.D.,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 160 MAÇANET SELVA, U.E.,C
BLANES, C.D.,D 112 TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
CUATRO VIENTOS, C.F.,B 116 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
Jornada 20 15-03-2020
ARO, C.E.,D - CALDES MALAVELLA, U.E.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D - LLORET, C.F.,D
Descansa - RIUDARENES 2005 CE.,A
MALGRAT, C.D.,B - OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,C - SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B - CAL AGUIDO, A.D.,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D - BLANES, C.D.,D
CUATRO VIENTOS, C.F.,B - TORDERA, C.F.,B
Jornada 21 22-03-2020
TORDERA, C.F.,B - ARO, C.E.,D
CALDES MALAVELLA, U.E.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
LLORET, C.F.,D - Descansa
RIUDARENES 2005 CE.,A - MALGRAT, C.D.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B - MAÇANET SELVA, U.E.,C
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
CAL AGUIDO, A.D.,B - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
BLANES, C.D.,D - CUATRO VIENTOS, C.F.,B
Jornada 22 29-03-2020
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D - ARO, C.E.,D
Descansa - CALDES MALAVELLA, U.E.,B
MALGRAT, C.D.,B - LLORET, C.F.,D
MAÇANET SELVA, U.E.,C - RIUDARENES 2005 CE.,A
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B - OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D - SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
CUATRO VIENTOS, C.F.,B - CAL AGUIDO, A.D.,B
BLANES, C.D.,D - TORDERA, C.F.,B
Jornada 23 05-04-2020
TORDERA, C.F.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
ARO, C.E.,D - Descansa
CALDES MALAVELLA, U.E.,B - MALGRAT, C.D.,B
LLORET, C.F.,D - MAÇANET SELVA, U.E.,C
RIUDARENES 2005 CE.,A - TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A - CUATRO VIENTOS, C.F.,B
CAL AGUIDO, A.D.,B - BLANES, C.D.,D
Jornada 24 19-04-2020
Descansa - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
MALGRAT, C.D.,B - ARO, C.E.,D
MAÇANET SELVA, U.E.,C - CALDES MALAVELLA, U.E.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B - LLORET, C.F.,D
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D - RIUDARENES 2005 CE.,A
CUATRO VIENTOS, C.F.,B - OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
BLANES, C.D.,D - SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B - TORDERA, C.F.,B
Jornada 25 26-04-2020
TORDERA, C.F.,B - Descansa
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D - MALGRAT, C.D.,B
ARO, C.E.,D - MAÇANET SELVA, U.E.,C
CALDES MALAVELLA, U.E.,B - TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
LLORET, C.F.,D - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
RIUDARENES 2005 CE.,A - CUATRO VIENTOS, C.F.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B - BLANES, C.D.,D
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
Jornada 26 03-05-2020
MALGRAT, C.D.,B - Descansa
MAÇANET SELVA, U.E.,C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B - ARO, C.E.,D
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D - CALDES MALAVELLA, U.E.,B
CUATRO VIENTOS, C.F.,B - LLORET, C.F.,D
BLANES, C.D.,D - RIUDARENES 2005 CE.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B - OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A - TORDERA, C.F.,B
Jornada 27 10-05-2020
TORDERA, C.F.,B - MALGRAT, C.D.,B
Descansa - MAÇANET SELVA, U.E.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D - TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
ARO, C.E.,D - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
CALDES MALAVELLA, U.E.,B - CUATRO VIENTOS, C.F.,B
LLORET, C.F.,D - BLANES, C.D.,D
RIUDARENES 2005 CE.,A - CAL AGUIDO, A.D.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B - SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
Jornada 28 17-05-2020
MAÇANET SELVA, U.E.,C - MALGRAT, C.D.,B
TOSSA UNIO ESPORTIVA,B - Descansa
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
CUATRO VIENTOS, C.F.,B - ARO, C.E.,D
BLANES, C.D.,D - CALDES MALAVELLA, U.E.,B
CAL AGUIDO, A.D.,B - LLORET, C.F.,D
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A - RIUDARENES 2005 CE.,A
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B - TORDERA, C.F.,B
Jornada 29 24-05-2020
MAÇANET SELVA, U.E.,C - TORDERA, C.F.,B
MALGRAT, C.D.,B - TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
Descansa - ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D - CUATRO VIENTOS, C.F.,B
ARO, C.E.,D - BLANES, C.D.,D
CALDES MALAVELLA, U.E.,B - CAL AGUIDO, A.D.,B
LLORET, C.F.,D - SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A
RIUDARENES 2005 CE.,A - OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B
Jornada 30 31-05-2020
MAÇANET SELVA, U.E.,C - TOSSA UNIO ESPORTIVA,B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,D - MALGRAT, C.D.,B
CUATRO VIENTOS, C.F.,B - Descansa
BLANES, C.D.,D - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
CAL AGUIDO, A.D.,B - ARO, C.E.,D
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E.,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,B
OLIMPIC MALGRAT, C.E.,B - LLORET, C.F.,D
TORDERA, C.F.,B - RIUDARENES 2005 CE.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.