Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona catalana | grup 2

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 22 EUROPA, C.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 01 SARRIA, C.P. A
RACING VALLBONA, C.F. A 00 CIRERA, U.D. A
SANT POL, AT. A 20 MOLINOS, U.D. A
MONTCADA, C.D A 01 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
PARC, U.D. A 35 TURO PEIRA, C.C.D. A
CANYELLES,C.E. A 12 MASNOU, C.D. A
ARGENTONA, C.F. A 11 GRAMANET, UD.AT. A
PREMIA CLUB ESP. A 12 MOLLETENSE, U.D. A
Jornada 2 15-09-2019
EUROPA, C.E. B 31 PREMIA CLUB ESP. A
SARRIA, C.P. A 01 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
CIRERA, U.D. A 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
MOLINOS, U.D. A 23 RACING VALLBONA, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 02 SANT POL, AT. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 40 MONTCADA, C.D A
MASNOU, C.D. A 10 PARC, U.D. A
GRAMANET, UD.AT. A 31 CANYELLES,C.E. A
MOLLETENSE, U.D. A 13 ARGENTONA, C.F. A
Jornada 3 22-09-2019
EUROPA, C.E. B 21 SARRIA, C.P. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 11 CIRERA, U.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 10 MOLINOS, U.D. A
RACING VALLBONA, C.F. A 10 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SANT POL, AT. A 10 TURO PEIRA, C.C.D. A
MONTCADA, C.D A 21 MASNOU, C.D. A
PARC, U.D. A 24 GRAMANET, UD.AT. A
CANYELLES,C.E. A 12 MOLLETENSE, U.D. A
PREMIA CLUB ESP. A 12 ARGENTONA, C.F. A
Jornada 4 29-09-2019
SARRIA, C.P. A 04 PREMIA CLUB ESP. A
CIRERA, U.D. A 10 EUROPA, C.E. B
MOLINOS, U.D. A 13 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
TURO PEIRA, C.C.D. A 21 RACING VALLBONA, C.F. A
MASNOU, C.D. A 03 SANT POL, AT. A
GRAMANET, UD.AT. A 12 MONTCADA, C.D A
MOLLETENSE, U.D. A 10 PARC, U.D. A
ARGENTONA, C.F. A 30 CANYELLES,C.E. A
Jornada 5 06-10-2019
SARRIA, C.P. A 11 CIRERA, U.D. A
EUROPA, C.E. B 11 MOLINOS, U.D. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 00 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 11 TURO PEIRA, C.C.D. A
RACING VALLBONA, C.F. A 21 MASNOU, C.D. A
SANT POL, AT. A 11 GRAMANET, UD.AT. A
MONTCADA, C.D A 01 MOLLETENSE, U.D. A
PARC, U.D. A 10 ARGENTONA, C.F. A
PREMIA CLUB ESP. A 11 CANYELLES,C.E. A
Jornada 6 13-10-2019
CIRERA, U.D. A 02 PREMIA CLUB ESP. A
MOLINOS, U.D. A 20 SARRIA, C.P. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 10 EUROPA, C.E. B
TURO PEIRA, C.C.D. A 02 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
MASNOU, C.D. A 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
GRAMANET, UD.AT. A 22 RACING VALLBONA, C.F. A
SANT POL, AT. A 20 MOLLETENSE, U.D. A
ARGENTONA, C.F. A 60 MONTCADA, C.D A
CANYELLES,C.E. A 01 PARC, U.D. A
Jornada 7 20-10-2019
CIRERA, U.D. A 00 MOLINOS, U.D. A
SARRIA, C.P. A 13 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
EUROPA, C.E. B 33 TURO PEIRA, C.C.D. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 32 MASNOU, C.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 33 GRAMANET, UD.AT. A
RACING VALLBONA, C.F. A 11 MOLLETENSE, U.D. A
SANT POL, AT. A 41 ARGENTONA, C.F. A
MONTCADA, C.D A 34 CANYELLES,C.E. A
PREMIA CLUB ESP. A 30 PARC, U.D. A
Jornada 8 27-10-2019
MOLINOS, U.D. A 12 PREMIA CLUB ESP. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 21 CIRERA, U.D. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 31 SARRIA, C.P. A
MASNOU, C.D. A 30 EUROPA, C.E. B
GRAMANET, UD.AT. A 12 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 01 MOLLETENSE, U.D. A
ARGENTONA, C.F. A 12 RACING VALLBONA, C.F. A
CANYELLES,C.E. A 21 SANT POL, AT. A
PARC, U.D. A 30 MONTCADA, C.D A
Jornada 9 03-11-2019
MOLINOS, U.D. A 24 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
CIRERA, U.D. A 01 TURO PEIRA, C.C.D. A
SARRIA, C.P. A 11 MASNOU, C.D. A
EUROPA, C.E. B 41 GRAMANET, UD.AT. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 31 MOLLETENSE, U.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 33 ARGENTONA, C.F. A
RACING VALLBONA, C.F. A 11 CANYELLES,C.E. A
SANT POL, AT. A 41 PARC, U.D. A
PREMIA CLUB ESP. A 30 MONTCADA, C.D A
Jornada 10 10-11-2019
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 02 PREMIA CLUB ESP. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 30 MOLINOS, U.D. A
MASNOU, C.D. A 21 CIRERA, U.D. A
GRAMANET, UD.AT. A 10 SARRIA, C.P. A
MOLLETENSE, U.D. A 11 EUROPA, C.E. B
ARGENTONA, C.F. A 13 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
CANYELLES,C.E. A 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
PARC, U.D. A 10 RACING VALLBONA, C.F. A
MONTCADA, C.D A 22 SANT POL, AT. A
Jornada 11 17-11-2019
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 20 TURO PEIRA, C.C.D. A
MOLINOS, U.D. A 12 MASNOU, C.D. A
CIRERA, U.D. A 14 GRAMANET, UD.AT. A
SARRIA, C.P. A 24 MOLLETENSE, U.D. A
EUROPA, C.E. B 32 ARGENTONA, C.F. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 51 CANYELLES,C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 10 PARC, U.D. A
RACING VALLBONA, C.F. A 60 MONTCADA, C.D A
PREMIA CLUB ESP. A 12 SANT POL, AT. A
Jornada 12 24-11-2019
TURO PEIRA, C.C.D. A 31 PREMIA CLUB ESP. A
MASNOU, C.D. A 20 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
GRAMANET, UD.AT. A 11 MOLINOS, U.D. A
MOLLETENSE, U.D. A 13 CIRERA, U.D. A
ARGENTONA, C.F. A 02 SARRIA, C.P. A
CANYELLES,C.E. A 02 EUROPA, C.E. B
PARC, U.D. A 14 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
MONTCADA, C.D A 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
SANT POL, AT. A 10 RACING VALLBONA, C.F. A
Jornada 13 01-12-2019
TURO PEIRA, C.C.D. A 12 MASNOU, C.D. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 20 GRAMANET, UD.AT. A
MOLINOS, U.D. A 33 MOLLETENSE, U.D. A
CIRERA, U.D. A 12 ARGENTONA, C.F. A
SARRIA, C.P. A 30 CANYELLES,C.E. A
EUROPA, C.E. B 21 PARC, U.D. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 10 MONTCADA, C.D A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 11 SANT POL, AT. A
PREMIA CLUB ESP. A 20 RACING VALLBONA, C.F. A
Jornada 14 15-12-2019
MASNOU, C.D. A 13 PREMIA CLUB ESP. A
GRAMANET, UD.AT. A 00 TURO PEIRA, C.C.D. A
MOLLETENSE, U.D. A 12 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
ARGENTONA, C.F. A 52 MOLINOS, U.D. A
CANYELLES,C.E. A 12 CIRERA, U.D. A
PARC, U.D. A 11 SARRIA, C.P. A
MONTCADA, C.D A 34 EUROPA, C.E. B
SANT POL, AT. A 13 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
RACING VALLBONA, C.F. A 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
Jornada 15 22-12-2019
MASNOU, C.D. A 22 GRAMANET, UD.AT. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 52 MOLLETENSE, U.D. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 11 ARGENTONA, C.F. A
MOLINOS, U.D. A 21 CANYELLES,C.E. A
CIRERA, U.D. A 02 PARC, U.D. A
SARRIA, C.P. A 41 MONTCADA, C.D A
EUROPA, C.E. B 11 SANT POL, AT. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 20 RACING VALLBONA, C.F. A
PREMIA CLUB ESP. A 34 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
Jornada 16 12-01-2020
PREMIA CLUB ESP. A 31 GRAMANET, UD.AT. A
MOLLETENSE, U.D. A 11 MASNOU, C.D. A
ARGENTONA, C.F. A 01 TURO PEIRA, C.C.D. A
CANYELLES,C.E. A 12 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
PARC, U.D. A 31 MOLINOS, U.D. A
MONTCADA, C.D A 23 CIRERA, U.D. A
SANT POL, AT. A 40 SARRIA, C.P. A
RACING VALLBONA, C.F. A 02 EUROPA, C.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 00 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
Jornada 17 19-01-2020
GRAMANET, UD.AT. A 01 MOLLETENSE, U.D. A
MASNOU, C.D. A 31 ARGENTONA, C.F. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 21 CANYELLES,C.E. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 01 PARC, U.D. A
MOLINOS, U.D. A 22 MONTCADA, C.D A
CIRERA, U.D. A 32 SANT POL, AT. A
SARRIA, C.P. A 41 RACING VALLBONA, C.F. A
EUROPA, C.E. B 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 22 PREMIA CLUB ESP. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
EUROPA, C.E. B 20 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SARRIA, C.P. A 43 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
CIRERA, U.D. A 30 RACING VALLBONA, C.F. A
MOLINOS, U.D. A 11 SANT POL, AT. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 10 MONTCADA, C.D A
TURO PEIRA, C.C.D. A 10 PARC, U.D. A
MASNOU, C.D. A 32 CANYELLES,C.E. A
GRAMANET, UD.AT. A 03 ARGENTONA, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. A 21 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 19 02-02-2020
PREMIA CLUB ESP. A 31 EUROPA, C.E. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 11 SARRIA, C.P. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 12 CIRERA, U.D. A
RACING VALLBONA, C.F. A 21 MOLINOS, U.D. A
SANT POL, AT. A 12 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
MONTCADA, C.D A 10 TURO PEIRA, C.C.D. A
PARC, U.D. A 33 MASNOU, C.D. A
CANYELLES,C.E. A 23 GRAMANET, UD.AT. A
ARGENTONA, C.F. A 23 MOLLETENSE, U.D. A
Jornada 20 09-02-2020
SARRIA, C.P. A 01 EUROPA, C.E. B
CIRERA, U.D. A 23 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
MOLINOS, U.D. A 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 32 RACING VALLBONA, C.F. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 23 SANT POL, AT. A
MASNOU, C.D. A 21 MONTCADA, C.D A
GRAMANET, UD.AT. A 01 PARC, U.D. A
MOLLETENSE, U.D. A 20 CANYELLES,C.E. A
ARGENTONA, C.F. A 14 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 21 16-02-2020
PREMIA CLUB ESP. A 02 SARRIA, C.P. A
EUROPA, C.E. B 02 CIRERA, U.D. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 10 MOLINOS, U.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 12 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
RACING VALLBONA, C.F. A 10 TURO PEIRA, C.C.D. A
SANT POL, AT. A 11 MASNOU, C.D. A
MONTCADA, C.D A 01 GRAMANET, UD.AT. A
PARC, U.D. A 10 MOLLETENSE, U.D. A
CANYELLES,C.E. A 24 ARGENTONA, C.F. A
Jornada 22 01-03-2020
CIRERA, U.D. A 22 SARRIA, C.P. A
MOLINOS, U.D. A 21 EUROPA, C.E. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 11 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
MASNOU, C.D. A 11 RACING VALLBONA, C.F. A
GRAMANET, UD.AT. A 05 SANT POL, AT. A
MOLLETENSE, U.D. A 41 MONTCADA, C.D A
ARGENTONA, C.F. A 23 PARC, U.D. A
CANYELLES,C.E. A 14 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 23 08-03-2020
PREMIA CLUB ESP. A 12 CIRERA, U.D. A
SARRIA, C.P. A 02 MOLINOS, U.D. A
EUROPA, C.E. B 11 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 03 TURO PEIRA, C.C.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 31 MASNOU, C.D. A
RACING VALLBONA, C.F. A 02 GRAMANET, UD.AT. A
MOLLETENSE, U.D. A 02 SANT POL, AT. A
MONTCADA, C.D A 11 ARGENTONA, C.F. A
PARC, U.D. A 62 CANYELLES,C.E. A
Jornada 24 15-03-2020
MOLINOS, U.D. A - CIRERA, U.D. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - SARRIA, C.P. A
TURO PEIRA, C.C.D. A - EUROPA, C.E. B
MASNOU, C.D. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
GRAMANET, UD.AT. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
MOLLETENSE, U.D. A - RACING VALLBONA, C.F. A
ARGENTONA, C.F. A - SANT POL, AT. A
CANYELLES,C.E. A - MONTCADA, C.D A
PARC, U.D. A - PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 25 22-03-2020
PREMIA CLUB ESP. A - MOLINOS, U.D. A
CIRERA, U.D. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SARRIA, C.P. A - TURO PEIRA, C.C.D. A
EUROPA, C.E. B - MASNOU, C.D. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - GRAMANET, UD.AT. A
MOLLETENSE, U.D. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
RACING VALLBONA, C.F. A - ARGENTONA, C.F. A
SANT POL, AT. A - CANYELLES,C.E. A
MONTCADA, C.D A - PARC, U.D. A
Jornada 26 29-03-2020
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - MOLINOS, U.D. A
TURO PEIRA, C.C.D. A - CIRERA, U.D. A
MASNOU, C.D. A - SARRIA, C.P. A
GRAMANET, UD.AT. A - EUROPA, C.E. B
MOLLETENSE, U.D. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ARGENTONA, C.F. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
CANYELLES,C.E. A - RACING VALLBONA, C.F. A
PARC, U.D. A - SANT POL, AT. A
MONTCADA, C.D A - PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 27 05-04-2020
PREMIA CLUB ESP. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
MOLINOS, U.D. A - TURO PEIRA, C.C.D. A
CIRERA, U.D. A - MASNOU, C.D. A
SARRIA, C.P. A - GRAMANET, UD.AT. A
EUROPA, C.E. B - MOLLETENSE, U.D. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - ARGENTONA, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - CANYELLES,C.E. A
RACING VALLBONA, C.F. A - PARC, U.D. A
SANT POL, AT. A - MONTCADA, C.D A
Jornada 28 19-04-2020
TURO PEIRA, C.C.D. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
MASNOU, C.D. A - MOLINOS, U.D. A
GRAMANET, UD.AT. A - CIRERA, U.D. A
MOLLETENSE, U.D. A - SARRIA, C.P. A
ARGENTONA, C.F. A - EUROPA, C.E. B
CANYELLES,C.E. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
PARC, U.D. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
MONTCADA, C.D A - RACING VALLBONA, C.F. A
SANT POL, AT. A - PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 29 26-04-2020
PREMIA CLUB ESP. A - TURO PEIRA, C.C.D. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - MASNOU, C.D. A
MOLINOS, U.D. A - GRAMANET, UD.AT. A
CIRERA, U.D. A - MOLLETENSE, U.D. A
SARRIA, C.P. A - ARGENTONA, C.F. A
EUROPA, C.E. B - CANYELLES,C.E. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - PARC, U.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - MONTCADA, C.D A
RACING VALLBONA, C.F. A - SANT POL, AT. A
Jornada 30 03-05-2020
MASNOU, C.D. A - TURO PEIRA, C.C.D. A
GRAMANET, UD.AT. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
MOLLETENSE, U.D. A - MOLINOS, U.D. A
ARGENTONA, C.F. A - CIRERA, U.D. A
CANYELLES,C.E. A - SARRIA, C.P. A
PARC, U.D. A - EUROPA, C.E. B
MONTCADA, C.D A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SANT POL, AT. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
RACING VALLBONA, C.F. A - PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 31 10-05-2020
PREMIA CLUB ESP. A - MASNOU, C.D. A
TURO PEIRA, C.C.D. A - GRAMANET, UD.AT. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - MOLLETENSE, U.D. A
MOLINOS, U.D. A - ARGENTONA, C.F. A
CIRERA, U.D. A - CANYELLES,C.E. A
SARRIA, C.P. A - PARC, U.D. A
EUROPA, C.E. B - MONTCADA, C.D A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - SANT POL, AT. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - RACING VALLBONA, C.F. A
Jornada 32 17-05-2020
GRAMANET, UD.AT. A - MASNOU, C.D. A
MOLLETENSE, U.D. A - TURO PEIRA, C.C.D. A
ARGENTONA, C.F. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
CANYELLES,C.E. A - MOLINOS, U.D. A
PARC, U.D. A - CIRERA, U.D. A
MONTCADA, C.D A - SARRIA, C.P. A
SANT POL, AT. A - EUROPA, C.E. B
RACING VALLBONA, C.F. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 33 24-05-2020
GRAMANET, UD.AT. A - PREMIA CLUB ESP. A
MASNOU, C.D. A - MOLLETENSE, U.D. A
TURO PEIRA, C.C.D. A - ARGENTONA, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - CANYELLES,C.E. A
MOLINOS, U.D. A - PARC, U.D. A
CIRERA, U.D. A - MONTCADA, C.D A
SARRIA, C.P. A - SANT POL, AT. A
EUROPA, C.E. B - RACING VALLBONA, C.F. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
Jornada 34 31-05-2020
MOLLETENSE, U.D. A - GRAMANET, UD.AT. A
ARGENTONA, C.F. A - MASNOU, C.D. A
CANYELLES,C.E. A - TURO PEIRA, C.C.D. A
PARC, U.D. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
MONTCADA, C.D A - MOLINOS, U.D. A
SANT POL, AT. A - CIRERA, U.D. A
RACING VALLBONA, C.F. A - SARRIA, C.P. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - EUROPA, C.E. B
PREMIA CLUB ESP. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.