Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi primera divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
PARDINYES C.F. A 35 Descansa
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 21 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
MOLLERUSSA C.F.J. B 102 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
FIF LLEIDA, C.E. B 02 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 43 BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C B 24 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA F. TREMP, CE A 24 SEGRE, AT. B
BALAGUER, C.F. B 13 AEM, S.E. B
Jornada 2 13-10-2019
Descansa 40 BALAGUER, C.F. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 112 PARDINYES C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 21 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 110 MOLLERUSSA C.F.J. B
BALAFIA, C.F.U.E. B 42 FIF LLEIDA, C.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 02 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
SEGRE, AT. B 160 ESCOLA F. CERVERA,C B
AEM, S.E. B 71 ESCOLA F. TREMP, CE A
Jornada 3 20-10-2019
Descansa 13 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
PARDINYES C.F. A 310 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 06 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
MOLLERUSSA C.F.J. B 71 BALAFIA, C.F.U.E. B
FIF LLEIDA, C.E. B 124 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 13 SEGRE, AT. B
ESCOLA F. CERVERA,C B 14 AEM, S.E. B
BALAGUER, C.F. B 46 ESCOLA F. TREMP, CE A
Jornada 4 27-10-2019
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 60 BALAGUER, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 42 Descansa
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 62 PARDINYES C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. B 80 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 16 MOLLERUSSA C.F.J. B
SEGRE, AT. B 64 FIF LLEIDA, C.E. B
AEM, S.E. B 34 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA F. TREMP, CE A 75 ESCOLA F. CERVERA,C B
Jornada 5 03-11-2019
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 63 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
Descansa 42 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
PARDINYES C.F. A 410 BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 03 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B 53 SEGRE, AT. B
FIF LLEIDA, C.E. B 48 AEM, S.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 41 ESCOLA F. TREMP, CE A
BALAGUER, C.F. B 44 ESCOLA F. CERVERA,C B
Jornada 6 10-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 42 BALAGUER, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 13 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
BALAFIA, C.F.U.E. B 21 Descansa
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 20 PARDINYES C.F. A
SEGRE, AT. B 102 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
AEM, S.E. B 32 MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA F. TREMP, CE A 58 FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C B 13 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
Jornada 7 17-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 64 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 10 BALAFIA, C.F.U.E. B
Descansa 43 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
PARDINYES C.F. A 111 SEGRE, AT. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 06 AEM, S.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B 54 ESCOLA F. TREMP, CE A
FIF LLEIDA, C.E. B 44 ESCOLA F. CERVERA,C B
BALAGUER, C.F. B 31 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
Jornada 8 24-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 21 BALAGUER, C.F. B
BALAFIA, C.F.U.E. B 34 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 37 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
SEGRE, AT. B 70 Descansa
AEM, S.E. B 72 PARDINYES C.F. A
ESCOLA F. TREMP, CE A 52 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C B 28 MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 03 FIF LLEIDA, C.E. B
Jornada 9 01-12-2019
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 12 BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 11 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 07 SEGRE, AT. B
Descansa 02 AEM, S.E. B
PARDINYES C.F. A 511 ESCOLA F. TREMP, CE A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 14 ESCOLA F. CERVERA,C B
MOLLERUSSA C.F.J. B 32 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
BALAGUER, C.F. B 12 FIF LLEIDA, C.E. B
Jornada 10 15-12-2019
BALAFIA, C.F.U.E. B 32 BALAGUER, C.F. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 62 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
SEGRE, AT. B 62 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
AEM, S.E. B 31 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA F. TREMP, CE A 12 Descansa
ESCOLA F. CERVERA,C B 62 PARDINYES C.F. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 60 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
FIF LLEIDA, C.E. B 25 MOLLERUSSA C.F.J. B
Jornada 11 22-12-2019
BALAFIA, C.F.U.E. B 51 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 010 SEGRE, AT. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 05 AEM, S.E. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 06 ESCOLA F. TREMP, CE A
Descansa 41 ESCOLA F. CERVERA,C B
PARDINYES C.F. A 16 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 32 FIF LLEIDA, C.E. B
BALAGUER, C.F. B 26 MOLLERUSSA C.F.J. B
Jornada 12 12-01-2020
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 44 BALAGUER, C.F. B
SEGRE, AT. B 81 BALAFIA, C.F.U.E. B
AEM, S.E. B 50 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA F. TREMP, CE A 42 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA F. CERVERA,C B 74 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 51 Descansa
FIF LLEIDA, C.E. B 42 PARDINYES C.F. A
MOLLERUSSA C.F.J. B 71 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
Jornada 13 19-01-2020
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 311 SEGRE, AT. B
BALAFIA, C.F.U.E. B 22 AEM, S.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 45 ESCOLA F. TREMP, CE A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 34 ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 23 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
Descansa 39 FIF LLEIDA, C.E. B
PARDINYES C.F. A 29 MOLLERUSSA C.F.J. B
BALAGUER, C.F. B 33 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
Jornada 14 26-01-2020
BALAGUER, C.F. B 45 SEGRE, AT. B
AEM, S.E. B 52 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA F. TREMP, CE A 45 BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C B 55 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 41 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
FIF LLEIDA, C.E. B 75 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
MOLLERUSSA C.F.J. B 32 Descansa
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 13 PARDINYES C.F. A
Jornada 15 02-02-2020
SEGRE, AT. B 62 AEM, S.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 13 ESCOLA F. TREMP, CE A
BALAFIA, C.F.U.E. B 17 ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 01 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 05 FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 14 MOLLERUSSA C.F.J. B
Descansa 50 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
PARDINYES C.F. A 36 BALAGUER, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
Descansa 51 PARDINYES C.F. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 61 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 14 MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 37 FIF LLEIDA, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. B 00 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 33 ESCOLA F. CERVERA,C B
SEGRE, AT. B 80 ESCOLA F. TREMP, CE A
AEM, S.E. B 43 BALAGUER, C.F. B
Jornada 17 16-02-2020
BALAGUER, C.F. B 20 Descansa
PARDINYES C.F. A 49 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 12 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
MOLLERUSSA C.F.J. B 92 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
FIF LLEIDA, C.E. B 43 BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 71 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C B 24 SEGRE, AT. B
ESCOLA F. TREMP, CE A 23 AEM, S.E. B
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 20 Descansa
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 22 PARDINYES C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 61 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. B 44 MOLLERUSSA C.F.J. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 38 FIF LLEIDA, C.E. B
SEGRE, AT. B 43 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
AEM, S.E. B 116 ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA F. TREMP, CE A 15 BALAGUER, C.F. B
Jornada 19 08-03-2020
BALAGUER, C.F. B 13 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
Descansa 23 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
PARDINYES C.F. A 17 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 39 BALAFIA, C.F.U.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B 61 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
FIF LLEIDA, C.E. B 21 SEGRE, AT. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 12 AEM, S.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C B 47 ESCOLA F. TREMP, CE A
Jornada 20 15-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - Descansa
BALAFIA, C.F.U.E. B - PARDINYES C.F. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
SEGRE, AT. B - MOLLERUSSA C.F.J. B
AEM, S.E. B - FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA F. TREMP, CE A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA F. CERVERA,C B - BALAGUER, C.F. B
Jornada 21 22-03-2020
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
Descansa - BALAFIA, C.F.U.E. B
PARDINYES C.F. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - SEGRE, AT. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - AEM, S.E. B
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA F. TREMP, CE A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA F. CERVERA,C B
Jornada 22 29-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - Descansa
SEGRE, AT. B - PARDINYES C.F. A
AEM, S.E. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA F. TREMP, CE A - MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA F. CERVERA,C B - FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - BALAGUER, C.F. B
Jornada 23 05-04-2020
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
Descansa - SEGRE, AT. B
PARDINYES C.F. A - AEM, S.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - ESCOLA F. TREMP, CE A
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA F. CERVERA,C B
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
Jornada 24 19-04-2020
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
SEGRE, AT. B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
AEM, S.E. B - Descansa
ESCOLA F. TREMP, CE A - PARDINYES C.F. A
ESCOLA F. CERVERA,C B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - MOLLERUSSA C.F.J. B
FIF LLEIDA, C.E. B - BALAGUER, C.F. B
Jornada 25 26-04-2020
BALAGUER, C.F. B - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - SEGRE, AT. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - AEM, S.E. B
Descansa - ESCOLA F. TREMP, CE A
PARDINYES C.F. A - ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
MOLLERUSSA C.F.J. B - FIF LLEIDA, C.E. B
Jornada 26 03-05-2020
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. B
SEGRE, AT. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
AEM, S.E. B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA F. TREMP, CE A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA F. CERVERA,C B - Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - PARDINYES C.F. A
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - BALAGUER, C.F. B
Jornada 27 10-05-2020
BALAGUER, C.F. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. B - SEGRE, AT. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - AEM, S.E. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - ESCOLA F. TREMP, CE A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ESCOLA F. CERVERA,C B
Descansa - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
PARDINYES C.F. A - FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - MOLLERUSSA C.F.J. B
Jornada 28 17-05-2020
SEGRE, AT. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
AEM, S.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA F. TREMP, CE A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA F. CERVERA,C B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
FIF LLEIDA, C.E. B - Descansa
MOLLERUSSA C.F.J. B - PARDINYES C.F. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - BALAGUER, C.F. B
Jornada 29 24-05-2020
SEGRE, AT. B - BALAGUER, C.F. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - AEM, S.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA F. TREMP, CE A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - FIF LLEIDA, C.E. B
Descansa - MOLLERUSSA C.F.J. B
PARDINYES C.F. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
Jornada 30 31-05-2020
AEM, S.E. B - SEGRE, AT. B
ESCOLA F. TREMP, CE A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C B - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - Descansa
BALAGUER, C.F. B - PARDINYES C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.