Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 10

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
VILASSAR MAR,U.E.,E 36 PARETS, C.F.,C
OAR VIC,C 53 CANOVELLES, U.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 20 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MERCANTIL, C.E,G 44 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MOLLET U.E.,CF.,D 112 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
GRANOLLERS, E.C.,B 33 LES FRANQUESES, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 53 MOLLETENSE, U.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,G 32 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
Jornada 2 13-10-2019
PARETS, C.F.,C 64 SABADELL F.C., C.E.,G
CANOVELLES, U.E.,A 23 VILASSAR MAR,U.E.,E
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 32 OAR VIC,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 81 VILANOVA VALLES,C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 41 MERCANTIL, C.E,G
LES FRANQUESES, C.F.,B 23 MOLLET U.E.,CF.,D
GRANOLLERS, E.C.,B 33 MOLLETENSE, U.D.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 72 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 3 20-10-2019
PARETS, C.F.,C 33 CANOVELLES, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,E 22 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
OAR VIC,C 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 56 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
MERCANTIL, C.E,G 05 LES FRANQUESES, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,D 13 MOLLETENSE, U.D.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 35 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
SABADELL F.C., C.E.,G 31 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 4 27-10-2019
CANOVELLES, U.E.,A 13 SABADELL F.C., C.E.,G
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 24 PARETS, C.F.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 63 VILASSAR MAR,U.E.,E
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 140 OAR VIC,C
LES FRANQUESES, C.F.,B 33 VILANOVA VALLES,C.F.,A
MERCANTIL, C.E,G 11 MOLLETENSE, U.D.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 31 MOLLET U.E.,CF.,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 47 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 5 03-11-2019
CANOVELLES, U.E.,A 52 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PARETS, C.F.,C 61 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
VILASSAR MAR,U.E.,E 29 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
OAR VIC,C 53 LES FRANQUESES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 120 MOLLETENSE, U.D.,A
MERCANTIL, C.E,G 33 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
MOLLET U.E.,CF.,D 51 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,G 24 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 6 10-11-2019
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 54 SABADELL F.C., C.E.,G
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 72 CANOVELLES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 42 PARETS, C.F.,C
LES FRANQUESES, C.F.,B 41 VILASSAR MAR,U.E.,E
MOLLETENSE, U.D.,A 03 OAR VIC,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 35 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 16 MERCANTIL, C.E,G
GRANOLLERS, E.C.,B 32 MOLLET U.E.,CF.,D
Jornada 7 17-11-2019
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 35 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
CANOVELLES, U.E.,A 09 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
PARETS, C.F.,C 15 LES FRANQUESES, C.F.,B
VILASSAR MAR,U.E.,E 36 MOLLETENSE, U.D.,A
OAR VIC,C 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 62 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MERCANTIL, C.E,G 32 GRANOLLERS, E.C.,B
SABADELL F.C., C.E.,G 16 MOLLET U.E.,CF.,D
Jornada 8 24-11-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 32 SABADELL F.C., C.E.,G
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 90 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 51 CANOVELLES, U.E.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 45 PARETS, C.F.,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 40 VILASSAR MAR,U.E.,E
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 22 OAR VIC,C
GRANOLLERS, E.C.,B 70 VILANOVA VALLES,C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 25 MERCANTIL, C.E,G
Jornada 9 01-12-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 39 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 27 LES FRANQUESES, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,A 35 MOLLETENSE, U.D.,A
PARETS, C.F.,C 52 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
VILASSAR MAR,U.E.,E 52 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
OAR VIC,C 13 GRANOLLERS, E.C.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 35 MOLLET U.E.,CF.,D
SABADELL F.C., C.E.,G 17 MERCANTIL, C.E,G
Jornada 10 15-12-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 71 SABADELL F.C., C.E.,G
LES FRANQUESES, C.F.,B 58 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MOLLETENSE, U.D.,A 21 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 11 CANOVELLES, U.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 24 PARETS, C.F.,C
GRANOLLERS, E.C.,B 51 VILASSAR MAR,U.E.,E
MOLLET U.E.,CF.,D 31 OAR VIC,C
MERCANTIL, C.E,G 24 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 11 22-12-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 22 LES FRANQUESES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 42 MOLLETENSE, U.D.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 92 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CANOVELLES, U.E.,A 42 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
PARETS, C.F.,C 02 GRANOLLERS, E.C.,B
VILASSAR MAR,U.E.,E 45 MOLLET U.E.,CF.,D
OAR VIC,C 11 MERCANTIL, C.E,G
SABADELL F.C., C.E.,G 00 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 12 12-01-2020
LES FRANQUESES, C.F.,B 61 SABADELL F.C., C.E.,G
MOLLETENSE, U.D.,A 24 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 44 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 62 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
GRANOLLERS, E.C.,B 73 CANOVELLES, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 24 PARETS, C.F.,C
MERCANTIL, C.E,G 72 VILASSAR MAR,U.E.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,A 54 OAR VIC,C
Jornada 13 19-01-2020
LES FRANQUESES, C.F.,B 22 MOLLETENSE, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 41 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 44 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 100 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CANOVELLES, U.E.,A 03 MOLLET U.E.,CF.,D
PARETS, C.F.,C 32 MERCANTIL, C.E,G
VILASSAR MAR,U.E.,E 32 VILANOVA VALLES,C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,G 32 OAR VIC,C
Jornada 14 26-01-2020
SABADELL F.C., C.E.,G 34 MOLLETENSE, U.D.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 23 LES FRANQUESES, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 25 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
GRANOLLERS, E.C.,B 63 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MOLLET U.E.,CF.,D 73 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MERCANTIL, C.E,G 51 CANOVELLES, U.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 20 PARETS, C.F.,C
OAR VIC,C 32 VILASSAR MAR,U.E.,E
Jornada 15 02-02-2020
MOLLETENSE, U.D.,A 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 111 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 74 GRANOLLERS, E.C.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 33 MOLLET U.E.,CF.,D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 23 MERCANTIL, C.E,G
CANOVELLES, U.E.,A 04 VILANOVA VALLES,C.F.,A
PARETS, C.F.,C 22 OAR VIC,C
VILASSAR MAR,U.E.,E 63 SABADELL F.C., C.E.,G

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
PARETS, C.F.,C 63 VILASSAR MAR,U.E.,E
CANOVELLES, U.E.,A 25 OAR VIC,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 16 VILANOVA VALLES,C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 44 MERCANTIL, C.E,G
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 82 MOLLET U.E.,CF.,D
LES FRANQUESES, C.F.,B 51 GRANOLLERS, E.C.,B
MOLLETENSE, U.D.,A 51 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 31 SABADELL F.C., C.E.,G
Jornada 17 16-02-2020
SABADELL F.C., C.E.,G - PARETS, C.F.,C
VILASSAR MAR,U.E.,E 91 CANOVELLES, U.E.,A
OAR VIC,C 10 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 63 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MERCANTIL, C.E,G 64 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
MOLLET U.E.,CF.,D 24 LES FRANQUESES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,A 43 GRANOLLERS, E.C.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 24 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
Jornada 18 01-03-2020
CANOVELLES, U.E.,A 25 PARETS, C.F.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 23 VILASSAR MAR,U.E.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 54 OAR VIC,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D 51 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 24 MERCANTIL, C.E,G
MOLLETENSE, U.D.,A 40 MOLLET U.E.,CF.,D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 34 GRANOLLERS, E.C.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 54 SABADELL F.C., C.E.,G
Jornada 19 08-03-2020
SABADELL F.C., C.E.,G 64 CANOVELLES, U.E.,A
PARETS, C.F.,C 50 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILASSAR MAR,U.E.,E 62 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
OAR VIC,C 13 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
VILANOVA VALLES,C.F.,A 37 LES FRANQUESES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,A 32 MERCANTIL, C.E,G
MOLLET U.E.,CF.,D 61 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
GRANOLLERS, E.C.,B 33 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 20 15-03-2020
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - CANOVELLES, U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - PARETS, C.F.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D - VILASSAR MAR,U.E.,E
LES FRANQUESES, C.F.,B - OAR VIC,C
MOLLETENSE, U.D.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B - MERCANTIL, C.E,G
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - MOLLET U.E.,CF.,D
GRANOLLERS, E.C.,B - SABADELL F.C., C.E.,G
Jornada 21 22-03-2020
SABADELL F.C., C.E.,G - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CANOVELLES, U.E.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
PARETS, C.F.,C - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
VILASSAR MAR,U.E.,E - LES FRANQUESES, C.F.,B
OAR VIC,C - MOLLETENSE, U.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
MERCANTIL, C.E,G - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,D - GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 22 29-03-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D - CANOVELLES, U.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B - PARETS, C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,A - VILASSAR MAR,U.E.,E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B - OAR VIC,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,B - MERCANTIL, C.E,G
MOLLET U.E.,CF.,D - SABADELL F.C., C.E.,G
Jornada 23 05-04-2020
SABADELL F.C., C.E.,G - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
CANOVELLES, U.E.,A - LES FRANQUESES, C.F.,B
PARETS, C.F.,C - MOLLETENSE, U.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,E - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
OAR VIC,C - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A - GRANOLLERS, E.C.,B
MERCANTIL, C.E,G - MOLLET U.E.,CF.,D
Jornada 24 19-04-2020
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LES FRANQUESES, C.F.,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MOLLETENSE, U.D.,A - CANOVELLES, U.E.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B - PARETS, C.F.,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,E
GRANOLLERS, E.C.,B - OAR VIC,C
MOLLET U.E.,CF.,D - VILANOVA VALLES,C.F.,A
MERCANTIL, C.E,G - SABADELL F.C., C.E.,G
Jornada 25 26-04-2020
SABADELL F.C., C.E.,G - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - LES FRANQUESES, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - MOLLETENSE, U.D.,A
CANOVELLES, U.E.,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
PARETS, C.F.,C - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,E - GRANOLLERS, E.C.,B
OAR VIC,C - MOLLET U.E.,CF.,D
VILANOVA VALLES,C.F.,A - MERCANTIL, C.E,G
Jornada 26 03-05-2020
LES FRANQUESES, C.F.,B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
MOLLETENSE, U.D.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - CANOVELLES, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B - PARETS, C.F.,C
MOLLET U.E.,CF.,D - VILASSAR MAR,U.E.,E
MERCANTIL, C.E,G - OAR VIC,C
VILANOVA VALLES,C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,G
Jornada 27 10-05-2020
SABADELL F.C., C.E.,G - LES FRANQUESES, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D - MOLLETENSE, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,B
PARETS, C.F.,C - MOLLET U.E.,CF.,D
VILASSAR MAR,U.E.,E - MERCANTIL, C.E,G
OAR VIC,C - VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 28 17-05-2020
MOLLETENSE, U.D.,A - LES FRANQUESES, C.F.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - GRANOLLERS, E.C.,B
MOLLET U.E.,CF.,D - CANOVELLES, U.E.,A
MERCANTIL, C.E,G - PARETS, C.F.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,A - VILASSAR MAR,U.E.,E
OAR VIC,C - SABADELL F.C., C.E.,G
Jornada 29 24-05-2020
MOLLETENSE, U.D.,A - SABADELL F.C., C.E.,G
LES FRANQUESES, C.F.,B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - GRANOLLERS, E.C.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - MOLLET U.E.,CF.,D
CANOVELLES, U.E.,A - MERCANTIL, C.E,G
PARETS, C.F.,C - VILANOVA VALLES,C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,E - OAR VIC,C
Jornada 30 31-05-2020
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B - MOLLETENSE, U.D.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - LES FRANQUESES, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,D
MOLLET U.E.,CF.,D - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MERCANTIL, C.E,G - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A - CANOVELLES, U.E.,A
OAR VIC,C - PARETS, C.F.,C
SABADELL F.C., C.E.,G - VILASSAR MAR,U.E.,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.