Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona catalana | grup 5

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
BALAFIA, C.F.U.E. A 03 JUNEDA, C.F. A
SOLSONA, C.F A 13 BORGES BLANQUES, C.F. A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A 13 TERMENS, A.D. A
CERVERA, C.D. A 20 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
GUISSONA, U.E. A 01 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
ALPICAT , AT. C A 20 ALBI, C.F. A
BALAGUER, C.F. A 11 LINYOLA, C.F. A
CASTELLSERA, C. AT. A 02 TORREFARRERA C.F. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 51 SUDANELL, C.F. A
Jornada 2 15-09-2019
JUNEDA, C.F. A 21 SUDANELL, C.F. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 40 BALAFIA, C.F.U.E. A
TERMENS, A.D. A 12 SOLSONA, C.F A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 30 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 21 CERVERA, C.D. A
ALBI, C.F. A 32 GUISSONA, U.E. A
LINYOLA, C.F. A 05 ALPICAT , AT. C A
TORREFARRERA C.F. A 11 BALAGUER, C.F. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 110 CASTELLSERA, C. AT. A
Jornada 3 22-09-2019
JUNEDA, C.F. A 13 BORGES BLANQUES, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 61 TERMENS, A.D. A
SOLSONA, C.F A 11 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A 05 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
CERVERA, C.D. A 32 ALBI, C.F. A
GUISSONA, U.E. A 12 LINYOLA, C.F. A
ALPICAT , AT. C A 10 TORREFARRERA C.F. A
BALAGUER, C.F. A 30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
SUDANELL, C.F. A 12 CASTELLSERA, C. AT. A
Jornada 4 29-09-2019
BORGES BLANQUES, C.F. A 41 SUDANELL, C.F. A
TERMENS, A.D. A 22 JUNEDA, C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 13 BALAFIA, C.F.U.E. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 01 SOLSONA, C.F A
ALBI, C.F. A 01 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
LINYOLA, C.F. A 42 CERVERA, C.D. A
TORREFARRERA C.F. A 22 GUISSONA, U.E. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 01 ALPICAT , AT. C A
CASTELLSERA, C. AT. A 11 BALAGUER, C.F. A
Jornada 5 06-10-2019
BORGES BLANQUES, C.F. A 21 TERMENS, A.D. A
JUNEDA, C.F. A 21 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 02 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
SOLSONA, C.F A 21 ALBI, C.F. A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A 11 LINYOLA, C.F. A
CERVERA, C.D. A 12 TORREFARRERA C.F. A
GUISSONA, U.E. A 11 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
ALPICAT , AT. C A 02 CASTELLSERA, C. AT. A
BALAGUER, C.F. A 40 SUDANELL, C.F. A
Jornada 6 13-10-2019
TERMENS, A.D. A 20 SUDANELL, C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 02 BORGES BLANQUES, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 13 JUNEDA, C.F. A
ALBI, C.F. A 31 BALAFIA, C.F.U.E. A
LINYOLA, C.F. A 12 SOLSONA, C.F A
TORREFARRERA C.F. A 13 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 31 CERVERA, C.D. A
CASTELLSERA, C. AT. A 04 GUISSONA, U.E. A
BALAGUER, C.F. A 31 ALPICAT , AT. C A
Jornada 7 20-10-2019
TERMENS, A.D. A 43 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 32 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
JUNEDA, C.F. A 00 ALBI, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 30 LINYOLA, C.F. A
SOLSONA, C.F A 00 TORREFARRERA C.F. A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A 03 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
CERVERA, C.D. A 21 CASTELLSERA, C. AT. A
GUISSONA, U.E. A 22 BALAGUER, C.F. A
ALPICAT , AT. C A 34 SUDANELL, C.F. A
Jornada 8 27-10-2019
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 31 SUDANELL, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 20 TERMENS, A.D. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 41 ALBI, C.F. A
LINYOLA, C.F. A 02 JUNEDA, C.F. A
TORREFARRERA C.F. A 01 BALAFIA, C.F.U.E. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 00 SOLSONA, C.F A
CASTELLSERA, C. AT. A 02 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
BALAGUER, C.F. A 21 CERVERA, C.D. A
ALPICAT , AT. C A 03 GUISSONA, U.E. A
Jornada 9 03-11-2019
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 01 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
TERMENS, A.D. A 01 ALBI, C.F. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 30 LINYOLA, C.F. A
JUNEDA, C.F. A 41 TORREFARRERA C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 21 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
SOLSONA, C.F A 20 CASTELLSERA, C. AT. A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A 20 BALAGUER, C.F. A
CERVERA, C.D. A 11 ALPICAT , AT. C A
GUISSONA, U.E. A 13 SUDANELL, C.F. A
Jornada 10 10-11-2019
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 35 SUDANELL, C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 21 ALBI, C.F. A
LINYOLA, C.F. A 31 TERMENS, A.D. A
TORREFARRERA C.F. A 10 BORGES BLANQUES, C.F. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 32 JUNEDA, C.F. A
CASTELLSERA, C. AT. A 02 BALAFIA, C.F.U.E. A
BALAGUER, C.F. A 12 SOLSONA, C.F A
ALPICAT , AT. C A 20 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
GUISSONA, U.E. A 30 CERVERA, C.D. A
Jornada 11 17-11-2019
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 21 ALBI, C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 02 LINYOLA, C.F. A
TERMENS, A.D. A 02 TORREFARRERA C.F. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 31 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
JUNEDA, C.F. A 30 CASTELLSERA, C. AT. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 20 BALAGUER, C.F. A
SOLSONA, C.F A 10 ALPICAT , AT. C A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A 42 GUISSONA, U.E. A
CERVERA, C.D. A 33 SUDANELL, C.F. A
Jornada 12 24-11-2019
ALBI, C.F. A 24 SUDANELL, C.F. A
LINYOLA, C.F. A 21 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
TORREFARRERA C.F. A 40 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 21 TERMENS, A.D. A
CASTELLSERA, C. AT. A 24 BORGES BLANQUES, C.F. A
BALAGUER, C.F. A 00 JUNEDA, C.F. A
ALPICAT , AT. C A 21 BALAFIA, C.F.U.E. A
GUISSONA, U.E. A 20 SOLSONA, C.F A
CERVERA, C.D. A 10 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
Jornada 13 01-12-2019
ALBI, C.F. A 21 LINYOLA, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 11 TORREFARRERA C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 40 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
TERMENS, A.D. A 02 CASTELLSERA, C. AT. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 30 BALAGUER, C.F. A
JUNEDA, C.F. A 32 ALPICAT , AT. C A
BALAFIA, C.F.U.E. A 42 GUISSONA, U.E. A
SOLSONA, C.F A 31 CERVERA, C.D. A
SUDANELL, C.F. A 12 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
Jornada 14 15-12-2019
LINYOLA, C.F. A 12 SUDANELL, C.F. A
TORREFARRERA C.F. A 10 ALBI, C.F. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 35 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
CASTELLSERA, C. AT. A 10 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
BALAGUER, C.F. A 41 TERMENS, A.D. A
ALPICAT , AT. C A 21 BORGES BLANQUES, C.F. A
GUISSONA, U.E. A 31 JUNEDA, C.F. A
CERVERA, C.D. A 13 BALAFIA, C.F.U.E. A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A 02 SOLSONA, C.F A
Jornada 15 22-12-2019
LINYOLA, C.F. A 03 TORREFARRERA C.F. A
ALBI, C.F. A 33 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 10 CASTELLSERA, C. AT. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 22 BALAGUER, C.F. A
TERMENS, A.D. A 00 ALPICAT , AT. C A
BORGES BLANQUES, C.F. A 20 GUISSONA, U.E. A
JUNEDA, C.F. A 11 CERVERA, C.D. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 11 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
SUDANELL, C.F. A 03 SOLSONA, C.F A
Jornada 16 12-01-2020
SUDANELL, C.F. A 12 TORREFARRERA C.F. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 12 LINYOLA, C.F. A
CASTELLSERA, C. AT. A 12 ALBI, C.F. A
BALAGUER, C.F. A 11 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
ALPICAT , AT. C A 51 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
GUISSONA, U.E. A 12 TERMENS, A.D. A
CERVERA, C.D. A 03 BORGES BLANQUES, C.F. A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A 21 JUNEDA, C.F. A
SOLSONA, C.F A 30 BALAFIA, C.F.U.E. A
Jornada 17 19-01-2020
TORREFARRERA C.F. A 00 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
LINYOLA, C.F. A 40 CASTELLSERA, C. AT. A
ALBI, C.F. A 12 BALAGUER, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 20 ALPICAT , AT. C A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 22 GUISSONA, U.E. A
TERMENS, A.D. A 23 CERVERA, C.D. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 30 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
JUNEDA, C.F. A 02 SOLSONA, C.F A
BALAFIA, C.F.U.E. A 12 SUDANELL, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
JUNEDA, C.F. A 24 BALAFIA, C.F.U.E. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 30 SOLSONA, C.F A
TERMENS, A.D. A 03 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 02 CERVERA, C.D. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 10 GUISSONA, U.E. A
ALBI, C.F. A 11 ALPICAT , AT. C A
LINYOLA, C.F. A 14 BALAGUER, C.F. A
TORREFARRERA C.F. A 20 CASTELLSERA, C. AT. A
SUDANELL, C.F. A 13 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
Jornada 19 02-02-2020
SUDANELL, C.F. A 42 JUNEDA, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 02 BORGES BLANQUES, C.F. A
SOLSONA, C.F A 20 TERMENS, A.D. A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A 10 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
CERVERA, C.D. A 25 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
GUISSONA, U.E. A 32 ALBI, C.F. A
ALPICAT , AT. C A 01 LINYOLA, C.F. A
BALAGUER, C.F. A 03 TORREFARRERA C.F. A
CASTELLSERA, C. AT. A 12 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
Jornada 20 09-02-2020
BORGES BLANQUES, C.F. A 50 JUNEDA, C.F. A
TERMENS, A.D. A 01 BALAFIA, C.F.U.E. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 12 SOLSONA, C.F A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 11 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
ALBI, C.F. A 11 CERVERA, C.D. A
LINYOLA, C.F. A 10 GUISSONA, U.E. A
TORREFARRERA C.F. A 11 ALPICAT , AT. C A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 21 BALAGUER, C.F. A
CASTELLSERA, C. AT. A 03 SUDANELL, C.F. A
Jornada 21 16-02-2020
SUDANELL, C.F. A 00 BORGES BLANQUES, C.F. A
JUNEDA, C.F. A 50 TERMENS, A.D. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 23 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
SOLSONA, C.F A 12 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A 12 ALBI, C.F. A
CERVERA, C.D. A 01 LINYOLA, C.F. A
GUISSONA, U.E. A 22 TORREFARRERA C.F. A
ALPICAT , AT. C A 11 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
BALAGUER, C.F. A 22 CASTELLSERA, C. AT. A
Jornada 22 01-03-2020
TERMENS, A.D. A 04 BORGES BLANQUES, C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 33 JUNEDA, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 11 BALAFIA, C.F.U.E. A
ALBI, C.F. A 12 SOLSONA, C.F A
LINYOLA, C.F. A 00 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
TORREFARRERA C.F. A 00 CERVERA, C.D. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 40 GUISSONA, U.E. A
CASTELLSERA, C. AT. A 10 ALPICAT , AT. C A
SUDANELL, C.F. A 12 BALAGUER, C.F. A
Jornada 23 08-03-2020
SUDANELL, C.F. A 22 TERMENS, A.D. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 50 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
JUNEDA, C.F. A 51 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 50 ALBI, C.F. A
SOLSONA, C.F A 11 LINYOLA, C.F. A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A 20 TORREFARRERA C.F. A
CERVERA, C.D. A 10 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
GUISSONA, U.E. A 00 CASTELLSERA, C. AT. A
ALPICAT , AT. C A 10 BALAGUER, C.F. A
Jornada 24 15-03-2020
PALAU ANGLESOLA, C.F. A - TERMENS, A.D. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A - BORGES BLANQUES, C.F. A
ALBI, C.F. A - JUNEDA, C.F. A
LINYOLA, C.F. A - BALAFIA, C.F.U.E. A
TORREFARRERA C.F. A - SOLSONA, C.F A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B - ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
CASTELLSERA, C. AT. A - CERVERA, C.D. A
BALAGUER, C.F. A - GUISSONA, U.E. A
SUDANELL, C.F. A - ALPICAT , AT. C A
Jornada 25 22-03-2020
SUDANELL, C.F. A - PALAU ANGLESOLA, C.F. A
TERMENS, A.D. A - ARTESA DE SEGRE, C.E. A
ALBI, C.F. A - BORGES BLANQUES, C.F. A
JUNEDA, C.F. A - LINYOLA, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A - TORREFARRERA C.F. A
SOLSONA, C.F A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A - CASTELLSERA, C. AT. A
CERVERA, C.D. A - BALAGUER, C.F. A
GUISSONA, U.E. A - ALPICAT , AT. C A
Jornada 26 29-03-2020
ARTESA DE SEGRE, C.E. A - PALAU ANGLESOLA, C.F. A
ALBI, C.F. A - TERMENS, A.D. A
LINYOLA, C.F. A - BORGES BLANQUES, C.F. A
TORREFARRERA C.F. A - JUNEDA, C.F. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B - BALAFIA, C.F.U.E. A
CASTELLSERA, C. AT. A - SOLSONA, C.F A
BALAGUER, C.F. A - ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
ALPICAT , AT. C A - CERVERA, C.D. A
SUDANELL, C.F. A - GUISSONA, U.E. A
Jornada 27 05-04-2020
SUDANELL, C.F. A - ARTESA DE SEGRE, C.E. A
ALBI, C.F. A - PALAU ANGLESOLA, C.F. A
TERMENS, A.D. A - LINYOLA, C.F. A
BORGES BLANQUES, C.F. A - TORREFARRERA C.F. A
JUNEDA, C.F. A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
BALAFIA, C.F.U.E. A - CASTELLSERA, C. AT. A
SOLSONA, C.F A - BALAGUER, C.F. A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A - ALPICAT , AT. C A
CERVERA, C.D. A - GUISSONA, U.E. A
Jornada 28 19-04-2020
ALBI, C.F. A - ARTESA DE SEGRE, C.E. A
LINYOLA, C.F. A - PALAU ANGLESOLA, C.F. A
TORREFARRERA C.F. A - TERMENS, A.D. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B - BORGES BLANQUES, C.F. A
CASTELLSERA, C. AT. A - JUNEDA, C.F. A
BALAGUER, C.F. A - BALAFIA, C.F.U.E. A
ALPICAT , AT. C A - SOLSONA, C.F A
GUISSONA, U.E. A - ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
SUDANELL, C.F. A - CERVERA, C.D. A
Jornada 29 26-04-2020
SUDANELL, C.F. A - ALBI, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A - LINYOLA, C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A - TORREFARRERA C.F. A
TERMENS, A.D. A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
BORGES BLANQUES, C.F. A - CASTELLSERA, C. AT. A
JUNEDA, C.F. A - BALAGUER, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A - ALPICAT , AT. C A
SOLSONA, C.F A - GUISSONA, U.E. A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A - CERVERA, C.D. A
Jornada 30 03-05-2020
LINYOLA, C.F. A - ALBI, C.F. A
TORREFARRERA C.F. A - ARTESA DE SEGRE, C.E. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B - PALAU ANGLESOLA, C.F. A
CASTELLSERA, C. AT. A - TERMENS, A.D. A
BALAGUER, C.F. A - BORGES BLANQUES, C.F. A
ALPICAT , AT. C A - JUNEDA, C.F. A
GUISSONA, U.E. A - BALAFIA, C.F.U.E. A
CERVERA, C.D. A - SOLSONA, C.F A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A - SUDANELL, C.F. A
Jornada 31 10-05-2020
SUDANELL, C.F. A - LINYOLA, C.F. A
ALBI, C.F. A - TORREFARRERA C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
PALAU ANGLESOLA, C.F. A - CASTELLSERA, C. AT. A
TERMENS, A.D. A - BALAGUER, C.F. A
BORGES BLANQUES, C.F. A - ALPICAT , AT. C A
JUNEDA, C.F. A - GUISSONA, U.E. A
BALAFIA, C.F.U.E. A - CERVERA, C.D. A
SOLSONA, C.F A - ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
Jornada 32 17-05-2020
TORREFARRERA C.F. A - LINYOLA, C.F. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B - ALBI, C.F. A
CASTELLSERA, C. AT. A - ARTESA DE SEGRE, C.E. A
BALAGUER, C.F. A - PALAU ANGLESOLA, C.F. A
ALPICAT , AT. C A - TERMENS, A.D. A
GUISSONA, U.E. A - BORGES BLANQUES, C.F. A
CERVERA, C.D. A - JUNEDA, C.F. A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A - BALAFIA, C.F.U.E. A
SOLSONA, C.F A - SUDANELL, C.F. A
Jornada 33 24-05-2020
TORREFARRERA C.F. A - SUDANELL, C.F. A
LINYOLA, C.F. A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
ALBI, C.F. A - CASTELLSERA, C. AT. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A - BALAGUER, C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A - ALPICAT , AT. C A
TERMENS, A.D. A - GUISSONA, U.E. A
BORGES BLANQUES, C.F. A - CERVERA, C.D. A
JUNEDA, C.F. A - ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A - SOLSONA, C.F A
Jornada 34 31-05-2020
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B - TORREFARRERA C.F. A
CASTELLSERA, C. AT. A - LINYOLA, C.F. A
BALAGUER, C.F. A - ALBI, C.F. A
ALPICAT , AT. C A - ARTESA DE SEGRE, C.E. A
GUISSONA, U.E. A - PALAU ANGLESOLA, C.F. A
CERVERA, C.D. A - TERMENS, A.D. A
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A - BORGES BLANQUES, C.F. A
SOLSONA, C.F A - JUNEDA, C.F. A
SUDANELL, C.F. A - BALAFIA, C.F.U.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.