Competició | TEMPORADA 2019-2020

tercera catalana | grup 12

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
CORBERA , C.F. A 54 RIUDEBITLLES, C.D. A
LES CABANYES, F.C. A 10 ODENA, C.E. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 24 MASQUEFA, F.C. A
ANOIA , C.E. A 24 RIBES, C.D. A
BEGUES, C.F. A 30 LA MUNIA, A.E. A
MOJA, A.E. A 51 CARME, C.E. A
PIERA, A.E. A 52 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 11 LA GRANADA, C.F. A
SITGES, U.E. B 53 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
Jornada 2 15-09-2019
RIUDEBITLLES, C.D. A 63 SITGES, U.E. B
ODENA, C.E. A 30 CORBERA , C.F. A
MASQUEFA, F.C. A 01 LES CABANYES, F.C. A
RIBES, C.D. A 41 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
LA MUNIA, A.E. A 01 ANOIA , C.E. A
CARME, C.E. A 53 BEGUES, C.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 21 MOJA, A.E. A
LA GRANADA, C.F. A 21 PIERA, A.E. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 41 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
Jornada 3 22-09-2019
RIUDEBITLLES, C.D. A 12 ODENA, C.E. A
CORBERA , C.F. A 03 MASQUEFA, F.C. A
LES CABANYES, F.C. A 01 RIBES, C.D. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 40 LA MUNIA, A.E. A
ANOIA , C.E. A 17 CARME, C.E. A
BEGUES, C.F. A 13 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
MOJA, A.E. A 21 LA GRANADA, C.F. A
PIERA, A.E. A 53 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
SITGES, U.E. B 20 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
Jornada 4 29-09-2019
ODENA, C.E. A 41 SITGES, U.E. B
MASQUEFA, F.C. A 22 RIUDEBITLLES, C.D. A
RIBES, C.D. A 11 CORBERA , C.F. A
LA MUNIA, A.E. A 03 LES CABANYES, F.C. A
CARME, C.E. A 31 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 21 ANOIA , C.E. A
LA GRANADA, C.F. A 22 BEGUES, C.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 14 MOJA, A.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 11 PIERA, A.E. A
Jornada 5 06-10-2019
ODENA, C.E. A 21 MASQUEFA, F.C. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 13 RIBES, C.D. A
CORBERA , C.F. A 62 LA MUNIA, A.E. A
LES CABANYES, F.C. A 12 CARME, C.E. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 33 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
ANOIA , C.E. A 03 LA GRANADA, C.F. A
BEGUES, C.F. A 11 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
MOJA, A.E. A 41 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
SITGES, U.E. B 11 PIERA, A.E. A
Jornada 6 13-10-2019
MASQUEFA, F.C. A 21 SITGES, U.E. B
RIBES, C.D. A 05 ODENA, C.E. A
LA MUNIA, A.E. A 43 RIUDEBITLLES, C.D. A
CARME, C.E. A 22 CORBERA , C.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 10 LES CABANYES, F.C. A
LA GRANADA, C.F. A 33 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 20 ANOIA , C.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 21 BEGUES, C.F. A
PIERA, A.E. A 21 MOJA, A.E. A
Jornada 7 20-10-2019
MASQUEFA, F.C. A 14 RIBES, C.D. A
ODENA, C.E. A 90 LA MUNIA, A.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 11 CARME, C.E. A
CORBERA , C.F. A 41 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
LES CABANYES, F.C. A 42 LA GRANADA, C.F. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 02 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
ANOIA , C.E. A 22 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
BEGUES, C.F. A 01 PIERA, A.E. A
SITGES, U.E. B 02 MOJA, A.E. A
Jornada 8 27-10-2019
RIBES, C.D. A 36 SITGES, U.E. B
LA MUNIA, A.E. A 13 MASQUEFA, F.C. A
CARME, C.E. A 03 ODENA, C.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 46 RIUDEBITLLES, C.D. A
LA GRANADA, C.F. A 14 CORBERA , C.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 01 LES CABANYES, F.C. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 24 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
PIERA, A.E. A 71 ANOIA , C.E. A
MOJA, A.E. A 10 BEGUES, C.F. A
Jornada 9 03-11-2019
RIBES, C.D. A 30 LA MUNIA, A.E. A
MASQUEFA, F.C. A 13 CARME, C.E. A
ODENA, C.E. A 10 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
RIUDEBITLLES, C.D. A 12 LA GRANADA, C.F. A
CORBERA , C.F. A 23 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
LES CABANYES, F.C. A 23 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 14 PIERA, A.E. A
ANOIA , C.E. A 24 MOJA, A.E. A
SITGES, U.E. B 31 BEGUES, C.F. A
Jornada 10 10-11-2019
LA MUNIA, A.E. A 14 SITGES, U.E. B
CARME, C.E. A 01 RIBES, C.D. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 33 MASQUEFA, F.C. A
LA GRANADA, C.F. A 25 ODENA, C.E. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 41 RIUDEBITLLES, C.D. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 13 CORBERA , C.F. A
PIERA, A.E. A 40 LES CABANYES, F.C. A
MOJA, A.E. A 53 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
BEGUES, C.F. A 30 ANOIA , C.E. A
Jornada 11 17-11-2019
LA MUNIA, A.E. A 01 CARME, C.E. A
RIBES, C.D. A 20 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
MASQUEFA, F.C. A 02 LA GRANADA, C.F. A
ODENA, C.E. A 22 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 30 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
CORBERA , C.F. A 14 PIERA, A.E. A
LES CABANYES, F.C. A 03 MOJA, A.E. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 10 BEGUES, C.F. A
SITGES, U.E. B 33 ANOIA , C.E. A
Jornada 12 24-11-2019
CARME, C.E. A 22 SITGES, U.E. B
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 40 LA MUNIA, A.E. A
LA GRANADA, C.F. A 00 RIBES, C.D. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 21 MASQUEFA, F.C. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 12 ODENA, C.E. A
PIERA, A.E. A 43 RIUDEBITLLES, C.D. A
MOJA, A.E. A 13 CORBERA , C.F. A
BEGUES, C.F. A 41 LES CABANYES, F.C. A
ANOIA , C.E. A 34 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
Jornada 13 01-12-2019
CARME, C.E. A 00 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
LA MUNIA, A.E. A 33 LA GRANADA, C.F. A
RIBES, C.D. A 14 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
MASQUEFA, F.C. A 42 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
ODENA, C.E. A 25 PIERA, A.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 12 MOJA, A.E. A
CORBERA , C.F. A 31 BEGUES, C.F. A
LES CABANYES, F.C. A 32 ANOIA , C.E. A
SITGES, U.E. B 10 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
Jornada 14 15-12-2019
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 11 SITGES, U.E. B
LA GRANADA, C.F. A 11 CARME, C.E. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 40 LA MUNIA, A.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 30 RIBES, C.D. A
PIERA, A.E. A 20 MASQUEFA, F.C. A
MOJA, A.E. A 30 ODENA, C.E. A
BEGUES, C.F. A 21 RIUDEBITLLES, C.D. A
ANOIA , C.E. A 35 CORBERA , C.F. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 01 LES CABANYES, F.C. A
Jornada 15 22-12-2019
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 21 LA GRANADA, C.F. A
CARME, C.E. A 21 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
LA MUNIA, A.E. A 06 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
RIBES, C.D. A 22 PIERA, A.E. A
MASQUEFA, F.C. A 12 MOJA, A.E. A
ODENA, C.E. A 50 BEGUES, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 61 ANOIA , C.E. A
CORBERA , C.F. A 72 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
SITGES, U.E. B 11 LES CABANYES, F.C. A
Jornada 16 12-01-2020
SITGES, U.E. B 20 LA GRANADA, C.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 15 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 22 CARME, C.E. A
PIERA, A.E. A 70 LA MUNIA, A.E. A
MOJA, A.E. A 25 RIBES, C.D. A
BEGUES, C.F. A 10 MASQUEFA, F.C. A
ANOIA , C.E. A 22 ODENA, C.E. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 04 RIUDEBITLLES, C.D. A
LES CABANYES, F.C. A 12 CORBERA , C.F. A
Jornada 17 19-01-2020
LA GRANADA, C.F. A 22 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 50 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
CARME, C.E. A 11 PIERA, A.E. A
LA MUNIA, A.E. A 15 MOJA, A.E. A
RIBES, C.D. A 00 BEGUES, C.F. A
MASQUEFA, F.C. A 31 ANOIA , C.E. A
ODENA, C.E. A 31 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
RIUDEBITLLES, C.D. A 11 LES CABANYES, F.C. A
CORBERA , C.F. A 33 SITGES, U.E. B

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
RIUDEBITLLES, C.D. A 42 CORBERA , C.F. A
ODENA, C.E. A 70 LES CABANYES, F.C. A
MASQUEFA, F.C. A 21 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
RIBES, C.D. A 51 ANOIA , C.E. A
LA MUNIA, A.E. A 13 BEGUES, C.F. A
CARME, C.E. A 06 MOJA, A.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 33 PIERA, A.E. A
LA GRANADA, C.F. A 51 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 11 SITGES, U.E. B
Jornada 19 02-02-2020
SITGES, U.E. B 23 RIUDEBITLLES, C.D. A
CORBERA , C.F. A 32 ODENA, C.E. A
LES CABANYES, F.C. A 21 MASQUEFA, F.C. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 05 RIBES, C.D. A
ANOIA , C.E. A 53 LA MUNIA, A.E. A
BEGUES, C.F. A 61 CARME, C.E. A
MOJA, A.E. A 30 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
PIERA, A.E. A 14 LA GRANADA, C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 04 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
Jornada 20 09-02-2020
ODENA, C.E. A 21 RIUDEBITLLES, C.D. A
MASQUEFA, F.C. A 01 CORBERA , C.F. A
RIBES, C.D. A 10 LES CABANYES, F.C. A
LA MUNIA, A.E. A 22 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
CARME, C.E. A 13 ANOIA , C.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 01 BEGUES, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A 03 MOJA, A.E. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 21 PIERA, A.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 02 SITGES, U.E. B
Jornada 21 16-02-2020
SITGES, U.E. B 03 ODENA, C.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 22 MASQUEFA, F.C. A
CORBERA , C.F. A 40 RIBES, C.D. A
LES CABANYES, F.C. A 80 LA MUNIA, A.E. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 40 CARME, C.E. A
ANOIA , C.E. A 10 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
BEGUES, C.F. A 21 LA GRANADA, C.F. A
MOJA, A.E. A 40 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
PIERA, A.E. A 51 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
Jornada 22 01-03-2020
MASQUEFA, F.C. A 03 ODENA, C.E. A
RIBES, C.D. A 32 RIUDEBITLLES, C.D. A
LA MUNIA, A.E. A 02 CORBERA , C.F. A
CARME, C.E. A 41 LES CABANYES, F.C. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 32 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
LA GRANADA, C.F. A 21 ANOIA , C.E. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 42 BEGUES, C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 00 MOJA, A.E. A
PIERA, A.E. A 31 SITGES, U.E. B
Jornada 23 08-03-2020
SITGES, U.E. B 21 MASQUEFA, F.C. A
ODENA, C.E. A 40 RIBES, C.D. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 92 LA MUNIA, A.E. A
CORBERA , C.F. A 52 CARME, C.E. A
LES CABANYES, F.C. A 41 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 22 LA GRANADA, C.F. A
ANOIA , C.E. A 22 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
BEGUES, C.F. A 20 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
MOJA, A.E. A 41 PIERA, A.E. A
Jornada 24 15-03-2020
RIBES, C.D. A - MASQUEFA, F.C. A
LA MUNIA, A.E. A - ODENA, C.E. A
CARME, C.E. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A - CORBERA , C.F. A
LA GRANADA, C.F. A - LES CABANYES, F.C. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A - ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A - ANOIA , C.E. A
PIERA, A.E. A - BEGUES, C.F. A
MOJA, A.E. A - SITGES, U.E. B
Jornada 25 22-03-2020
SITGES, U.E. B - RIBES, C.D. A
MASQUEFA, F.C. A - LA MUNIA, A.E. A
ODENA, C.E. A - CARME, C.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - Pª JOVE DE LES ROQUETES A
CORBERA , C.F. A - LA GRANADA, C.F. A
LES CABANYES, F.C. A - MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
ANOIA , C.E. A - PIERA, A.E. A
BEGUES, C.F. A - MOJA, A.E. A
Jornada 26 29-03-2020
LA MUNIA, A.E. A - RIBES, C.D. A
CARME, C.E. A - MASQUEFA, F.C. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A - ODENA, C.E. A
LA GRANADA, C.F. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A - CORBERA , C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A - LES CABANYES, F.C. A
PIERA, A.E. A - ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
MOJA, A.E. A - ANOIA , C.E. A
BEGUES, C.F. A - SITGES, U.E. B
Jornada 27 05-04-2020
SITGES, U.E. B - LA MUNIA, A.E. A
RIBES, C.D. A - CARME, C.E. A
MASQUEFA, F.C. A - Pª JOVE DE LES ROQUETES A
ODENA, C.E. A - LA GRANADA, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
CORBERA , C.F. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
LES CABANYES, F.C. A - PIERA, A.E. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A - MOJA, A.E. A
ANOIA , C.E. A - BEGUES, C.F. A
Jornada 28 19-04-2020
CARME, C.E. A - LA MUNIA, A.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A - RIBES, C.D. A
LA GRANADA, C.F. A - MASQUEFA, F.C. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A - ODENA, C.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
PIERA, A.E. A - CORBERA , C.F. A
MOJA, A.E. A - LES CABANYES, F.C. A
BEGUES, C.F. A - ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
ANOIA , C.E. A - SITGES, U.E. B
Jornada 29 26-04-2020
SITGES, U.E. B - CARME, C.E. A
LA MUNIA, A.E. A - Pª JOVE DE LES ROQUETES A
RIBES, C.D. A - LA GRANADA, C.F. A
MASQUEFA, F.C. A - MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
ODENA, C.E. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - PIERA, A.E. A
CORBERA , C.F. A - MOJA, A.E. A
LES CABANYES, F.C. A - BEGUES, C.F. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A - ANOIA , C.E. A
Jornada 30 03-05-2020
Pª JOVE DE LES ROQUETES A - CARME, C.E. A
LA GRANADA, C.F. A - LA MUNIA, A.E. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A - RIBES, C.D. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A - MASQUEFA, F.C. A
PIERA, A.E. A - ODENA, C.E. A
MOJA, A.E. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
BEGUES, C.F. A - CORBERA , C.F. A
ANOIA , C.E. A - LES CABANYES, F.C. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A - SITGES, U.E. B
Jornada 31 10-05-2020
SITGES, U.E. B - Pª JOVE DE LES ROQUETES A
CARME, C.E. A - LA GRANADA, C.F. A
LA MUNIA, A.E. A - MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
RIBES, C.D. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
MASQUEFA, F.C. A - PIERA, A.E. A
ODENA, C.E. A - MOJA, A.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - BEGUES, C.F. A
CORBERA , C.F. A - ANOIA , C.E. A
LES CABANYES, F.C. A - ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
Jornada 32 17-05-2020
LA GRANADA, C.F. A - Pª JOVE DE LES ROQUETES A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A - CARME, C.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A - LA MUNIA, A.E. A
PIERA, A.E. A - RIBES, C.D. A
MOJA, A.E. A - MASQUEFA, F.C. A
BEGUES, C.F. A - ODENA, C.E. A
ANOIA , C.E. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A - CORBERA , C.F. A
LES CABANYES, F.C. A - SITGES, U.E. B
Jornada 33 24-05-2020
LA GRANADA, C.F. A - SITGES, U.E. B
Pª JOVE DE LES ROQUETES A - MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
CARME, C.E. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
LA MUNIA, A.E. A - PIERA, A.E. A
RIBES, C.D. A - MOJA, A.E. A
MASQUEFA, F.C. A - BEGUES, C.F. A
ODENA, C.E. A - ANOIA , C.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
CORBERA , C.F. A - LES CABANYES, F.C. A
Jornada 34 31-05-2020
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A - LA GRANADA, C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A - Pª JOVE DE LES ROQUETES A
PIERA, A.E. A - CARME, C.E. A
MOJA, A.E. A - LA MUNIA, A.E. A
BEGUES, C.F. A - RIBES, C.D. A
ANOIA , C.E. A - MASQUEFA, F.C. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A - ODENA, C.E. A
LES CABANYES, F.C. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
SITGES, U.E. B - CORBERA , C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.