Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi primera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
FALSET ESP.,A 61 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 23 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Descansa
R
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 05 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 411 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 27 LA FLORESTA, C.D.,B
BONAVISTA, C.,A 13 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 34 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
Jornada 2 13-10-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 32 MAS PELLICER, U.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 42 FALSET ESP.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 33 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
R
Descansa
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 82 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA FLORESTA, C.D.,B 42 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 34 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 44 BONAVISTA, C.,A
Jornada 3 20-10-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 32 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
FALSET ESP.,A 81 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 112 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Descansa
R
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 51 LA FLORESTA, C.D.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 91 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 36 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 56 BONAVISTA, C.,A
Jornada 4 27-10-2019
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 73 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 62 FALSET ESP.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 63 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,B
R
Descansa
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 24 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 03 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
BONAVISTA, C.,A 43 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
Jornada 5 03-11-2019
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 23 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 110 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
FALSET ESP.,A 62 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 43 LA FLORESTA, C.D.,B
Descansa
R
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 51 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 51 BONAVISTA, C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 33 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
Jornada 6 10-11-2019
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 23 MAS PELLICER, U.D.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 80 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 43 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 29 FALSET ESP.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
R
Descansa
BONAVISTA, C.,A 15 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 21 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Jornada 7 17-11-2019
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 214 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 25 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 03 LA FLORESTA, C.D.,B
FALSET ESP.,A 72 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 63 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
Descansa
R
BONAVISTA, C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 51 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 03 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Jornada 8 24-11-2019
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 82 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 112 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA FLORESTA, C.D.,B 13 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 16 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 111 FALSET ESP.,A
BONAVISTA, C.,A 33 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
R
Descansa
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 9 01-12-2019
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 96 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 04 LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 12 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 33 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
FALSET ESP.,A 113 BONAVISTA, C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 20 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
Descansa
R
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 32 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 10 15-12-2019
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 44 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 04 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 53 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 18 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
BONAVISTA, C.,A 16 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 016 FALSET ESP.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
R
Descansa
Jornada 11 22-12-2019
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 53 LA FLORESTA, C.D.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 60 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 72 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 65 BONAVISTA, C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 42 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
FALSET ESP.,A 34 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 26 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A
R
Descansa
Jornada 12 12-01-2020
LA FLORESTA, C.D.,B 41 MAS PELLICER, U.D.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 39 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 08 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
BONAVISTA, C.,A 34 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 15 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 11 FALSET ESP.,A
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 13 19-01-2020
LA FLORESTA, C.D.,B 51 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 54 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 90 BONAVISTA, C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 44 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 44 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
FALSET ESP.,A
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,A 07 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 14 26-01-2020
MAS PELLICER, U.D.C.,A 21 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 04 LA FLORESTA, C.D.,B
BONAVISTA, C.,A 511 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 014 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 40 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 41 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 23 FALSET ESP.,A
Jornada 15 02-02-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 32 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 11 BONAVISTA, C.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 71 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 41 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 24 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FALSET ESP.,A 111 MAS PELLICER, U.D.C.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 43 FALSET ESP.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
R
Descansa
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 30 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 40 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,B 22 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 21 BONAVISTA, C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 71 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 17 16-02-2020
MAS PELLICER, U.D.C.,A 32 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FALSET ESP.,A 31 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 101 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Descansa
R
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 31 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 13 LA FLORESTA, C.D.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 34 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BONAVISTA, C.,A 24 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
Jornada 18 01-03-2020
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 25 FALSET ESP.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B 91 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
R
Descansa
LA FLORESTA, C.D.,B 41 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 21 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 23 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
BONAVISTA, C.,A 29 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 19 08-03-2020
MAS PELLICER, U.D.C.,A 40 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
FALSET ESP.,A 11 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 25 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Descansa
R
LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 03 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 50 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 01 BONAVISTA, C.,A
Jornada 20 15-03-2020
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - FALSET ESP.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
R
Descansa
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BONAVISTA, C.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 21 22-03-2020
MAS PELLICER, U.D.C.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
FALSET ESP.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Descansa
R
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - BONAVISTA, C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
Jornada 22 29-03-2020
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
LA FLORESTA, C.D.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - FALSET ESP.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BONAVISTA, C.,A
R
Descansa
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 23 05-04-2020
MAS PELLICER, U.D.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - LA FLORESTA, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
FALSET ESP.,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - BONAVISTA, C.,A
Descansa
R
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Jornada 24 19-04-2020
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
LA FLORESTA, C.D.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
BONAVISTA, C.,A - FALSET ESP.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 25 26-04-2020
MAS PELLICER, U.D.C.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - BONAVISTA, C.,A
FALSET ESP.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 26 03-05-2020
LA FLORESTA, C.D.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BONAVISTA, C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - FALSET ESP.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 27 10-05-2020
MAS PELLICER, U.D.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - BONAVISTA, C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
FALSET ESP.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
R
Descansa
Jornada 28 17-05-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - LA FLORESTA, C.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BONAVISTA, C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Descansa
R
FALSET ESP.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 29 24-05-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - BONAVISTA, C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
R
Descansa
FALSET ESP.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 30 31-05-2020
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BONAVISTA, C.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - FALSET ESP.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.