Competició | TEMPORADA 2019-2020

segunda division nacional b | grup iii

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 25-08-2019
VILLARREAL CF B 2-1 ATLÉTICO LEVANTE UD
PRAT, A.E. A 1-1 HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
Descansa 4-0 ORIHUELA CF
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-3 LLAGOSTERA, U.E. A
BADALONA, C.F. A 0-2 BARCELONA, F.C. B
ESPANYOL, R.C.D. B 2-0 ANDORRA, F.C. A
OLOT, U.E. A 1-0 Descansa
CF LA NUCÍA 1-0 CORNELLA U.D A
VALENCIA-MESTALLA 1-2 LLEIDA ESPORTIU C. A
Descansa 0-2 Descansa
Jornada 2 01-09-2019
ATLÉTICO LEVANTE UD 1-2 Descansa
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD 1-2 VILLARREAL CF B
ORIHUELA CF 1-1 PRAT, A.E. A
LLAGOSTERA, U.E. A 2-2 Descansa
BARCELONA, F.C. B 2-2 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ANDORRA, F.C. A 2-0 BADALONA, C.F. A
Descansa 0-0 ESPANYOL, R.C.D. B
CORNELLA U.D A 1-1 OLOT, U.E. A
LLEIDA ESPORTIU C. A 0-2 CF LA NUCÍA
Descansa 2-2 VALENCIA-MESTALLA
Jornada 3 08-09-2019
ATLÉTICO LEVANTE UD 1-0 HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
VILLARREAL CF B 2-1 ORIHUELA CF
PRAT, A.E. A 1-2 LLAGOSTERA, U.E. A
Descansa 1-0 BARCELONA, F.C. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 0-3 ANDORRA, F.C. A
BADALONA, C.F. A 0-1 Descansa
ESPANYOL, R.C.D. B 2-2 CORNELLA U.D A
OLOT, U.E. A 0-1 LLEIDA ESPORTIU C. A
CF LA NUCÍA 1-1 Descansa
Descansa 0-0 VALENCIA-MESTALLA
Jornada 4 15-09-2019
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD 0-2 Descansa
ORIHUELA CF 1-1 ATLÉTICO LEVANTE UD
LLAGOSTERA, U.E. A 0-3 VILLARREAL CF B
BARCELONA, F.C. B 2-2 PRAT, A.E. A
ANDORRA, F.C. A 3-0 Descansa
Descansa 0-2 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
CORNELLA U.D A 1-0 BADALONA, C.F. A
LLEIDA ESPORTIU C. A 2-1 ESPANYOL, R.C.D. B
Descansa 1-0 OLOT, U.E. A
VALENCIA-MESTALLA 0-0 CF LA NUCÍA
Jornada 5 22-09-2019
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD 1-3 ORIHUELA CF
ATLÉTICO LEVANTE UD 1-0 LLAGOSTERA, U.E. A
VILLARREAL CF B 0-1 BARCELONA, F.C. B
PRAT, A.E. A 0-1 ANDORRA, F.C. A
Descansa 1-1 Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 2-2 CORNELLA U.D A
BADALONA, C.F. A 1-1 LLEIDA ESPORTIU C. A
ESPANYOL, R.C.D. B 0-0 Descansa
OLOT, U.E. A 1-0 VALENCIA-MESTALLA
Descansa 1-0 CF LA NUCÍA
Jornada 6 29-09-2019
ORIHUELA CF 1-1 Descansa
LLAGOSTERA, U.E. A 2-1 HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
BARCELONA, F.C. B 2-0 ATLÉTICO LEVANTE UD
ANDORRA, F.C. A 0-0 VILLARREAL CF B
Descansa 1-1 PRAT, A.E. A
CORNELLA U.D A 1-1 Descansa
LLEIDA ESPORTIU C. A 1-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Descansa 3-1 BADALONA, C.F. A
VALENCIA-MESTALLA 1-1 ESPANYOL, R.C.D. B
CF LA NUCÍA 2-1 OLOT, U.E. A
Jornada 7 06-10-2019
ORIHUELA CF 0-3 LLAGOSTERA, U.E. A
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD 4-1 BARCELONA, F.C. B
ATLÉTICO LEVANTE UD 1-1 ANDORRA, F.C. A
VILLARREAL CF B 1-1 Descansa
PRAT, A.E. A 1-2 CORNELLA U.D A
Descansa 0-0 LLEIDA ESPORTIU C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-1 Descansa
BADALONA, C.F. A 1-2 VALENCIA-MESTALLA
ESPANYOL, R.C.D. B 2-1 CF LA NUCÍA
Descansa 1-1 OLOT, U.E. A
Jornada 8 13-10-2019
LLAGOSTERA, U.E. A 0-1 Descansa
BARCELONA, F.C. B 3-0 ORIHUELA CF
ANDORRA, F.C. A 2-1 HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
Descansa 3-1 ATLÉTICO LEVANTE UD
CORNELLA U.D A 1-2 VILLARREAL CF B
LLEIDA ESPORTIU C. A 2-0 PRAT, A.E. A
Descansa 1-1 Descansa
VALENCIA-MESTALLA 1-1 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
CF LA NUCÍA 1-1 BADALONA, C.F. A
OLOT, U.E. A 1-1 ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 9 20-10-2019
LLAGOSTERA, U.E. A 1-1 BARCELONA, F.C. B
ORIHUELA CF 1-1 ANDORRA, F.C. A
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD 3-0 Descansa
ATLÉTICO LEVANTE UD 3-1 CORNELLA U.D A
VILLARREAL CF B 1-3 LLEIDA ESPORTIU C. A
PRAT, A.E. A 0-1 Descansa
Descansa 2-0 VALENCIA-MESTALLA
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 2-1 CF LA NUCÍA
BADALONA, C.F. A 0-0 OLOT, U.E. A
Descansa 3-1 ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 10 27-10-2019
BARCELONA, F.C. B 1-0 Descansa
ANDORRA, F.C. A 1-1 LLAGOSTERA, U.E. A
Descansa 2-0 ORIHUELA CF
CORNELLA U.D A 0-1 HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
LLEIDA ESPORTIU C. A 0-0 ATLÉTICO LEVANTE UD
Descansa 3-0 VILLARREAL CF B
VALENCIA-MESTALLA 1-2 PRAT, A.E. A
CF LA NUCÍA 2-1 Descansa
OLOT, U.E. A 2-1 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. B 1-2 BADALONA, C.F. A
Jornada 11 03-11-2019
BARCELONA, F.C. B 0-0 ANDORRA, F.C. A
LLAGOSTERA, U.E. A 2-1 Descansa
ORIHUELA CF 1-2 CORNELLA U.D A
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD 1-1 LLEIDA ESPORTIU C. A
ATLÉTICO LEVANTE UD 0-2 Descansa
VILLARREAL CF B 0-1 VALENCIA-MESTALLA
PRAT, A.E. A 0-3 CF LA NUCÍA
Descansa 0-2 OLOT, U.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 2-2 ESPANYOL, R.C.D. B
Descansa 1-0 BADALONA, C.F. A
Jornada 12 10-11-2019
ANDORRA, F.C. A 2-2 Descansa
Descansa 1-1 BARCELONA, F.C. B
CORNELLA U.D A 2-1 LLAGOSTERA, U.E. A
LLEIDA ESPORTIU C. A 4-0 ORIHUELA CF
Descansa 1-0 HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
VALENCIA-MESTALLA 3-1 ATLÉTICO LEVANTE UD
CF LA NUCÍA 0-0 VILLARREAL CF B
OLOT, U.E. A 0-0 PRAT, A.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B 3-1 Descansa
BADALONA, C.F. A 2-1 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Jornada 13 17-11-2019
ANDORRA, F.C. A 2-1 Descansa
BARCELONA, F.C. B 3-3 CORNELLA U.D A
LLAGOSTERA, U.E. A 1-0 LLEIDA ESPORTIU C. A
ORIHUELA CF 2-2 Descansa
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD 1-1 VALENCIA-MESTALLA
ATLÉTICO LEVANTE UD 3-1 CF LA NUCÍA
VILLARREAL CF B 1-1 OLOT, U.E. A
PRAT, A.E. A 0-2 ESPANYOL, R.C.D. B
Descansa 2-0 BADALONA, C.F. A
Descansa 2-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Jornada 14 24-11-2019
Descansa 1-1 Descansa
CORNELLA U.D A 2-0 ANDORRA, F.C. A
LLEIDA ESPORTIU C. A 1-1 BARCELONA, F.C. B
Descansa 0-0 LLAGOSTERA, U.E. A
VALENCIA-MESTALLA 4-1 ORIHUELA CF
CF LA NUCÍA 3-0 HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
OLOT, U.E. A 3-0 ATLÉTICO LEVANTE UD
ESPANYOL, R.C.D. B 3-1 VILLARREAL CF B
BADALONA, C.F. A 0-1 PRAT, A.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 2-0 Descansa
Jornada 15 01-12-2019
Descansa 1-1 CORNELLA U.D A
ANDORRA, F.C. A 1-0 LLEIDA ESPORTIU C. A
BARCELONA, F.C. B 2-1 Descansa
LLAGOSTERA, U.E. A 1-1 VALENCIA-MESTALLA
ORIHUELA CF 0-0 CF LA NUCÍA
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD 0-0 OLOT, U.E. A
ATLÉTICO LEVANTE UD 0-2 ESPANYOL, R.C.D. B
VILLARREAL CF B 0-0 BADALONA, C.F. A
PRAT, A.E. A 1-3 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Descansa 2-1 Descansa
Jornada 16 08-12-2019
CORNELLA U.D A 2-0 Descansa
LLEIDA ESPORTIU C. A 0-0 Descansa
Descansa 3-1 ANDORRA, F.C. A
VALENCIA-MESTALLA 0-0 BARCELONA, F.C. B
CF LA NUCÍA 0-0 LLAGOSTERA, U.E. A
OLOT, U.E. A 0-1 ORIHUELA CF
ESPANYOL, R.C.D. B 3-2 HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
BADALONA, C.F. A 1-0 ATLÉTICO LEVANTE UD
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 0-1 VILLARREAL CF B
Descansa 3-0 PRAT, A.E. A
Jornada 17 15-12-2019
CORNELLA U.D A 1-0 LLEIDA ESPORTIU C. A
Descansa 2-1 Descansa
ANDORRA, F.C. A 4-3 VALENCIA-MESTALLA
BARCELONA, F.C. B 3-1 CF LA NUCÍA
LLAGOSTERA, U.E. A 1-0 OLOT, U.E. A
ORIHUELA CF 1-3 ESPANYOL, R.C.D. B
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD 1-2 BADALONA, C.F. A
ATLÉTICO LEVANTE UD 1-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
VILLARREAL CF B 3-1 Descansa
Descansa 3-0 PRAT, A.E. A
Jornada 18 22-12-2019
Descansa 4-0 LLEIDA ESPORTIU C. A
Descansa 3-1 CORNELLA U.D A
VALENCIA-MESTALLA 0-0 Descansa
CF LA NUCÍA 1-1 ANDORRA, F.C. A
OLOT, U.E. A 1-0 BARCELONA, F.C. B
ESPANYOL, R.C.D. B 3-1 LLAGOSTERA, U.E. A
BADALONA, C.F. A 1-0 ORIHUELA CF
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 0-2 HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
Descansa 0-1 ATLÉTICO LEVANTE UD
PRAT, A.E. A 3-1 VILLARREAL CF B
Jornada 19 05-01-2020
LLEIDA ESPORTIU C. A 1-0 Descansa
CORNELLA U.D A 1-0 VALENCIA-MESTALLA
Descansa 2-1 CF LA NUCÍA
ANDORRA, F.C. A 1-0 OLOT, U.E. A
BARCELONA, F.C. B 2-0 ESPANYOL, R.C.D. B
LLAGOSTERA, U.E. A 0-0 BADALONA, C.F. A
ORIHUELA CF 2-2 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD 2-2 Descansa
ATLÉTICO LEVANTE UD 2-0 PRAT, A.E. A
VILLARREAL CF B 2-0 Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 20 12-01-2020
ATLÉTICO LEVANTE UD 1-1 VILLARREAL CF B
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD 2-2 PRAT, A.E. A
ORIHUELA CF 2-0 Descansa
LLAGOSTERA, U.E. A 0-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
BARCELONA, F.C. B 2-1 BADALONA, C.F. A
ANDORRA, F.C. A 0-3 ESPANYOL, R.C.D. B
Descansa 1-2 OLOT, U.E. A
CORNELLA U.D A 1-0 CF LA NUCÍA
LLEIDA ESPORTIU C. A 2-1 VALENCIA-MESTALLA
Descansa 0-1 Descansa
Jornada 21 19-01-2020
Descansa 1-0 ATLÉTICO LEVANTE UD
VILLARREAL CF B 1-0 HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
PRAT, A.E. A 2-2 ORIHUELA CF
Descansa 1-0 LLAGOSTERA, U.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-0 BARCELONA, F.C. B
BADALONA, C.F. A 0-0 ANDORRA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. B 2-2 Descansa
OLOT, U.E. A 1-1 CORNELLA U.D A
CF LA NUCÍA 2-1 LLEIDA ESPORTIU C. A
VALENCIA-MESTALLA 1-2 Descansa
Jornada 22 26-01-2020
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD 1-3 ATLÉTICO LEVANTE UD
ORIHUELA CF 1-2 VILLARREAL CF B
LLAGOSTERA, U.E. A 1-1 PRAT, A.E. A
BARCELONA, F.C. B 2-0 Descansa
ANDORRA, F.C. A 0-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Descansa 2-1 BADALONA, C.F. A
CORNELLA U.D A 1-0 ESPANYOL, R.C.D. B
LLEIDA ESPORTIU C. A 1-1 OLOT, U.E. A
Descansa 3-0 CF LA NUCÍA
VALENCIA-MESTALLA 0-3 Descansa
Jornada 23 02-02-2020
Descansa 1-2 HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
ATLÉTICO LEVANTE UD 1-1 ORIHUELA CF
VILLARREAL CF B 4-1 LLAGOSTERA, U.E. A
PRAT, A.E. A 1-2 BARCELONA, F.C. B
Descansa 1-1 ANDORRA, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 4-1 Descansa
BADALONA, C.F. A 0-2 CORNELLA U.D A
ESPANYOL, R.C.D. B 2-2 LLEIDA ESPORTIU C. A
OLOT, U.E. A 1-0 Descansa
CF LA NUCÍA 0-0 VALENCIA-MESTALLA
Jornada 24 09-02-2020
ORIHUELA CF 1-0 HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
LLAGOSTERA, U.E. A 1-3 ATLÉTICO LEVANTE UD
BARCELONA, F.C. B 2-3 VILLARREAL CF B
ANDORRA, F.C. A 1-2 PRAT, A.E. A
Descansa 1-1 Descansa
CORNELLA U.D A 1-1 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
LLEIDA ESPORTIU C. A 3-0 BADALONA, C.F. A
Descansa 1-0 ESPANYOL, R.C.D. B
VALENCIA-MESTALLA 2-2 OLOT, U.E. A
CF LA NUCÍA 1-0 Descansa
Jornada 25 16-02-2020
Descansa 2-1 ORIHUELA CF
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD 0-0 LLAGOSTERA, U.E. A
ATLÉTICO LEVANTE UD 1-2 BARCELONA, F.C. B
VILLARREAL CF B 2-1 ANDORRA, F.C. A
PRAT, A.E. A 0-0 Descansa
Descansa 0-1 CORNELLA U.D A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-1 LLEIDA ESPORTIU C. A
BADALONA, C.F. A 1-1 Descansa
ESPANYOL, R.C.D. B 0-0 VALENCIA-MESTALLA
OLOT, U.E. A 4-0 CF LA NUCÍA
Jornada 26 23-02-2020
LLAGOSTERA, U.E. A 1-1 ORIHUELA CF
BARCELONA, F.C. B 0-0 HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
ANDORRA, F.C. A 0-1 ATLÉTICO LEVANTE UD
Descansa 2-1 VILLARREAL CF B
CORNELLA U.D A 0-0 PRAT, A.E. A
LLEIDA ESPORTIU C. A 2-0 Descansa
Descansa 3-2 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
VALENCIA-MESTALLA 0-0 BADALONA, C.F. A
CF LA NUCÍA 2-0 ESPANYOL, R.C.D. B
OLOT, U.E. A 1-1 Descansa
Jornada 27 01-03-2020
Descansa 1-1 LLAGOSTERA, U.E. A
ORIHUELA CF 0-0 BARCELONA, F.C. B
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD 0-0 ANDORRA, F.C. A
ATLÉTICO LEVANTE UD 1-2 Descansa
VILLARREAL CF B 0-0 CORNELLA U.D A
PRAT, A.E. A 0-0 LLEIDA ESPORTIU C. A
Descansa 0-1 Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 2-1 VALENCIA-MESTALLA
BADALONA, C.F. A 2-2 CF LA NUCÍA
ESPANYOL, R.C.D. B 1-5 OLOT, U.E. A
Jornada 28 08-03-2020
BARCELONA, F.C. B 3-2 LLAGOSTERA, U.E. A
ANDORRA, F.C. A 2-1 ORIHUELA CF
Descansa 0-0 HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
CORNELLA U.D A 1-0 ATLÉTICO LEVANTE UD
LLEIDA ESPORTIU C. A 3-0 VILLARREAL CF B
Descansa 1-3 PRAT, A.E. A
VALENCIA-MESTALLA 1-1 Descansa
CF LA NUCÍA 2-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
OLOT, U.E. A 2-0 BADALONA, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. B 4-2 Descansa
Jornada 29 15-03-2020
Descansa - BARCELONA, F.C. B
LLAGOSTERA, U.E. A - ANDORRA, F.C. A
ORIHUELA CF - Descansa
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD - CORNELLA U.D A
ATLÉTICO LEVANTE UD - LLEIDA ESPORTIU C. A
VILLARREAL CF B - Descansa
PRAT, A.E. A - VALENCIA-MESTALLA
Descansa - CF LA NUCÍA
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - OLOT, U.E. A
BADALONA, C.F. A - ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 30 22-03-2020
ANDORRA, F.C. A - BARCELONA, F.C. B
Descansa - LLAGOSTERA, U.E. A
CORNELLA U.D A - ORIHUELA CF
LLEIDA ESPORTIU C. A - HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
Descansa - ATLÉTICO LEVANTE UD
VALENCIA-MESTALLA - VILLARREAL CF B
CF LA NUCÍA - PRAT, A.E. A
OLOT, U.E. A - Descansa
ESPANYOL, R.C.D. B - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
BADALONA, C.F. A - Descansa
Jornada 31 29-03-2020
Descansa - ANDORRA, F.C. A
BARCELONA, F.C. B - Descansa
LLAGOSTERA, U.E. A - CORNELLA U.D A
ORIHUELA CF - LLEIDA ESPORTIU C. A
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD - Descansa
ATLÉTICO LEVANTE UD - VALENCIA-MESTALLA
VILLARREAL CF B - CF LA NUCÍA
PRAT, A.E. A - OLOT, U.E. A
Descansa - ESPANYOL, R.C.D. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - BADALONA, C.F. A
Jornada 32 05-04-2020
Descansa - ANDORRA, F.C. A
CORNELLA U.D A - BARCELONA, F.C. B
LLEIDA ESPORTIU C. A - LLAGOSTERA, U.E. A
Descansa - ORIHUELA CF
VALENCIA-MESTALLA - HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
CF LA NUCÍA - ATLÉTICO LEVANTE UD
OLOT, U.E. A - VILLARREAL CF B
ESPANYOL, R.C.D. B - PRAT, A.E. A
BADALONA, C.F. A - Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - Descansa
Jornada 33 12-04-2020
Descansa - Descansa
ANDORRA, F.C. A - CORNELLA U.D A
BARCELONA, F.C. B - LLEIDA ESPORTIU C. A
LLAGOSTERA, U.E. A - Descansa
ORIHUELA CF - VALENCIA-MESTALLA
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD - CF LA NUCÍA
ATLÉTICO LEVANTE UD - OLOT, U.E. A
VILLARREAL CF B - ESPANYOL, R.C.D. B
PRAT, A.E. A - BADALONA, C.F. A
Descansa - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Jornada 34 19-04-2020
CORNELLA U.D A - Descansa
LLEIDA ESPORTIU C. A - ANDORRA, F.C. A
Descansa - BARCELONA, F.C. B
VALENCIA-MESTALLA - LLAGOSTERA, U.E. A
CF LA NUCÍA - ORIHUELA CF
OLOT, U.E. A - HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
ESPANYOL, R.C.D. B - ATLÉTICO LEVANTE UD
BADALONA, C.F. A - VILLARREAL CF B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - PRAT, A.E. A
Descansa - Descansa
Jornada 35 26-04-2020
Descansa - CORNELLA U.D A
Descansa - LLEIDA ESPORTIU C. A
ANDORRA, F.C. A - Descansa
BARCELONA, F.C. B - VALENCIA-MESTALLA
LLAGOSTERA, U.E. A - CF LA NUCÍA
ORIHUELA CF - OLOT, U.E. A
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD - ESPANYOL, R.C.D. B
ATLÉTICO LEVANTE UD - BADALONA, C.F. A
VILLARREAL CF B - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
PRAT, A.E. A - Descansa
Jornada 36 03-05-2020
LLEIDA ESPORTIU C. A - CORNELLA U.D A
Descansa - Descansa
VALENCIA-MESTALLA - ANDORRA, F.C. A
CF LA NUCÍA - BARCELONA, F.C. B
OLOT, U.E. A - LLAGOSTERA, U.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B - ORIHUELA CF
BADALONA, C.F. A - HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - ATLÉTICO LEVANTE UD
Descansa - VILLARREAL CF B
PRAT, A.E. A - Descansa
Jornada 37 10-05-2020
LLEIDA ESPORTIU C. A - Descansa
CORNELLA U.D A - Descansa
Descansa - VALENCIA-MESTALLA
ANDORRA, F.C. A - CF LA NUCÍA
BARCELONA, F.C. B - OLOT, U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. A - ESPANYOL, R.C.D. B
ORIHUELA CF - BADALONA, C.F. A
HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ATLÉTICO LEVANTE UD - Descansa
VILLARREAL CF B - PRAT, A.E. A
Jornada 38 17-05-2020
Descansa - LLEIDA ESPORTIU C. A
VALENCIA-MESTALLA - CORNELLA U.D A
CF LA NUCÍA - Descansa
OLOT, U.E. A - ANDORRA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. B - BARCELONA, F.C. B
BADALONA, C.F. A - LLAGOSTERA, U.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - ORIHUELA CF
Descansa - HÉRCULES DE ALICANTE CF SAD
PRAT, A.E. A - ATLÉTICO LEVANTE UD
Descansa - VILLARREAL CF B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.