Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi primera divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
FEC VALL DEL TER A 71 COMACROS, U.E. A
BANYOLES, C.E. B 14 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
LLANÇA, C.E. B 112 BANYOLES CLUB AT. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 122 LES PRESES, C.F. A
FIGUERES, U.E. D 22 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
RACING BLANENC F.C. B 43 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Descansa 34 ROSES, A.E. A
TER-BRUGENT 2014 A.E A 93 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
Jornada 2 13-10-2019
COMACROS, U.E. A 54 TER-BRUGENT 2014 A.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 74 FEC VALL DEL TER A
BANYOLES CLUB AT. A 35 BANYOLES, C.E. B
LES PRESES, C.F. A 62 LLANÇA, C.E. B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 26 Pª UNIONISTA FIGUERES A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 78 FIGUERES, U.E. D
ROSES, A.E. A 14 RACING BLANENC F.C. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 85 Descansa
Jornada 3 20-10-2019
COMACROS, U.E. A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
FEC VALL DEL TER A 73 BANYOLES CLUB AT. A
BANYOLES, C.E. B 82 LES PRESES, C.F. A
LLANÇA, C.E. B 14 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 73 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
FIGUERES, U.E. D 70 ROSES, A.E. A
RACING BLANENC F.C. B 75 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
TER-BRUGENT 2014 A.E A 62 Descansa
Jornada 4 27-10-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 132 TER-BRUGENT 2014 A.E A
BANYOLES CLUB AT. A 37 COMACROS, U.E. A
LES PRESES, C.F. A 24 FEC VALL DEL TER A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 31 BANYOLES, C.E. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 93 LLANÇA, C.E. B
ROSES, A.E. A 17 Pª UNIONISTA FIGUERES A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 58 FIGUERES, U.E. D
Descansa 42 RACING BLANENC F.C. B
Jornada 5 03-11-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 60 BANYOLES CLUB AT. A
COMACROS, U.E. A 53 LES PRESES, C.F. A
FEC VALL DEL TER A 92 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
BANYOLES, C.E. B 52 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
LLANÇA, C.E. B 26 ROSES, A.E. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 54 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
FIGUERES, U.E. D 31 Descansa
TER-BRUGENT 2014 A.E A 91 RACING BLANENC F.C. B
Jornada 6 10-11-2019
BANYOLES CLUB AT. A 71 TER-BRUGENT 2014 A.E A
LES PRESES, C.F. A 212 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 53 COMACROS, U.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 25 FEC VALL DEL TER A
ROSES, A.E. A 11 BANYOLES, C.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 102 LLANÇA, C.E. B
Descansa 15 Pª UNIONISTA FIGUERES A
RACING BLANENC F.C. B 22 FIGUERES, U.E. D
Jornada 7 17-11-2019
BANYOLES CLUB AT. A 23 LES PRESES, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 42 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
COMACROS, U.E. A 83 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
FEC VALL DEL TER A 60 ROSES, A.E. A
BANYOLES, C.E. B 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
LLANÇA, C.E. B 13 Descansa
Pª UNIONISTA FIGUERES A 102 RACING BLANENC F.C. B
TER-BRUGENT 2014 A.E A 32 FIGUERES, U.E. D
Jornada 8 24-11-2019
LES PRESES, C.F. A 36 TER-BRUGENT 2014 A.E A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 61 BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 18 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
ROSES, A.E. A 22 COMACROS, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 19 FEC VALL DEL TER A
Descansa 24 BANYOLES, C.E. B
RACING BLANENC F.C. B 55 LLANÇA, C.E. B
FIGUERES, U.E. D 24 Pª UNIONISTA FIGUERES A
Jornada 9 01-12-2019
LES PRESES, C.F. A 15 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
BANYOLES CLUB AT. A 43 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 91 ROSES, A.E. A
COMACROS, U.E. A 73 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
FEC VALL DEL TER A 111 Descansa
BANYOLES, C.E. B 61 RACING BLANENC F.C. B
LLANÇA, C.E. B 08 FIGUERES, U.E. D
TER-BRUGENT 2014 A.E A 44 Pª UNIONISTA FIGUERES A
Jornada 10 15-12-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 34 TER-BRUGENT 2014 A.E A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 43 LES PRESES, C.F. A
ROSES, A.E. A 51 BANYOLES CLUB AT. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 315 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
Descansa 25 COMACROS, U.E. A
RACING BLANENC F.C. B 06 FEC VALL DEL TER A
FIGUERES, U.E. D 00 BANYOLES, C.E. B
Pª UNIONISTA FIGUERES A 60 LLANÇA, C.E. B
Jornada 11 22-12-2019
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 71 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
LES PRESES, C.F. A 23 ROSES, A.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 45 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 72 Descansa
COMACROS, U.E. A 61 RACING BLANENC F.C. B
FEC VALL DEL TER A 52 FIGUERES, U.E. D
BANYOLES, C.E. B 21 Pª UNIONISTA FIGUERES A
TER-BRUGENT 2014 A.E A 132 LLANÇA, C.E. B
Jornada 12 12-01-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 41 TER-BRUGENT 2014 A.E A
ROSES, A.E. A 14 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 32 LES PRESES, C.F. A
Descansa 64 BANYOLES CLUB AT. A
RACING BLANENC F.C. B 17 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
FIGUERES, U.E. D 42 COMACROS, U.E. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 39 FEC VALL DEL TER A
LLANÇA, C.E. B 33 BANYOLES, C.E. B
Jornada 13 19-01-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 44 ROSES, A.E. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 91 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
LES PRESES, C.F. A 52 Descansa
BANYOLES CLUB AT. A 71 RACING BLANENC F.C. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 50 FIGUERES, U.E. D
COMACROS, U.E. A 32 Pª UNIONISTA FIGUERES A
FEC VALL DEL TER A 120 LLANÇA, C.E. B
TER-BRUGENT 2014 A.E A 45 BANYOLES, C.E. B
Jornada 14 26-01-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E A 62 ROSES, A.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 68 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Descansa 16 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
RACING BLANENC F.C. B 34 LES PRESES, C.F. A
FIGUERES, U.E. D 31 BANYOLES CLUB AT. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
LLANÇA, C.E. B 09 COMACROS, U.E. A
BANYOLES, C.E. B 06 FEC VALL DEL TER A
Jornada 15 02-02-2020
ROSES, A.E. A 44 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
Descansa 67 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
RACING BLANENC F.C. B 15 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
LES PRESES, C.F. A 18 FIGUERES, U.E. D
BANYOLES CLUB AT. A 03 Pª UNIONISTA FIGUERES A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 91 LLANÇA, C.E. B
COMACROS, U.E. A 43 BANYOLES, C.E. B
FEC VALL DEL TER A 41 TER-BRUGENT 2014 A.E A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
COMACROS, U.E. A 54 FEC VALL DEL TER A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 73 BANYOLES, C.E. B
BANYOLES CLUB AT. A 60 LLANÇA, C.E. B
LES PRESES, C.F. A 03 Pª UNIONISTA FIGUERES A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 42 FIGUERES, U.E. D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 64 RACING BLANENC F.C. B
ROSES, A.E. A 35 Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 66 TER-BRUGENT 2014 A.E A
Jornada 17 16-02-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E A 34 COMACROS, U.E. A
FEC VALL DEL TER A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
BANYOLES, C.E. B 73 BANYOLES CLUB AT. A
LLANÇA, C.E. B 21 LES PRESES, C.F. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 02 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
FIGUERES, U.E. D 56 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
RACING BLANENC F.C. B 26 ROSES, A.E. A
Descansa 34 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 63 COMACROS, U.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 24 FEC VALL DEL TER A
LES PRESES, C.F. A 21 BANYOLES, C.E. B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 60 LLANÇA, C.E. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 04 Pª UNIONISTA FIGUERES A
ROSES, A.E. A 64 FIGUERES, U.E. D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 30 RACING BLANENC F.C. B
Descansa 05 TER-BRUGENT 2014 A.E A
Jornada 19 08-03-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E A 47 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
COMACROS, U.E. A 32 BANYOLES CLUB AT. A
FEC VALL DEL TER A 71 LES PRESES, C.F. A
BANYOLES, C.E. B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
LLANÇA, C.E. B 18 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Pª UNIONISTA FIGUERES A - ROSES, A.E. A
FIGUERES, U.E. D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
RACING BLANENC F.C. B - Descansa
Jornada 20 15-03-2020
BANYOLES CLUB AT. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
LES PRESES, C.F. A - COMACROS, U.E. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - FEC VALL DEL TER A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B - BANYOLES, C.E. B
ROSES, A.E. A - LLANÇA, C.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - Pª UNIONISTA FIGUERES A
Descansa - FIGUERES, U.E. D
RACING BLANENC F.C. B - TER-BRUGENT 2014 A.E A
Jornada 21 22-03-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E A - BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - LES PRESES, C.F. A
COMACROS, U.E. A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
FEC VALL DEL TER A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
BANYOLES, C.E. B - ROSES, A.E. A
LLANÇA, C.E. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
Pª UNIONISTA FIGUERES A - Descansa
FIGUERES, U.E. D - RACING BLANENC F.C. B
Jornada 22 29-03-2020
LES PRESES, C.F. A - BANYOLES CLUB AT. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B - COMACROS, U.E. A
ROSES, A.E. A - FEC VALL DEL TER A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - BANYOLES, C.E. B
Descansa - LLANÇA, C.E. B
RACING BLANENC F.C. B - Pª UNIONISTA FIGUERES A
FIGUERES, U.E. D - TER-BRUGENT 2014 A.E A
Jornada 23 05-04-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E A - LES PRESES, C.F. A
BANYOLES CLUB AT. A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
COMACROS, U.E. A - ROSES, A.E. A
FEC VALL DEL TER A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
BANYOLES, C.E. B - Descansa
LLANÇA, C.E. B - RACING BLANENC F.C. B
Pª UNIONISTA FIGUERES A - FIGUERES, U.E. D
Jornada 24 19-04-2020
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - LES PRESES, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B - BANYOLES CLUB AT. A
ROSES, A.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - COMACROS, U.E. A
Descansa - FEC VALL DEL TER A
RACING BLANENC F.C. B - BANYOLES, C.E. B
FIGUERES, U.E. D - LLANÇA, C.E. B
Pª UNIONISTA FIGUERES A - TER-BRUGENT 2014 A.E A
Jornada 25 26-04-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
LES PRESES, C.F. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
BANYOLES CLUB AT. A - ROSES, A.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
COMACROS, U.E. A - Descansa
FEC VALL DEL TER A - RACING BLANENC F.C. B
BANYOLES, C.E. B - FIGUERES, U.E. D
LLANÇA, C.E. B - Pª UNIONISTA FIGUERES A
Jornada 26 03-05-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
ROSES, A.E. A - LES PRESES, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - BANYOLES CLUB AT. A
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
RACING BLANENC F.C. B - COMACROS, U.E. A
FIGUERES, U.E. D - FEC VALL DEL TER A
Pª UNIONISTA FIGUERES A - BANYOLES, C.E. B
LLANÇA, C.E. B - TER-BRUGENT 2014 A.E A
Jornada 27 10-05-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - ROSES, A.E. A
LES PRESES, C.F. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
BANYOLES CLUB AT. A - Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - RACING BLANENC F.C. B
COMACROS, U.E. A - FIGUERES, U.E. D
FEC VALL DEL TER A - Pª UNIONISTA FIGUERES A
BANYOLES, C.E. B - LLANÇA, C.E. B
Jornada 28 17-05-2020
ROSES, A.E. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
Descansa - LES PRESES, C.F. A
RACING BLANENC F.C. B - BANYOLES CLUB AT. A
FIGUERES, U.E. D - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
Pª UNIONISTA FIGUERES A - COMACROS, U.E. A
LLANÇA, C.E. B - FEC VALL DEL TER A
BANYOLES, C.E. B - TER-BRUGENT 2014 A.E A
Jornada 29 24-05-2020
ROSES, A.E. A - TER-BRUGENT 2014 A.E A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - Descansa
LES PRESES, C.F. A - RACING BLANENC F.C. B
BANYOLES CLUB AT. A - FIGUERES, U.E. D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - Pª UNIONISTA FIGUERES A
COMACROS, U.E. A - LLANÇA, C.E. B
FEC VALL DEL TER A - BANYOLES, C.E. B
Jornada 30 31-05-2020
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - ROSES, A.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B - Descansa
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - RACING BLANENC F.C. B
FIGUERES, U.E. D - LES PRESES, C.F. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A - BANYOLES CLUB AT. A
LLANÇA, C.E. B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
BANYOLES, C.E. B - COMACROS, U.E. A
TER-BRUGENT 2014 A.E A - FEC VALL DEL TER A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.