Competició | TEMPORADA 2019-2020

tercera catalana | grup 5

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
OAR VIC A 21 TONA, U.E. B
GURB, U.E. A 31 LLORENÇA F.C., C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 01 CENTELLES, U.E. A
BORGONYA, C.D. A 21 RODA DE TER, C.E. A
PRADENC,F.C. A 12 SANTA EUGENIA, J.E. A
VOLTREGA,C.F. A 21 AMETLLA VALLES, C.F. A
SEVA, U.E. A 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
TARADELL, U.D. A 21 MANLLEU, A.E.C. B
CASTELLTERÇOL, C.F. A 13 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 2 15-09-2019
TONA, U.E. B 23 CASTELLTERÇOL, C.F. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 02 OAR VIC A
CENTELLES, U.E. A 23 GURB, U.E. A
RODA DE TER, C.E. A 23 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 23 BORGONYA, C.D. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 02 PRADENC,F.C. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 12 VOLTREGA,C.F. A
MANLLEU, A.E.C. B 21 SEVA, U.E. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 34 TARADELL, U.D. A
Jornada 3 22-09-2019
TONA, U.E. B 50 LLORENÇA F.C., C.E. A
OAR VIC A 11 CENTELLES, U.E. A
GURB, U.E. A 42 RODA DE TER, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 70 SANTA EUGENIA, J.E. A
BORGONYA, C.D. A 22 AMETLLA VALLES, C.F. A
PRADENC,F.C. A 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
VOLTREGA,C.F. A 30 MANLLEU, A.E.C. B
SEVA, U.E. A 15 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A 21 TARADELL, U.D. A
Jornada 4 29-09-2019
LLORENÇA F.C., C.E. A 11 CASTELLTERÇOL, C.F. A
CENTELLES, U.E. A 23 TONA, U.E. B
RODA DE TER, C.E. A 02 OAR VIC A
SANTA EUGENIA, J.E. A 23 GURB, U.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 02 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 21 BORGONYA, C.D. A
MANLLEU, A.E.C. B 11 PRADENC,F.C. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 50 VOLTREGA,C.F. A
TARADELL, U.D. A 21 SEVA, U.E. A
Jornada 5 06-10-2019
LLORENÇA F.C., C.E. A 34 CENTELLES, U.E. A
TONA, U.E. B 00 RODA DE TER, C.E. A
OAR VIC A 50 SANTA EUGENIA, J.E. A
GURB, U.E. A 52 AMETLLA VALLES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 52 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
BORGONYA, C.D. A 11 MANLLEU, A.E.C. B
PRADENC,F.C. A 20 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
VOLTREGA,C.F. A 50 TARADELL, U.D. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A 23 SEVA, U.E. A
Jornada 6 13-10-2019
CENTELLES, U.E. A 20 CASTELLTERÇOL, C.F. A
RODA DE TER, C.E. A 44 LLORENÇA F.C., C.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 21 TONA, U.E. B
AMETLLA VALLES, C.F. A 03 OAR VIC A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 03 GURB, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. B 43 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 32 BORGONYA, C.D. A
TARADELL, U.D. A 22 PRADENC,F.C. A
SEVA, U.E. A 01 VOLTREGA,C.F. A
Jornada 7 20-10-2019
CENTELLES, U.E. A 32 RODA DE TER, C.E. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 41 SANTA EUGENIA, J.E. A
TONA, U.E. B 13 AMETLLA VALLES, C.F. A
OAR VIC A 42 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
GURB, U.E. A 05 MANLLEU, A.E.C. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 50 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
BORGONYA, C.D. A 11 TARADELL, U.D. A
PRADENC,F.C. A 60 SEVA, U.E. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A 25 VOLTREGA,C.F. A
Jornada 8 27-10-2019
RODA DE TER, C.E. A 00 CASTELLTERÇOL, C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 24 CENTELLES, U.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 00 LLORENÇA F.C., C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 24 TONA, U.E. B
MANLLEU, A.E.C. B 00 OAR VIC A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 02 GURB, U.E. A
TARADELL, U.D. A 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
SEVA, U.E. A 22 BORGONYA, C.D. A
VOLTREGA,C.F. A 41 PRADENC,F.C. A
Jornada 9 03-11-2019
RODA DE TER, C.E. A 21 SANTA EUGENIA, J.E. A
CENTELLES, U.E. A 52 AMETLLA VALLES, C.F. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
TONA, U.E. B 12 MANLLEU, A.E.C. B
OAR VIC A 20 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
GURB, U.E. A 23 TARADELL, U.D. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 21 SEVA, U.E. A
BORGONYA, C.D. A 12 VOLTREGA,C.F. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A 03 PRADENC,F.C. A
Jornada 10 10-11-2019
SANTA EUGENIA, J.E. A 32 CASTELLTERÇOL, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 13 RODA DE TER, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 12 CENTELLES, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. B 40 LLORENÇA F.C., C.E. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 35 TONA, U.E. B
TARADELL, U.D. A 11 OAR VIC A
SEVA, U.E. A 25 GURB, U.E. A
VOLTREGA,C.F. A 11 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
PRADENC,F.C. A 41 BORGONYA, C.D. A
Jornada 11 17-11-2019
SANTA EUGENIA, J.E. A 41 AMETLLA VALLES, C.F. A
RODA DE TER, C.E. A 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
CENTELLES, U.E. A 30 MANLLEU, A.E.C. B
LLORENÇA F.C., C.E. A 34 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
TONA, U.E. B 20 TARADELL, U.D. A
OAR VIC A 30 SEVA, U.E. A
GURB, U.E. A 22 VOLTREGA,C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 02 PRADENC,F.C. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A 30 BORGONYA, C.D. A
Jornada 12 24-11-2019
AMETLLA VALLES, C.F. A 24 CASTELLTERÇOL, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 02 SANTA EUGENIA, J.E. A
RODA DE TER, C.E. A 11 MANLLEU, A.E.C. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 31 CENTELLES, U.E. A
TARADELL, U.D. A 22 LLORENÇA F.C., C.E. A
SEVA, U.E. A 03 TONA, U.E. B
VOLTREGA,C.F. A 00 OAR VIC A
PRADENC,F.C. A 10 GURB, U.E. A
BORGONYA, C.D. A 11 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Jornada 13 01-12-2019
AMETLLA VALLES, C.F. A 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
SANTA EUGENIA, J.E. A 23 MANLLEU, A.E.C. B
RODA DE TER, C.E. A 11 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
TARADELL, U.D. A 20 CENTELLES, U.E. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 32 SEVA, U.E. A
TONA, U.E. B 02 VOLTREGA,C.F. A
OAR VIC A 00 PRADENC,F.C. A
GURB, U.E. A 21 BORGONYA, C.D. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A 01 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Jornada 14 15-12-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 02 CASTELLTERÇOL, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. B 35 AMETLLA VALLES, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 20 SANTA EUGENIA, J.E. A
TARADELL, U.D. A 42 RODA DE TER, C.E. A
SEVA, U.E. A 22 CENTELLES, U.E. A
VOLTREGA,C.F. A 41 LLORENÇA F.C., C.E. A
PRADENC,F.C. A 21 TONA, U.E. B
BORGONYA, C.D. A 02 OAR VIC A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 13 GURB, U.E. A
Jornada 15 22-12-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 23 MANLLEU, A.E.C. B
AMETLLA VALLES, C.F. A 15 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 12 TARADELL, U.D. A
RODA DE TER, C.E. A 41 SEVA, U.E. A
CENTELLES, U.E. A 04 VOLTREGA,C.F. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 21 PRADENC,F.C. A
TONA, U.E. B 03 BORGONYA, C.D. A
OAR VIC A 11 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A 07 GURB, U.E. A
Jornada 16 12-01-2020
CASTELLTERÇOL, C.F. A 21 MANLLEU, A.E.C. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
TARADELL, U.D. A 32 AMETLLA VALLES, C.F. A
SEVA, U.E. A 12 SANTA EUGENIA, J.E. A
VOLTREGA,C.F. A 11 RODA DE TER, C.E. A
PRADENC,F.C. A 32 CENTELLES, U.E. A
BORGONYA, C.D. A 51 LLORENÇA F.C., C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 70 TONA, U.E. B
GURB, U.E. A 41 OAR VIC A
Jornada 17 19-01-2020
MANLLEU, A.E.C. B 22 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 21 TARADELL, U.D. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 40 SEVA, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 22 VOLTREGA,C.F. A
RODA DE TER, C.E. A 12 PRADENC,F.C. A
CENTELLES, U.E. A 44 BORGONYA, C.D. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 12 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
TONA, U.E. B 31 GURB, U.E. A
OAR VIC A 00 CASTELLTERÇOL, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
TONA, U.E. B 01 OAR VIC A
LLORENÇA F.C., C.E. A 12 GURB, U.E. A
CENTELLES, U.E. A 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
RODA DE TER, C.E. A 22 BORGONYA, C.D. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 11 PRADENC,F.C. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 15 VOLTREGA,C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 60 SEVA, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. B 23 TARADELL, U.D. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 11 CASTELLTERÇOL, C.F. A
Jornada 19 02-02-2020
CASTELLTERÇOL, C.F. A 22 TONA, U.E. B
OAR VIC A 50 LLORENÇA F.C., C.E. A
GURB, U.E. A 01 CENTELLES, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 22 RODA DE TER, C.E. A
BORGONYA, C.D. A 20 SANTA EUGENIA, J.E. A
PRADENC,F.C. A 42 AMETLLA VALLES, C.F. A
VOLTREGA,C.F. A 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
SEVA, U.E. A 03 MANLLEU, A.E.C. B
TARADELL, U.D. A 71 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 20 09-02-2020
LLORENÇA F.C., C.E. A 12 TONA, U.E. B
CENTELLES, U.E. A 12 OAR VIC A
RODA DE TER, C.E. A 13 GURB, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 21 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 05 BORGONYA, C.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 11 PRADENC,F.C. A
MANLLEU, A.E.C. B 30 VOLTREGA,C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 11 SEVA, U.E. A
TARADELL, U.D. A 21 CASTELLTERÇOL, C.F. A
Jornada 21 16-02-2020
CASTELLTERÇOL, C.F. A 13 LLORENÇA F.C., C.E. A
TONA, U.E. B 01 CENTELLES, U.E. A
OAR VIC A 21 RODA DE TER, C.E. A
GURB, U.E. A 30 SANTA EUGENIA, J.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 10 AMETLLA VALLES, C.F. A
BORGONYA, C.D. A 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
PRADENC,F.C. A 11 MANLLEU, A.E.C. B
VOLTREGA,C.F. A 21 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
SEVA, U.E. A 04 TARADELL, U.D. A
Jornada 22 01-03-2020
CENTELLES, U.E. A 20 LLORENÇA F.C., C.E. A
RODA DE TER, C.E. A 21 TONA, U.E. B
SANTA EUGENIA, J.E. A 12 OAR VIC A
AMETLLA VALLES, C.F. A 03 GURB, U.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 23 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. B 30 BORGONYA, C.D. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 13 PRADENC,F.C. A
TARADELL, U.D. A 10 VOLTREGA,C.F. A
SEVA, U.E. A 02 CASTELLTERÇOL, C.F. A
Jornada 23 08-03-2020
CASTELLTERÇOL, C.F. A 22 CENTELLES, U.E. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 52 RODA DE TER, C.E. A
TONA, U.E. B 31 SANTA EUGENIA, J.E. A
OAR VIC A 60 AMETLLA VALLES, C.F. A
GURB, U.E. A 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 22 MANLLEU, A.E.C. B
BORGONYA, C.D. A 34 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
PRADENC,F.C. A 31 TARADELL, U.D. A
VOLTREGA,C.F. A SEVA, U.E. A
Jornada 24 15-03-2020
RODA DE TER, C.E. A - CENTELLES, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A - LLORENÇA F.C., C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - TONA, U.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - OAR VIC A
MANLLEU, A.E.C. B - GURB, U.E. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
TARADELL, U.D. A - BORGONYA, C.D. A
SEVA, U.E. A - PRADENC,F.C. A
VOLTREGA,C.F. A - CASTELLTERÇOL, C.F. A
Jornada 25 22-03-2020
CASTELLTERÇOL, C.F. A - RODA DE TER, C.E. A
CENTELLES, U.E. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
LLORENÇA F.C., C.E. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
TONA, U.E. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
OAR VIC A - MANLLEU, A.E.C. B
GURB, U.E. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - TARADELL, U.D. A
BORGONYA, C.D. A - SEVA, U.E. A
PRADENC,F.C. A - VOLTREGA,C.F. A
Jornada 26 29-03-2020
SANTA EUGENIA, J.E. A - RODA DE TER, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - CENTELLES, U.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - LLORENÇA F.C., C.E. A
MANLLEU, A.E.C. B - TONA, U.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - OAR VIC A
TARADELL, U.D. A - GURB, U.E. A
SEVA, U.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
VOLTREGA,C.F. A - BORGONYA, C.D. A
PRADENC,F.C. A - CASTELLTERÇOL, C.F. A
Jornada 27 05-04-2020
CASTELLTERÇOL, C.F. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
RODA DE TER, C.E. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
CENTELLES, U.E. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
LLORENÇA F.C., C.E. A - MANLLEU, A.E.C. B
TONA, U.E. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
OAR VIC A - TARADELL, U.D. A
GURB, U.E. A - SEVA, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - VOLTREGA,C.F. A
BORGONYA, C.D. A - PRADENC,F.C. A
Jornada 28 19-04-2020
AMETLLA VALLES, C.F. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - RODA DE TER, C.E. A
MANLLEU, A.E.C. B - CENTELLES, U.E. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - LLORENÇA F.C., C.E. A
TARADELL, U.D. A - TONA, U.E. B
SEVA, U.E. A - OAR VIC A
VOLTREGA,C.F. A - GURB, U.E. A
PRADENC,F.C. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
BORGONYA, C.D. A - CASTELLTERÇOL, C.F. A
Jornada 29 26-04-2020
CASTELLTERÇOL, C.F. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
MANLLEU, A.E.C. B - RODA DE TER, C.E. A
CENTELLES, U.E. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LLORENÇA F.C., C.E. A - TARADELL, U.D. A
TONA, U.E. B - SEVA, U.E. A
OAR VIC A - VOLTREGA,C.F. A
GURB, U.E. A - PRADENC,F.C. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - BORGONYA, C.D. A
Jornada 30 03-05-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - AMETLLA VALLES, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. B - SANTA EUGENIA, J.E. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - RODA DE TER, C.E. A
CENTELLES, U.E. A - TARADELL, U.D. A
SEVA, U.E. A - LLORENÇA F.C., C.E. A
VOLTREGA,C.F. A - TONA, U.E. B
PRADENC,F.C. A - OAR VIC A
BORGONYA, C.D. A - GURB, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - CASTELLTERÇOL, C.F. A
Jornada 31 10-05-2020
CASTELLTERÇOL, C.F. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
AMETLLA VALLES, C.F. A - MANLLEU, A.E.C. B
SANTA EUGENIA, J.E. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
RODA DE TER, C.E. A - TARADELL, U.D. A
CENTELLES, U.E. A - SEVA, U.E. A
LLORENÇA F.C., C.E. A - VOLTREGA,C.F. A
TONA, U.E. B - PRADENC,F.C. A
OAR VIC A - BORGONYA, C.D. A
GURB, U.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Jornada 32 17-05-2020
MANLLEU, A.E.C. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
TARADELL, U.D. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
SEVA, U.E. A - RODA DE TER, C.E. A
VOLTREGA,C.F. A - CENTELLES, U.E. A
PRADENC,F.C. A - LLORENÇA F.C., C.E. A
BORGONYA, C.D. A - TONA, U.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - OAR VIC A
GURB, U.E. A - CASTELLTERÇOL, C.F. A
Jornada 33 24-05-2020
MANLLEU, A.E.C. B - CASTELLTERÇOL, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - TARADELL, U.D. A
SANTA EUGENIA, J.E. A - SEVA, U.E. A
RODA DE TER, C.E. A - VOLTREGA,C.F. A
CENTELLES, U.E. A - PRADENC,F.C. A
LLORENÇA F.C., C.E. A - BORGONYA, C.D. A
TONA, U.E. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
OAR VIC A - GURB, U.E. A
Jornada 34 31-05-2020
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - MANLLEU, A.E.C. B
TARADELL, U.D. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
SEVA, U.E. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
VOLTREGA,C.F. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
PRADENC,F.C. A - RODA DE TER, C.E. A
BORGONYA, C.D. A - CENTELLES, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - LLORENÇA F.C., C.E. A
GURB, U.E. A - TONA, U.E. B
CASTELLTERÇOL, C.F. A - OAR VIC A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.