Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi primera divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
PALAFRUGELL, C.F. A 43 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 12 QUART, U.E. C
SARRIA TER, C.F. A 143 PENYA BONS AIRES E A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 53 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
GEiEG A 43 BELL LLOC, C.P. A
SANT PONÇ, AT. A 56 SANT GREGORI, A.E. A
FORNELLS, UE. B 35 ARO, C.E. A
GIRONA, F.C. C 21 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
Jornada 2 13-10-2019
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 36 GIRONA, F.C. C
QUART, U.E. C 52 PALAFRUGELL, C.F. A
PENYA BONS AIRES E A 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B 28 SARRIA TER, C.F. A
BELL LLOC, C.P. A 45 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SANT GREGORI, A.E. A 57 GEiEG A
ARO, C.E. A 61 SANT PONÇ, AT. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 14 FORNELLS, UE. B
Jornada 3 20-10-2019
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 36 QUART, U.E. C
PALAFRUGELL, C.F. A 82 PENYA BONS AIRES E A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 91 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
SARRIA TER, C.F. A 50 BELL LLOC, C.P. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 96 SANT GREGORI, A.E. A
GEiEG A 35 ARO, C.E. A
SANT PONÇ, AT. A 28 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
GIRONA, F.C. C 61 FORNELLS, UE. B
Jornada 4 27-10-2019
QUART, U.E. C 32 GIRONA, F.C. C
PENYA BONS AIRES E A 52 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B 27 PALAFRUGELL, C.F. A
BELL LLOC, C.P. A 46 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
SANT GREGORI, A.E. A 35 SARRIA TER, C.F. A
ARO, C.E. A 43 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 21 GEiEG A
FORNELLS, UE. B 44 SANT PONÇ, AT. A
Jornada 5 03-11-2019
QUART, U.E. C 31 PENYA BONS AIRES E A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 54 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
PALAFRUGELL, C.F. A 62 BELL LLOC, C.P. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 32 SANT GREGORI, A.E. A
SARRIA TER, C.F. A 52 ARO, C.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 35 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
GEiEG A 12 FORNELLS, UE. B
GIRONA, F.C. C 110 SANT PONÇ, AT. A
Jornada 6 10-11-2019
PENYA BONS AIRES E A 47 GIRONA, F.C. C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B 23 QUART, U.E. C
BELL LLOC, C.P. A 44 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
SANT GREGORI, A.E. A 38 PALAFRUGELL, C.F. A
ARO, C.E. A 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 48 SARRIA TER, C.F. A
FORNELLS, UE. B 35 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SANT PONÇ, AT. A 56 GEiEG A
Jornada 7 17-11-2019
PENYA BONS AIRES E A 31 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
QUART, U.E. C 33 BELL LLOC, C.P. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 48 SANT GREGORI, A.E. A
PALAFRUGELL, C.F. A 62 ARO, C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 43 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
SARRIA TER, C.F. A 93 FORNELLS, UE. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 82 SANT PONÇ, AT. A
GIRONA, F.C. C 61 GEiEG A
Jornada 8 24-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B 02 GIRONA, F.C. C
BELL LLOC, C.P. A 05 PENYA BONS AIRES E A
SANT GREGORI, A.E. A 25 QUART, U.E. C
ARO, C.E. A 02 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 34 PALAFRUGELL, C.F. A
FORNELLS, UE. B 53 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
SANT PONÇ, AT. A 36 SARRIA TER, C.F. A
GEiEG A 63 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Jornada 9 01-12-2019
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B 33 BELL LLOC, C.P. A
PENYA BONS AIRES E A 25 SANT GREGORI, A.E. A
QUART, U.E. C 20 ARO, C.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 80 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
PALAFRUGELL, C.F. A 74 FORNELLS, UE. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 82 SANT PONÇ, AT. A
SARRIA TER, C.F. A 85 GEiEG A
GIRONA, F.C. C 60 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Jornada 10 15-12-2019
BELL LLOC, C.P. A 28 GIRONA, F.C. C
SANT GREGORI, A.E. A 62 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
ARO, C.E. A 52 PENYA BONS AIRES E A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 04 QUART, U.E. C
FORNELLS, UE. B 51 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
SANT PONÇ, AT. A 27 PALAFRUGELL, C.F. A
GEiEG A 05 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 35 SARRIA TER, C.F. A
Jornada 11 22-12-2019
BELL LLOC, C.P. A 64 SANT GREGORI, A.E. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B 21 ARO, C.E. A
PENYA BONS AIRES E A 83 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
FORNELLS, UE. B 06 QUART, U.E. C
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 67 SANT PONÇ, AT. A
PALAFRUGELL, C.F. A 104 GEiEG A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 33 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
GIRONA, F.C. C 63 SARRIA TER, C.F. A
Jornada 12 12-01-2020
SANT GREGORI, A.E. A 24 GIRONA, F.C. C
ARO, C.E. A 42 BELL LLOC, C.P. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 15 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
FORNELLS, UE. B 35 PENYA BONS AIRES E A
SANT PONÇ, AT. A 28 QUART, U.E. C
GEiEG A 86 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 35 PALAFRUGELL, C.F. A
SARRIA TER, C.F. A 61 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
Jornada 13 19-01-2020
SANT GREGORI, A.E. A 31 ARO, C.E. A
BELL LLOC, C.P. A 57 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B 18 FORNELLS, UE. B
PENYA BONS AIRES E A 70 SANT PONÇ, AT. A
QUART, U.E. C 81 GEiEG A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 56 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
PALAFRUGELL, C.F. A 11 SARRIA TER, C.F. A
GIRONA, F.C. C 41 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
Jornada 14 26-01-2020
GIRONA, F.C. C 31 ARO, C.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 52 SANT GREGORI, A.E. A
FORNELLS, UE. B 21 BELL LLOC, C.P. A
SANT PONÇ, AT. A 25 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
GEiEG A 34 PENYA BONS AIRES E A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 18 QUART, U.E. C
SARRIA TER, C.F. A 96 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 34 PALAFRUGELL, C.F. A
Jornada 15 02-02-2020
ARO, C.E. A 52 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
SANT GREGORI, A.E. A 66 FORNELLS, UE. B
BELL LLOC, C.P. A 74 SANT PONÇ, AT. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B 55 GEiEG A
PENYA BONS AIRES E A 53 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
QUART, U.E. C 71 SARRIA TER, C.F. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 33 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
PALAFRUGELL, C.F. A 24 GIRONA, F.C. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 16 PALAFRUGELL, C.F. A
QUART, U.E. C 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
PENYA BONS AIRES E A 24 SARRIA TER, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B 61 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BELL LLOC, C.P. A 54 GEiEG A
SANT GREGORI, A.E. A 47 SANT PONÇ, AT. A
ARO, C.E. A 40 FORNELLS, UE. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 28 GIRONA, F.C. C
Jornada 17 16-02-2020
GIRONA, F.C. C 83 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
PALAFRUGELL, C.F. A 10 QUART, U.E. C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 22 PENYA BONS AIRES E A
SARRIA TER, C.F. A 30 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 62 BELL LLOC, C.P. A
GEiEG A 46 SANT GREGORI, A.E. A
SANT PONÇ, AT. A 13 ARO, C.E. A
FORNELLS, UE. B 73 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
Jornada 18 01-03-2020
QUART, U.E. C 92 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
PENYA BONS AIRES E A 30 PALAFRUGELL, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
BELL LLOC, C.P. A 45 SARRIA TER, C.F. A
SANT GREGORI, A.E. A 126 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
ARO, C.E. A 51 GEiEG A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 611 SANT PONÇ, AT. A
FORNELLS, UE. B 25 GIRONA, F.C. C
Jornada 19 08-03-2020
GIRONA, F.C. C 43 QUART, U.E. C
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 50 PENYA BONS AIRES E A
PALAFRUGELL, C.F. A 30 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 42 BELL LLOC, C.P. A
SARRIA TER, C.F. A 53 SANT GREGORI, A.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 22 ARO, C.E. A
GEiEG A 42 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
SANT PONÇ, AT. A 44 FORNELLS, UE. B
Jornada 20 15-03-2020
PENYA BONS AIRES E A - QUART, U.E. C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
BELL LLOC, C.P. A - PALAFRUGELL, C.F. A
SANT GREGORI, A.E. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
ARO, C.E. A - SARRIA TER, C.F. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FORNELLS, UE. B - GEiEG A
SANT PONÇ, AT. A - GIRONA, F.C. C
Jornada 21 22-03-2020
GIRONA, F.C. C - PENYA BONS AIRES E A
QUART, U.E. C - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - BELL LLOC, C.P. A
PALAFRUGELL, C.F. A - SANT GREGORI, A.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C - ARO, C.E. A
SARRIA TER, C.F. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - FORNELLS, UE. B
GEiEG A - SANT PONÇ, AT. A
Jornada 22 29-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B - PENYA BONS AIRES E A
BELL LLOC, C.P. A - QUART, U.E. C
SANT GREGORI, A.E. A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ARO, C.E. A - PALAFRUGELL, C.F. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
FORNELLS, UE. B - SARRIA TER, C.F. A
SANT PONÇ, AT. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
GEiEG A - GIRONA, F.C. C
Jornada 23 05-04-2020
GIRONA, F.C. C - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
PENYA BONS AIRES E A - BELL LLOC, C.P. A
QUART, U.E. C - SANT GREGORI, A.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - ARO, C.E. A
PALAFRUGELL, C.F. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C - FORNELLS, UE. B
SARRIA TER, C.F. A - SANT PONÇ, AT. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - GEiEG A
Jornada 24 19-04-2020
BELL LLOC, C.P. A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
SANT GREGORI, A.E. A - PENYA BONS AIRES E A
ARO, C.E. A - QUART, U.E. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
FORNELLS, UE. B - PALAFRUGELL, C.F. A
SANT PONÇ, AT. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
GEiEG A - SARRIA TER, C.F. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - GIRONA, F.C. C
Jornada 25 26-04-2020
GIRONA, F.C. C - BELL LLOC, C.P. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B - SANT GREGORI, A.E. A
PENYA BONS AIRES E A - ARO, C.E. A
QUART, U.E. C - UNIÓ GIRONA A.C.E. B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - FORNELLS, UE. B
PALAFRUGELL, C.F. A - SANT PONÇ, AT. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C - GEiEG A
SARRIA TER, C.F. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Jornada 26 03-05-2020
SANT GREGORI, A.E. A - BELL LLOC, C.P. A
ARO, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
UNIÓ GIRONA A.C.E. B - PENYA BONS AIRES E A
QUART, U.E. C - FORNELLS, UE. B
SANT PONÇ, AT. A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
GEiEG A - PALAFRUGELL, C.F. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
SARRIA TER, C.F. A - GIRONA, F.C. C
Jornada 27 10-05-2020
GIRONA, F.C. C - SANT GREGORI, A.E. A
BELL LLOC, C.P. A - ARO, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B - UNIÓ GIRONA A.C.E. B
PENYA BONS AIRES E A - FORNELLS, UE. B
QUART, U.E. C - SANT PONÇ, AT. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - GEiEG A
PALAFRUGELL, C.F. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C - SARRIA TER, C.F. A
Jornada 28 17-05-2020
ARO, C.E. A - SANT GREGORI, A.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B - BELL LLOC, C.P. A
FORNELLS, UE. B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
SANT PONÇ, AT. A - PENYA BONS AIRES E A
GEiEG A - QUART, U.E. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
SARRIA TER, C.F. A - PALAFRUGELL, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C - GIRONA, F.C. C
Jornada 29 24-05-2020
ARO, C.E. A - GIRONA, F.C. C
SANT GREGORI, A.E. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. B
BELL LLOC, C.P. A - FORNELLS, UE. B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B - SANT PONÇ, AT. A
PENYA BONS AIRES E A - GEiEG A
QUART, U.E. C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - SARRIA TER, C.F. A
PALAFRUGELL, C.F. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
Jornada 30 31-05-2020
UNIÓ GIRONA A.C.E. B - ARO, C.E. A
FORNELLS, UE. B - SANT GREGORI, A.E. A
SANT PONÇ, AT. A - BELL LLOC, C.P. A
GEiEG A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - PENYA BONS AIRES E A
SARRIA TER, C.F. A - QUART, U.E. C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
GIRONA, F.C. C - PALAFRUGELL, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.