Competició | TEMPORADA 2019-2020

tercera catalana | grup 14

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
PONTS C.F. A 30 TORNABOUS, C.F. A
SOLSONA, C.F B 22 IVARS D'URGELL, C.E A
BELLCAIRENC, C.F. A 22 OLIANA,C.D. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 20 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 34 ORGANYA, C.F. A
TORA, C.F. A 32 BUTSENIT, C.F. A
TORREGROSSA, AT. A 10 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 10 BELLPUIG, C.F A
TREMP, C.F A 20 LA FULIOLA, C.E. A
Jornada 2 15-09-2019
TORNABOUS, C.F. A 11 TREMP, C.F A
PONTS C.F. A 40 IVARS D'URGELL, C.E A
OLIANA,C.D. A 54 SOLSONA, C.F B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 50 BELLCAIRENC, C.F. A
ORGANYA, C.F. A 30 LA SEU D'URGELL, F.C. A
BUTSENIT, C.F. A 43 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 01 TORA, C.F. A
BELLPUIG, C.F A 41 TORREGROSSA, AT. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 41 LA FULIOLA, C.E. A
Jornada 3 22-09-2019
TORNABOUS, C.F. A 31 IVARS D'URGELL, C.E A
PONTS C.F. A 42 OLIANA,C.D. A
SOLSONA, C.F B 30 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
BELLCAIRENC, C.F. A 24 ORGANYA, C.F. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 30 BUTSENIT, C.F. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 12 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
TORA, C.F. A 32 BELLPUIG, C.F A
TORREGROSSA, AT. A 21 LA FULIOLA, C.E. A
TREMP, C.F A 00 POBLA DE SEGUR, C.F. A
Jornada 4 29-09-2019
IVARS D'URGELL, C.E A 02 TREMP, C.F A
OLIANA,C.D. A 21 TORNABOUS, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 30 PONTS C.F. A
ORGANYA, C.F. A 41 SOLSONA, C.F B
BUTSENIT, C.F. A 40 BELLCAIRENC, C.F. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 11 LA SEU D'URGELL, F.C. A
BELLPUIG, C.F A 40 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
TORA, C.F. A 32 LA FULIOLA, C.E. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 31 TORREGROSSA, AT. A
Jornada 5 06-10-2019
IVARS D'URGELL, C.E A 01 OLIANA,C.D. A
TORNABOUS, C.F. A 22 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
PONTS C.F. A 21 ORGANYA, C.F. A
SOLSONA, C.F B 11 BUTSENIT, C.F. A
BELLCAIRENC, C.F. A 34 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 01 BELLPUIG, C.F A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 31 LA FULIOLA, C.E. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 22 TORA, C.F. A
TREMP, C.F A 31 TORREGROSSA, AT. A
Jornada 6 13-10-2019
OLIANA,C.D. A 60 TREMP, C.F A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 43 IVARS D'URGELL, C.E A
ORGANYA, C.F. A 60 TORNABOUS, C.F. A
BUTSENIT, C.F. A 12 PONTS C.F. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 44 SOLSONA, C.F B
BELLPUIG, C.F A 21 BELLCAIRENC, C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A 23 LA SEU D'URGELL, F.C. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 24 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
TORREGROSSA, AT. A 21 TORA, C.F. A
Jornada 7 20-10-2019
OLIANA,C.D. A 33 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
IVARS D'URGELL, C.E A 11 ORGANYA, C.F. A
TORNABOUS, C.F. A 11 BUTSENIT, C.F. A
PONTS C.F. A 20 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
SOLSONA, C.F B 23 BELLPUIG, C.F A
BELLCAIRENC, C.F. A 10 LA FULIOLA, C.E. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 23 POBLA DE SEGUR, C.F. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 43 TORREGROSSA, AT. A
TREMP, C.F A 21 TORA, C.F. A
Jornada 8 27-10-2019
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 10 TREMP, C.F A
ORGANYA, C.F. A 11 OLIANA,C.D. A
BUTSENIT, C.F. A 23 IVARS D'URGELL, C.E A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 24 TORNABOUS, C.F. A
BELLPUIG, C.F A 22 PONTS C.F. A
SOLSONA, C.F B 10 LA FULIOLA, C.E. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 50 BELLCAIRENC, C.F. A
TORREGROSSA, AT. A 22 LA SEU D'URGELL, F.C. A
TORA, C.F. A 22 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
Jornada 9 03-11-2019
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 11 ORGANYA, C.F. A
OLIANA,C.D. A 20 BUTSENIT, C.F. A
IVARS D'URGELL, C.E A 30 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
TORNABOUS, C.F. A 00 BELLPUIG, C.F A
PONTS C.F. A 30 LA FULIOLA, C.E. A
SOLSONA, C.F B 32 POBLA DE SEGUR, C.F. A
BELLCAIRENC, C.F. A 11 TORREGROSSA, AT. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 42 TORA, C.F. A
TREMP, C.F A 22 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
Jornada 10 10-11-2019
ORGANYA, C.F. A 62 TREMP, C.F A
BUTSENIT, C.F. A 23 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 11 OLIANA,C.D. A
BELLPUIG, C.F A 40 IVARS D'URGELL, C.E A
LA FULIOLA, C.E. A 13 TORNABOUS, C.F. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 01 PONTS C.F. A
TORREGROSSA, AT. A 10 SOLSONA, C.F B
TORA, C.F. A 12 BELLCAIRENC, C.F. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 31 LA SEU D'URGELL, F.C. A
Jornada 11 17-11-2019
ORGANYA, C.F. A 50 BUTSENIT, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 72 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
OLIANA,C.D. A 11 BELLPUIG, C.F A
IVARS D'URGELL, C.E A 11 LA FULIOLA, C.E. A
TORNABOUS, C.F. A 01 POBLA DE SEGUR, C.F. A
PONTS C.F. A 02 TORREGROSSA, AT. A
SOLSONA, C.F B 51 TORA, C.F. A
BELLCAIRENC, C.F. A 30 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
TREMP, C.F A 01 LA SEU D'URGELL, F.C. A
Jornada 12 24-11-2019
BUTSENIT, C.F. A 30 TREMP, C.F A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 10 ORGANYA, C.F. A
BELLPUIG, C.F A 31 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
LA FULIOLA, C.E. A 02 OLIANA,C.D. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 21 IVARS D'URGELL, C.E A
TORREGROSSA, AT. A 10 TORNABOUS, C.F. A
TORA, C.F. A 22 PONTS C.F. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 24 SOLSONA, C.F B
LA SEU D'URGELL, F.C. A 52 BELLCAIRENC, C.F. A
Jornada 13 01-12-2019
BUTSENIT, C.F. A 31 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
ORGANYA, C.F. A 40 BELLPUIG, C.F A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 62 LA FULIOLA, C.E. A
OLIANA,C.D. A 34 POBLA DE SEGUR, C.F. A
IVARS D'URGELL, C.E A 11 TORREGROSSA, AT. A
TORNABOUS, C.F. A 20 TORA, C.F. A
PONTS C.F. A 30 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
SOLSONA, C.F B 12 LA SEU D'URGELL, F.C. A
TREMP, C.F A 30 BELLCAIRENC, C.F. A
Jornada 14 15-12-2019
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 12 TREMP, C.F A
BELLPUIG, C.F A 50 BUTSENIT, C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A 17 ORGANYA, C.F. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 32 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
TORREGROSSA, AT. A 32 OLIANA,C.D. A
TORA, C.F. A 22 IVARS D'URGELL, C.E A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 21 TORNABOUS, C.F. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 20 PONTS C.F. A
BELLCAIRENC, C.F. A 20 SOLSONA, C.F B
Jornada 15 22-12-2019
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 23 BELLPUIG, C.F A
BUTSENIT, C.F. A 01 LA FULIOLA, C.E. A
ORGANYA, C.F. A 71 POBLA DE SEGUR, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 31 TORREGROSSA, AT. A
OLIANA,C.D. A 21 TORA, C.F. A
IVARS D'URGELL, C.E A 30 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
TORNABOUS, C.F. A 24 LA SEU D'URGELL, F.C. A
PONTS C.F. A 43 BELLCAIRENC, C.F. A
TREMP, C.F A 30 SOLSONA, C.F B
Jornada 16 12-01-2020
TREMP, C.F A 00 BELLPUIG, C.F A
LA FULIOLA, C.E. A 33 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 10 BUTSENIT, C.F. A
TORREGROSSA, AT. A 44 ORGANYA, C.F. A
TORA, C.F. A 02 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 21 OLIANA,C.D. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 10 IVARS D'URGELL, C.E A
BELLCAIRENC, C.F. A 30 TORNABOUS, C.F. A
SOLSONA, C.F B 21 PONTS C.F. A
Jornada 17 19-01-2020
BELLPUIG, C.F A 30 LA FULIOLA, C.E. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 40 POBLA DE SEGUR, C.F. A
BUTSENIT, C.F. A 32 TORREGROSSA, AT. A
ORGANYA, C.F. A 42 TORA, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 40 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
OLIANA,C.D. A 12 LA SEU D'URGELL, F.C. A
IVARS D'URGELL, C.E A 31 BELLCAIRENC, C.F. A
TORNABOUS, C.F. A 10 SOLSONA, C.F B
PONTS C.F. A 11 TREMP, C.F A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
TORNABOUS, C.F. A 01 PONTS C.F. A
IVARS D'URGELL, C.E A 21 SOLSONA, C.F B
OLIANA,C.D. A 10 BELLCAIRENC, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 20 LA SEU D'URGELL, F.C. A
ORGANYA, C.F. A 61 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
BUTSENIT, C.F. A 21 TORA, C.F. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 21 TORREGROSSA, AT. A
BELLPUIG, C.F A 31 POBLA DE SEGUR, C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A 03 TREMP, C.F A
Jornada 19 02-02-2020
TREMP, C.F A 11 TORNABOUS, C.F. A
IVARS D'URGELL, C.E A 05 PONTS C.F. A
SOLSONA, C.F B 60 OLIANA,C.D. A
BELLCAIRENC, C.F. A 31 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 13 ORGANYA, C.F. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 31 BUTSENIT, C.F. A
TORA, C.F. A 21 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
TORREGROSSA, AT. A 10 BELLPUIG, C.F A
LA FULIOLA, C.E. A 11 POBLA DE SEGUR, C.F. A
Jornada 20 09-02-2020
IVARS D'URGELL, C.E A 11 TORNABOUS, C.F. A
OLIANA,C.D. A 01 PONTS C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 53 SOLSONA, C.F B
ORGANYA, C.F. A 30 BELLCAIRENC, C.F. A
BUTSENIT, C.F. A 11 LA SEU D'URGELL, F.C. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 72 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
BELLPUIG, C.F A 30 TORA, C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A 03 TORREGROSSA, AT. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 11 TREMP, C.F A
Jornada 21 16-02-2020
TREMP, C.F A 11 IVARS D'URGELL, C.E A
TORNABOUS, C.F. A 30 OLIANA,C.D. A
PONTS C.F. A 00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
SOLSONA, C.F B 02 ORGANYA, C.F. A
BELLCAIRENC, C.F. A 31 BUTSENIT, C.F. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 32 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 10 BELLPUIG, C.F A
LA FULIOLA, C.E. A 14 TORA, C.F. A
TORREGROSSA, AT. A 11 POBLA DE SEGUR, C.F. A
Jornada 22 01-03-2020
OLIANA,C.D. A 22 IVARS D'URGELL, C.E A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 00 TORNABOUS, C.F. A
ORGANYA, C.F. A 31 PONTS C.F. A
BUTSENIT, C.F. A 20 SOLSONA, C.F B
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 01 BELLCAIRENC, C.F. A
BELLPUIG, C.F A 31 LA SEU D'URGELL, F.C. A
LA FULIOLA, C.E. A 21 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
TORA, C.F. A 31 POBLA DE SEGUR, C.F. A
TORREGROSSA, AT. A 30 TREMP, C.F A
Jornada 23 08-03-2020
TREMP, C.F A 30 OLIANA,C.D. A
IVARS D'URGELL, C.E A 02 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
TORNABOUS, C.F. A 34 ORGANYA, C.F. A
PONTS C.F. A 40 BUTSENIT, C.F. A
SOLSONA, C.F B 43 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
BELLCAIRENC, C.F. A 01 BELLPUIG, C.F A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 34 LA FULIOLA, C.E. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 22 POBLA DE SEGUR, C.F. A
TORA, C.F. A 11 TORREGROSSA, AT. A
Jornada 24 15-03-2020
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - OLIANA,C.D. A
ORGANYA, C.F. A - IVARS D'URGELL, C.E A
BUTSENIT, C.F. A - TORNABOUS, C.F. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A - PONTS C.F. A
BELLPUIG, C.F A - SOLSONA, C.F B
LA FULIOLA, C.E. A - BELLCAIRENC, C.F. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A - LA SEU D'URGELL, F.C. A
TORREGROSSA, AT. A - VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
TORA, C.F. A - TREMP, C.F A
Jornada 25 22-03-2020
TREMP, C.F A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
OLIANA,C.D. A - ORGANYA, C.F. A
IVARS D'URGELL, C.E A - BUTSENIT, C.F. A
TORNABOUS, C.F. A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
PONTS C.F. A - BELLPUIG, C.F A
LA FULIOLA, C.E. A - SOLSONA, C.F B
BELLCAIRENC, C.F. A - POBLA DE SEGUR, C.F. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A - TORREGROSSA, AT. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A - TORA, C.F. A
Jornada 26 29-03-2020
ORGANYA, C.F. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
BUTSENIT, C.F. A - OLIANA,C.D. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A - IVARS D'URGELL, C.E A
BELLPUIG, C.F A - TORNABOUS, C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A - PONTS C.F. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A - SOLSONA, C.F B
TORREGROSSA, AT. A - BELLCAIRENC, C.F. A
TORA, C.F. A - LA SEU D'URGELL, F.C. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A - TREMP, C.F A
Jornada 27 05-04-2020
TREMP, C.F A - ORGANYA, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - BUTSENIT, C.F. A
OLIANA,C.D. A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
IVARS D'URGELL, C.E A - BELLPUIG, C.F A
TORNABOUS, C.F. A - LA FULIOLA, C.E. A
PONTS C.F. A - POBLA DE SEGUR, C.F. A
SOLSONA, C.F B - TORREGROSSA, AT. A
BELLCAIRENC, C.F. A - TORA, C.F. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A - VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
Jornada 28 19-04-2020
BUTSENIT, C.F. A - ORGANYA, C.F. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
BELLPUIG, C.F A - OLIANA,C.D. A
LA FULIOLA, C.E. A - IVARS D'URGELL, C.E A
POBLA DE SEGUR, C.F. A - TORNABOUS, C.F. A
TORREGROSSA, AT. A - PONTS C.F. A
TORA, C.F. A - SOLSONA, C.F B
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A - BELLCAIRENC, C.F. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A - TREMP, C.F A
Jornada 29 26-04-2020
TREMP, C.F A - BUTSENIT, C.F. A
ORGANYA, C.F. A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - BELLPUIG, C.F A
OLIANA,C.D. A - LA FULIOLA, C.E. A
IVARS D'URGELL, C.E A - POBLA DE SEGUR, C.F. A
TORNABOUS, C.F. A - TORREGROSSA, AT. A
PONTS C.F. A - TORA, C.F. A
SOLSONA, C.F B - VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
BELLCAIRENC, C.F. A - LA SEU D'URGELL, F.C. A
Jornada 30 03-05-2020
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A - BUTSENIT, C.F. A
BELLPUIG, C.F A - ORGANYA, C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
POBLA DE SEGUR, C.F. A - OLIANA,C.D. A
TORREGROSSA, AT. A - IVARS D'URGELL, C.E A
TORA, C.F. A - TORNABOUS, C.F. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A - PONTS C.F. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A - SOLSONA, C.F B
BELLCAIRENC, C.F. A - TREMP, C.F A
Jornada 31 10-05-2020
TREMP, C.F A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
BUTSENIT, C.F. A - BELLPUIG, C.F A
ORGANYA, C.F. A - LA FULIOLA, C.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - POBLA DE SEGUR, C.F. A
OLIANA,C.D. A - TORREGROSSA, AT. A
IVARS D'URGELL, C.E A - TORA, C.F. A
TORNABOUS, C.F. A - VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
PONTS C.F. A - LA SEU D'URGELL, F.C. A
SOLSONA, C.F B - BELLCAIRENC, C.F. A
Jornada 32 17-05-2020
BELLPUIG, C.F A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
LA FULIOLA, C.E. A - BUTSENIT, C.F. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A - ORGANYA, C.F. A
TORREGROSSA, AT. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
TORA, C.F. A - OLIANA,C.D. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A - IVARS D'URGELL, C.E A
LA SEU D'URGELL, F.C. A - TORNABOUS, C.F. A
BELLCAIRENC, C.F. A - PONTS C.F. A
SOLSONA, C.F B - TREMP, C.F A
Jornada 33 24-05-2020
BELLPUIG, C.F A - TREMP, C.F A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A - LA FULIOLA, C.E. A
BUTSENIT, C.F. A - POBLA DE SEGUR, C.F. A
ORGANYA, C.F. A - TORREGROSSA, AT. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - TORA, C.F. A
OLIANA,C.D. A - VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
IVARS D'URGELL, C.E A - LA SEU D'URGELL, F.C. A
TORNABOUS, C.F. A - BELLCAIRENC, C.F. A
PONTS C.F. A - SOLSONA, C.F B
Jornada 34 31-05-2020
LA FULIOLA, C.E. A - BELLPUIG, C.F A
POBLA DE SEGUR, C.F. A - VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
TORREGROSSA, AT. A - BUTSENIT, C.F. A
TORA, C.F. A - ORGANYA, C.F. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
LA SEU D'URGELL, F.C. A - OLIANA,C.D. A
BELLCAIRENC, C.F. A - IVARS D'URGELL, C.E A
SOLSONA, C.F B - TORNABOUS, C.F. A
TREMP, C.F A - PONTS C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.