Competició | TEMPORADA 2019-2020

tercera catalana | grup 13

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
PARDINYES C.F. A 22 BENAVENT DE SEGRIA CE. A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A 24 GOLMES A.E. A
PUIGVERTENC, C.F. A 32 ALPICAT , AT. C B
ARBECA, C.F. A 12 ALMACELLES, AT A
ALCARRAS, F.C. B 13 ARTESA LLEIDA, C.F. A
ALBAGES, C.F. A 12 ALCOLETGE, AE. A
SOSES, C.F. A 11 ROSSELLO, C.F. A
ALGUAIRE, C.E. A 92 ESCOLA F. TREMP, CE A
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A 33 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
Jornada 2 15-09-2019
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A 52 BENAVENT DE SEGRIA CE. A
GOLMES A.E. A 24 PARDINYES C.F. A
ALPICAT , AT. C B 62 VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
ALMACELLES, AT A 21 PUIGVERTENC, C.F. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 70 ARBECA, C.F. A
ALCOLETGE, AE. A 00 ALCARRAS, F.C. B
ROSSELLO, C.F. A 22 ALBAGES, C.F. A
ESCOLA F. TREMP, CE A 24 SOSES, C.F. A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A 10 ALGUAIRE, C.E. A
Jornada 3 22-09-2019
BENAVENT DE SEGRIA CE. A 14 GOLMES A.E. A
PARDINYES C.F. A 11 ALPICAT , AT. C B
ALMACELLES, AT A 12 VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
PUIGVERTENC, C.F. A 22 ARTESA LLEIDA, C.F. A
ARBECA, C.F. A 12 ALCOLETGE, AE. A
ALCARRAS, F.C. B 43 ROSSELLO, C.F. A
ALBAGES, C.F. A 12 ESCOLA F. TREMP, CE A
SOSES, C.F. A 32 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A 31 ALGUAIRE, C.E. A
Jornada 4 29-09-2019
GOLMES A.E. A 23 SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
ALPICAT , AT. C B 33 BENAVENT DE SEGRIA CE. A
ALMACELLES, AT A 12 PARDINYES C.F. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 13 VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
ALCOLETGE, AE. A 10 PUIGVERTENC, C.F. A
ROSSELLO, C.F. A 41 ARBECA, C.F. A
ESCOLA F. TREMP, CE A 25 ALCARRAS, F.C. B
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A 00 ALBAGES, C.F. A
ALGUAIRE, C.E. A 00 SOSES, C.F. A
Jornada 5 06-10-2019
GOLMES A.E. A 32 ALPICAT , AT. C B
BENAVENT DE SEGRIA CE. A 20 ALMACELLES, AT A
PARDINYES C.F. A 52 ARTESA LLEIDA, C.F. A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A 11 ALCOLETGE, AE. A
PUIGVERTENC, C.F. A 20 ROSSELLO, C.F. A
ARBECA, C.F. A 23 ESCOLA F. TREMP, CE A
ALCARRAS, F.C. B 13 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
ALBAGES, C.F. A 15 ALGUAIRE, C.E. A
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A 21 SOSES, C.F. A
Jornada 6 13-10-2019
ALPICAT , AT. C B 14 SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
ALMACELLES, AT A 03 GOLMES A.E. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 11 BENAVENT DE SEGRIA CE. A
ALCOLETGE, AE. A 14 PARDINYES C.F. A
ROSSELLO, C.F. A 04 VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
ESCOLA F. TREMP, CE A 10 PUIGVERTENC, C.F. A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A 33 ARBECA, C.F. A
ALGUAIRE, C.E. A 43 ALCARRAS, F.C. B
SOSES, C.F. A 31 ALBAGES, C.F. A
Jornada 7 20-10-2019
ALPICAT , AT. C B 32 ALMACELLES, AT A
GOLMES A.E. A 24 ARTESA LLEIDA, C.F. A
BENAVENT DE SEGRIA CE. A 20 ALCOLETGE, AE. A
PARDINYES C.F. A 40 ROSSELLO, C.F. A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A 11 ESCOLA F. TREMP, CE A
PUIGVERTENC, C.F. A 13 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
ARBECA, C.F. A 12 ALGUAIRE, C.E. A
ALCARRAS, F.C. B 33 SOSES, C.F. A
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A 30 ALBAGES, C.F. A
Jornada 8 27-10-2019
ALMACELLES, AT A 10 SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 20 ALPICAT , AT. C B
ALCOLETGE, AE. A 21 GOLMES A.E. A
ROSSELLO, C.F. A 05 BENAVENT DE SEGRIA CE. A
ESCOLA F. TREMP, CE A 10 PARDINYES C.F. A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A 23 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
ALGUAIRE, C.E. A 50 PUIGVERTENC, C.F. A
SOSES, C.F. A 42 ARBECA, C.F. A
ALBAGES, C.F. A 02 ALCARRAS, F.C. B
Jornada 9 03-11-2019
ALMACELLES, AT A 12 ARTESA LLEIDA, C.F. A
ALPICAT , AT. C B 33 ALCOLETGE, AE. A
GOLMES A.E. A 30 ROSSELLO, C.F. A
BENAVENT DE SEGRIA CE. A 81 ESCOLA F. TREMP, CE A
PARDINYES C.F. A 40 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A 06 ALGUAIRE, C.E. A
PUIGVERTENC, C.F. A 11 SOSES, C.F. A
ARBECA, C.F. A 30 ALBAGES, C.F. A
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A 43 ALCARRAS, F.C. B
Jornada 10 10-11-2019
ARTESA LLEIDA, C.F. A 01 SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
ALCOLETGE, AE. A 11 ALMACELLES, AT A
ROSSELLO, C.F. A 21 ALPICAT , AT. C B
ESCOLA F. TREMP, CE A 03 GOLMES A.E. A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A 20 BENAVENT DE SEGRIA CE. A
ALGUAIRE, C.E. A 30 PARDINYES C.F. A
SOSES, C.F. A 20 VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
ALBAGES, C.F. A 11 PUIGVERTENC, C.F. A
ALCARRAS, F.C. B 62 ARBECA, C.F. A
Jornada 11 17-11-2019
ARTESA LLEIDA, C.F. A 21 ALCOLETGE, AE. A
ALMACELLES, AT A 00 ROSSELLO, C.F. A
ALPICAT , AT. C B 32 ESCOLA F. TREMP, CE A
GOLMES A.E. A 21 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
BENAVENT DE SEGRIA CE. A 11 ALGUAIRE, C.E. A
PARDINYES C.F. A 12 SOSES, C.F. A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A 22 ALBAGES, C.F. A
PUIGVERTENC, C.F. A 05 ALCARRAS, F.C. B
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A 40 ARBECA, C.F. A
Jornada 12 24-11-2019
ALCOLETGE, AE. A 11 SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
ROSSELLO, C.F. A 00 ARTESA LLEIDA, C.F. A
ESCOLA F. TREMP, CE A 23 ALMACELLES, AT A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A 02 ALPICAT , AT. C B
ALGUAIRE, C.E. A 10 GOLMES A.E. A
SOSES, C.F. A 11 BENAVENT DE SEGRIA CE. A
ALBAGES, C.F. A 21 PARDINYES C.F. A
ALCARRAS, F.C. B 70 VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
ARBECA, C.F. A 23 PUIGVERTENC, C.F. A
Jornada 13 01-12-2019
ALCOLETGE, AE. A 10 ROSSELLO, C.F. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 62 ESCOLA F. TREMP, CE A
ALMACELLES, AT A 31 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
ALPICAT , AT. C B 32 ALGUAIRE, C.E. A
GOLMES A.E. A 11 SOSES, C.F. A
BENAVENT DE SEGRIA CE. A 20 ALBAGES, C.F. A
PARDINYES C.F. A 41 ALCARRAS, F.C. B
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A 12 ARBECA, C.F. A
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A 40 PUIGVERTENC, C.F. A
Jornada 14 15-12-2019
ROSSELLO, C.F. A 14 SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. TREMP, CE A 33 ALCOLETGE, AE. A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A 11 ARTESA LLEIDA, C.F. A
ALGUAIRE, C.E. A 11 ALMACELLES, AT A
SOSES, C.F. A 51 ALPICAT , AT. C B
ALBAGES, C.F. A 10 GOLMES A.E. A
ALCARRAS, F.C. B 23 BENAVENT DE SEGRIA CE. A
ARBECA, C.F. A 24 PARDINYES C.F. A
PUIGVERTENC, C.F. A 23 VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
Jornada 15 22-12-2019
ROSSELLO, C.F. A 23 ESCOLA F. TREMP, CE A
ALCOLETGE, AE. A 30 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 22 ALGUAIRE, C.E. A
ALMACELLES, AT A 01 SOSES, C.F. A
ALPICAT , AT. C B 31 ALBAGES, C.F. A
GOLMES A.E. A 61 ALCARRAS, F.C. B
BENAVENT DE SEGRIA CE. A 10 ARBECA, C.F. A
PARDINYES C.F. A 42 PUIGVERTENC, C.F. A
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A 10 VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
Jornada 16 12-01-2020
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A 01 ESCOLA F. TREMP, CE A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A 00 ROSSELLO, C.F. A
ALGUAIRE, C.E. A 33 ALCOLETGE, AE. A
SOSES, C.F. A 20 ARTESA LLEIDA, C.F. A
ALBAGES, C.F. A 22 ALMACELLES, AT A
ALCARRAS, F.C. B 10 ALPICAT , AT. C B
ARBECA, C.F. A 52 GOLMES A.E. A
PUIGVERTENC, C.F. A 01 BENAVENT DE SEGRIA CE. A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A 12 PARDINYES C.F. A
Jornada 17 19-01-2020
ESCOLA F. TREMP, CE A 13 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
ROSSELLO, C.F. A 00 ALGUAIRE, C.E. A
ALCOLETGE, AE. A 11 SOSES, C.F. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 10 ALBAGES, C.F. A
ALMACELLES, AT A 34 ALCARRAS, F.C. B
ALPICAT , AT. C B 02 ARBECA, C.F. A
GOLMES A.E. A 31 PUIGVERTENC, C.F. A
BENAVENT DE SEGRIA CE. A 41 VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
PARDINYES C.F. A 20 SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
BENAVENT DE SEGRIA CE. A 23 PARDINYES C.F. A
GOLMES A.E. A 50 VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
ALPICAT , AT. C B 31 PUIGVERTENC, C.F. A
ALMACELLES, AT A 30 ARBECA, C.F. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 01 ALCARRAS, F.C. B
ALCOLETGE, AE. A 01 ALBAGES, C.F. A
ROSSELLO, C.F. A 11 SOSES, C.F. A
ESCOLA F. TREMP, CE A 06 ALGUAIRE, C.E. A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A 02 SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
Jornada 19 02-02-2020
BENAVENT DE SEGRIA CE. A 10 SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
PARDINYES C.F. A 31 GOLMES A.E. A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A 14 ALPICAT , AT. C B
PUIGVERTENC, C.F. A 10 ALMACELLES, AT A
ARBECA, C.F. A 04 ARTESA LLEIDA, C.F. A
ALCARRAS, F.C. B 20 ALCOLETGE, AE. A
ALBAGES, C.F. A 00 ROSSELLO, C.F. A
SOSES, C.F. A 83 ESCOLA F. TREMP, CE A
ALGUAIRE, C.E. A 30 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
Jornada 20 09-02-2020
GOLMES A.E. A 02 BENAVENT DE SEGRIA CE. A
ALPICAT , AT. C B 11 PARDINYES C.F. A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A 22 ALMACELLES, AT A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 11 PUIGVERTENC, C.F. A
ALCOLETGE, AE. A 20 ARBECA, C.F. A
ROSSELLO, C.F. A 12 ALCARRAS, F.C. B
ESCOLA F. TREMP, CE A 42 ALBAGES, C.F. A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A 13 SOSES, C.F. A
ALGUAIRE, C.E. A 11 SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
Jornada 21 16-02-2020
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A 61 GOLMES A.E. A
BENAVENT DE SEGRIA CE. A 20 ALPICAT , AT. C B
PARDINYES C.F. A 00 ALMACELLES, AT A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A 42 ARTESA LLEIDA, C.F. A
PUIGVERTENC, C.F. A 00 ALCOLETGE, AE. A
ARBECA, C.F. A 13 ROSSELLO, C.F. A
ALCARRAS, F.C. B 10 ESCOLA F. TREMP, CE A
ALBAGES, C.F. A 02 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
SOSES, C.F. A 12 ALGUAIRE, C.E. A
Jornada 22 01-03-2020
ALPICAT , AT. C B 11 GOLMES A.E. A
ALMACELLES, AT A 01 BENAVENT DE SEGRIA CE. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 02 PARDINYES C.F. A
ALCOLETGE, AE. A 10 VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
ROSSELLO, C.F. A 31 PUIGVERTENC, C.F. A
ESCOLA F. TREMP, CE A 63 ARBECA, C.F. A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A 12 ALCARRAS, F.C. B
ALGUAIRE, C.E. A 30 ALBAGES, C.F. A
SOSES, C.F. A 21 SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
Jornada 23 08-03-2020
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A 21 ALPICAT , AT. C B
GOLMES A.E. A 13 ALMACELLES, AT A
BENAVENT DE SEGRIA CE. A 10 ARTESA LLEIDA, C.F. A
PARDINYES C.F. A 32 ALCOLETGE, AE. A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A 11 ROSSELLO, C.F. A
PUIGVERTENC, C.F. A 42 ESCOLA F. TREMP, CE A
ARBECA, C.F. A 31 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
ALCARRAS, F.C. B 00 ALGUAIRE, C.E. A
ALBAGES, C.F. A 03 SOSES, C.F. A
Jornada 24 15-03-2020
ALMACELLES, AT A - ALPICAT , AT. C B
ARTESA LLEIDA, C.F. A - GOLMES A.E. A
ALCOLETGE, AE. A - BENAVENT DE SEGRIA CE. A
ROSSELLO, C.F. A - PARDINYES C.F. A
ESCOLA F. TREMP, CE A - VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A - PUIGVERTENC, C.F. A
ALGUAIRE, C.E. A - ARBECA, C.F. A
SOSES, C.F. A - ALCARRAS, F.C. B
ALBAGES, C.F. A - SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
Jornada 25 22-03-2020
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A - ALMACELLES, AT A
ALPICAT , AT. C B - ARTESA LLEIDA, C.F. A
GOLMES A.E. A - ALCOLETGE, AE. A
BENAVENT DE SEGRIA CE. A - ROSSELLO, C.F. A
PARDINYES C.F. A - ESCOLA F. TREMP, CE A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A - VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
PUIGVERTENC, C.F. A - ALGUAIRE, C.E. A
ARBECA, C.F. A - SOSES, C.F. A
ALCARRAS, F.C. B - ALBAGES, C.F. A
Jornada 26 29-03-2020
ARTESA LLEIDA, C.F. A - ALMACELLES, AT A
ALCOLETGE, AE. A - ALPICAT , AT. C B
ROSSELLO, C.F. A - GOLMES A.E. A
ESCOLA F. TREMP, CE A - BENAVENT DE SEGRIA CE. A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A - PARDINYES C.F. A
ALGUAIRE, C.E. A - VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
SOSES, C.F. A - PUIGVERTENC, C.F. A
ALBAGES, C.F. A - ARBECA, C.F. A
ALCARRAS, F.C. B - SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
Jornada 27 05-04-2020
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A - ARTESA LLEIDA, C.F. A
ALMACELLES, AT A - ALCOLETGE, AE. A
ALPICAT , AT. C B - ROSSELLO, C.F. A
GOLMES A.E. A - ESCOLA F. TREMP, CE A
BENAVENT DE SEGRIA CE. A - AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
PARDINYES C.F. A - ALGUAIRE, C.E. A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A - SOSES, C.F. A
PUIGVERTENC, C.F. A - ALBAGES, C.F. A
ARBECA, C.F. A - ALCARRAS, F.C. B
Jornada 28 19-04-2020
ALCOLETGE, AE. A - ARTESA LLEIDA, C.F. A
ROSSELLO, C.F. A - ALMACELLES, AT A
ESCOLA F. TREMP, CE A - ALPICAT , AT. C B
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A - GOLMES A.E. A
ALGUAIRE, C.E. A - BENAVENT DE SEGRIA CE. A
SOSES, C.F. A - PARDINYES C.F. A
ALBAGES, C.F. A - VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
ALCARRAS, F.C. B - PUIGVERTENC, C.F. A
ARBECA, C.F. A - SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
Jornada 29 26-04-2020
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A - ALCOLETGE, AE. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A - ROSSELLO, C.F. A
ALMACELLES, AT A - ESCOLA F. TREMP, CE A
ALPICAT , AT. C B - AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
GOLMES A.E. A - ALGUAIRE, C.E. A
BENAVENT DE SEGRIA CE. A - SOSES, C.F. A
PARDINYES C.F. A - ALBAGES, C.F. A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A - ALCARRAS, F.C. B
PUIGVERTENC, C.F. A - ARBECA, C.F. A
Jornada 30 03-05-2020
ROSSELLO, C.F. A - ALCOLETGE, AE. A
ESCOLA F. TREMP, CE A - ARTESA LLEIDA, C.F. A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A - ALMACELLES, AT A
ALGUAIRE, C.E. A - ALPICAT , AT. C B
SOSES, C.F. A - GOLMES A.E. A
ALBAGES, C.F. A - BENAVENT DE SEGRIA CE. A
ALCARRAS, F.C. B - PARDINYES C.F. A
ARBECA, C.F. A - VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
PUIGVERTENC, C.F. A - SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
Jornada 31 10-05-2020
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A - ROSSELLO, C.F. A
ALCOLETGE, AE. A - ESCOLA F. TREMP, CE A
ARTESA LLEIDA, C.F. A - AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
ALMACELLES, AT A - ALGUAIRE, C.E. A
ALPICAT , AT. C B - SOSES, C.F. A
GOLMES A.E. A - ALBAGES, C.F. A
BENAVENT DE SEGRIA CE. A - ALCARRAS, F.C. B
PARDINYES C.F. A - ARBECA, C.F. A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A - PUIGVERTENC, C.F. A
Jornada 32 17-05-2020
ESCOLA F. TREMP, CE A - ROSSELLO, C.F. A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A - ALCOLETGE, AE. A
ALGUAIRE, C.E. A - ARTESA LLEIDA, C.F. A
SOSES, C.F. A - ALMACELLES, AT A
ALBAGES, C.F. A - ALPICAT , AT. C B
ALCARRAS, F.C. B - GOLMES A.E. A
ARBECA, C.F. A - BENAVENT DE SEGRIA CE. A
PUIGVERTENC, C.F. A - PARDINYES C.F. A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A - SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
Jornada 33 24-05-2020
ESCOLA F. TREMP, CE A - SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A
ROSSELLO, C.F. A - AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A
ALCOLETGE, AE. A - ALGUAIRE, C.E. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A - SOSES, C.F. A
ALMACELLES, AT A - ALBAGES, C.F. A
ALPICAT , AT. C B - ALCARRAS, F.C. B
GOLMES A.E. A - ARBECA, C.F. A
BENAVENT DE SEGRIA CE. A - PUIGVERTENC, C.F. A
PARDINYES C.F. A - VILANOVA DE LA BARCA, C.F A
Jornada 34 31-05-2020
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL A - ESCOLA F. TREMP, CE A
ALGUAIRE, C.E. A - ROSSELLO, C.F. A
SOSES, C.F. A - ALCOLETGE, AE. A
ALBAGES, C.F. A - ARTESA LLEIDA, C.F. A
ALCARRAS, F.C. B - ALMACELLES, AT A
ARBECA, C.F. A - ALPICAT , AT. C B
PUIGVERTENC, C.F. A - GOLMES A.E. A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F A - BENAVENT DE SEGRIA CE. A
SPORTING PINYANA 2017 CLUB FUTBOL A - PARDINYES C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.