Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona catalana | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
MARCA DE L'HAM, U.E. A 01 FARNERS, C.E. A
PORQUERES, U.E. A 31 LLANÇA, C.E. A
CAMPRODON, U.E A 12 BLANES, C.D. A
CAN GIBERT, U.E A 00 AMER, C.F. A
BESALU, C.E. A 42 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
BESCANO, C.D. A 32 MALGRAT, C.D. A
GUIXOLS, A.D A 31 CASSA, U.D. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 41 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A 32 QUART, U.E. A
Jornada 2 15-09-2019
FARNERS, C.E. A 11 SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
LLANÇA, C.E. A 10 MARCA DE L'HAM, U.E. A
BLANES, C.D. A 03 PORQUERES, U.E. A
AMER, C.F. A 20 CAMPRODON, U.E A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A 01 CAN GIBERT, U.E A
MALGRAT, C.D. A 01 BESALU, C.E. A
CASSA, U.D. A 01 BESCANO, C.D. A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 25 GUIXOLS, A.D A
QUART, U.E. A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Jornada 3 22-09-2019
FARNERS, C.E. A 20 LLANÇA, C.E. A
MARCA DE L'HAM, U.E. A 21 BLANES, C.D. A
PORQUERES, U.E. A 02 AMER, C.F. A
CAMPRODON, U.E A 23 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
CAN GIBERT, U.E A 12 MALGRAT, C.D. A
BESALU, C.E. A 20 CASSA, U.D. A
BESCANO, C.D. A 21 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
GUIXOLS, A.D A 40 QUART, U.E. A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A 10 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Jornada 4 29-09-2019
LLANÇA, C.E. A 12 SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
BLANES, C.D. A 31 FARNERS, C.E. A
AMER, C.F. A 00 MARCA DE L'HAM, U.E. A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A 10 PORQUERES, U.E. A
MALGRAT, C.D. A 13 CAMPRODON, U.E A
CASSA, U.D. A 22 CAN GIBERT, U.E A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 20 BESALU, C.E. A
QUART, U.E. A 44 BESCANO, C.D. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 10 GUIXOLS, A.D A
Jornada 5 06-10-2019
LLANÇA, C.E. A 40 BLANES, C.D. A
FARNERS, C.E. A 11 AMER, C.F. A
MARCA DE L'HAM, U.E. A 11 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
PORQUERES, U.E. A 20 MALGRAT, C.D. A
CAMPRODON, U.E A 10 CASSA, U.D. A
CAN GIBERT, U.E A 04 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
BESALU, C.E. A 10 QUART, U.E. A
BESCANO, C.D. A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A 02 GUIXOLS, A.D A
Jornada 6 13-10-2019
BLANES, C.D. A 14 SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
AMER, C.F. A 31 LLANÇA, C.E. A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A 14 FARNERS, C.E. A
MALGRAT, C.D. A 01 MARCA DE L'HAM, U.E. A
CASSA, U.D. A 24 PORQUERES, U.E. A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 11 CAMPRODON, U.E A
QUART, U.E. A 01 CAN GIBERT, U.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 11 BESALU, C.E. A
GUIXOLS, A.D A 11 BESCANO, C.D. A
Jornada 7 20-10-2019
BLANES, C.D. A 11 AMER, C.F. A
LLANÇA, C.E. A 11 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
FARNERS, C.E. A 21 MALGRAT, C.D. A
MARCA DE L'HAM, U.E. A 10 CASSA, U.D. A
PORQUERES, U.E. A 10 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
CAMPRODON, U.E A 33 QUART, U.E. A
CAN GIBERT, U.E A 53 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BESALU, C.E. A 12 GUIXOLS, A.D A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A 32 BESCANO, C.D. A
Jornada 8 27-10-2019
AMER, C.F. A 21 SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A 32 BLANES, C.D. A
MALGRAT, C.D. A 11 LLANÇA, C.E. A
CASSA, U.D. A 22 FARNERS, C.E. A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 11 MARCA DE L'HAM, U.E. A
QUART, U.E. A 12 PORQUERES, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 20 CAMPRODON, U.E A
GUIXOLS, A.D A 10 CAN GIBERT, U.E A
BESCANO, C.D. A 11 BESALU, C.E. A
Jornada 9 03-11-2019
AMER, C.F. A 32 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
BLANES, C.D. A 21 MALGRAT, C.D. A
LLANÇA, C.E. A 04 CASSA, U.D. A
FARNERS, C.E. A 00 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
MARCA DE L'HAM, U.E. A 41 QUART, U.E. A
PORQUERES, U.E. A 00 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
CAMPRODON, U.E A 13 GUIXOLS, A.D A
CAN GIBERT, U.E A 03 BESCANO, C.D. A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A 21 BESALU, C.E. A
Jornada 10 10-11-2019
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A 12 SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
MALGRAT, C.D. A 20 AMER, C.F. A
CASSA, U.D. A 33 BLANES, C.D. A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 30 LLANÇA, C.E. A
QUART, U.E. A 30 FARNERS, C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 20 MARCA DE L'HAM, U.E. A
GUIXOLS, A.D A 11 PORQUERES, U.E. A
BESCANO, C.D. A 21 CAMPRODON, U.E A
BESALU, C.E. A 12 CAN GIBERT, U.E A
Jornada 11 17-11-2019
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A 51 MALGRAT, C.D. A
AMER, C.F. A 20 CASSA, U.D. A
BLANES, C.D. A 04 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
LLANÇA, C.E. A 00 QUART, U.E. A
FARNERS, C.E. A 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
MARCA DE L'HAM, U.E. A 00 GUIXOLS, A.D A
PORQUERES, U.E. A 21 BESCANO, C.D. A
CAMPRODON, U.E A 23 BESALU, C.E. A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A 00 CAN GIBERT, U.E A
Jornada 12 24-11-2019
MALGRAT, C.D. A 21 SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
CASSA, U.D. A 51 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 10 AMER, C.F. A
QUART, U.E. A 23 BLANES, C.D. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 32 LLANÇA, C.E. A
GUIXOLS, A.D A 11 FARNERS, C.E. A
BESCANO, C.D. A 21 MARCA DE L'HAM, U.E. A
BESALU, C.E. A 21 PORQUERES, U.E. A
CAN GIBERT, U.E A 31 CAMPRODON, U.E A
Jornada 13 01-12-2019
MALGRAT, C.D. A 10 CASSA, U.D. A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A 21 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
AMER, C.F. A 15 QUART, U.E. A
BLANES, C.D. A 22 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
LLANÇA, C.E. A 06 GUIXOLS, A.D A
FARNERS, C.E. A 01 BESCANO, C.D. A
MARCA DE L'HAM, U.E. A 40 BESALU, C.E. A
PORQUERES, U.E. A 14 CAN GIBERT, U.E A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A 20 CAMPRODON, U.E A
Jornada 14 15-12-2019
CASSA, U.D. A 21 SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 14 MALGRAT, C.D. A
QUART, U.E. A 23 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 31 AMER, C.F. A
GUIXOLS, A.D A 51 BLANES, C.D. A
BESCANO, C.D. A 41 LLANÇA, C.E. A
BESALU, C.E. A 11 FARNERS, C.E. A
CAN GIBERT, U.E A 22 MARCA DE L'HAM, U.E. A
CAMPRODON, U.E A 21 PORQUERES, U.E. A
Jornada 15 22-12-2019
CASSA, U.D. A 12 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
MALGRAT, C.D. A 42 QUART, U.E. A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A 13 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
AMER, C.F. A 13 GUIXOLS, A.D A
BLANES, C.D. A 05 BESCANO, C.D. A
LLANÇA, C.E. A 11 BESALU, C.E. A
FARNERS, C.E. A 50 CAN GIBERT, U.E A
MARCA DE L'HAM, U.E. A 31 CAMPRODON, U.E A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A 02 PORQUERES, U.E. A
Jornada 16 12-01-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A 02 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
QUART, U.E. A 30 CASSA, U.D. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 41 MALGRAT, C.D. A
GUIXOLS, A.D A 33 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
BESCANO, C.D. A 32 AMER, C.F. A
BESALU, C.E. A 11 BLANES, C.D. A
CAN GIBERT, U.E A 31 LLANÇA, C.E. A
CAMPRODON, U.E A 12 FARNERS, C.E. A
PORQUERES, U.E. A 00 MARCA DE L'HAM, U.E. A
Jornada 17 19-01-2020
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 20 QUART, U.E. A
CASSA, U.D. A 24 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
MALGRAT, C.D. A 03 GUIXOLS, A.D A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A 05 BESCANO, C.D. A
AMER, C.F. A 10 BESALU, C.E. A
BLANES, C.D. A 32 CAN GIBERT, U.E A
LLANÇA, C.E. A 02 CAMPRODON, U.E A
FARNERS, C.E. A 10 PORQUERES, U.E. A
MARCA DE L'HAM, U.E. A 11 SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
FARNERS, C.E. A 12 MARCA DE L'HAM, U.E. A
LLANÇA, C.E. A 34 PORQUERES, U.E. A
BLANES, C.D. A 11 CAMPRODON, U.E A
AMER, C.F. A 20 CAN GIBERT, U.E A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A 21 BESALU, C.E. A
MALGRAT, C.D. A 04 BESCANO, C.D. A
CASSA, U.D. A 22 GUIXOLS, A.D A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 02 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
QUART, U.E. A 10 SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
Jornada 19 02-02-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A 31 FARNERS, C.E. A
MARCA DE L'HAM, U.E. A 10 LLANÇA, C.E. A
PORQUERES, U.E. A 10 BLANES, C.D. A
CAMPRODON, U.E A 30 AMER, C.F. A
CAN GIBERT, U.E A 12 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
BESALU, C.E. A 12 MALGRAT, C.D. A
BESCANO, C.D. A 00 CASSA, U.D. A
GUIXOLS, A.D A 12 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 51 QUART, U.E. A
Jornada 20 09-02-2020
LLANÇA, C.E. A 22 FARNERS, C.E. A
BLANES, C.D. A 03 MARCA DE L'HAM, U.E. A
AMER, C.F. A 04 PORQUERES, U.E. A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A 14 CAMPRODON, U.E A
MALGRAT, C.D. A 00 CAN GIBERT, U.E A
CASSA, U.D. A 33 BESALU, C.E. A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 01 BESCANO, C.D. A
QUART, U.E. A 44 GUIXOLS, A.D A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 11 SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
Jornada 21 16-02-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A 43 LLANÇA, C.E. A
FARNERS, C.E. A 23 BLANES, C.D. A
MARCA DE L'HAM, U.E. A 11 AMER, C.F. A
PORQUERES, U.E. A 00 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
CAMPRODON, U.E A 20 MALGRAT, C.D. A
CAN GIBERT, U.E A 22 CASSA, U.D. A
BESALU, C.E. A 12 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
BESCANO, C.D. A 16 QUART, U.E. A
GUIXOLS, A.D A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Jornada 22 01-03-2020
BLANES, C.D. A 12 LLANÇA, C.E. A
AMER, C.F. A 12 FARNERS, C.E. A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A 02 MARCA DE L'HAM, U.E. A
MALGRAT, C.D. A 00 PORQUERES, U.E. A
CASSA, U.D. A 41 CAMPRODON, U.E A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 01 CAN GIBERT, U.E A
QUART, U.E. A 41 BESALU, C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 00 BESCANO, C.D. A
GUIXOLS, A.D A 20 SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
Jornada 23 08-03-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A 00 BLANES, C.D. A
LLANÇA, C.E. A 12 AMER, C.F. A
FARNERS, C.E. A 33 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
MARCA DE L'HAM, U.E. A 21 MALGRAT, C.D. A
PORQUERES, U.E. A 01 CASSA, U.D. A
CAMPRODON, U.E A 00 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
CAN GIBERT, U.E A 31 QUART, U.E. A
BESALU, C.E. A 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BESCANO, C.D. A 21 GUIXOLS, A.D A
Jornada 24 15-03-2020
AMER, C.F. A - BLANES, C.D. A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A - LLANÇA, C.E. A
MALGRAT, C.D. A - FARNERS, C.E. A
CASSA, U.D. A - MARCA DE L'HAM, U.E. A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A - PORQUERES, U.E. A
QUART, U.E. A - CAMPRODON, U.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - CAN GIBERT, U.E A
GUIXOLS, A.D A - BESALU, C.E. A
BESCANO, C.D. A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
Jornada 25 22-03-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A - AMER, C.F. A
BLANES, C.D. A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
LLANÇA, C.E. A - MALGRAT, C.D. A
FARNERS, C.E. A - CASSA, U.D. A
MARCA DE L'HAM, U.E. A - TOSSA UNIO ESPORTIVA A
PORQUERES, U.E. A - QUART, U.E. A
CAMPRODON, U.E A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
CAN GIBERT, U.E A - GUIXOLS, A.D A
BESALU, C.E. A - BESCANO, C.D. A
Jornada 26 29-03-2020
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A - AMER, C.F. A
MALGRAT, C.D. A - BLANES, C.D. A
CASSA, U.D. A - LLANÇA, C.E. A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A - FARNERS, C.E. A
QUART, U.E. A - MARCA DE L'HAM, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - PORQUERES, U.E. A
GUIXOLS, A.D A - CAMPRODON, U.E A
BESCANO, C.D. A - CAN GIBERT, U.E A
BESALU, C.E. A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
Jornada 27 05-04-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
AMER, C.F. A - MALGRAT, C.D. A
BLANES, C.D. A - CASSA, U.D. A
LLANÇA, C.E. A - TOSSA UNIO ESPORTIVA A
FARNERS, C.E. A - QUART, U.E. A
MARCA DE L'HAM, U.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
PORQUERES, U.E. A - GUIXOLS, A.D A
CAMPRODON, U.E A - BESCANO, C.D. A
CAN GIBERT, U.E A - BESALU, C.E. A
Jornada 28 19-04-2020
MALGRAT, C.D. A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
CASSA, U.D. A - AMER, C.F. A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A - BLANES, C.D. A
QUART, U.E. A - LLANÇA, C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - FARNERS, C.E. A
GUIXOLS, A.D A - MARCA DE L'HAM, U.E. A
BESCANO, C.D. A - PORQUERES, U.E. A
BESALU, C.E. A - CAMPRODON, U.E A
CAN GIBERT, U.E A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
Jornada 29 26-04-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A - MALGRAT, C.D. A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A - CASSA, U.D. A
AMER, C.F. A - TOSSA UNIO ESPORTIVA A
BLANES, C.D. A - QUART, U.E. A
LLANÇA, C.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
FARNERS, C.E. A - GUIXOLS, A.D A
MARCA DE L'HAM, U.E. A - BESCANO, C.D. A
PORQUERES, U.E. A - BESALU, C.E. A
CAMPRODON, U.E A - CAN GIBERT, U.E A
Jornada 30 03-05-2020
CASSA, U.D. A - MALGRAT, C.D. A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
QUART, U.E. A - AMER, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - BLANES, C.D. A
GUIXOLS, A.D A - LLANÇA, C.E. A
BESCANO, C.D. A - FARNERS, C.E. A
BESALU, C.E. A - MARCA DE L'HAM, U.E. A
CAN GIBERT, U.E A - PORQUERES, U.E. A
CAMPRODON, U.E A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
Jornada 31 10-05-2020
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A - CASSA, U.D. A
MALGRAT, C.D. A - TOSSA UNIO ESPORTIVA A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A - QUART, U.E. A
AMER, C.F. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BLANES, C.D. A - GUIXOLS, A.D A
LLANÇA, C.E. A - BESCANO, C.D. A
FARNERS, C.E. A - BESALU, C.E. A
MARCA DE L'HAM, U.E. A - CAN GIBERT, U.E A
PORQUERES, U.E. A - CAMPRODON, U.E A
Jornada 32 17-05-2020
TOSSA UNIO ESPORTIVA A - CASSA, U.D. A
QUART, U.E. A - MALGRAT, C.D. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
GUIXOLS, A.D A - AMER, C.F. A
BESCANO, C.D. A - BLANES, C.D. A
BESALU, C.E. A - LLANÇA, C.E. A
CAN GIBERT, U.E A - FARNERS, C.E. A
CAMPRODON, U.E A - MARCA DE L'HAM, U.E. A
PORQUERES, U.E. A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
Jornada 33 24-05-2020
TOSSA UNIO ESPORTIVA A - SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A
CASSA, U.D. A - QUART, U.E. A
MALGRAT, C.D. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A - GUIXOLS, A.D A
AMER, C.F. A - BESCANO, C.D. A
BLANES, C.D. A - BESALU, C.E. A
LLANÇA, C.E. A - CAN GIBERT, U.E A
FARNERS, C.E. A - CAMPRODON, U.E A
MARCA DE L'HAM, U.E. A - PORQUERES, U.E. A
Jornada 34 31-05-2020
QUART, U.E. A - TOSSA UNIO ESPORTIVA A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - CASSA, U.D. A
GUIXOLS, A.D A - MALGRAT, C.D. A
BESCANO, C.D. A - EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E. A
BESALU, C.E. A - AMER, C.F. A
CAN GIBERT, U.E A - BLANES, C.D. A
CAMPRODON, U.E A - LLANÇA, C.E. A
PORQUERES, U.E. A - FARNERS, C.E. A
SANT JAUME DE LLIERCA, C.F A - MARCA DE L'HAM, U.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.