Competició | TEMPORADA 2019-2020

tercera catalana | grup 9

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
LLERONA, C.E.,A 50 VILAMAJOR, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 21 LLIÇA DE VALL C.F.,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A 05 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 02 CANOVELLES, U.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 34 MONTORNES NORTE, C.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 40 MARTORELLES, C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 02 Pª BARC. ANGUERA,A
VALLES, C.AT.,A 11 CARDEDEU, F.C.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 2 15-09-2019
VILAMAJOR, C.F.,A 14 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A 04 LLERONA, C.E.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 31 BELLAVISTA MILAN, C.,A
CANOVELLES, U.E.,A 61 AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 10 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
MARTORELLES, C.F.,A 21 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 21 VILANOVA VALLES,C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,B 23 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 41 VALLES, C.AT.,A
Jornada 3 22-09-2019
VILAMAJOR, C.F.,A 31 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 02 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 21 CANOVELLES, U.E.,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A 24 MONTORNES NORTE, C.D.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 12 MARTORELLES, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 12 Pª BARC. ANGUERA,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 30 CARDEDEU, F.C.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 40 VALLES, C.AT.,A
Jornada 4 29-09-2019
LLIÇA DE VALL C.F.,A 04 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 21 VILAMAJOR, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 30 LLERONA, C.E.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 22 BELLAVISTA MILAN, C.,A
MARTORELLES, C.F.,A 52 AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
Pª BARC. ANGUERA,A 31 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
CARDEDEU, F.C.,B 01 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 30 VILANOVA VALLES,C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 32 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Jornada 5 06-10-2019
LLIÇA DE VALL C.F.,A 15 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 01 CANOVELLES, U.E.,A
LLERONA, C.E.,A 43 MONTORNES NORTE, C.D.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 01 MARTORELLES, C.F.,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A 08 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 41 CARDEDEU, F.C.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 12 VALLES, C.AT.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 51 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Jornada 6 13-10-2019
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
CANOVELLES, U.E.,A 21 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 52 VILAMAJOR, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,A 10 LLERONA, C.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 23 BELLAVISTA MILAN, C.,A
CARDEDEU, F.C.,B 32 AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 40 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
VALLES, C.AT.,A 04 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 10 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 7 20-10-2019
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 10 CANOVELLES, U.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 06 MONTORNES NORTE, C.D.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 03 MARTORELLES, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 12 Pª BARC. ANGUERA,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 30 CARDEDEU, F.C.,B
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 21 VALLES, C.AT.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 33 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 21 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 8 27-10-2019
CANOVELLES, U.E.,A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
MONTORNES NORTE, C.D.,A 03 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
MARTORELLES, C.F.,A 32 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 52 VILAMAJOR, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,B 10 LLERONA, C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 03 BELLAVISTA MILAN, C.,A
VALLES, C.AT.,A 03 AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 14 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 21 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 9 03-11-2019
CANOVELLES, U.E.,A 22 MONTORNES NORTE, C.D.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 20 MARTORELLES, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 06 Pª BARC. ANGUERA,A
VILAMAJOR, C.F.,A 20 CARDEDEU, F.C.,B
LLERONA, C.E.,A 04 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 50 VALLES, C.AT.,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A 12 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 10 VILANOVA VALLES,C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 42 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 10 10-11-2019
MONTORNES NORTE, C.D.,A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
MARTORELLES, C.F.,A 31 CANOVELLES, U.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 22 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
CARDEDEU, F.C.,B 41 LLIÇA DE VALL C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 41 VILAMAJOR, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 24 LLERONA, C.E.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 32 BELLAVISTA MILAN, C.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 32 AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 22 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
Jornada 11 17-11-2019
MONTORNES NORTE, C.D.,A 21 MARTORELLES, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 01 Pª BARC. ANGUERA,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 11 CARDEDEU, F.C.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A 05 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
VILAMAJOR, C.F.,A 26 VALLES, C.AT.,A
LLERONA, C.E.,A 02 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 22 VILANOVA VALLES,C.F.,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A 38 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 21 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
Jornada 12 24-11-2019
MARTORELLES, C.F.,A 20 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 60 MONTORNES NORTE, C.D.,A
CARDEDEU, F.C.,B 20 CANOVELLES, U.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 42 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
VALLES, C.AT.,A 41 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 51 VILAMAJOR, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 22 LLERONA, C.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 21 BELLAVISTA MILAN, C.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 52 AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
Jornada 13 01-12-2019
MARTORELLES, C.F.,A 11 Pª BARC. ANGUERA,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 22 CARDEDEU, F.C.,B
CANOVELLES, U.E.,A 03 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 31 VALLES, C.AT.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 14 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILAMAJOR, C.F.,A 23 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 42 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 22 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 62 AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
Jornada 14 15-12-2019
Pª BARC. ANGUERA,A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
CARDEDEU, F.C.,B 12 MARTORELLES, C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 21 MONTORNES NORTE, C.D.,A
VALLES, C.AT.,A 12 CANOVELLES, U.E.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 02 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 03 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 52 VILAMAJOR, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 25 LLERONA, C.E.,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A 15 BELLAVISTA MILAN, C.,A
Jornada 15 22-12-2019
Pª BARC. ANGUERA,A 50 CARDEDEU, F.C.,B
MARTORELLES, C.F.,A 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 11 VALLES, C.AT.,A
CANOVELLES, U.E.,A 60 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 00 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 35 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 13 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
LLERONA, C.E.,A 31 AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 11 BELLAVISTA MILAN, C.,A
Jornada 16 12-01-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 41 CARDEDEU, F.C.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 11 Pª BARC. ANGUERA,A
VALLES, C.AT.,A 01 MARTORELLES, C.F.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 13 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 21 CANOVELLES, U.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 00 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 30 LLIÇA DE VALL C.F.,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A 21 VILAMAJOR, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 22 LLERONA, C.E.,A
Jornada 17 19-01-2020
CARDEDEU, F.C.,B 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Pª BARC. ANGUERA,A 41 VALLES, C.AT.,A
MARTORELLES, C.F.,A 11 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 23 VILANOVA VALLES,C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 22 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 01 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 23 AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
VILAMAJOR, C.F.,A 25 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLERONA, C.E.,A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
VILAMAJOR, C.F.,A 23 LLERONA, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 23 BELLAVISTA MILAN, C.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 70 AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
CANOVELLES, U.E.,A 22 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 13 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MARTORELLES, C.F.,A 12 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 02 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CARDEDEU, F.C.,B 11 VALLES, C.AT.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
Jornada 19 02-02-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 20 VILAMAJOR, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 21 LLIÇA DE VALL C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 22 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A 13 CANOVELLES, U.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 23 MONTORNES NORTE, C.D.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 23 MARTORELLES, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 20 Pª BARC. ANGUERA,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 00 CARDEDEU, F.C.,B
VALLES, C.AT.,A 04 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 20 09-02-2020
LLIÇA DE VALL C.F.,A 02 VILAMAJOR, C.F.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 50 LLERONA, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,A 01 BELLAVISTA MILAN, C.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A - AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
MARTORELLES, C.F.,A 01 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
Pª BARC. ANGUERA,A 13 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,B 05 VILANOVA VALLES,C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 31 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VALLES, C.AT.,A 25 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
Jornada 21 16-02-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 110 LLIÇA DE VALL C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 30 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
LLERONA, C.E.,A 21 CANOVELLES, U.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 01 MONTORNES NORTE, C.D.,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A 14 MARTORELLES, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 12 Pª BARC. ANGUERA,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 31 CARDEDEU, F.C.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 12 VALLES, C.AT.,A
Jornada 22 01-03-2020
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 30 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 22 VILAMAJOR, C.F.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A 30 LLERONA, C.E.,A
MARTORELLES, C.F.,A BELLAVISTA MILAN, C.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 71 AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
CARDEDEU, F.C.,B 30 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 24 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VALLES, C.AT.,A 17 VILANOVA VALLES,C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
Jornada 23 08-03-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 01 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 12 CANOVELLES, U.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 24 MONTORNES NORTE, C.D.,A
LLERONA, C.E.,A 22 MARTORELLES, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 11 Pª BARC. ANGUERA,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A 64 CARDEDEU, F.C.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 33 VALLES, C.AT.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 20 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Jornada 24 15-03-2020
CANOVELLES, U.E.,A - SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A - LLIÇA DE VALL C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,A - VILAMAJOR, C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - LLERONA, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
VALLES, C.AT.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
Jornada 25 22-03-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - CANOVELLES, U.E.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A - MONTORNES NORTE, C.D.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A - MARTORELLES, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
LLERONA, C.E.,A - CARDEDEU, F.C.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A - VALLES, C.AT.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 26 29-03-2020
MONTORNES NORTE, C.D.,A - CANOVELLES, U.E.,A
MARTORELLES, C.F.,A - SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - LLIÇA DE VALL C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,B - VILAMAJOR, C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - LLERONA, C.E.,A
VALLES, C.AT.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
Jornada 27 05-04-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - MONTORNES NORTE, C.D.,A
CANOVELLES, U.E.,A - MARTORELLES, C.F.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A - CARDEDEU, F.C.,B
VILAMAJOR, C.F.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
LLERONA, C.E.,A - VALLES, C.AT.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 28 19-04-2020
MARTORELLES, C.F.,A - MONTORNES NORTE, C.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - CANOVELLES, U.E.,A
CARDEDEU, F.C.,B - SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - LLIÇA DE VALL C.F.,A
VALLES, C.AT.,A - VILAMAJOR, C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - LLERONA, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
Jornada 29 26-04-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - MARTORELLES, C.F.,A
MONTORNES NORTE, C.D.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
CANOVELLES, U.E.,A - CARDEDEU, F.C.,B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A - VALLES, C.AT.,A
VILAMAJOR, C.F.,A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLERONA, C.E.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
Jornada 30 03-05-2020
Pª BARC. ANGUERA,A - MARTORELLES, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,B - MONTORNES NORTE, C.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - CANOVELLES, U.E.,A
VALLES, C.AT.,A - SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - LLIÇA DE VALL C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A - VILAMAJOR, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - LLERONA, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
Jornada 31 10-05-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - Pª BARC. ANGUERA,A
MARTORELLES, C.F.,A - CARDEDEU, F.C.,B
MONTORNES NORTE, C.D.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
CANOVELLES, U.E.,A - VALLES, C.AT.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LLERONA, C.E.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
Jornada 32 17-05-2020
CARDEDEU, F.C.,B - Pª BARC. ANGUERA,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - MARTORELLES, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A - MONTORNES NORTE, C.D.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - CANOVELLES, U.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A - SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - LLIÇA DE VALL C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - VILAMAJOR, C.F.,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A - LLERONA, C.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
Jornada 33 24-05-2020
CARDEDEU, F.C.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
Pª BARC. ANGUERA,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MARTORELLES, C.F.,A - VALLES, C.AT.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - MONTORNES NORTE, C.D.,A
CANOVELLES, U.E.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
VILAMAJOR, C.F.,A - AMETLLA ASSOC. ESP..C,A
LLERONA, C.E.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
Jornada 34 31-05-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - CARDEDEU, F.C.,B
VALLES, C.AT.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A - MARTORELLES, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A - MONTORNES NORTE, C.D.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - CANOVELLES, U.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A
AMETLLA ASSOC. ESP..C,A - LLIÇA DE VALL C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - VILAMAJOR, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - LLERONA, C.E.,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.