Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
VILASSAR MAR,U.E. B 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
DAMM, C.F. C 71 MARTINENC, F.C. B
HORTA, U.AT. A 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Pª BARC. CINC COPES A 33 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT ANDREU, U.E C 02 SANT GABRIEL, C.D. C
ESCOLA F. GAVA, C. C 21 SANTS, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 22 VILASSAR DALT, C.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Jornada 2 13-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MARTINENC, F.C. B 32 VILASSAR MAR,U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 13 DAMM, C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 28 HORTA, U.AT. A
SANT GABRIEL, C.D. C 21 Pª BARC. CINC COPES A
SANTS, U.E. A 81 SANT ANDREU, U.E C
VILASSAR DALT, C.E. C 05 ESCOLA F. GAVA, C. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Jornada 3 20-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 51 MARTINENC, F.C. B
VILASSAR MAR,U.E. B 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
DAMM, C.F. C 102 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
HORTA, U.AT. A 33 SANT GABRIEL, C.D. C
Pª BARC. CINC COPES A 36 SANTS, U.E. A
SANT ANDREU, U.E C 22 VILASSAR DALT, C.E. C
ESCOLA F. GAVA, C. C 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 61 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Jornada 4 27-10-2019
MARTINENC, F.C. B 52 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 27 VILASSAR MAR,U.E. B
SANT GABRIEL, C.D. C 16 DAMM, C.F. C
SANTS, U.E. A 55 HORTA, U.AT. A
VILASSAR DALT, C.E. C 12 Pª BARC. CINC COPES A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 113 SANT ANDREU, U.E C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 13 ESCOLA F. GAVA, C. C
Jornada 5 03-11-2019
MARTINENC, F.C. B 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 40 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
VILASSAR MAR,U.E. B 23 SANT GABRIEL, C.D. C
DAMM, C.F. C 43 SANTS, U.E. A
HORTA, U.AT. A 33 VILASSAR DALT, C.E. C
Pª BARC. CINC COPES A 62 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
SANT ANDREU, U.E C 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 22 ESCOLA F. GAVA, C. C
Jornada 6 10-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 54 MARTINENC, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. C 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANTS, U.E. A 42 VILASSAR MAR,U.E. B
VILASSAR DALT, C.E. C 07 DAMM, C.F. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 21 HORTA, U.AT. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 00 Pª BARC. CINC COPES A
ESCOLA F. GAVA, C. C 31 SANT ANDREU, U.E C
Jornada 7 17-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 61 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
MARTINENC, F.C. B 22 SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 36 SANTS, U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. B 41 VILASSAR DALT, C.E. C
DAMM, C.F. C 40 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
HORTA, U.AT. A 42 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Pª BARC. CINC COPES A 32 ESCOLA F. GAVA, C. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 61 SANT ANDREU, U.E C
Jornada 8 24-11-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 55 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANT GABRIEL, C.D. C 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANTS, U.E. A 23 MARTINENC, F.C. B
VILASSAR DALT, C.E. C 34 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
VILASSAR MAR,U.E. B 34 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 27 DAMM, C.F. C
ESCOLA F. GAVA, C. C 33 HORTA, U.AT. A
SANT ANDREU, U.E C 04 Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 9 01-12-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 33 SANT GABRIEL, C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 42 SANTS, U.E. A
MARTINENC, F.C. B 42 VILASSAR DALT, C.E. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
VILASSAR MAR,U.E. B 15 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
DAMM, C.F. C 42 ESCOLA F. GAVA, C. C
HORTA, U.AT. A 34 SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 42 Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 10 15-12-2019
SANT GABRIEL, C.D. C 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANTS, U.E. A 25 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
VILASSAR DALT, C.E. C 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 62 MARTINENC, F.C. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 03 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA F. GAVA, C. C 15 VILASSAR MAR,U.E. B
SANT ANDREU, U.E C 19 DAMM, C.F. C
Pª BARC. CINC COPES A 40 HORTA, U.AT. A
Jornada 11 22-12-2019
SANT GABRIEL, C.D. C 37 SANTS, U.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 22 VILASSAR DALT, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
MARTINENC, F.C. B 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 20 ESCOLA F. GAVA, C. C
VILASSAR MAR,U.E. B 32 SANT ANDREU, U.E C
DAMM, C.F. C 80 Pª BARC. CINC COPES A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 21 HORTA, U.AT. A
Jornada 12 12-01-2020
SANTS, U.E. A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
VILASSAR DALT, C.E. C 25 SANT GABRIEL, C.D. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
ESCOLA F. GAVA, C. C 43 MARTINENC, F.C. B
SANT ANDREU, U.E C 24 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Pª BARC. CINC COPES A 22 VILASSAR MAR,U.E. B
HORTA, U.AT. A 213 DAMM, C.F. C
Jornada 13 19-01-2020
SANTS, U.E. A 30 VILASSAR DALT, C.E. C
SANT GABRIEL, C.D. C 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 34 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 03 ESCOLA F. GAVA, C. C
MARTINENC, F.C. B 31 SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 01 Pª BARC. CINC COPES A
VILASSAR MAR,U.E. B 20 HORTA, U.AT. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 53 DAMM, C.F. C
Jornada 14 26-01-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 44 VILASSAR DALT, C.E. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 42 SANTS, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 25 SANT GABRIEL, C.D. C
ESCOLA F. GAVA, C. C 06 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT ANDREU, U.E C 110 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Pª BARC. CINC COPES A 43 MARTINENC, F.C. B
HORTA, U.AT. A 42 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
DAMM, C.F. C 34 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 15 02-02-2020
VILASSAR DALT, C.E. C 45 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
SANTS, U.E. A 34 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
SANT GABRIEL, C.D. C 30 ESCOLA F. GAVA, C. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 41 SANT ANDREU, U.E C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 40 Pª BARC. CINC COPES A
MARTINENC, F.C. B 21 HORTA, U.AT. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 13 DAMM, C.F. C
VILASSAR MAR,U.E. B 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 00 VILASSAR MAR,U.E. B
MARTINENC, F.C. B 111 DAMM, C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 50 HORTA, U.AT. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 02 Pª BARC. CINC COPES A
SANT GABRIEL, C.D. C 51 SANT ANDREU, U.E C
SANTS, U.E. A 63 ESCOLA F. GAVA, C. C
VILASSAR DALT, C.E. C 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 36 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 17 16-02-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
VILASSAR MAR,U.E. B 32 MARTINENC, F.C. B
DAMM, C.F. C 53 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
HORTA, U.AT. A 33 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Pª BARC. CINC COPES A 62 SANT GABRIEL, C.D. C
SANT ANDREU, U.E C 37 SANTS, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. C 11 VILASSAR DALT, C.E. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 65 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Jornada 18 01-03-2020
MARTINENC, F.C. B 24 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 33 VILASSAR MAR,U.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 27 DAMM, C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. C 31 HORTA, U.AT. A
SANTS, U.E. A 32 Pª BARC. CINC COPES A
VILASSAR DALT, C.E. C 23 SANT ANDREU, U.E C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 12 ESCOLA F. GAVA, C. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 19 08-03-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 43 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
VILASSAR MAR,U.E. B 72 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
DAMM, C.F. C 41 SANT GABRIEL, C.D. C
HORTA, U.AT. A 32 SANTS, U.E. A
Pª BARC. CINC COPES A 41 VILASSAR DALT, C.E. C
SANT ANDREU, U.E C 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
ESCOLA F. GAVA, C. C 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Jornada 20 15-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANT GABRIEL, C.D. C - VILASSAR MAR,U.E. B
SANTS, U.E. A - DAMM, C.F. C
VILASSAR DALT, C.E. C - HORTA, U.AT. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - Pª BARC. CINC COPES A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - SANT ANDREU, U.E C
ESCOLA F. GAVA, C. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 21 22-03-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - SANT GABRIEL, C.D. C
VILASSAR MAR,U.E. B - SANTS, U.E. A
DAMM, C.F. C - VILASSAR DALT, C.E. C
HORTA, U.AT. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Pª BARC. CINC COPES A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
SANT ANDREU, U.E C - ESCOLA F. GAVA, C. C
Jornada 22 29-03-2020
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANT GABRIEL, C.D. C - MARTINENC, F.C. B
SANTS, U.E. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
VILASSAR DALT, C.E. C - VILASSAR MAR,U.E. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - DAMM, C.F. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - HORTA, U.AT. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - Pª BARC. CINC COPES A
SANT ANDREU, U.E C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 23 05-04-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - SANT GABRIEL, C.D. C
MARTINENC, F.C. B - SANTS, U.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - VILASSAR DALT, C.E. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - VILASSAR MAR,U.E. B
DAMM, C.F. C - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
HORTA, U.AT. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
Pª BARC. CINC COPES A - SANT ANDREU, U.E C
Jornada 24 19-04-2020
SANT GABRIEL, C.D. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANTS, U.E. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
VILASSAR DALT, C.E. C - MARTINENC, F.C. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - VILASSAR MAR,U.E. B
ESCOLA F. GAVA, C. C - DAMM, C.F. C
SANT ANDREU, U.E C - HORTA, U.AT. A
Pª BARC. CINC COPES A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 25 26-04-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - SANTS, U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - VILASSAR DALT, C.E. C
MARTINENC, F.C. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
VILASSAR MAR,U.E. B - ESCOLA F. GAVA, C. C
DAMM, C.F. C - SANT ANDREU, U.E C
HORTA, U.AT. A - Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 26 03-05-2020
SANTS, U.E. A - SANT GABRIEL, C.D. C
VILASSAR DALT, C.E. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - MARTINENC, F.C. B
ESCOLA F. GAVA, C. C - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANT ANDREU, U.E C - VILASSAR MAR,U.E. B
Pª BARC. CINC COPES A - DAMM, C.F. C
HORTA, U.AT. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 27 10-05-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - SANTS, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. C - VILASSAR DALT, C.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
MARTINENC, F.C. B - ESCOLA F. GAVA, C. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - SANT ANDREU, U.E C
VILASSAR MAR,U.E. B - Pª BARC. CINC COPES A
DAMM, C.F. C - HORTA, U.AT. A
Jornada 28 17-05-2020
VILASSAR DALT, C.E. C - SANTS, U.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - SANT GABRIEL, C.D. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA F. GAVA, C. C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANT ANDREU, U.E C - MARTINENC, F.C. B
Pª BARC. CINC COPES A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
HORTA, U.AT. A - VILASSAR MAR,U.E. B
DAMM, C.F. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 29 24-05-2020
VILASSAR DALT, C.E. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANTS, U.E. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
SANT GABRIEL, C.D. C - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - ESCOLA F. GAVA, C. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - SANT ANDREU, U.E C
MARTINENC, F.C. B - Pª BARC. CINC COPES A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - HORTA, U.AT. A
VILASSAR MAR,U.E. B - DAMM, C.F. C
Jornada 30 31-05-2020
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - VILASSAR DALT, C.E. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - SANTS, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - SANT GABRIEL, C.D. C
SANT ANDREU, U.E C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Pª BARC. CINC COPES A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
HORTA, U.AT. A - MARTINENC, F.C. B
DAMM, C.F. C - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - VILASSAR MAR,U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.