Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi primera divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
CANONJA, C.F. B 22 MORELL, C.D. A
LA FLORESTA, C.D. C 44 BASE L'ARBOÇ,CF. A
TORREFORTA, C.D.C. B 45 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 48 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
RIUDOMS, C.D. A 32 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
SANTES CREUS CLUB ESP. C 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 11 RODA DE BARA AT. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 15 LA RIERA, C.F. A
Jornada 2 13-10-2019
MORELL, C.D. A 82 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
BASE L'ARBOÇ,CF. A 35 CANONJA, C.F. B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 43 LA FLORESTA, C.D. C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 17 TORREFORTA, C.D.C. B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 71 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 51 RIUDOMS, C.D. A
RODA DE BARA AT. A 45 SANTES CREUS CLUB ESP. C
LA RIERA, C.F. A 16 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
Jornada 3 20-10-2019
MORELL, C.D. A 82 BASE L'ARBOÇ,CF. A
CANONJA, C.F. B 14 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
LA FLORESTA, C.D. C 54 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
TORREFORTA, C.D.C. B 24 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 313 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
RIUDOMS, C.D. A 30 RODA DE BARA AT. A
SANTES CREUS CLUB ESP. C 75 LA RIERA, C.F. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 05 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
Jornada 4 27-10-2019
BASE L'ARBOÇ,CF. A 31 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 70 MORELL, C.D. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 42 CANONJA, C.F. B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 22 LA FLORESTA, C.D. C
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 36 TORREFORTA, C.D.C. B
RODA DE BARA AT. A 33 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
LA RIERA, C.F. A 07 RIUDOMS, C.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 43 SANTES CREUS CLUB ESP. C
Jornada 5 03-11-2019
BASE L'ARBOÇ,CF. A 43 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
MORELL, C.D. A 54 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CANONJA, C.F. B 43 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
LA FLORESTA, C.D. C 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
TORREFORTA, C.D.C. B 33 RODA DE BARA AT. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 14 LA RIERA, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A 33 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 17 SANTES CREUS CLUB ESP. C
Jornada 6 10-11-2019
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 121 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 73 BASE L'ARBOÇ,CF. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 33 MORELL, C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 50 CANONJA, C.F. B
RODA DE BARA AT. A 19 LA FLORESTA, C.D. C
LA RIERA, C.F. A 214 TORREFORTA, C.D.C. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 81 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
SANTES CREUS CLUB ESP. C 23 RIUDOMS, C.D. A
Jornada 7 17-11-2019
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 70 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
BASE L'ARBOÇ,CF. A 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
MORELL, C.D. A 41 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
CANONJA, C.F. B 80 RODA DE BARA AT. A
LA FLORESTA, C.D. C 52 LA RIERA, C.F. A
TORREFORTA, C.D.C. B 64 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 27 SANTES CREUS CLUB ESP. C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 15 RIUDOMS, C.D. A
Jornada 8 24-11-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 31 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 58 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 61 BASE L'ARBOÇ,CF. A
RODA DE BARA AT. A 05 MORELL, C.D. A
LA RIERA, C.F. A 46 CANONJA, C.F. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 21 LA FLORESTA, C.D. C
SANTES CREUS CLUB ESP. C 26 TORREFORTA, C.D.C. B
RIUDOMS, C.D. A 70 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
Jornada 9 01-12-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 36 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
BASE L'ARBOÇ,CF. A 12 RODA DE BARA AT. A
MORELL, C.D. A 71 LA RIERA, C.F. A
CANONJA, C.F. B 33 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
LA FLORESTA, C.D. C 43 SANTES CREUS CLUB ESP. C
TORREFORTA, C.D.C. B 30 RIUDOMS, C.D. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 35 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
Jornada 10 15-12-2019
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 63 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 51 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
RODA DE BARA AT. A 08 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
LA RIERA, C.F. A 73 BASE L'ARBOÇ,CF. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 55 MORELL, C.D. A
SANTES CREUS CLUB ESP. C 51 CANONJA, C.F. B
RIUDOMS, C.D. A 12 LA FLORESTA, C.D. C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 111 TORREFORTA, C.D.C. B
Jornada 11 22-12-2019
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 70 RODA DE BARA AT. A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 70 LA RIERA, C.F. A
BASE L'ARBOÇ,CF. A 31 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
MORELL, C.D. A 14 SANTES CREUS CLUB ESP. C
CANONJA, C.F. B 40 RIUDOMS, C.D. A
LA FLORESTA, C.D. C 100 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 25 TORREFORTA, C.D.C. B
Jornada 12 12-01-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 90 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
RODA DE BARA AT. A 410 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
LA RIERA, C.F. A 15 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 11 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
SANTES CREUS CLUB ESP. C 92 BASE L'ARBOÇ,CF. A
RIUDOMS, C.D. A 15 MORELL, C.D. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 23 CANONJA, C.F. B
TORREFORTA, C.D.C. B 52 LA FLORESTA, C.D. C
Jornada 13 19-01-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 90 RODA DE BARA AT. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 70 LA RIERA, C.F. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 21 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 44 SANTES CREUS CLUB ESP. C
BASE L'ARBOÇ,CF. A 22 RIUDOMS, C.D. A
MORELL, C.D. A 92 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
CANONJA, C.F. B 09 TORREFORTA, C.D.C. B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 17 LA FLORESTA, C.D. C
Jornada 14 26-01-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 30 RODA DE BARA AT. A
LA RIERA, C.F. A 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 51 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
SANTES CREUS CLUB ESP. C 12 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
RIUDOMS, C.D. A 32 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 34 BASE L'ARBOÇ,CF. A
TORREFORTA, C.D.C. B 23 MORELL, C.D. A
LA FLORESTA, C.D. C 12 CANONJA, C.F. B
Jornada 15 02-02-2020
RODA DE BARA AT. A 23 LA RIERA, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 42 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 83 SANTES CREUS CLUB ESP. C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 31 RIUDOMS, C.D. A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 21 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
BASE L'ARBOÇ,CF. A 06 TORREFORTA, C.D.C. B
MORELL, C.D. A 34 LA FLORESTA, C.D. C
CANONJA, C.F. B 41 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
MORELL, C.D. A 22 CANONJA, C.F. B
BASE L'ARBOÇ,CF. A 28 LA FLORESTA, C.D. C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 13 TORREFORTA, C.D.C. B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 82 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 02 RIUDOMS, C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 61 SANTES CREUS CLUB ESP. C
RODA DE BARA AT. A 39 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
LA RIERA, C.F. A 71 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
Jornada 17 16-02-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 13 MORELL, C.D. A
CANONJA, C.F. B 11 BASE L'ARBOÇ,CF. A
LA FLORESTA, C.D. C 05 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
TORREFORTA, C.D.C. B 71 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 312 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
RIUDOMS, C.D. A 07 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
SANTES CREUS CLUB ESP. C 43 RODA DE BARA AT. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 51 LA RIERA, C.F. A
Jornada 18 01-03-2020
BASE L'ARBOÇ,CF. A 17 MORELL, C.D. A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 70 CANONJA, C.F. B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 42 LA FLORESTA, C.D. C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 56 TORREFORTA, C.D.C. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 100 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
RODA DE BARA AT. A 16 RIUDOMS, C.D. A
LA RIERA, C.F. A 25 SANTES CREUS CLUB ESP. C
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 21 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
Jornada 19 08-03-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 43 BASE L'ARBOÇ,CF. A
MORELL, C.D. A 43 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
CANONJA, C.F. B 46 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
LA FLORESTA, C.D. C 36 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
TORREFORTA, C.D.C. B 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 52 RODA DE BARA AT. A
RIUDOMS, C.D. A 54 LA RIERA, C.F. A
SANTES CREUS CLUB ESP. C 53 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
Jornada 20 15-03-2020
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B - BASE L'ARBOÇ,CF. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - MORELL, C.D. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C - CANONJA, C.F. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C - LA FLORESTA, C.D. C
RODA DE BARA AT. A - TORREFORTA, C.D.C. B
LA RIERA, C.F. A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
CAMBRILS UNIÓ C.E. C - RIUDOMS, C.D. A
SANTES CREUS CLUB ESP. C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
Jornada 21 22-03-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
BASE L'ARBOÇ,CF. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
MORELL, C.D. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
CANONJA, C.F. B - GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
LA FLORESTA, C.D. C - RODA DE BARA AT. A
TORREFORTA, C.D.C. B - LA RIERA, C.F. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C - CAMBRILS UNIÓ C.E. C
RIUDOMS, C.D. A - SANTES CREUS CLUB ESP. C
Jornada 22 29-03-2020
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C - BASE L'ARBOÇ,CF. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C - MORELL, C.D. A
RODA DE BARA AT. A - CANONJA, C.F. B
LA RIERA, C.F. A - LA FLORESTA, C.D. C
CAMBRILS UNIÓ C.E. C - TORREFORTA, C.D.C. B
SANTES CREUS CLUB ESP. C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
RIUDOMS, C.D. A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
Jornada 23 05-04-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
BASE L'ARBOÇ,CF. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
MORELL, C.D. A - RODA DE BARA AT. A
CANONJA, C.F. B - LA RIERA, C.F. A
LA FLORESTA, C.D. C - CAMBRILS UNIÓ C.E. C
TORREFORTA, C.D.C. B - SANTES CREUS CLUB ESP. C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C - RIUDOMS, C.D. A
Jornada 24 19-04-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
RODA DE BARA AT. A - BASE L'ARBOÇ,CF. A
LA RIERA, C.F. A - MORELL, C.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. C - CANONJA, C.F. B
SANTES CREUS CLUB ESP. C - LA FLORESTA, C.D. C
RIUDOMS, C.D. A - TORREFORTA, C.D.C. B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
Jornada 25 26-04-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B - RODA DE BARA AT. A
BASE L'ARBOÇ,CF. A - LA RIERA, C.F. A
MORELL, C.D. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. C
CANONJA, C.F. B - SANTES CREUS CLUB ESP. C
LA FLORESTA, C.D. C - RIUDOMS, C.D. A
TORREFORTA, C.D.C. B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
Jornada 26 03-05-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
RODA DE BARA AT. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
LA RIERA, C.F. A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
CAMBRILS UNIÓ C.E. C - BASE L'ARBOÇ,CF. A
SANTES CREUS CLUB ESP. C - MORELL, C.D. A
RIUDOMS, C.D. A - CANONJA, C.F. B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C - LA FLORESTA, C.D. C
TORREFORTA, C.D.C. B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
Jornada 27 10-05-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B - GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C - RODA DE BARA AT. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - LA RIERA, C.F. A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B - CAMBRILS UNIÓ C.E. C
BASE L'ARBOÇ,CF. A - SANTES CREUS CLUB ESP. C
MORELL, C.D. A - RIUDOMS, C.D. A
CANONJA, C.F. B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
LA FLORESTA, C.D. C - TORREFORTA, C.D.C. B
Jornada 28 17-05-2020
RODA DE BARA AT. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
LA RIERA, C.F. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
CAMBRILS UNIÓ C.E. C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
SANTES CREUS CLUB ESP. C - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
RIUDOMS, C.D. A - BASE L'ARBOÇ,CF. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C - MORELL, C.D. A
TORREFORTA, C.D.C. B - CANONJA, C.F. B
LA FLORESTA, C.D. C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
Jornada 29 24-05-2020
RODA DE BARA AT. A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C - LA RIERA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C - CAMBRILS UNIÓ C.E. C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - SANTES CREUS CLUB ESP. C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B - RIUDOMS, C.D. A
BASE L'ARBOÇ,CF. A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
MORELL, C.D. A - TORREFORTA, C.D.C. B
CANONJA, C.F. B - LA FLORESTA, C.D. C
Jornada 30 31-05-2020
LA RIERA, C.F. A - RODA DE BARA AT. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. C - GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
SANTES CREUS CLUB ESP. C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
RIUDOMS, C.D. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
TORREFORTA, C.D.C. B - BASE L'ARBOÇ,CF. A
LA FLORESTA, C.D. C - MORELL, C.D. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B - CANONJA, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.