Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 16

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 25 EUROPA, C.E. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Pª BARC. CINC COPES C 25 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
SARRIA, C.P. C 35 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 82 HORTA, U.AT. B
MARTINENC, F.C. E 61 RACING SARRIA C.F. B
SANTA EULALIA, C.F. A 36 CONGRÉS CLUB ESP. B
TECNOFUTBOL C.F B 33 HOSPITALENSE, AT.C. A
Jornada 2 13-10-2019
EUROPA, C.E. C 100 TECNOFUTBOL C.F B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 42 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 42 Pª BARC. CINC COPES C
HORTA, U.AT. B 82 SARRIA, C.P. C
RACING SARRIA C.F. B 35 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
CONGRÉS CLUB ESP. B 54 MARTINENC, F.C. E
HOSPITALENSE, AT.C. A 32 SANTA EULALIA, C.F. A
Jornada 3 20-10-2019
EUROPA, C.E. C 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 31 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 36 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Pª BARC. CINC COPES C 43 HORTA, U.AT. B
SARRIA, C.P. C 32 RACING SARRIA C.F. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 33 CONGRÉS CLUB ESP. B
MARTINENC, F.C. E 41 HOSPITALENSE, AT.C. A
TECNOFUTBOL C.F B 23 SANTA EULALIA, C.F. A
Jornada 4 27-10-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 41 TECNOFUTBOL C.F B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 12 EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
HORTA, U.AT. B 61 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
RACING SARRIA C.F. B 83 Pª BARC. CINC COPES C
CONGRÉS CLUB ESP. B 55 SARRIA, C.P. C
HOSPITALENSE, AT.C. A 37 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANTA EULALIA, C.F. A 310 MARTINENC, F.C. E
Jornada 5 03-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
EUROPA, C.E. C 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 23 HORTA, U.AT. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 22 RACING SARRIA C.F. B
Pª BARC. CINC COPES C 45 CONGRÉS CLUB ESP. B
SARRIA, C.P. C 22 HOSPITALENSE, AT.C. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 84 SANTA EULALIA, C.F. A
TECNOFUTBOL C.F B 02 MARTINENC, F.C. E
Jornada 6 10-11-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 52 TECNOFUTBOL C.F B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
HORTA, U.AT. B 25 EUROPA, C.E. C
RACING SARRIA C.F. B 34 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
CONGRÉS CLUB ESP. B 42 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
HOSPITALENSE, AT.C. A 22 Pª BARC. CINC COPES C
SANTA EULALIA, C.F. A 34 SARRIA, C.P. C
MARTINENC, F.C. E 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 7 17-11-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 52 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 13 HORTA, U.AT. B
EUROPA, C.E. C 20 RACING SARRIA C.F. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 52 CONGRÉS CLUB ESP. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 82 HOSPITALENSE, AT.C. A
Pª BARC. CINC COPES C 32 SANTA EULALIA, C.F. A
SARRIA, C.P. C 33 MARTINENC, F.C. E
TECNOFUTBOL C.F B 25 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 8 24-11-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 41 TECNOFUTBOL C.F B
HORTA, U.AT. B 55 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
RACING SARRIA C.F. B 34 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
CONGRÉS CLUB ESP. B 44 EUROPA, C.E. C
HOSPITALENSE, AT.C. A 08 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
SANTA EULALIA, C.F. A 42 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
MARTINENC, F.C. E 30 Pª BARC. CINC COPES C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 21 SARRIA, C.P. C
Jornada 9 01-12-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 43 HORTA, U.AT. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 15 RACING SARRIA C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 11 CONGRÉS CLUB ESP. B
EUROPA, C.E. C 51 HOSPITALENSE, AT.C. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 62 SANTA EULALIA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 25 MARTINENC, F.C. E
Pª BARC. CINC COPES C 48 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
TECNOFUTBOL C.F B 05 SARRIA, C.P. C
Jornada 10 15-12-2019
HORTA, U.AT. B 81 TECNOFUTBOL C.F B
RACING SARRIA C.F. B 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
CONGRÉS CLUB ESP. B 11 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
HOSPITALENSE, AT.C. A 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SANTA EULALIA, C.F. A 38 EUROPA, C.E. C
MARTINENC, F.C. E 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
SARRIA, C.P. C 72 Pª BARC. CINC COPES C
Jornada 11 22-12-2019
HORTA, U.AT. B 55 RACING SARRIA C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 33 CONGRÉS CLUB ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 82 HOSPITALENSE, AT.C. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 34 SANTA EULALIA, C.F. A
EUROPA, C.E. C 03 MARTINENC, F.C. E
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 31 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 44 SARRIA, C.P. C
TECNOFUTBOL C.F B 41 Pª BARC. CINC COPES C
Jornada 12 12-01-2020
RACING SARRIA C.F. B 81 TECNOFUTBOL C.F B
CONGRÉS CLUB ESP. B 21 HORTA, U.AT. B
HOSPITALENSE, AT.C. A 18 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SANTA EULALIA, C.F. A 61 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
MARTINENC, F.C. E 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 23 EUROPA, C.E. C
SARRIA, C.P. C 26 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. CINC COPES C 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Jornada 13 19-01-2020
RACING SARRIA C.F. B 15 CONGRÉS CLUB ESP. B
HORTA, U.AT. B 61 HOSPITALENSE, AT.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 41 SANTA EULALIA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 32 MARTINENC, F.C. E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 62 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
EUROPA, C.E. C 32 SARRIA, C.P. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 50 Pª BARC. CINC COPES C
TECNOFUTBOL C.F B 51 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Jornada 14 26-01-2020
TECNOFUTBOL C.F B 45 CONGRÉS CLUB ESP. B
HOSPITALENSE, AT.C. A 55 RACING SARRIA C.F. B
SANTA EULALIA, C.F. A 12 HORTA, U.AT. B
MARTINENC, F.C. E 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 42 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
SARRIA, C.P. C 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Pª BARC. CINC COPES C 15 EUROPA, C.E. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Jornada 15 02-02-2020
CONGRÉS CLUB ESP. B 50 HOSPITALENSE, AT.C. A
RACING SARRIA C.F. B 42 SANTA EULALIA, C.F. A
HORTA, U.AT. B 13 MARTINENC, F.C. E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 64 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 62 SARRIA, C.P. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 50 Pª BARC. CINC COPES C
EUROPA, C.E. C 43 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 61 TECNOFUTBOL C.F B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
EUROPA, C.E. C 41 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 31 Pª BARC. CINC COPES C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 41 SARRIA, C.P. C
HORTA, U.AT. B 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
RACING SARRIA C.F. B 44 MARTINENC, F.C. E
CONGRÉS CLUB ESP. B 22 SANTA EULALIA, C.F. A
HOSPITALENSE, AT.C. A 42 TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 17 16-02-2020
TECNOFUTBOL C.F B 18 EUROPA, C.E. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 65 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Pª BARC. CINC COPES C 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SARRIA, C.P. C 44 HORTA, U.AT. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 34 RACING SARRIA C.F. B
MARTINENC, F.C. E 81 CONGRÉS CLUB ESP. B
SANTA EULALIA, C.F. A 72 HOSPITALENSE, AT.C. A
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 15 EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 36 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
HORTA, U.AT. B 80 Pª BARC. CINC COPES C
RACING SARRIA C.F. B 32 SARRIA, C.P. C
CONGRÉS CLUB ESP. B 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
HOSPITALENSE, AT.C. A 07 MARTINENC, F.C. E
SANTA EULALIA, C.F. A 52 TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 19 08-03-2020
TECNOFUTBOL C.F B 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
EUROPA, C.E. C 42 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 26 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 35 HORTA, U.AT. B
Pª BARC. CINC COPES C 21 RACING SARRIA C.F. B
SARRIA, C.P. C 33 CONGRÉS CLUB ESP. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 63 HOSPITALENSE, AT.C. A
MARTINENC, F.C. E 43 SANTA EULALIA, C.F. A
Jornada 20 15-03-2020
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - EUROPA, C.E. C
HORTA, U.AT. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
RACING SARRIA C.F. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
CONGRÉS CLUB ESP. B - Pª BARC. CINC COPES C
HOSPITALENSE, AT.C. A - SARRIA, C.P. C
SANTA EULALIA, C.F. A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MARTINENC, F.C. E - TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 21 22-03-2020
TECNOFUTBOL C.F B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
EUROPA, C.E. C - HORTA, U.AT. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - RACING SARRIA C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - CONGRÉS CLUB ESP. B
Pª BARC. CINC COPES C - HOSPITALENSE, AT.C. A
SARRIA, C.P. C - SANTA EULALIA, C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - MARTINENC, F.C. E
Jornada 22 29-03-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
HORTA, U.AT. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
RACING SARRIA C.F. B - EUROPA, C.E. C
CONGRÉS CLUB ESP. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
HOSPITALENSE, AT.C. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
SANTA EULALIA, C.F. A - Pª BARC. CINC COPES C
MARTINENC, F.C. E - SARRIA, C.P. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 23 05-04-2020
TECNOFUTBOL C.F B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - HORTA, U.AT. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - RACING SARRIA C.F. B
EUROPA, C.E. C - CONGRÉS CLUB ESP. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - HOSPITALENSE, AT.C. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - SANTA EULALIA, C.F. A
Pª BARC. CINC COPES C - MARTINENC, F.C. E
SARRIA, C.P. C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 24 19-04-2020
HORTA, U.AT. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
RACING SARRIA C.F. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
CONGRÉS CLUB ESP. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
HOSPITALENSE, AT.C. A - EUROPA, C.E. C
SANTA EULALIA, C.F. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
MARTINENC, F.C. E - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - Pª BARC. CINC COPES C
SARRIA, C.P. C - TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 25 26-04-2020
TECNOFUTBOL C.F B - HORTA, U.AT. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - RACING SARRIA C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - CONGRÉS CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - HOSPITALENSE, AT.C. A
EUROPA, C.E. C - SANTA EULALIA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - MARTINENC, F.C. E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Pª BARC. CINC COPES C - SARRIA, C.P. C
Jornada 26 03-05-2020
RACING SARRIA C.F. B - HORTA, U.AT. B
CONGRÉS CLUB ESP. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
HOSPITALENSE, AT.C. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
SANTA EULALIA, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
MARTINENC, F.C. E - EUROPA, C.E. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
SARRIA, C.P. C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Pª BARC. CINC COPES C - TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 27 10-05-2020
TECNOFUTBOL C.F B - RACING SARRIA C.F. B
HORTA, U.AT. B - CONGRÉS CLUB ESP. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - HOSPITALENSE, AT.C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - SANTA EULALIA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - MARTINENC, F.C. E
EUROPA, C.E. C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - SARRIA, C.P. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - Pª BARC. CINC COPES C
Jornada 28 17-05-2020
CONGRÉS CLUB ESP. B - RACING SARRIA C.F. B
HOSPITALENSE, AT.C. A - HORTA, U.AT. B
SANTA EULALIA, C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
MARTINENC, F.C. E - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SARRIA, C.P. C - EUROPA, C.E. C
Pª BARC. CINC COPES C - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 29 24-05-2020
CONGRÉS CLUB ESP. B - TECNOFUTBOL C.F B
RACING SARRIA C.F. B - HOSPITALENSE, AT.C. A
HORTA, U.AT. B - SANTA EULALIA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - MARTINENC, F.C. E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - SARRIA, C.P. C
EUROPA, C.E. C - Pª BARC. CINC COPES C
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Jornada 30 31-05-2020
HOSPITALENSE, AT.C. A - CONGRÉS CLUB ESP. B
SANTA EULALIA, C.F. A - RACING SARRIA C.F. B
MARTINENC, F.C. E - HORTA, U.AT. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SARRIA, C.P. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Pª BARC. CINC COPES C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - EUROPA, C.E. C
TECNOFUTBOL C.F B - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.